.
Отговор в тема
Страница 88 от 104 ПървиПърви ... 387884858687888990919298 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 176 до 2 200 от общо 2590
  1. #2176
    Разбирам и едната и другата страна, но интензивността, с която бяхте постнали мнение след мнение, все с подобни снимки, е действително атака. По назад имаше мнения, които са против хомосексуализма, но изказани по различен начин.

  2. #2177
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Вие май не вникнахте в същността на това, което казах. Не знам къде е обсипано с толкова много статии и репортажи за въпросното дете, както и за кои медии става въпрос. Може да посочите. Сигурен съм обаче в това, че целта на публикувалият ги в темата е чиста проба за провокация, която в своя контекст има само една посока за интерпретация > насаждане на омраза. Ако снимките на това дете бяха публикувани в контекста на още една подобна статия от тези, за които говорите, тогава не би имало проблем. Но тук говорим за снимки използвани в контекста на "език на омразата". Вие, като (предполагам) журналисти и редактори в настоящата медия би трябвало да имате етичен кодекс и да сте добре запознати с него. Езикът на омразата "обхваща всички изразни форми, разпространяващи, подбуждащи към, улесняващи или оправдаващи расовата ненавист, ксенофобията и антисемитизма или други форми на ненавист, основани на нетолерантност, вкл.: нетолерантност, афиширана като агресивен национализъм и етноцентризъм, дискриминация и враждебност срещу малцинства, преселници и хора с имигрантски произход” (http://antihate.europe.bg/sites/defa...hate_index.pdf)
    Както се вижда, темата и материалите в нея подклаждат ненавист, нетолерантност, а има и потребител, който открито прокламира националистическите си възгледи чрез агресивни и порадждащи ненавист и нетолерантност методи (и то не ограничено единствено във въпросната тема).
    Може да се запознаете и конректно с това, което казва законът по тези въпроси. https://lex.bg/laws/ldoc/2135472223
    Вие, като официална медия в българското интернет пространство, би трябвало да заставате зад закона, а той дори не е необходим, за да се сетите, че тази тема по начало не би трябвало да изглежда по този начин докато тук влизат основно подрастващи със светоглед, който все още е в етап на формиране и като такъв силно може да се повлияе в грешна посока в резултат от внушения като тези, които се представят в дискутираната тема.
    ти си изключително добър трол
    мненията ти си противоречат постоянно, винаги целиш да заемеш контра позиция, колкото и нелепа да е тя, дори не знам как ти се занимава да тролваш толкова яко
    даже се замислям дали пък с грозния не сте на заплата тук - да провокирате дискусии
    все пак ще захапя - смяташ ли, че е редно на едно малко дете да му промиват мозъка с разни ЛГБТ идеи и да го разкарват по гей паради?
    също смяташ ли, че е редно да се цензурират мненията, с които не си съгласен?
    какво лошо има в това някой да има националистически възгледи - изкарваш го като някакъв огромен проблем? не е ли концепцията за hate speech вид цензура над неудобните идеи?
    не е ли по-добре за един млад човек да се сблъска с всички гледни точки, за да развие критично мислене и да има адекватна позиция, отколкото да живее в аквариум и да има достъп само до "позволените" идеи?

  3. #2178
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Ето, че в темата се появи един типичен пример за това какво става, когато деца имат досег с езика на омразата:
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Няма нещо като "език на омразата". Това са типичните фрази на антифа, либерасти, феминисти, комунисти и тем подобни антибългарски и антихуманистични същества.
    LoveSofia е само на 15, но вече е попил добре от артикулацията на националистическия популизъм.

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Изглежда, че за TrollFactory е нормално 11-годишно момченце да е травестит и това да се одобрява от аудиторията.
    Абсолютно никъде не съм заствал зад това, което казваш. Това, което казваш за мен е гнусна атака срещу личността ми и ценностите, зад които заставам. Целиш дискредитирането ми пред аудиторията тук, не с факти, а с лъжи. В контекста на това, което казваш по мой адрес, възприемам това като лично отправена обида и мога, въпреки че засега не възнамерявам, да действам срещу теб по чл. 146 ал. 1 от НК: “Който каже или извърши нещо унизително за честта или достойнството на другиго в негово присъствие, се наказва за обида с глоба от хиляда до три хиляди лева…“

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Един ден всички ще си получат заслуженото.
    Няма любов без омраза, смърт за модерния свят.
    А отправянето на заплахи като тези също е наказуемо!
    Чл. 144. (1) (Изм. - ДВ, бр. 28/82 г. и бр. 10 от 1993 г.) Който се закани на другиго с престъпление против неговата личност или имот или против личността или имота на неговите ближни и това заканване не би могло да възбуди основателен страх за осъществява нето му, се наказва с лишаване от свобода до шест месеца или с глоба до пет хиляди лева.

    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    все пак ще захапя - смяташ ли, че е редно на едно малко дете да му промиват мозъка с разни ЛГБТ идеи и да го разкарват по гей паради?
    Не, не смятам, освен ако не се докаже, че "му промиват мозъка".

    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    също смяташ ли, че е редно да се цензурират мненията, с които не си съгласен?
    Не, мненията трябва да си стоят, за да показват резила на съответния им автор.

    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    какво лошо има в това някой да има националистически възгледи - изкарваш го като някакъв огромен проблем?
    Когато тези възгледи потъпкват актуалните закони и ред в държавата, тогава е проблем. Виждаш какво прави LoveSofia. В едно мнение има две нарушения на закона. А за темата, от която изтриха снимките да не говорим. Даже е в негова полза, че ги изтриха.

    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    не е ли концепцията за hate speech вид цензура над неудобните идеи?
    Не става дума за цензура, а за здрав разум. Утре, ако се разхождаш по улицата и си облечен малко по-ексцентрично и някой случаен минувач почне да сипе подир теб обида след обида как ще се почувстваш? Ами, ако това прерасне и във физическа агресия? Не живеем в джунглата! Не може всеки да влиза в саморазправа с всеки както си знае.

    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    не е ли по-добре за един млад човек да се сблъска с всички гледни точки, за да развие критично мислене и да има адекватна позиция, отколкото да живее в аквариум и да има достъп само до "позволените" идеи?
    Някои гледни точки няма как да бъдат правилни!
    Последно редактирано от TrollFactory : 01-22-2019 на 10:07

  4. #2179
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Ето, че в темата се появи един типичен пример за това какво става, когато деца имат досег с езика на омразата:
    Ти си един гнусен манипулатор.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    LoveSofia е само на 15, но вече е попил добре от артикулацията на националистическия популизъм.
    Попил съм артикулацията на човечността и националното самосъзнание, а ти си един национален предател и антихуманист.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Абсолютно никъде не съм заствал зад това, което казваш. Това, което казваш за мен е гнусна атака срещу личността ми и ценностите, зад които заставам. Целиш дискредитирането ми пред аудиторията тук, не с факти, а с лъжи. В контекста на това, което казваш по мой адрес, възприемам това като лично отправена обида и мога, въпреки че засега не възнамерявам, да действам срещу теб по чл. 146 ал. 1 от НК: “Който каже или извърши нещо унизително за честта или достойнството на другиго в негово присъствие, се наказва за обида с глоба от хиляда до три хиляди лева…“
    Всеки би си помислил така, ако ти прочете горните мнения, в тази насока вървят нещата.
    Изглежда, че си и мишкар, ако наистина заплашваш тийнейджър със съдилища в тийн форум.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    А отправянето на заплахи като тези също е наказуемо!
    Чл. 144. (1) (Изм. - ДВ, бр. 28/82 г. и бр. 10 от 1993 г.) Който се закани на другиго с престъпление против неговата личност или имот или против личността или имота на неговите ближни и това заканване не би могло да възбуди основателен страх за осъществява нето му, се наказва с лишаване от свобода до шест месеца или с глоба до пет хиляди лева.
    Къде видя заплаха? "Един ден всички ще си получат заслуженото" - Въпрос на тълкуване. Защо ми пречиш да си изразявам мнението? - Проповядваш антидемократични възгледи.
    Отправяш лъжи към мен, сещаш ли се?

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Когато тези възгледи потъпкват актуалните закони и ред в държавата, тогава е проблем. Виждаш какво прави LoveSofia. В едно мнение има две нарушения на закона. А за темата, от която изтриха снимките да не говорим. Даже е в негова полза, че ги изтриха.
    Актуалните закони и ред в държавата са създадени така, че да те репресират, в тях няма никаква логика и си противоречат. Всъщност, в България тези неща липсват заради такива антибългари като теб, които играят голяма роля в управлението на милото ни Отечество.
    Според моите виждания, ти работиш срещу човечеството, не мога ли да си изразя мнението? Без да бъда заплашен със съд?

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Не става дума за цензура, а за здрав разум. Утре, ако се разхождаш по улицата и си облечен малко по-ексцентрично и някой случаен минувач почне да сипе подир теб обида след обида как ще се почувстваш? Ами, ако това прерасне и във физическа агресия? Не живеем в джунглата! Не може всеки да влиза в саморазправа с всеки както си знае.
    Ами, ако е облечен по сутиен, с червило и женски дрехи (в случай че е мъж) и публично си демонстрира разврата, разбира се, че ще го отнесе.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Някои гледни точки няма как да бъдат правилни!
    Но трябва да се мине през тях, за да се усъвършенства личността на човека, но на теб това не ти е ясно, защото, може би, не си минал през тях.

  5. #2180

  6. #2181
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Ти си един гнусен манипулатор.
    Спри да отправяш клеветите си към мен или посочи с аргументирано мнение кого, къде, как и с какво го/я манипулирам?

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Попил съм артикулацията на човечността и националното самосъзнание, а ти си един национален предател и антихуманист.
    Отново ме клеветиш, вече чак и за престъпления срещу човечеството! Боже, боже, слушам и не вярвам на очите си! Посочи ми къде съм предал каквито и да било национални идеали!

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Всеки би си помислил така, ако ти прочете горните мнения, в тази насока вървят нещата.
    Изглежда, че си и мишкар, ако наистина заплашваш тийнейджър със съдилища в тийн форум.
    Къде съм те заплашвал, бе?! Ясно съм посочил в горното си мнение, че не възнамерявам да те съдя, а само посочвам правонарушенията ти, за които ти лично си си отговорен и с цялата си съвест заставаш сега срещу мен и лъжесвидетлстваш, че съм те бил заплашвал? Къде видя конкретна заплаха за здравето и неприкосновеността на личността си отправени от мен към теб в този форум. Посочих ти единствено примери и как, ако не заставаш зад маската на профила си и своето непълнолетие, ще си отговрен пред закона за всички думи, зад които така лекомислено заставаш.

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Къде видя заплаха? "Един ден всички ще си получат заслуженото" - Въпрос на тълкуване. Защо ми пречиш да си изразявам мнението? - Проповядваш антидемократични възгледи.
    Отправяш лъжи към мен, сещаш ли се?
    Отново клевети! Ти си този, който проповядва за "чиста раса" и смърт за толерантността във всяка тема (за справка - погледнете му подписа) и разни такива глупости. Кой е антидемократичен? Аз или ти? Аз защитавам закона, а ти го плюеш най-безцеремонно и по този начин показваш лиспа на елементарно уважение към установения правов ред в държавата ни, а съответно с това и към нейните институции, власт, символи и прочее:

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Актуалните закони и ред в държавата са създадени така, че да те репресират, в тях няма никаква логика и си противоречат.
    Даа, голямо противоречие намираш точно в законите, без които обаче няма да може да си живуркаш спокойно и да пишеш в тийнпроблем какъв си патриот. За такива като теб им трябва военен режим и диктатура! Най-добре е да те върнат в някои от някогашните ТВУ-та да се научиш малко на респект към държавата ни и нейната институционалност.

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Всъщност, в България тези неща липсват заради такива антибългари като теб, които играят голяма роля в управлението на милото ни Отечество.
    Ако нещо липсва, то е заради фашаги като теб.

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Според моите виждания, ти работиш срещу човечеството, не мога ли да си изразя мнението? Без да бъда заплашен със съд?
    Отново клевети! Как така работя срещу човечеството в тийнпроблем? Моля те да се аргументираш обстойно.

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Ами, ако е облечен по сутиен, с червило и женски дрехи (в случай че е мъж) и публично си демонстрира разврата, разбира се, че ще го отнесе.
    И по какъв начин дрехите са еквивалентни на разврат? Развратът е в умовете на хората, а не в начина, по който те се обличат.

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Но трябва да се мине през тях, за да се усъвършенства личността на човека, но на теб това не ти е ясно, защото, може би, не си минал през тях.
    Моля те, сподели ни кои са тези етапи, през които си минал, за да усъвършенстваш своята патриотична и възвишена личност.

  7. #2182
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Не, не смятам, освен ако не се докаже, че "му промиват мозъка".
    тоест не го смяташ за редно?
    Когато тези възгледи потъпкват актуалните закони и ред в държавата, тогава е проблем. Виждаш какво прави LoveSofia. В едно мнение има две нарушения на закона. А за темата, от която изтриха снимките да не говорим. Даже е в негова полза, че ги изтриха.
    Не става дума за цензура, а за здрав разум. Утре, ако се разхождаш по улицата и си облечен малко по-ексцентрично и някой случаен минувач почне да сипе подир теб обида след обида как ще се почувстваш? Ами, ако това прерасне и във физическа агресия? Не живеем в джунглата! Не може всеки да влиза в саморазправа с всеки както си знае.
    правиш ли разлика между думи, мисли и действия? наказват се действията, а не идеите, в противен случай не може да се говори за каквато и да било свобода/демокрация. тоест ако някой те напсува насред улицата, реално нищо няма да ти стане. но ако прерасне във физическа саморазправа - това би трябвало да бъде наказуемо (каквото и е). това е границата между думи и действия, която понятието hate speech размива.
    Някои гледни точки няма как да бъдат правилни!
    напълно възможно е, това обаче не означава, че не трябва да съществуват.
    човек се учи и от неверните гледни точки.

  8. #2183
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Спри да отправяш клеветите си към мен или посочи с аргументирано мнение кого, къде, как и с какво го/я манипулирам?
    С всяко едно твое мнение по тези теми. Аргументите са в "подмненията" ми.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Отново ме клеветиш, вече чак и за престъпления срещу човечеството! Боже, боже, слушам и не вярвам на очите си! Посочи ми къде съм предал каквито и да било национални идеали!
    Говориш против национализма или си антинационалист, интернационалист - национален предател. Освободителите ни са националисти, едни от най-честните хора, живели в България преди 1944 са били националисти, най-дългият политически затворник през комунизма в България е бил националист, най-мащабните младежки организации (в които участниците са били немалко интелигентни и родолюбиви) са били националистически, а ти говориш против тях.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Къде съм те заплашвал, бе?! Ясно съм посочил в горното си мнение, че не възнамерявам да те съдя, а само посочвам правонарушенията ти, за които ти лично си си отговорен и с цялата си съвест заставаш сега срещу мен и лъжесвидетлстваш, че съм те бил заплашвал? Къде видя конкретна заплаха за здравето и неприкосновеността на личността си отправени от мен към теб в този форум. Посочих ти единствено примери и как, ако не заставаш зад маската на профила си и своето непълнолетие, ще си отговрен пред закона за всички думи, зад които така лекомислено заставаш.
    Спомена съдилища - Един вид ме заплашваш и ме предупреждаваш. А в уеб пространството да споменаваш за съд, макар и да не възнамеряваш да действаш, е доста смешно, особено когато е във форум, а още повече в тийн форум.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Отново клевети! Ти си този, който проповядва за "чиста раса" и смърт за толерантността във всяка тема (за справка - погледнете му подписа) и разни такива глупости. Кой е антидемократичен? Аз или ти? Аз защитавам закона, а ти го плюеш най-безцеремонно и по този начин показваш лиспа на елементарно уважение към установения правов ред в държавата ни, а съответно с това и към нейните институции, власт, символи и прочее:
    Къде е тази "чиста раса"? - Клеветиш ме, посочи мнението, в което съм говорил за такава раса, искрените ми извинения, ако докажеш, че проповядвам за "чиста раса".
    Какво ми има на подписа? Не е ли вярно, че пасивността в зверилницата убива? България е точно една зверилница, а такива като теб, пропагандират толерантност в нея.
    Не мога ли да имам такъв подпис, нали живеем в "свободата на словото"? Просто съм сложил цитат на Никола Хайтов, не ми е известно да е забранено.
    Аз не съм казал, че не съм антидемократ, напротив, такъв съм, но ти говориш, че не си такъв, а говориш за подписа ми.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Даа, голямо противоречие намираш точно в законите, без които обаче няма да може да си живуркаш спокойно и да пишеш в тийнпроблем какъв си патриот. За такива като теб им трябва военен режим и диктатура! Най-добре е да те върнат в някои от някогашните ТВУ-та да се научиш малко на респект към държавата ни и нейната институционалност.
    Защо казваш, че на еди кого си му трябва военен режим и диктатура, при положение че не си антидемократ? Защо налагаш такива антидемократични настроения и казваш какво трябва да се прави с мен? Аз съм за единоначалието. Обичам Родината, мразя държавата. Настоящата държава мрази Родината и нацията ни, а щом изразяваш респект и толерантност към нея, значи и ти ги мразиш.
    Няма как да изразявам респект към подчовеци, които предпочитат малцинствата пред собствената им нация или честитят кървави дати, за българската/патриотично-националистическата история, като 9 септември. Заради такива, българите все повече намаляват в България, а ти ми говориш, че трябва да ги уважавам.
    Самоизтриваме се като нация - И в този момент са появява национализмът.
    "Някогашните ТВУ-та" - Комунистическите ли? И защо ми е, защото си обичам нацията и Родината и се опитвам да ги защитавам с цялото си сърце?
    Отделно по темата: искам само да вметна, че не съм се сбивал с някого заради политическите му възгледи, сексуалното/ната му състояние/ориентация или расата му.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Ако нещо липсва, то е заради фашаги като теб.
    Правиш ли разлика между национализъм, националсоциализъм и фашизъм?
    В България имало ли е фашизъм? А в България има ли фашизъм? А въобще знаеш ли какво е фашизъм?
    Само недей да ме клеветиш и да говориш неверни неща за мен, моля.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Отново клевети! Как така работя срещу човечеството в тийнпроблем? Моля те да се аргументираш обстойно.
    Не е само в тийнпроблем. В тийнпроблем си споделяш антибългарските и антихуманистичните възгледи (говориш за език на омразата и толерантност, вече казах кои ги говорят тези неща) => работиш срещу човечеството.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    И по какъв начин дрехите са еквивалентни на разврат? Развратът е в умовете на хората, а не в начина, по който те се обличат.
    Споменах разврата чрез изброяване, философе => Отделно нещо от дрехите.
    И все пак определени дрехи/"дрехи" могат да бъдат развратно тълкувани.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Моля те, сподели ни кои са тези етапи, през които си минал, за да усъвършенстваш своята патриотична и възвишена личност.
    Ти май изобщо не знаеш какви ги дрънкаш. ГЛЕДНИ ТОЧКИ, не ЕТАПИ, ГЛЕДНИ ТОЧКИ!!


    Съгласен съм с мнението на nqmamNervi!

  9. #2184
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    тоест не го смяташ за редно?
    Докога искаш да ти се обяснявам? Чети отново и вникни в това, което съм казал.

    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    правиш ли разлика между думи, мисли и действия? наказват се действията, а не идеите, в противен случай не може да се говори за каквато и да било свобода/демокрация. тоест ако някой те напсува насред улицата, реално нищо няма да ти стане. но ако прерасне във физическа саморазправа - това би трябвало да бъде наказуемо (каквото и е). това е границата между думи и действия, която понятието hate speech размива.
    Значи според теб вербалната агресия и подбудителството към престъпни действия спрямо дадено малционство трябва да се изчакат да дадат резултати, които вече са наказуеми, а те самите (подстрекателите) да останат невинни? Май изобщо не вникваш в същността на проблема.

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    С всяко едно твое мнение по тези теми. Аргументите са в "подмненията" ми.
    Не съм длъжен да ти чета мненията между редовете, за да им търся дълбоките аргументи и смисъл, а и ти трябваше да посочиш къде аз съм национален предател с конкретно мое мнение, а не да ръсиш нападки и лъжи.

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Говориш против национализма или си антинационалист, интернационалист - национален предател. Освободителите ни са националисти, едни от най-честните хора, живели в България преди 1944 са били националисти, най-дългият политически затворник през комунизма в България е бил националист, най-мащабните младежки организации (в които участниците са били немалко интелигентни и родолюбиви) са били националистически, а ти говориш против тях.
    Ако искаш и антихрист ме изкарай. Типично за фашистите е да обвинявате за щяло и нещяло хората за антинационалисти, интернационалисти и национални предатели. Стига с тия глупости, чети малко повече история.

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Спомена съдилища - Един вид ме заплашваш и ме предупреждаваш. А в уеб пространството да споменаваш за съд, макар и да не възнамеряваш да действаш, е доста смешно, особено когато е във форум, а още повече в тийн форум.
    Още малко ще ме изкараш, че с народен съд те заплашвам.

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Къде е тази "чиста раса"? - Клеветиш ме, посочи мнението, в което съм говорил за такава раса, искрените ми извинения, ако докажеш, че проповядвам за "чиста раса".
    Не се прави, че не знаеш за какво говоря. Много добре знаеш! Защо сега си по-нисък от тревата само и само, за да изглежда казаното от теб горе като солидна защита. Защото, ако се направиш на ударен, както се направи току що, току виж някой застане на твоя страна.

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Какво ми има на подписа? Не е ли вярно, че пасивността в зверилницата убива? България е точно една зверилница, а такива като теб, пропагандират толерантност в нея.
    Каква зверилница? Екстра си е в България! Ти в чужбина май изобщо не си излизал.

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Не мога ли да имам такъв подпис, нали живеем в "свободата на словото"? Просто съм сложил цитат на Никола Хайтов, не ми е известно да е забранено.
    Подписът ти и поведението ти тук във форума говорят съвсем красноречиво за това какъв си. Поредният силно
    силно фашизиран младеж, който не знае какво точно мрази.

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Аз не съм казал, че не съм антидемократ, напротив, такъв съм, но ти говориш, че не си такъв, а говориш за подписа ми.
    Добре, дойдохме си на думата! Признаваш, че си гаден монархофашага!

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Защо казваш, че на еди кого си му трябва военен режим и диктатура, при положение че не си антидемократ? Защо налагаш такива антидемократични настроения и казваш какво трябва да се прави с мен? Аз съм за единоначалието. Обичам Родината, мразя държавата. Настоящата държава мрази Родината и нацията ни, а щом изразяваш респект и толерантност към нея, значи и ти ги мразиш.
    Стига с тия клишета! Ако не си уважаваш държавата, не уважаваш и родината си!

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Няма как да изразявам респект към подчовеци, които предпочитат малцинствата пред собствената им нация или честитят кървави дати, за българската/патриотично-националистическата история, като 9 септември. Заради такива, българите все повече намаляват в България, а ти ми говориш, че трябва да ги уважавам.
    И ето отново пример за "език на омразата". Хубаво е администраторите да се намесят и да вземат по-активни мерки срещу LoveSofia, който проповядва фашистки възгледи.

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Самоизтриваме се като нация - И в този момент са появява национализмът.
    Национализмът ти е типичен фашизъм.

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    "Някогашните ТВУ-та" - Комунистическите ли? И защо ми е, защото си обичам нацията и Родината и се опитвам да ги защитавам с цялото си сърце?
    Да, комунистическите ТВУ-та, които учеха младежи като теб на възпитание и уважение! Не виждам как обичаш нацията и родината като проповядваш омраза и рискуваш етническия мир в страната... Фашистите ще докарате тази страна до закриване!

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Отделно по темата: искам само да вметна, че не съм се сбивал с някого заради политическите му възгледи, сексуалното/ната му състояние/ориентация или расата му.
    И какво сега? Трябва да те похвалим ли?


    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Правиш ли разлика между национализъм, националсоциализъм и фашизъм?
    Да.

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    В България имало ли е фашизъм?
    Да.

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    А в България има ли фашизъм?
    Засега горе долу ситуацията е поносима.

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    А въобще знаеш ли какво е фашизъм?
    Да. Няма да ти се обяснявам с дефиниции тук.

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Само недей да ме клеветиш и да говориш неверни неща за мен, моля.
    Ти започна първи!

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Не е само в тийнпроблем. В тийнпроблем си споделяш антибългарските и антихуманистичните възгледи (говориш за език на омразата и толерантност, вече казах кои ги говорят тези неща) => работиш срещу човечеството.
    Пак питам, как точно работя против човечеството след като точно аз проповядвам мир и съвременни евроатлантически ценности, които са се доказали като най-прогресивните и човеколюбиви от началото на човешката история до сега. Вие фашагите ще затриете всичко по дяволите!

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Споменах разврата чрез изброяване, философе => Отделно нещо от дрехите.
    И все пак определени дрехи/"дрехи" могат да бъдат развратно тълкувани.
    Интересуваш се нездравословно много от разврат. Почини си малко и подишай въздух няколко дни без да четеш и гледаш развратни материали в интернет и ела пак да споделиш как се чувстваш. Давам ти безплатна консултация в момента, за която един психиатър би те таксувал.

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Ти май изобщо не знаеш какви ги дрънкаш. ГЛЕДНИ ТОЧКИ, не ЕТАПИ, ГЛЕДНИ ТОЧКИ!!
    ПОГРЕШНИ ГЛЕДНИ ТОЧКИ
    Последно редактирано от TrollFactory : 01-22-2019 на 15:26

  10. #2185
    Превърнахте форума в личен чат. Престанете!!!

  11. #2186
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    LoveSofia е само на 15, ...
    Това не се знае.
    Аз лично доста се съмнявам !
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    А отправянето на заплахи като тези също е наказуемо!
    Не виждам тук LoveSofia да е отправял заплахи!
    Първо "заплахата" няма адресат!
    Второ "заплахата" не казва какви ще са последствията (да си получим заслуженото)! Дори да приемем, че става въпрос за най-страшното (смърт), все едно LoveSofia да е казал "един ден всички ще умрем!". Аз не виждам заплаха, а неоспорим и неотменим факт!
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    LoveSofia. В едно мнение има две нарушения на закона.
    LoveSofia не е нарушил закон. Преиграваш!
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Фашистите ще докарате тази страна до закриване!
    Не фашистите, а комунистите и западните либерали са затрили много държави !
    Цитирай Първоначално написано от aleks26 Виж мнението
    Превърнахте форума в личен чат. Престанете!!!
    Ти пък кой си?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #2187
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Пиша директно по темата:
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Вие с Хубавия сте голями дебили.
    Директни обиди към двама потребители от страна на потребителя Zlennox!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #2188
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Отговорих на TrollFactory, но екипът на форума изглежда, че е изтрил мнението ми. На неговите глупости повече няма да отговарям, чиста загуба на време. В последното си мнение, той е стигнал дотам, че му свършиха и празните "аргументи", така че е трябвало да започне да бълва директни простотии. Всеки сам за себе си да преценява кой е прав, кой крив.
    За протокола, TrollFactory, във фашизма няма расизъм.

  14. #2189
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Това защо още стои?!
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Вие с Хубавия сте голями дебили.
    След като триете обидни квалификации, нека правилата да важат еднакво за всички!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  15. #2190
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Отново подавам сигнал за обидни и некултурни мнения:
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Вие с Хубавия сте голями дебили.
    Освен това този потребител:
    https://www.teenproblem.net/users/view/1231409.html
    е фейк на този:
    https://www.teenproblem.net/users/view/1007592.html
    Когато се появи единият, се появява и другият, винаги имат еднакво мнение и пишат по един и същи начин.
    Проверете им IP-тата!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  16. #2191
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Отново подсещам небрежните модератори да вземат мерки по въпроса или да излязат с официално становище, което да изразят публично!
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Вие с Хубавия сте голями дебили.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  17. #2192
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...B%D0%B8-%D0%B5
    Реклама на продукти от секс шоп. Новорегистрирани и "спящи" акаунти с по 1-2 мнения, събудили се и активизирали се само, за да повдигат темата нагоре в раздела и да симулират положителни отзиви за препарата.

  18. #2193
    Administrator
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    41
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...B%D0%B8-%D0%B5
    Реклама на продукти от секс шоп. Новорегистрирани и "спящи" акаунти с по 1-2 мнения, събудили се и активизирали се само, за да повдигат темата нагоре в раздела и да симулират положителни отзиви за препарата.
    Темата е изтрита. Благодарим Ви.

  19. #2194
    Administrator
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    41
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Отново подсещам небрежните модератори да вземат мерки по въпроса или да излязат с официално становище, което да изразят публично!

    Мнението е изтрито.

  20. #2195
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Как е тираджията, Минкееее?
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  21. #2196
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Подписът и аватарът на този "нов" потребител са реклами на други сайтове:
    https://www.teenproblem.net/users/view/1231986.html
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  22. #2197
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Пак ви подсещам:
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Подписът и аватарът на този "нов" потребител са реклами на други сайтове:
    https://www.teenproblem.net/users/view/1231986.html
    Още реклами:
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...=1#post9005082
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  23. #2198
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Модератори, спите ли?!
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post11610814
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  24. #2199
    Моля, посетете сайта ми www.zonatax.com
    https://zonatax.com/

  25. #2200
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    От кога възпитаната и стриктно спазваща правилата Холи има правото да обижда други потребители и да ги нарича с разни епитети:
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Орева света мухльо, че са те били завели на някакво такова място


    Моля уважаемите модератори да се абстрахират от женската си солидарност (защото съм 100% сигурен че са жени) и да упражняват еднакъв контрол по спазването на правилата и да не дискриминират потребителите по полов признак!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си