.
Отговор в тема
Страница 101 от 104 ПървиПърви ... 5191979899100101102103104 ПоследнаПърви
Резултати от 2 501 до 2 525 от общо 2590
  1. #2501
    Темата не е подходяща за тийнейджърски форум.

  2. #2502
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    Темата не е подходяща за тийнейджърски форум.
    Уважаеми администратори, ще го кажа тогава директно: не подценявате ли по този начин интелекта на днешните тийнеджъри и по-конкретно онази част на аудиторията, която не се интересува само от разрел “секс”, а има малко по-разлимни интереси и се чуди къде да намери място, където да разгледа и да сподели какво смятат по теми като мистика, оклутизъм, езотерика и други неща, които вие през цялото време може съвсем прозрачно да набюдавате и да спрете, ако видите нещо толкова притеснително и нередно? В темата, която аз лично следя от-до, не видях никъде нищо “по-така”, заради което да пресечете разговора и скастрите хората. За Вас, може би през призмата на родители (знам ли, възможно е да сте) това сигурно са “измишльотини”, (ако така мога да ги нарека), с които Вие не бихте предпочели децата Ви да не се занимават, защото Ви е достатъчен самия факт, че темата е с нестандарнтни име. Не може ли просто да отключите темата и да видите как ще се развие от колкото “просто да си решите” какво е най-добре, защото темата не е за православната вяра например?Виждам, че за нея нямате проблем, въпреки че в нея често стават конфликти между вярващи или не, далеч по-вадещи очите от каквото и да било с първата. Има си хора от тук, които си разглеждаме раздел “философия и религия” и вие буквално ни пъдите така. В кои други раздели да се пренасочим като темите постоянно се трият или заключват? Наскоро писах в една тема в “политика”, в която спорихме за режимите на управление. И тя изчезна, въпреки услилията и пропиляното време за набиране на смислен текст... Смислени дискусии се прекъсват, а напълно безмислени минават някак си между капките... Просто изказвам мнение, нищо лично нямам против работа Ви. В крайна сметка вие сте “правителството” и вие решавате “как да бъде тук”, но все пак се поставете понякога и на мястото на авторите и четете темите от-до по същия начин и като тях, за да прецените по-добре дали нещо трябва да се заключи или изтрие. “Правосъдието” не бива да е на сляпо и набързо взето решение...

  3. #2503
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    Темата не е подходяща за тийнейджърски форум.
    Моля? Не мисля, че така е редно да се отнасяте към една от най-активните теми тук.

    Пък и нека да си го признаем - тук тийнейджъри не влизат.

    Също така теми като "Проблем със свършването" и "имам нещо неизвестно по половия си орган" са подходящи така ли? А други религиозни теми като "Православие" стоят с години. Ще ви помоля да спрете да съсипвате повече форума и да върнете темата, защото тя не нарушава правилата и е една от движещите сили на форума.

  4. #2504
    anonymous1043668
    Guest
    Това което ме обижда и ядосва е как теми, които са наистина проблемни спокойно ги оставяте "да отшумят" и без да вземете мерки (или твърде късно го правите), форума се превръща в един спам сайт, а темата ми, която събра по дяволите 20 000 посещения 400 отговора (едва ли някоя друга нова тема ще нарасне така) вие правите опити да я свалите. Ако изобщо изкарвате пари от тук, та тази тема в един смисъл ви храни бе!
    Ще ви помоля да погледнете нещата от наша гледна точка и да отключите темата, това е буквално единствената активна дискусия тук.

  5. #2505
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Ако ще заключвате теми, обосновавайте се. Във всеки форум има практика поне някакво скромно мнение да оставя екипът, ако реши да тегли чертата. Иначе потребители се стараят да поддържат теми, намират инфо и т.н. и всичко това, за какво? Да им се тегли чертата по невидимо анонимно усмотрение и да им се развали кефа, че изобщо са си губили времето да набират текст тук (а с това и да поддържат настоящата медия все още жива).
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Това което ме обижда и ядосва е как теми, които са наистина проблемни спокойно ги оставяте "да отшумят" и без да вземете мерки (или твърде късно го правите), форума се превръща в един спам сайт, а темата ми, която събра по дяволите 20 000 посещения 400 отговора (едва ли някоя друга нова тема ще нарасне така) вие правите опити да я свалите. Ако изобщо изкарвате пари от тук, та тази тема в един смисъл ви храни бе!
    Ще ви помоля да погледнете нещата от наша гледна точка и да отключите темата, това е буквално единствената активна дискусия тук.
    Добре дошли в клуба на цензурата без обяснения
    Тук се трият/заключват теми без да се дава какъвто и да било отчет. Мненията и темите може да не нарушават правилата, но е достатъчно да не се харесват на някой от администраторите, за да бъдат изтрити. А въпросните администратори не се чувстват длъжни да отчетат, че са изтрили мненията, нито пък да дадат причина. Те се чувстват безнаказани, подобно на управляващите в нашата държава. Може да се каже, че това място е огледало на нашата мила държава.
    Очаквам това мнение също да бъде изтрито, между другото Кой съм аз, че да критикувам авторитарните администратори? Под ножа!

  6. #2506
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Въпрос: Ще предупредите ли и потребителя https://www.teenproblem.net/users/view/1166237.html да не използва снимка на човек в аватара си както предупредихте и мен, защото снимките били "лични данни" ?

  7. #2507
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Въпрос: Ще предупредите ли и потребителя https://www.teenproblem.net/users/view/1166237.html да не използва снимка на човек в аватара си както предупредихте и мен, защото снимките били "лични данни" ?
    Благодарим за сигнала. Поздрави!

  8. #2508
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Уважаеми модераторКИ!
    Защо продължавате да си мислите, че този форум все още може да бъде спасен от забвението, като триете постове на двама от малкото останали истински и оригинални потребители?!
    Форумът отдавна вегетира, а с правене на нови и вдигане на стари фейк-профили няма да го спасите! С това наливате още вода в потъващия кораб!

    Дали ще го разберете или не, мен не ме интересува особено - така само ускорявате оставането си без заплата!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #2509
    Повече от фен Аватара на KASAPA
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    488
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Уважаеми модераторКИ!
    Защо продължавате да си мислите, че този форум все още може да бъде спасен от забвението, като триете постове на двама от малкото останали истински и оригинални потребители?!
    Форумът отдавна вегетира, а с правене на нови и вдигане на стари фейк-профили няма да го спасите! С това наливате още вода в потъващия кораб!

    Дали ще го разберете или не, мен не ме интересува особено - така само ускорявате оставането си без заплата!
    Много ли страдаш, ....! Хахахах сложиха те най-накрая на мястото. С това кой е фейк и кой не е от едно време гоните хората от тука! Заради такива като теб и дружката ти форума вегитира. На всяка нова тема вие сте капак и само я спамите и напдате, клевитите и интриганствате. Чудя се още как не са те разкарали от тука жалък, чичак! Асоциален тип без живот навън от нета! Евала на модове и админи. Банвайте го тоя и да свърши филма. А тва кой ще остане без заплата кво ти влиза в работата ! Баси смешния! Муахахаха!!!
    Последно редактирано от Rengur : 04-28-2020 на 20:43 Причина: Спазвайте добрия тон!
    Прасета,прасета..Всичките прасета на мезета...

  10. #2510
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Уважаеми модератори, погледнете последното мнение на потребителя KASAPA над мен и преценете дали трябва да вземете мерки.
    Цитирай Първоначално написано от KASAPA Виж мнението
    Здравейте, бре! Fucksmile, браво ма мацо, колко сме ебавали с тебе из фОРОНА. Да ти е жива и здрава щерката и мноо да та радва. Аз съм се отдал на разврат. Чук и бег и платени. Бах тия платени като наркотик са - ако не отида веднъж в месеца не съм аз. Лудница. В БГ съм и карам самосвал. Хахаха.
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...3#post11620763
    Мисля, че нито езикът му, нито тонът както и “веселите” му истории са подходящи за някого от предполагаемата основна таргет група тук (подрастващи). Още повече да клевети други потребители и то с такъв цинизъм. Колкото до фейк акаунтите, отново заставам зад думите си, че за мен потребителите https://www.teenproblem.net/forum/se...archid=2347743 и https://www.teenproblem.net/forum/se...archid=2347744 са фалшиви профили на един и същи човек представящ се различни момичета и непрекъснато даващ съвети за разкрепостен секс, нещо потресаващо скандално за всеки представящ се за 16 годишна. Тези потребители предполагам, че изпитват някакво удоволствие да се представят за жени и да говорят неща несъвместими с поведение за такава възраст. Личи си по стил на писане и време на включване в дискусиите както и по това, че са си сложили снимки на момичета, за да изглеждат “по-legit”, което всъщност според мен най-много ги издава. Освен това, нали снимки за профилни аватари са забранени? Точно с вас си го говорихме, че са “лична информация”.
    Казвам ви всичко по-горе просто, защото виждам нужда може да се задействате и ви сигнализирирах. Грозният също на място потвърди, че не само аз си го мисля, че са фейк. До тук двама потребители, стари и някаква тежест на думата потвръждават, че те са фейк. Не виждам причина с това да изтриете мнението ми от темата, в която го направих, а и да толерирате KASAPA, който говори цинично и просташки. Ето, сега го правя тук, надявам се единствена ви презумпция да го изтриете. Ние с Грозния четем форума внимателно и правим разлика между поведението на редовните и тези, чието е фейк и сигнализираме, когато такова ни се стори “опасно” в теми от особен интерес за подрастващи като тази за тройките в “Секс-а”. Нищо лошо в този смисъл нямаше да сигнализираме, че този фейк, който стои зад двата акаунта сигурно е някой особняк, който не е за тук... Благодаря за вниманието!

  11. #2511
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Добре де, няма ли все пак да проверите “сигнала” ми за тези “потребителки”, които са си сложили аватари със “свои” снимки в провокативни пози като от сайт за интимни запознанства? Както и случайното съвпадение, че пишат в едни и същи теми за секс, тройки и други провокации докато се представят уж на крехка възраст, но с опит като на 40 годишни нощни феи?

    https://www.teenproblem.net/forum/se...archid=2348424

    https://www.teenproblem.net/forum/se...archid=2348426

  12. #2512
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    ... тези “потребителки”, които са си сложили аватари със “свои” снимки
    Използването на снимки на други хора и представянето им за свои (особено кагото се вижда и лицето) е дори още по-незаконно - това си е на практика кражба на самоличност, с цел да се прикрие своята и да се дискредитира чуждата! Това си е на практика кражба и злоупотреба с лични данни.

    Ако това не се вземе предвид от модераторКИте, казусът спокойно може да бъде отнесен към централата на Инвестор или още по-добре направо към отдела за киберпрестъпления на полицията (особено ако става въпрос за снимки на малолетни или непълнолетни)!

    Явно модераторКИте са сериозно скарани не само с правилата на поверения им форум, но и със здравия разум, логиката и законите на Република България! Още по-лошото е, че твърдоглавието им е също толкова силно като невежеството и не се вслушват в по-запознатите и по-опитните от тях (с което за пореден път доказаха тоталната си непригодност към изпълняване на функциите им като модераторКИ в интернет форум)!
    Последно редактирано от Грозния : 04-29-2020 на 23:34
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #2513
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Докога ще толерирате московските тролове в този форум:

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Т"земевладелците" са тези, които са имали 50 пъти повече земя от обикновените хора и то защото са се подмазвали на царските чиновници (баба ми и дядо ми са от село и знаят), аристокрацията... се предава по наследственост.
    Последно редактирано от Rengur : 05-02-2020 на 12:09 Причина: Редактирано мнение.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  14. #2514
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Докога ще толерирате московските тролове в този форум:
    Че е болен комунист, е вярно. Не съм съгласен с него. Но това не означава, че трябва да бъде цензуриран.

  15. #2515
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Mary_D Виж мнението
    Най-яко е в устата и по лицето, а най-гадно е ако ми омаже косата! Тогава полудявам!
    Още ли се съмнявате в това, което ви казах по-горе? Ако това мнение заедно с всичките останали публикувани от този профил са на “автентична” тийнейджърка, тогава аз съм трамвай. Мнението е тук https://www.teenproblem.net/forum/sh...8#post11620958
    И отново давам мнението към темата за тройките, където искам да ви обърна внимание, ако все още не сте чели как въпросната потребителка дава съветин на подрастващите как изпуслали “нещо неверятно”
    Цитирай Първоначално написано от Mary_D Виж мнението
    Защото не знаете какво изпускате!
    А после отправя покана за участие в оргия на друга потребителка на лични съобщения. Първо й предлага закачливо това:
    Цитирай Първоначално написано от Mary_D Виж мнението
    Някой иска сандвич !!!
    После се стига до предложение на лични съобщения:
    Цитирай Първоначално написано от Mary_D Виж мнението


    Хвърли си едно око на личните
    Може да предположим за какъв “сандвич” говори по-горе и какво потребителят Mary_D е предложил на лични на другата потребителка. Но за такъв “сандвич” според контекста на раздела и самия “термин” са необходими двама мъже. Какво тогава може да предложи една жена на друга жена в този смисъл? Двама мъже? Едно е да се изказваш по интимните въпроси в раздела, но съвсем друго е да уреждаш интимни взаимоотншения като посредник, отгоре на всичко и докато се представяш през това време за жена. Защо Mary_D толкова се е загрижила за сексуалния живот на другата потребителка, че й предлага двама познати мъже? Каква е ролята й на “посредник”?


    https://www.teenproblem.net/forum/sh...3#post11619863

    Според мен тези въпроси са достатъчни, за да проверите случая вече, а не просто да ни прескачате без мнение. Поне кажете “не мислим така” и приключвам със сигналите за този потребител по този повод.

  16. #2516
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Линкове към сектантски сайтове:
    Цитирай Първоначално написано от juliagomez2244 Виж мнението
    Този форум е малко луд, прочетох го и не разбрах много, те говорят за много разпръснати теми. Коментирайки горното съобщение, мисля, че всеки има право да бъде това, което иска да бъде, независимо дали има семейство или не, или просто иска да има безразсъдни отношения със света. Трябва да изповядате волята си в хилядите Божии имена, ако извършите грях и трябва да знаете последствията от него.

    Преди малко оценявах думата на господаря в няколко свети книги (блиблия, коран и танай) и всички те говорят за един и същ бог, но това се вижда от различни гледни точки, има филм, наречен същия бог, който можете да видите от [url=https://www [ / url ]
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  17. #2517
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155

  18. #2518
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    https://www.teenproblem.net/users/view/1233323.html

    Фейк-профил, вероятно на някой от другите потребители тук, който използва неправомерно за аватар снимка, която най-вероятно не е негова и нарушава закона за защита на личните данни (кражба на самоличност)!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  19. #2519
    Papugai
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Докога ще толерирате московските тролове в този форум:
    сериозно ми лазиш по нервите
    вземи чети история
    че половината ти коментари по темата
    приличат на писани от 5 годишна с лоботомия

  20. #2520
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от Papugai Виж мнението
    сериозно ми лазиш по нервите
    вземи чети история
    че половината ти коментари по темата
    приличат на писани от 5 годишна с лоботомия
    Добре.

    Ще чета. Какво да прочета. Препоръчай ми нещо, което ти си прочел. Само да не е от блиц, ако може, мерси.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  21. #2521
    Papugai
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Само да не е от блиц, ако може, мерси.
    https://www.marica.bg/

    от твоя край

  22. #2522
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от Papugai Виж мнението
    https://www.marica.bg/

    от твоя край
    Мерси, но питах за нещо историческо.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  23. #2523
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Използването на снимки на други хора и представянето им за свои (особено кагото се вижда и лицето) е дори още по-незаконно - това си е на практика кражба на самоличност, с цел да се прикрие своята и да се дискредитира чуждата! Това си е на практика кражба и злоупотреба с лични данни.
    Добре, Еминем.


    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    https://www.teenproblem.net/users/view/1233323.html

    Фейк-профил, вероятно на някой от другите потребители тук, който използва неправомерно за аватар снимка, която най-вероятно не е негова и нарушава закона за защита на личните данни (кражба на самоличност)!
    Защо си толкова спрял? Ако пуснеш едно търсене в Гугъл на снимката или пък слушаш руска музика, щеше да разбереш, че това е известна личност, а не фейк аватар. Не видя ли в темата, че и аз съм я питал дали това е Юлия Савичева. Как може да си 30+ годишен бе, как...
    Последно редактирано от RedArmy : 05-22-2020 на 19:47
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  24. #2524
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    ...
    На мен също ми забраниха аватар с известна личност. Настоявам да няма двойни стандарти и “потребителката” да бъде предупредена по същия начин!

  25. #2525
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Добре, Еминем.




    Защо си толкова спрял? Ако пуснеш едно търсене в Гугъл на снимката или пък слушаш руска музика, щеше да разбереш, че това е известна личност, а не фейк аватар. Не видя ли в темата, че и аз съм я питал дали това е Юлия Савичева. Как може да си 30+ годишен бе, как...
    Разликата е, че аз не се представям за Маршъл Мадърс Трети, а това на аватара ми е художествен образ (измислен герой) от художествен клип към песен и няма политически заряд. Още повече героят от аватара ми носи маска!

    Поради същата причина вас не съм ви докладвал другарю Исаев, защото много добре знам, че сте измислен герой!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си