.
Отговор в тема
Страница 103 от 104 ПървиПърви ... 3539399100101102103104 ПоследнаПърви
Резултати от 2 551 до 2 575 от общо 2590
  1. #2551
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Сериозно ли още не си разбрал, че лайнарчето е трол? Колкото повече му отговаряш, толкова повече дриска по темите. Нямам идея дали го прави от липса на живот, от чиста простотия или с цел затриване на форума заради някаква финансова изгода. Факт, че и слабоумната "управа" го търпи, така че не можеш да направиш нищо, освен да спреш да му отговаряш.
    Той, че е трол - трол е. Но е и тъп и неадекватен във всякакво отношение. Сякаш не е имал никакъв допир до реалния живот. Сигурно никога не е излизал от тях, подиграван в училище отличник, който никой не го е бръснел за слива. И от простотия, и от липса на живот е. И сега се наслаждава на "величието" си тук, докато, междувременно, копае биткойни. То какво друго може да работи. Тоя, ако го сложат да работи на машина, или на нещо подобно, ще загине. Абе жалка история. Повтаря едно и също като латерна. И има поне още 2-3 фейк профила. УмрЕла работа... Аз затова спрях да му отговарям на тоя, има нещо повредено у него. А модератори отдавна няма и тоя форум потъна жестоко. Той затова не вярва за Елизавета и казва, че била фейк, но някой ден ще го питам за адрес и ще му тресна снимка с нея в лицето да се насере.
    Последно редактирано от RedArmy : 07-07-2020 на 09:23
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  2. #2552
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Той, че е трол - трол е. Но е и тъп и неадекватен във всякакво отношение. Сякаш не е имал никакъв допир до реалния живот. Сигурно никога не е излизал от тях, подиграван в училище отличник, който никой не го е бръснел за слива. И от простотия, и от липса на живот е. И сега се наслаждава на "величието" си тук, докато, междувременно, копае биткойни. То какво друго може да работи. Тоя, ако го сложат да работи на машина, или на нещо подобно, ще загине. Абе жалка история.
    Аз действително бях отличник в училище, но именно заради това сега имам известни успехи и в живота си и не страдам от никакви липси. Както финансови, така и образователни. А това са две неща, в които виждам, че ти изпитваш сериозни затруднения в житейския си път. Честно казано не знам дали да те мразя или да те съжалявам.

    Колкото до труда "на машина". Предполагам, че под това имаш предвид някакъв тежък ниско квалифициран труд. Не знам защо си представяш отличниците като женчовци, но аз съм доста оправен, така че мога да се науча да работя и с кран, ако се наложи. Въпросът е, че аз предпочитам друг вид труд, защото съм развил определени по-ценни таланти от това да въртя геврека или да редя нещо на склад като теб (не че те знам с какво точно се занимаваш сега, но съдейки по коментарите ти таванът на квалификацията ти е точно като за такива места). Затова и отношението ти към всякакъв вид творчески или според теб "по-лек" труд е такъв завистливо и подценяващо. Цитирам:

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    А ако изобщо изкарваш някакви пари, то е от "фабриката за илюзии", както аз наричам тези "професии" - копане на биткойни или нещо друго, при което по цял ден седиш пред компютъра.
    Само дето чековете, които получавам въобще не са илюзорни.

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Повтаря едно и също като латерна. И има поне още 2-3 фейк профила. УмрЕла работа... Аз затова спрях да му отговарям на тоя, има нещо повредено у него. А модератори отдавна няма и тоя форум потъна жестоко.
    Докажи, че имам фейкове! Не, нямам нито един фейк профил! Латерната си ти, защото си се навил да повтаряш как всички, които ти казват, че имаш сериозни дефицити са фейкове. Ето и друг разумен потребител ти казва същото те поставя на място:

    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Твоите коментари от друга страна са толкова малоумни, че съвсем различни хора ти казват едно и също нещо - че си абсолютен идиот. И въпреки това продължаваш да спориш и коментираш, без да дадеш нито един смислен аргумент, като че все едно нищо не е станало и всичко това е един голям заговор на група хора или на един човек с много феикове Наистина няма такава комедия
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Той затова не вярва за Елизавета и казва, че била фейк, но някой ден ще го питам за адрес и ще му тресна снимка с нея в лицето да се насере.
    Между впрочем, не само аз, а и никой друг от разумните потребители не ти вярваме, че Елизавета е истинска! Отдавна можеше да покажеш снимка или да я поканиш да те защити. От далече си личеше как "тя дойде", за да симулираш подкрепа точно в момент, когато беше на земята от аргументите ни и единствената ти отчаяна стъпка беше да вкараш този фейк в играта. Типично за хора с твоята политическа ориентация! Когато нещата станат зле, почвате да лъжете до дупка и с тролски профили да отричате пораженията си в морален, политически, интелектуален и във всякакъв друг смисъл.
    Последно редактирано от TrollFactory : 07-07-2020 на 13:10

  3. #2553
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Абе, бегай оттука, бе. И без това с тия чекове можеш само да си обършеш... и да си купиш готова храна от магазина. Това ти е "пълноценния" живот на теб. Нито излизаш от вас, нито имаш приятелка (айде това го остави), нито дете, къде ги харчиш тия пари? Мен пък ме удовлетворява труда на машина много повече, отколкото да копая някакви онлайн простотии. Това не можеш да разбереш, защото си прекалено тъп - има си хора, на които им допада различен вид работа. Не страдам от никакви липси в живота си. На мен работата не ми тежи, харесва си ми, това с усилвателите ми е като хоби. Аз мога да те закрия тотално на всеки изпит по всеки предмет, освен по математика и химия, но пак ми харесва да работя физически труд. Искам да виждам резултатите от труда си. Това ми прави удоволствие, а теб като те питат "какво работиш?" - "копая биткойни". Смешник. Оплакваш се като бебе за всеки пост, ако беше на 7 да ти е простено, но...
    Последно редактирано от RedArmy : 07-07-2020 на 13:36
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  4. #2554
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Абе, бегай оттука, бе. И без това с тия чекове можеш само да си обършеш... и да си купиш готова храна от магазина. Това ти е "пълноценния" живот на теб. Нито излизаш от вас, нито имаш приятелка (айде това го остави), нито дете, къде ги харчиш тия пари? Мен пък ме удовлетворява труда на машина много повече, отколкото да копая някакви онлайн простотии. Това не можеш да разбереш, защото си прекалено тъп - има си хора, на които им допада различен вид работа. Не страдам от никакви липси в живота си. На мен работата не ми тежи, харесва си ми, това с усилвателите ми е като хоби. Аз мога да те закрия тотално на всеки изпит по всеки предмет, освен по математика и химия, но пак ми харесва да работя физически труд. Искам да виждам резултатите от труда си. Това ми прави удоволствие, а теб като те питат "какво работиш?" - "копая биткойни". Смешник. Оплакваш се като бебе за всеки пост, ако беше на 7 да ти е простено, но...


    Ами харча си капиталистическите чекове с най-голямо удоволствие, другарю и то уверявам те, по най-различни и пълноценни капиталистически забавления и начини като една голяма част от тях ми остават и си ги спестявам. А ти "пълноценно" си работи така до 65 за около жизнения минимум и се пенсионирай после с 200 лв пенсия. Сигурен съм и че като праведен комунист ще имаш и връзки да се уредиш и с някой ТЕЛК за още ~ 100 лв отгоре и с 300 лв ще можеш да обикаляш целия свят като един щастлив японски или шведски пенсионер... А, пардон, това ще го правя аз! Но да не подценяваме твоите планове за целомъдрен и смислен живот. Ти също ще изпитваш радости. Например ще обикаляш из цяла София с пенсионерската си карта на намаление за целия градски транспорт. Ще си гледаш през прозореца докато акомпанимент ти прави скърцащия звук на вечният съветски тролей докато ти, изгубен в сладка деменция някъде по пътя за Дружба, ще си зяпаш безмълвно и ще си спомняш с едно сладко умиление за своите младини, когато си громил капиталистите като мен в тийнпроблем и си въртял социалистическа любов с другарката Елисавета, която до тогава толкова пъти ще си повторил, че не е била твой фейк, че вече ще си се самоубедил, че е имало в действителност такава жена и любов... Но все пак на тази възраст "спомените" са важни за "здраве и утеха", даже и фалшиви да са.

    Успех, другарю Исаев и до нови срещи по темите!

    Последно редактирано от TrollFactory : 07-07-2020 на 14:04

  5. #2555
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    А котка купил ли си си вече? Така, за всеки случай
    Нови срещи няма да има, умри си с чековете и котето
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  6. #2556
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    и с някой ТЕЛК за още ~ 100 лв отгоре и с 300 лв ще можеш да обикаляш целия свят като един щастлив японски или шведски пенсионер... А, пардон, това ще го правя аз!
    Много хора (особено мъже) дори не доживяват 60-така ве, а и дори да са доживели, то не се знае дали ще са в цветущо здравословно състояние. Тия истории, дето ги говориш са една изключително позитивна развръзка на нещата, явно изградена от филмите, които гледаш, като нещо, което едва ли не, ти се полага по дефолт. Малко романтичен мечтател си падаш, а?


    ПП: Ако цял живот си водил един начин на живот, то като пенсионер да се промениш и да се юрнеш да пътуваш по света е доста трудно, имайки предвид, че тогава нещата се влошават по принцип с възрастта.

    А и ти сега ако си на около 30, то кога ще кси намираш жена, после деца, че тези деца да пораснат, сами да почнат да се оправят в живота си, че да имаш време да обикаляш света - закъснял си малко, ве.
    Последно редактирано от defender : 07-07-2020 на 15:45

  7. #2557
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155

    Exclamation Системни обиди и заплахи! Време е да санкционирате RedArmy

    Обиди:

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    ... на аватара ми ли говориш или на мен бе, инцест?
    Поредните намеци за убийство/самоубийство.

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Другарят Макаров понякога помага...

  8. #2558
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155

    Exclamation Подбудителство към самоубийство

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Като ти проработи за известно време по нормален начин мозъка и осъзнаеш колко си жалък, няма как да не натиснеш... знаеш кое.
    Модераторите да вземат мерки! Това е поредното подбудителство към самоубийство от страна на този потребител! И то минути след като такова негово мнение беше докладвано.

  9. #2559
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Троле, с горнитe си два поста звучиш досущ като Грозния, ве. Шо така?

  10. #2560
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението


    Ами харча си капиталистическите чекове с най-голямо удоволствие, другарю и то уверявам те, по най-различни и пълноценни капиталистически забавления и начини като една голяма част от тях ми остават и си ги спестявам. А ти "пълноценно" си работи така до 65 за около жизнения минимум и се пенсионирай после с 200 лв пенсия. Сигурен съм и че като праведен комунист ще имаш и връзки да се уредиш и с някой ТЕЛК за още ~ 100 лв отгоре и с 300 лв ще можеш да обикаляш целия свят като един щастлив японски или шведски пенсионер... А, пардон, това ще го правя аз! Но да не подценяваме твоите планове за целомъдрен и смислен живот. Ти също ще изпитваш радости. Например ще обикаляш из цяла София с пенсионерската си карта на намаление за целия градски транспорт. Ще си гледаш през прозореца докато акомпанимент ти прави скърцащия звук на вечният съветски тролей докато ти, изгубен в сладка деменция някъде по пътя за Дружба, ще си зяпаш безмълвно и ще си спомняш с едно сладко умиление за своите младини, когато си громил капиталистите като мен в тийнпроблем и си въртял социалистическа любов с другарката Елисавета, която до тогава толкова пъти ще си повторил, че не е била твой фейк, че вече ще си се самоубедил, че е имало в действителност такава жена и любов... Но все пак на тази възраст "спомените" са важни за "здраве и утеха", даже и фалшиви да са.

    Успех, другарю Исаев и до нови срещи по темите!

    Троле, само да кажа, че при по-обстоен анализ, горното ти изказване, също може да се разбере, като опит за подигравка и обезсърчаване на опонента, и подтикването му към депресия и самоубийство ве? И то е поднесено коравосърдечно, с използване на емотикони, които му се присмиват, без грам съпричастие и емпатия, ве. А липсата на всякаква емпатия не е характерна за човеци в нормално психично състояние, ве
    Последно редактирано от defender : 07-07-2020 на 21:54

  11. #2561
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Доста са го били тоя по главата в училище, не трябва така. Води до генерални психически отклонения Обидите, от страна на съучениците му, ги остави, той е бил прилежен ученик и си е записвал в тетрадката всичко, даже като пръдне "даскалицата", но да си чак толкова "консервиран", "вакуумиран", комплексиран, еуфорично настроен (сигурно под влиянието на някаква синтетична субстанция) вече е прекалено. Да се закрива тоя трол и to je sve sto se moze uciniti
    Последно редактирано от RedArmy : 07-09-2020 на 02:10
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  12. #2562
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Реклами на сайтове за к0пуване:
    Цитирай Първоначално написано от Irinka_Mashinka Виж мнението
    Здравей, ето един сайт от който аз си копувам често https://....com/
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #2563
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Чак сега го видях това... Може ли да се оплакваш като ученичка във 2-ри клас за всичко, бе? Сега пък за реклама... Ти СЕМ ли си? Сериозно ли си толкова зле? Има по принцип едно нещо, наречено МБАЛНП, проучи.
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  14. #2564
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Открито, нагло и безсрамно рекламиране на проституция и сексуслуги във форума от фалшив профил:
    [QUOTE=_ivi_;11623086]Привет и от мен! Аз съм в Нидерландия/вече/, работя и живея в Амстердам! Изолацията беше зле, че нямаше клиенти, но и това мина! Поздрави!
    Последно редактирано от Juli19 : 07-25-2020 на 09:13
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  15. #2565
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849

    Запитване към уважаемите модераторКИ:

    Уважаеми модераторКИ!
    Виждам че сте санкционирали конкретен пост на ето този потребител:
    https://www.teenproblem.net/users/view/1032969.html
    ...който преди няколко дни постваше реклами на проституция и сексуслуги във форума.

    Питането ми е - защо този потребител все още не е баннат след подобни груби нарушения на правилата в поверения ВИ форум?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  16. #2566

  17. #2567
    Сериозно ли ми пратихте паролата в plain text по имейл през 2020г.?
    Последно редактирано от stariqtNov : 08-28-2020 на 19:00

  18. #2568
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849

    Състоянието на форума

    Уважаеми модераторКИ!

    Отправям към вас официално запитване да направите официално изявление за състоянието на форума!

    Благодаря!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  19. #2569
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Пак питам:
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Уважаеми модераторКИ!

    Отправям към вас официално запитване да направите официално изявление за състоянието на форума!

    Благодаря!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  20. #2570
    Administrator
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    41
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Пак питам:
    Моля, спрете да се заяждате с модераторите.

  21. #2571
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    Моля, спрете да се заяждате с модераторите.
    Никой не се заяжда! Форумът се е напълнил с ботове, които пускат мнения със скрити рекламни линкове като например:

    https://www.teenproblem.net/forum/sh...7#post11623877

    А вие сте екип от поне 6 души, което е дори повече от активните потребители в момента, влизате всеки ден и въпреки това бот акаунтите не се чистят! Не знам дали е поради липса на наблюдателност или нещо друго, но при това положение много стари и утвръдени, както и потенциални форумци се отказват да пишат, защото вместо да видят жив форум, виждат такъв залят от ботове и си казват "Оо, ясно, тук е гробница" и бият хикса на прозорчето. Та целта, уважаеми, не е никой да се заяжда с вас, а просто да ви се напомни, че и тук "все още влизат хора" (Форумът е основният ресурс на сайта, а не статиите с 0 мнения под тях!). Може би и вие самите може да помогнете с нещо като например, ако пускате от време на време по някоя тема или мнение (но не фейкове) и така да провокирате някакъв зрителски интерес и да спасите форума от "паяжините" (най-меко казано). Уважаваме и харесваме форума и нищо лошо не му мислим и ни е тъжно как никой не взима мерки и решения по отношение на всички тези полезни съвети за съживяването му (мога да напомня и с мнения), които явно сме се хабили напразно да пишем с надеждите, че може би са от някакво значение (за вас, за форума, за тази "медия" изобщо). Тъжно, но очевидно изглежда, че не са.
    Последно редактирано от TrollFactory : 09-17-2020 на 08:33

  22. #2572
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    Моля, спрете да се заяждате с модераторите.
    Никой не се заяжда с екипа ви. Просто престанете да пускате разни ботове, за да "покачите" активността. Или, както каза Грозния, излезте с ясно становище относно форума. Конструктивната критика и заяждането са две коренно различни неща.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  23. #2573
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от DieselBlood Виж мнението
    Или, както каза Грозния, излезте с ясно становище относно форума.
    Становището, според мен, е вече ясно както винаги:


  24. #2574
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Модераторите трябва да изпратят един от техните хора командировка в Плевен да говори с докторчето да се върне във форума и да изпратят един човек командировка в САЩ да провери Фъзито с колко "негри" е била. Иначе ник'ви модератори не сте ве!

    А дримока как ще я откриете, тук не знам.

    ПП: Докторчето ще се ориентирате къде живее по паркирания пред тях 20 годишен фият, спортен модел с 2 врати, дето ауспуха му е вързан с тел - то друг такъв у Плевен нЕма.
    Последно редактирано от defender : 09-19-2020 на 10:49

  25. #2575
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    Моля, спрете да се заяждате с модераторите.
    Моля влезте си в ролята, оправдайте заплатата която получавате и отговорете на въпросите, които потребителите ви задават! Това влиза в длъжностната ви характеристика като модераторКИ!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си