.
Отговор в тема
Страница 95 от 104 ПървиПърви ... 4585919293949596979899 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 351 до 2 375 от общо 2590
  1. #2351
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Защо по-точно трябваше пост отпреди 2-3 дена със същата снимка да бъде изтрит?
    Вероятно защото модераторите са комунисти, но те мълчат по този въпрос, но ето на - написах същото вчера и днес е изтрито! Модераторите несъмнено постъпват като комунисти с тая разюздана и произволна цензура!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    Трием "трудове", които са против правилата на сайта и възпитано благдарим за нечие съдействие.
    Както е тръгнало сте на път да изгоните и тези потребители, които не нарушават правилата на сайта и все още си правят труда да пишат тук!
    Постъпвате чудесно - посещенията и активността в този форум прогресивно намаляват и вие подтискате всеки опит за изява на малкото останали потребители !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    Явно поста е бил против правилата на сайта.
    Какво значи "явно"?! Не звучите убедително, нито професионално! Ако има нарушени правила, вие трябва да можете да посочите КОИ ТОЧНО правила са нарушени и по какъв начин! Вие *явно* не познавате собствените си правила в сайта, който ви плаща заплатата! Длъжностната ви характеристика изисква да познавате правилата на сайта в детайли!
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    И вие сте дебили.
    Ето и Турксчо ви го каза!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  2. #2352
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    Явно поста е бил против правилата на сайта.
    "Явно" ли? И кое правило по-точно нарушава, ако изобщо сте надарени със способността да го посочите? Постът се състоеше от същата снимката по-горе.

  3. #2353
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    Трием "трудове", които са против правилата на сайта
    Триете против правилата друг път! В повечето случай се пресилвате и се отнасяте,започвайки да триете постове които не нарушават правилата и нормалното функциониране на дадена тема като цяло.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    ...и възпитано благодарим за нечие съдействие
    Това е единствената благодарност която някога съм виждал в тази тема..
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    Темата е изтрита. Благодарим за сигнала.Поздрави!

    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    Явно поста е бил против правилата на сайта.
    Ама как така "явно"? Нали затова съществуват тези правила на форума,за да не се правим на врачки и да предполагаме кой пост е уместен да остане или не

  4. #2354
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849

    Официално запитване към модераторите на форума:

    Неадекватността на модераторите премина всякакви граници. Пак са ми трили безразборно постове, без предупреждение или обяснение .

    Ще запитам модераторите на ЛС следното, като ще копирам кореспонденцията ми с тях по този въпрос и публично, така че всички да видят за какво става въпрос:

    1. Уважаеми модератори, бихте ли обяснили защо и по каква причина ми изтрихте сума постове през последните 3 дни?!
    2. Моля да посочите кои правила съм нарушил или кои нецензурни/неприлични думи или изрази съм употребил!
    3. Ако не сте в състояние да обясните и оправдаете действията си и те не се основават на логика и здрав разум, смятате ли че сте в състояние да упражнявате правомощията, които са ви дадени?!

    Въпросът ми е съвсем сериозен и ще го задавам докато не получа отговор (който ви моля да дадете публично или ако е на ЛС ще го публикувам)!
    Чакам!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #2355
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Искам пак да приканя уважаемите модератори да дадат официално изявление по този належащ въпрос:
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Неадекватността на модераторите премина всякакви граници. Пак са ми трили безразборно постове, без предупреждение или обяснение .

    Ще запитам модераторите на ЛС следното, като ще копирам кореспонденцията ми с тях по този въпрос и публично, така че всички да видят за какво става въпрос:

    1. Уважаеми модератори, бихте ли обяснили защо и по каква причина ми изтрихте сума постове през последните 3 дни?!
    2. Моля да посочите кои правила съм нарушил или кои нецензурни/неприлични думи или изрази съм употребил!
    3. Ако не сте в състояние да обясните и оправдаете действията си и те не се основават на логика и здрав разум, смятате ли че сте в състояние да упражнявате правомощията, които са ви дадени?!

    Въпросът ми е съвсем сериозен и ще го задавам докато не получа отговор (който ви моля да дадете публично или ако е на ЛС ще го публикувам)!
    Чакам!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #2356
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Трети ден оглушително мълчание, от страна на модераторите...
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Неадекватността на модераторите премина всякакви граници. Пак са ми трили безразборно постове, без предупреждение или обяснение .

    Ще запитам модераторите на ЛС следното, като ще копирам кореспонденцията ми с тях по този въпрос и публично, така че всички да видят за какво става въпрос:

    1. Уважаеми модератори, бихте ли обяснили защо и по каква причина ми изтрихте сума постове през последните 3 дни?!
    2. Моля да посочите кои правила съм нарушил или кои нецензурни/неприлични думи или изрази съм употребил!
    3. Ако не сте в състояние да обясните и оправдаете действията си и те не се основават на логика и здрав разум, смятате ли че сте в състояние да упражнявате правомощията, които са ви дадени?!

    Въпросът ми е съвсем сериозен и ще го задавам докато не получа отговор (който ви моля да дадете публично или ако е на ЛС ще го публикувам)!
    Чакам!
    Със заравяне на главата в пясъка, проблемите не се решават .
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #2357
    Administrator
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    41
    Здравейте,
    Никой модератор не е изтрил пост, който не е против правилата на сайта.
    Моля престанете да се заяждате.
    Припомнете си отново правилата за ползване на сайта - http://ibg.bg/id-157/
    Нямаме за цел да създаваме раздори и напрежение в сайта.
    Факт е обаче, че Вие го създавате непрекъснатото с разните си изисквания и анализи за всичко.
    Спора относно работата на модераторите е недопустим и ако Ви е възможно в бъдеще да се въздържате от оценки.
    Нямаме нищо против да се изявявате, но не за сметка на постоянното омаловажаване на работата на модераторите.
    Лек ден!

  8. #2358
    Papugai
    Guest
    що си мисля, че ако биете шута на грозния
    и всичките му профили, ще си спестите
    много време и нерви

  9. #2359
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    Здравейте,
    Никой модератор не е изтрил пост, който не е против правилата на сайта.
    Имало е много такива случаи и то не само спрямо мен! И други потребители са се оплаквали от същото (да цитирам ли?), като единствената разлика е, че аз не се примирявам толкова лесно като тях !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    Моля престанете да се заяждате.
    Не се заяждам, а просто поставям въпроси, на които чакам отговор! До сега не сте отговорили на нито един от тях:
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    1. Уважаеми модератори, бихте ли обяснили защо и по каква причина ми изтрихте сума постове през последните 3 дни?!
    2. Моля да посочите кои правила съм нарушил или кои нецензурни/неприлични думи или изрази съм употребил!
    3. Ако не сте в състояние да обясните и оправдаете действията си и те не се основават на логика и здрав разум, смятате ли че сте в състояние да упражнявате правомощията, които са ви дадени?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    Припомнете си отново правилата за ползване на сайта - http://ibg.bg/id-157/
    Не ме замеряйте със случайни линкове към неизвестни сайтове! Правилата на сайта важат на неговата територия и следва да са обявени в него, като аз ги познавам доста по-добре от вас:
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post10003650
    Да ми пускате линк към друг сайт с някакви си правила там, е все едно аз да искам да си купя оръжие без разрешително у нас, като се позовавам на конституцията на САЩ !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    Нямаме за цел да създаваме раздори и напрежение в сайта.
    Пълно спокойствие има само на гробищата, а други потребители вече сравняват форума с гробище. Не забелязвате ли, че вече почти никой не пише, а аз съм най-активният от оставащите потребители? Средно вече има под 10 поста на денонощие ! Какъв е смисълът на форума, ако няма дискусии?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    Спора относно работата на модераторите...
    Извинявайте, но по този въпрос отдавна няма никакъв спор, а пълен консенсус между потребителите !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    Нямаме нищо против да се изявявате, но не за сметка на постоянното омаловажаване на работата на модераторите.
    Работата е там, че често пъти не ми давате възможност да се изявявам, като ограничавате и други потребители по същия начин! Това че други потребители вече не ви пишат същото е че е спряло да им пука и дори не влизат във форума!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    ...работата на модераторите.
    Каква е вашата ангажираност, като вие дори не участвате във форума?! Никакви публикации, никакви позиции по никакви въпроси! В кой форум има такова нещо ?!

    Назначиха ви на заплати, като вие освен да триете постове по сигнали или случайно прочитане на изваден от контекста пост, в резултат на моментна емоция, с какво друго допринасяте за живота и развитието на форума? Дори в началото когато "встъпихте в длъжност", стояхте в сянка и постове изчезваха призрачно, без никакъв отчет или обосновка ! Много преди вие да дойдете тук, модераторите освен че бяха И активни потребители, даваха отчет и обосновка на дейността си:
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...81%D1%8A%D0%BA
    Вие откакто сте тук, НИКОГА не сте го направили! Дори аз бях причината да излезете на светло, да се покажете във форума, заради моята форумна позиция и съвест (което вие наричате "заяждане") !

    Не знам какво сте завършили, но нещо ми подсказва, че е PR или по-малко вероятно - журналистика. Какъв професионалист сте вие, ако не пишете и не опитвате да влияете на хората със словото си?!?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #2360
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    Спора относно работата на модераторите е недопустим и ако Ви е възможно в бъдеще да се въздържате от оценки.
    Нямаме нищо против да се изявявате, но не за сметка на постоянното омаловажаване на работата на модераторите.
    Това звучи малко като "непогрешимостта" на папата. Защо не може да се дават оценки на модераторите? Модераторите не правят грешки? Вие триете мнения, които не противоречат на правилата на форума и то на най- читавите потребители (визирам най- вече себе си). А това, че не давате обяснение защо е изтрито дадено мнение говори за правилността на хипотезата ми.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  11. #2361
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Papugai Виж мнението
    що си мисля, че ако биете шута на грозния
    и всичките му профили, ще си спестите
    много време и нерви
    Ако Грозния престане да публикува във форума, Teenproblem.net е 100% стар,застоял и мъртво обречен форум. Добре че е той да публикува нещо,без значение какво..

    Много съжалявам немили-недраги ми модератори но бъдете на ясно че откакто investor пое контрола над сайта, вие го обречихте. Помня,преди години как тук имаше потребители имаше и активни модератори които не работеха на сила и как форума кипеше от мнения и интересни теми. Нито се заяждаме,нито ви обиждаме просто искаме нещата да са си както трябваше да бъдат. Ще ви помоля най-любезно да престанете да се цупите заради нещо което вие самички сте си си направили. Поредното българско нещо е прецакано..

  12. #2362
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Уважаеми администратори, ако може да изкажа скромното си мнение, според мен ако се представите на аудиторията и станете активни в дискусиите недоверието към вас ще се стопи. И макар това да не стане веднага или пък изцяло, то поне със сигурност много по-рядко ще виждате критиката, че не сте обективни. Защото хората ще ви познават и ще ви уважават не само по default заради ранга, който имате тук, но и заради вашия личен принос за развитието на форума и сайта. Докато се появявате само по работа, потребителите няма как да ви опознаят и да ви имат доверие. И може да се съгласите, че и вие лично, ако участвате в някой друг форум, не бихте имали доверие на някой, който се появява само от дъжд на вятър само по задължение.

  13. #2363
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    За последните 24-часа, във форума има само 1 (едно) ново мнение !

    Колко по-зле може да стане ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  14. #2364
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    За последните 24-часа, във форума има само 1 (едно) ново мнение !

    Колко по-зле може да стане ?!
    Сигурно са били повече, но са ги изтрили.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  15. #2365
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението

    Колко по-зле може да стане ?!
    Сички ше умрем..

  16. #2366
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Сички ше умрем..
    Като никой от нас не публикува нови мнения или от дъжд на вятър го прави се броим за умрели...

  17. #2367
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Сигурно са били повече, но са ги изтрили.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  18. #2368
    Искам да знам защо думата “циганин” в един от коментарите ми беше редактирана. Предпочитам да ми изтриете коментара, отколкото да влизате да поправяте думи и изказвания.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  19. #2369
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Искам да знам защо думата “циганин” в един от коментарите ми беше редактирана. Предпочитам да ми изтриете коментара, отколкото да влизате да поправяте думи и изказвания.
    Най-накрая и партийната членка да се оплаче от партията. Дано поне сега се вземат някакви мерки.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  20. #2370
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Най-накрая и партийната членка да се оплаче от партията. Дано поне сега се вземат някакви мерки.
    Това че не мрънкам постоянно за това колко съм недоволна от администрацията на форума, не означава че съм “партийна членка”. Просто пиша много по-рядко от преди.
    Та злобните си заядливи подхвърляния можеш да си ги запазиш за скайп чатовете
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  21. #2371
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Това че не мрънкам постоянно за това колко съм недоволна от администрацията на форума, не означава че съм “партийна членка”. Просто пиша много по-рядко от преди.
    Та злобните си заядливи подхвърляния можеш да си ги запазиш за скайп чатовете
    Няма нищо злобно и заядливо в това. Пишеше се, че твоте коментари не ги трият, затова те наричам партийна членка. Ако не е вярно добре.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  22. #2372
    Administrator
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    41
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Искам да знам защо думата “циганин” в един от коментарите ми беше редактирана. Предпочитам да ми изтриете коментара, отколкото да влизате да поправяте думи и изказвания.
    Думата Циганин в България все по-често се използва в негативен аспект, затова използваме Ром. Роми е българизирана форма на ромá – дума на романи, която е самоназванието[37] на част от циганите. На романи ромáозначава човек от ромската етническа група или мъж, съпруг[38] (в противовес на гаджé, всички нероми). Думата, на хинди - रोमा "рома", вероятно идва от санскритското"дом(б)а", което означава "музикант от низша каста".[39] На цигански думата ром означава "мъж, съпруг" и произлиза от древната индийска дума ḍomba, с която са назовавани някои касти на ковачи и музиканти, все дейности, свързани с пътуване, с които са се препитавали в чергарския си живот циганите." Съжаляваме, че Ви е редактиран текста, но сме задължени да спазваме определени правила. Поздрави!

  23. #2373
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    Думата Циганин в България все по-често се използва в негативен аспект, затова използваме Ром. Роми е българизирана форма на ромá – дума на романи, която е самоназванието[37] на част от циганите. На романи ромáозначава човек от ромската етническа група или мъж, съпруг[38] (в противовес на гаджé, всички нероми). Думата, на хинди - रोमा "рома", вероятно идва от санскритското"дом(б)а", което означава "музикант от низша каста".[39] На цигански думата ром означава "мъж, съпруг" и произлиза от древната индийска дума ḍomba, с която са назовавани някои касти на ковачи и музиканти, все дейности, свързани с пътуване, с които са се препитавали в чергарския си живот циганите." Съжаляваме, че Ви е редактиран текста, но сме задължени да спазваме определени правила. Поздрави!
    А много цигани се самоопределят като цигани. Трябва да броим кои са повече, за да знаем кое е политкоректно ли?
    Вместо да се правите на Кичка Бодурова (с познанията по чужди езици) може да следите за истински нередности.
    Защо е това редактиране/триене на ненарушаващи правилата коментари? Защото трябва да отчитате дейност?
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  24. #2374
    Papugai
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    Съжаляваме, че Ви е редактиран текста, но сме задължени да спазваме определени правила. Поздрави!
    а думата '***' как ви пречи
    щом ми триете изцяло коментарите
    Последно редактирано от Blubalu : 06-20-2019 на 18:11

  25. #2375
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Най-накрая и партийната членка да се оплаче от партията. Дано поне сега се вземат някакви мерки.
    Партийните членки, които се оплакват от Партията, биват изхвърлени от нея - нищо друго не се случва !
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Това че не мрънкам постоянно за това колко съм недоволна от администрацията на форума, не означава че съм “партийна членка”.
    Напротив! На всички е ясно, че се трият системно и наред всички постове, които не са хвалби спрямо теб и тори !
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Та злобните си заядливи подхвърляния можеш да си ги запазиш за скайп чатовете
    Ето - тука пак се опитваш да се изкараш жертва, за да накараш модераторКИТЕ да разпънат модераторския чадър над теб за пореден път, по феминистка линия !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    Думата Циганин в България все по-често се използва в негативен аспект, затова използваме Ром. Роми е българизирана форма на ромá – дума на романи, която е самоназванието[37] на част от циганите. На романи ромáозначава човек от ромската етническа група или мъж, съпруг[38] (в противовес на гаджé, всички нероми). Думата, на хинди - रोमा "рома", вероятно идва от санскритското"дом(б)а", което означава "музикант от низша каста".[39] На цигански думата ром означава "мъж, съпруг" и произлиза от древната индийска дума ḍomba, с която са назовавани някои касти на ковачи и музиканти, все дейности, свързани с пътуване, с които са се препитавали в чергарския си живот циганите." Съжаляваме, че Ви е редактиран текста, но сме задължени да спазваме определени правила. Поздрави!
    Това пък от къде го измислихте/копирахте ?!
    Няма директива на държавно ниво, забраняваща употребата на думата "циганин", нито пък тя е официално призната за обидна! Няма български закон, в който да пише такова нещо! Вие като развивате дейност на територията на Република България, следва да спазвате официалното законодателство, е не да се опитвате да налагате някакви псевдо-директиви без юридическа стойност у нас! Ако правите такова нещо вие се превръщате в нарушители!
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    А много цигани се самоопределят като цигани.
    Съветвам и модераторКИТЕ да прочетат тази статия - ще им бъде от полза:
    https://trud.bg/%D0%BA%D0%BE%D0%B9-%...E%D0%BC%D0%B8/
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Трябва да броим кои са повече, за да знаем кое е политкоректно ли?
    Вместо да се правите на Кичка Бодурова (с познанията по чужди езици) може да следите за истински нередности.
    Защо е това редактиране/триене на ненарушаващи правилата коментари? Защото трябва да отчитате дейност?
    МодераторКИТЕ чули-недочули отнякъде се опитват да се изкарат много запознати с "политкоректността" и навярно си мислят че правят нещо полезно! Те правилата на форума не знаят, пък какво остава за държавното законодателство !
    Мен също са ме наричали "циганин" много пъти в тоя форум, но аз не съм такъв!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си