.
Отговор в тема
Страница 87 от 104 ПървиПърви ... 377783848586878889909197 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 151 до 2 175 от общо 2590
  1. #2151
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Да не омаловажаваме факта и че всички си сложихме адблокери
    Ад-блокерите имат някакво отношение към приходите от сайта, но нямат никакво отношение към посещаемостта му! Схващаш ли разликата ?!
    Дори напротив - сайтове с твърде много изскачащи и мигащи натрапливи реклами гонят потребителите!

    След като си толкова умен, кажи ми защо според теб, посещаемостта на сайта рязко намаля (освен наличието на други алтернативи за общуване в нета) ?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  2. #2152
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    Само не се занимавай с LoadRunner
    Още ли си с тираджията?
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  3. #2153
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    След като си толкова умен, кажи ми защо според теб, посещаемостта на сайта рязко намаля (освен наличието на други алтернативи за общуване в нета) ?
    Тук публично поне 10 човека са обявили че напускат заради теб, толкова си тъп че не могат да издържат, може просто да имат слаба психика но модераторите не си свършиха работата а именно да те разкарат. Това е, преди да изпълзиш, години наред всичко си беше наред.

  4. #2154
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Тук публично поне 10 човека са обявили че напускат заради теб...
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #2155
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    Да що,проблем ли имаш или искаш да си създадеш?
    Просто питам. Но агресивното ти поведение в интернет пространството показва проблеми в детството и непреодолени комплекси. Не е зле да се консултираш с психолог.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  6. #2156
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    винаги съм имала каквото поискам ведгнага...
    Ето къде ти е проблема.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  7. #2157
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Тема за търсене на дилъри и наркотици:
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post11609330
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  8. #2158
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Рекламен спам от "нови" профили, които са комбо-фейкове и имитират "диалог":

    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post11609408
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post11609427

    Постовете им не са нищо друго, освен зле прикрита реклама !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #2159
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Религиозна омраза и нетолерантност, неприемливи обиди за неща, които за много хора са святи!
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post11609532
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #2160
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Тази тема отдавна се е превърнала в територия на произвол и безразборно постване на всякакви гнусни снимки, включително голи!
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post10481461
    Моля модераторите да вземат необходимите мерки!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  11. #2161
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Темата с голите снимки до кога ще стои във форума?!

    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post10481461

    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #2162
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Темата с голите снимки до кога ще стои във форума?!

    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post10481461

    Та докога ще стои, драги модератори?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #2163
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Модератори, спите ли?!
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Темата с голите снимки до кога ще стои във форума?!

    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post10481461

    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  14. #2164

  15. #2165
    Моля, не я пускайте отново. Темата е щекотлива - маршът редовно го забраняват. Може да завие в расистка посока. Няма смисъл от тема, в която повечето постове ще са изтрити. Съжалявам, но това не е мястото да обсъждате Луков марш.

  16. #2166
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    Моля, не я пускайте отново. Темата е щекотлива - маршът редовно го забраняват. Може да завие в расистка посока. Няма смисъл от тема, в която повечето постове ще са изтрити. Съжалявам, но това не е мястото да обсъждате Луков марш.
    Маршът редовно се опитват да го забранят по напълно НЕлегален начин, изсипани са десетки клевети и лъжи върху него. Делата, които се водят за него, все са с положителен резултат. Темата информира относно събитието, как ще завие в расистка посока?

  17. #2167
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    Моля, не я пускайте отново. Темата е щекотлива - маршът редовно го забраняват. Може да завие в расистка посока. Няма смисъл от тема, в която повечето постове ще са изтрити. Съжалявам, но това не е мястото да обсъждате Луков марш.
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Темата с голите снимки до кога ще стои във форума?!

    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post10481461

    А тая тема (и голите снимки в нея) докога ще стоят?!
    Кога ще си свършите работата?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  18. #2168
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Темата с голите снимки до кога ще стои във форума?!

    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post10481461

    За пореден път напомням на уважаемите модератори да влязат в ролята си и да почистят или изтрият темата.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  19. #2169
    Аз пък ще ви помоля да спрете да тролите в почти всяка тема, в която влезете. Без да са ви провокирали наричате хората глупаци, жалкари, пишете колкото да репликирате и да се заядете с някой, а не защото имате да кажете нещо кокретно по някоя тема. Типичен трол.
    Да не говорим за двойните ви стандарти. Значи вие може да пишете просташки, каруцарски, да пишете цинизми и сега изведнъж имало голи снимки в някаква тема? Не, снимките са от гей шествие, могат да се видят навсякъде, така е протекъл парад, който е очевидно публично събитие, на което може да присъства всеки. Освен това, тези снимки са приложени с цел да покажат отношение и защо въпросният потребител не харесва парада. Да не говорим, че не са голи.
    Спрете да се оплаквате по този повод, защото ще го приема за спам.
    Последно редактирано от Blubalu : 01-21-2019 на 07:44

  20. #2170
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Уважаеми г-н/г-ца/г-жа, Администратор. Аз, с цялото си уважение към екипа и сайта Ви, смея да твърдя, че Грозният е прав. Да оставим настрани дали лично Вие го смятате за трол или не, но аргуметът ви, че става въпрос за "публично събитие" не е меродавен по отношение на всички сними. Някои от тях целят открита провокация изпращайки радикално негативно послание към цели общности и могат да подтикнат към престъпления, застрашаващи човешките права на определена категория уязвими от подобни подстрекателсва хора (хомосексуалните). Така че в този дух на мисли, снимките качени в темата правят точно това, особено тези на момченцето облечено като жрица танцьорка.

  21. #2171
    Точно пък за момченцето не веднъж е имало статии и репортажи по медиите (включително и телевизиите), как родителите му го обличат и гримират.

  22. #2172
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    Точно пък за момченцето не веднъж е имало статии и репортажи по медиите (включително и телевизиите), как родителите му го обличат и гримират.
    Вие май не вникнахте в същността на това, което казах. Не знам къде е обсипано с толкова много статии и репортажи за въпросното дете, както и за кои медии става въпрос. Може да посочите. Сигурен съм обаче в това, че целта на публикувалият ги в темата е чиста проба за провокация, която в своя контекст има само една посока за интерпретация > насаждане на омраза. Ако снимките на това дете бяха публикувани в контекста на още една подобна статия от тези, за които говорите, тогава не би имало проблем. Но тук говорим за снимки използвани в контекста на "език на омразата". Вие, като (предполагам) журналисти и редактори в настоящата медия би трябвало да имате етичен кодекс и да сте добре запознати с него. Езикът на омразата "обхваща всички изразни форми, разпространяващи, подбуждащи към, улесняващи или оправдаващи расовата ненавист, ксенофобията и антисемитизма или други форми на ненавист, основани на нетолерантност, вкл.: нетолерантност, афиширана като агресивен национализъм и етноцентризъм, дискриминация и враждебност срещу малцинства, преселници и хора с имигрантски произход” (http://antihate.europe.bg/sites/defa...hate_index.pdf)
    Както се вижда, темата и материалите в нея подклаждат ненавист, нетолерантност, а има и потребител, който открито прокламира националистическите си възгледи чрез агресивни и порадждащи ненавист и нетолерантност методи (и то не ограничено единствено във въпросната тема).
    Може да се запознаете и конректно с това, което казва законът по тези въпроси. https://lex.bg/laws/ldoc/2135472223
    Вие, като официална медия в българското интернет пространство, би трябвало да заставате зад закона, а той дори не е необходим, за да се сетите, че тази тема по начало не би трябвало да изглежда по този начин докато тук влизат основно подрастващи със светоглед, който все още е в етап на формиране и като такъв силно може да се повлияе в грешна посока в резултат от внушения като тези, които се представят в дискутираната тема.
    Последно редактирано от TrollFactory : 01-21-2019 на 12:09

  23. #2173
    Добре - убедихте ме.

  24. #2174
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    Аз пък ще ви помоля да спрете да тролите в почти всяка тема, в която влезете. Без да са ви провокирали наричате хората глупаци, жалкари, пишете колкото да репликирате и да се заядете с някой, а не защото имате да кажете нещо кокретно по някоя тема. Типичен трол.
    Аз съм един от най-активните останали потребители в този форум и ако спра да пиша не знам за коя страна ще е по-голяма загуба - за мен или за вас.
    Правилно сте забелязали, че езикът ми е доста директен, но почти винаги правя опит за даване на конкретен и адекватен съвет, когато това е възможно!
    Употребявал съм и обидни епитети, по адрес на някои потребители с изключителни заслуги за разпространяване на невежество, но се старая да го правя в съответните раздели.
    Аз съм единственият потребител със своя тема, в която съм поканил останалите потребители да изразяват своето мнение за мен, без всякакви задръжки .
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    Да не говорим за двойните ви стандарти. Значи вие може да пишете просташки, каруцарски, да пишете цинизми и сега изведнъж имало голи снимки в някаква тема?
    Предпочитам да наричам нещата с истинските им имена !
    А в онази тема наистина имаше голи снимки, някои от тях доста гнусни, но виждам че сте видели и сте взели необходимите мерки.
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    ...изведнъж имало голи снимки в някаква тема?
    Не, снимките са от гей шествие, могат да се видят навсякъде, така е протекъл парад, който е очевидно публично събитие, на което може да присъства всеки. Освен това, тези снимки са приложени с цел да покажат отношение и защо въпросният потребител не харесва парада. Да не говорим, че не са голи.
    Не ставаше въпрос за гейчета облечени в разноцветни дрешки, а за пошла и вулгарна голота на грозни индивиди, което намирам за неприемливо за показване във форума, без значение с каква цел.
    Не съм някакъв псевдо-моралист, но има разлика между голота в образователен/анатомичен контекст или нудистки плаж например и демонстация на нетрадиционни (да се изразя по-меко) сексуални предпочитания и поведение и то по грозен начин.
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    Добре - убедихте ме.
    Благодаря за разбирането и конструктивния диалог .
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Няма нещо като "език на омразата". Това са типичните фрази на антифа, либерасти, феминисти, комунисти и тем подобни антибългарски и антихуманистични същества.
    Аз също обичам да наричам нещата с истинските им имена, но това не противоречи на запазването на добрия тон. В темата никой не спореше с теб, а ти пускаше преднамерено гнусни гей-снимки (включително някои голи). Аз влизам във форума за да водя диалог, дори да споря (защото е по-интересно ), а не да гледам неприятни снимки. За това подадох сигнал по темата!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  25. #2175
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Аз също обичам да наричам нещата с истинските им имена, но това не противоречи на запазването на добрия тон. В темата никой не спореше с теб, а ти пускаше преднамерено гнусни гей-снимки (включително някои голи). Аз влизам във форума за да водя диалог, дори да споря (защото е по-интересно ), а не да гледам неприятни снимки. За това подадох сигнал по темата!
    А аз ги публикувах с цел хората да видят какво я очаква и България, ако допуснем гей-пропагандата да ни влезне под кожите, което вече е започнало да се осъществява, а не да споря или да водя диалог.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си