Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
Брех че нагло лъжеш. Не съм молил никой да ме наема, защото си имам работа; не ползвам феисбук от 2 години, а тук странно как сме си общували често предвид че имаш само три мнения и профила ти е нов. А това че името ти е название на страница за фешън продукти във фейса сигурно е само съвпадение.
Проблема е че имаше един период когато интернета беше всичко онова, което телевизията не беше, а именно - некорпоративен, с липса на регулация и свободен от малоумни реклами за превръзки с крилца и киселото мляко на Бай Ставри. Като че ли не е достатъчно, че трябва да слушам за ефбет, криско и наи-новите оферти за кредити, всеки път когато искам да си пусна музика в ютуб, ами и сега някъв/няква ще ме спами на лични с крайно съмнителни оферти за работа.
Говориш неверни неща. Няма нищо общо с козметични продукти. Работата е свързана с онлайн промотиране на платформа подобна на Tinder, която държи почти целия пазарен дял в тази сфера в момента, worldwide.

А още по-нелепо е твърдението, че рекламите и маркетинга са ненужни. Когато ти искаш клиенти да открият твоят новостартирал бизнес, интересно ми е, и на всички останали - как хората ще разберат, че изобщо съществуваш, без реклама? Въпрос за хора със средно-високо IQ.

Поздрави.