.
Отговор в тема
Страница 94 от 104 ПървиПърви ... 4484909192939495969798 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 326 до 2 350 от общо 2590
  1. #2326

    Регистриран на
    May 2019
    Мнения
    31
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Брех че нагло лъжеш. Не съм молил никой да ме наема, защото си имам работа; не ползвам феисбук от 2 години, а тук странно как сме си общували често предвид че имаш само три мнения и профила ти е нов. А това че името ти е название на страница за фешън продукти във фейса сигурно е само съвпадение.
    Проблема е че имаше един период когато интернета беше всичко онова, което телевизията не беше, а именно - некорпоративен, с липса на регулация и свободен от малоумни реклами за превръзки с крилца и киселото мляко на Бай Ставри. Като че ли не е достатъчно, че трябва да слушам за ефбет, криско и наи-новите оферти за кредити, всеки път когато искам да си пусна музика в ютуб, ами и сега някъв/няква ще ме спами на лични с крайно съмнителни оферти за работа.
    Говориш неверни неща. Няма нищо общо с козметични продукти. Работата е свързана с онлайн промотиране на платформа подобна на Tinder, която държи почти целия пазарен дял в тази сфера в момента, worldwide.

    А още по-нелепо е твърдението, че рекламите и маркетинга са ненужни. Когато ти искаш клиенти да открият твоят новостартирал бизнес, интересно ми е, и на всички останали - как хората ще разберат, че изобщо съществуваш, без реклама? Въпрос за хора със средно-високо IQ.

    Поздрави.

  2. #2327
    Значи признаваш че беше спам и напълно си измисли че съм искал да ме наемеш, интересно.
    Цитирай Първоначално написано от NOVAMIO Виж мнението
    Говориш неверни неща. Няма нищо общо с козметични продукти. Работата е свързана с онлайн промотиране на платформа подобна на Tinder, която държи почти целия пазарен дял в тази сфера в момента, worldwide.
    D
    Цитирай Първоначално написано от NOVAMIO Виж мнението
    А още по-нелепо е твърдението, че рекламите и маркетинга са ненужни. Когато ти искаш клиенти да открият твоят новостартирал бизнес, интересно ми е, и на всички останали - как хората ще разберат, че изобщо съществуваш, без реклама? Въпрос за хора със средно-високо IQ.
    Рекламата е едно, спамът е друго. Така или иначе, не смятам че нито едното има място в интернет. Давам ти примерна ситуация - имам канал в ютуб, правя интересни клипове, хората ми се радват, но поради това че не харесвам хората от ромски произход, никои не иска да си рекламира продуктите в моите клипове. Изведнъж ютуб под натиска на рекламодателите решава че може да ме демонетизира и да ми изтрие всичките клипове, без значение дали има реклама в тях или не, само защото рекламодателите не просто искат техните реклами да не са на моя клип, но и моя клип да не е в саита, където са рекламите им. Краиния резултат е че колкото повече интернета се комерсиализира, толкова повече се налага цензура и се ограничава свободата на словото в него, също както се е случило с телевизията. Проблема и с двете платформи е че не просто може да скриеш истината от показ, като я забраниш под претекст че рекламодателите не са доволни. Проблема е че и двете са мощни пропагандни оръжия защото са директен мост към колективното съзнание и тук са намесени интереси много по-големи от тези на едни прости рекламодатели. Сега кажи ми, как независим потребител, които не си е продал задника на корпоративните медии ще успее да направи нещо стоиностно и са изкара наяве някаква истина в големите интернет платформи, ако тия платформи се ръководят от цензура, уж в подкрепа на рекламодатели? Въпрос за хора с над средно-високо IQ
    Последно редактирано от Rengur : 05-26-2019 на 10:27 Причина: Неприемливо съдържание.

  3. #2328

    Регистриран на
    May 2019
    Мнения
    31
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Значи признаваш че беше спам и напълно си измисли че съм искал да ме наемеш, интересно.

    D

    Рекламата е едно, спамът е друго. Така или иначе, не смятам че нито едното има място в интернет. Давам ти примерна ситуация - имам канал в ютуб, правя интересни клипове, хората ми се радват, но поради това че не харесвам хората от ромски произход, никои не иска да си рекламира продуктите в моите клипове. Изведнъж ютуб под натиска на рекламодателите решава че може да ме демонетизира и да ми изтрие всичките клипове, без значение дали има реклама в тях или не, само защото рекламодателите не просто искат техните реклами да не са на моя клип, но и моя клип да не е в саита, където са рекламите им. Краиния резултат е че колкото повече интернета се комерсиализира, толкова повече се налага цензура и се ограничава свободата на словото в него, също както се е случило с телевизията. Проблема и с двете платформи е че не просто може да скриеш истината от показ, като я забраниш под претекст че рекламодателите не са доволни. Проблема е че и двете са мощни пропагандни оръжия защото са директен мост към колективното съзнание и тук са намесени интереси много по-големи от тези на едни прости рекламодатели. Сега кажи ми, как независим потребител, които не си е продал задника на корпоративните медии ще успее да направи нещо стоиностно и са изкара наяве някаква истина в големите интернет платформи, ако тия платформи се ръководят от цензура, уж в подкрепа на рекламодатели? Въпрос за хора с над средно-високо IQ
    И аз бях на подобно мнение преди. В реалността нещата се оказват съвсем други. Не можеш да промениш новият световен ред и те съветвам да не си губиш времето. Просто гледай собствения си благодат, а когато успееш - ще можеш да промениш частично неща, които си искал.

  4. #2329
    Цитирай Първоначално написано от NOVAMIO Виж мнението
    И аз бях на подобно мнение преди. В реалността нещата се оказват съвсем други. Не можеш да промениш новият световен ред и те съветвам да не си губиш времето. Просто гледай собствения си благодат, а когато успееш - ще можеш да промениш частично неща, които си искал.
    Въпроса не е дали аз ще променя световния ред, а дали световния ред ще промени мен. Въпрос на принципи.

  5. #2330

    Регистриран на
    May 2019
    Мнения
    31
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Въпроса не е дали аз ще променя световния ред, а дали световния ред ще промени мен. Въпрос на принципи.
    Не въпрос на принципи. Въпрос на време. Всеки на един етап, било то ранен или късен, осъзнава, че на никой не му дреме за него. Може би на малка група хора. Много, много малка група. И там и се крие разковниче.

  6. #2331
    Цитирай Първоначално написано от NOVAMIO Виж мнението
    Не въпрос на принципи. Въпрос на време. Всеки на един етап, било то ранен или късен, осъзнава, че на никой не му дреме за него. Може би на малка група хора. Много, много малка група. И там и се крие разковниче.
    На мен ми е пределно ясно че никои не му дреме за мене. С което нямам проблем, щото и на мен не ми дреме за никои. Това няма нищо общо. Въпроса е, ще се огънеш ли или няма. Ти ако се гънеш, хубаво. Знаи само че новия световен ред ще те сдъвче и ще те изплюе и тогава цялата благодат на света ще ти излезе през носа.

  7. #2332
    Спрете да спамите в темата, пишете си на лични.

  8. #2333
    Потребителят NOVAMIO предлага съмнителна работа на ЛС:
    Цитирай Първоначално написано от NOVAMIO
    Привет. Предлагаме ви прекрасната възможност за много щедро възнаграждение, да общувате с приятни хора в международна комуникационна платформа. Ако вече прекарвате време в чат и общувате в социални мрежи и във форуми, защо да не печелите пари от това?

    НЯКОИ ИЗИСКВАНИЯ:

    • Минимум 18 годишна възраст
    • Пребивавате легално в Европа или България
    • Говорите добър английски, писмено и говоримо
    • Имате бърза интернет връзка
    • Любезни и общителни сте с хората
    • Харизматична и усмихната личност сте

    РЕЗЮМЕТА И ЗАПИТВАНИЯ ИЗПРАЩАЙТЕ ТУК:

    ...
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  9. #2334
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от NOVAMIO Виж мнението
    Първо, не е съмнителна. Платформата е огромна, държи над 60% пазарен дял в цял свят.
    И как с такъв пазарен дял и произтичащ от това финансов ресурс, допряхте до това да си правите безплатна реклама в почти забравен от Бога и потребителите сайт !?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #2335

    Регистриран на
    May 2019
    Мнения
    31
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    И как с такъв пазарен дял и произтичащ от това финансов ресурс, допряхте до това да си правите безплатна реклама в почти забравен от Бога и потребителите сайт !?
    Има структура и инструкции, които се спазват. Какво повече да кажа. Който иска да знае - да пише, информация не задържам, всичко става ясно.

    Сайтът може да не е много посещаван (този), но когато аз влизах преди години завързах много приятелства. Имаше супер емоции. Не ме карай да почвам да изброявам имена, понеже някои от тях може и да не искат.

  11. #2336
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155

    Exclamation

    Здравейте, администратори! Аз също получих любезна покана на ЛС от NOVAMIO за неговата агенция за общуване с уеб камера с непознати срещу "възможност за много щедро възнаграждение". И за да не съм голословен ще приложа снимка, за да не каже въпросният потребител, че става въпрос за манипулация. Мисля, че това е достатъчно красноречиво! Teenproblem не е сайт за сводници и администраторите е крайно врeме да вземат отношение по казуса "NOVAMIO"! Всеки знае, че "възможност за много щедро възнаграждение" на около 18 годишна възраст е дейност 100% свързана със сводничеството и макар и по уеб камера без физически контакт, проституцията си е проституция. Дори аватарът на агенцията е сърчице. Защо ли е този тънък намек за любов?

    Нищо не пречи на някое малко момиче, попаднало случайно тук, да пише на тази псевдо "агенция", защото иска да си купи нов iphone и чичкото стоящ зад профила на NOVAMIO да й го обещае стига то да не споделя с никого, че ще работи за него. Позволявайки на NOVAMIO да рекламира дейността си тук, вие се превръщате в негови съучастници! Освен това потърсете текста от рекламата му и ще видите, че тя се намира и в други интернет форуми представяйки оферти за работа за същата дейност, но естествено за други псевдо агенции с различни имена. Фейсбук страницата NOVAMIO има само 9 лайка, а той твърди по-горе, че става въпрос едва ли не за бизнес с пазарен дял от 60% по цялата земя. Преструва се всячески, за да изглежда легитимен за пред шараните и да е непроследим. Прилагам и скрийншот на част от сводническото му съобщение на ЛС.

    Последно редактирано от TrollFactory : 05-29-2019 на 12:45

  12. #2337
    Модераторите явно не дават 5 пари, въпреки че трима вече докладвахме, а тоя имаше наглостта да каже, че лъжа и че сме си писали във феиса, искал съм да ме наеме, пишели сме си редовно и някакви такива глупости.

  13. #2338
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Модераторите явно не дават 5 пари, въпреки че трима вече докладвахме,
    Така и трият и цензурират мнения,които въобще нямат нужда от редакция,ето днес например забелязах някое старо мое мнение да ми лисва а то изобщо нямаше причина да бъде изтрито.Искам да помоля най-любезно модераторите да не трият мои мнения,които не съдържат обиди,нецензурни думи,реклами или каквато и да е била друга реална причина моите постове да се премахнат от съществуване,благодаря.

    Мислех,че 2017/2018 нещата са много зле. Не мислех,ще нещата в този сайт ще влошат,не вярвах,че е възможно,но грешах. Този форум е истинско гробище.

  14. #2339
    Цитирай Първоначално написано от NOVAMIO
    Работата е свързана с онлайн промотиране на платформа подобна на Tinder
    Платформа подобна на Тиндър= искаш рекламни лица за hook-up app, които ще си правят фейкове и ще подлъгват хората че има трафик в апа. Браво бе !
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  15. #2340
    Administrator
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    41
    Във форума вече няма потребител NOVAMIO.

  16. #2341
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    Във форума вече няма потребител NOVAMIO.
    По бай Тошово време бановете ги слагаха много по-бързо.

  17. #2342
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    Във форума вече няма потребител NOVAMIO.
    Е как го няма, като постовете му още стоят ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  18. #2343
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Този потребител разпространява разюздан рекламен спам на сайтове за сексиграчки:
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post11614536
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post11614539
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  19. #2344
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Тема със сексуални обяви и търсене на секс-партньори:
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post11614629
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  20. #2345
    Administrator
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    41
    Темата е изтрита. Благодарим за сигнала.Поздрави!

  21. #2346
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    Темата е изтрита. Благодарим за сигнала.Поздрави!
    Ти ли само триеш коментари и на кво основание? Да не мислиш че хората (включая и Аз) ще си правят труда да пишат нещо, да си губят времето за да дойдеш ти- и да им изтриеш труда?
    Последно редактирано от Blubalu : 06-05-2019 на 20:17

  22. #2347

  23. #2348
    Administrator
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    41
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Ти ли само триеш коментари и на кво основание? Да не мислиш че хората (включая и Аз) ще си правят труда да пишат нещо, да си губят времето за да дойдеш ти- и да им изтриеш труда?
    Трием "трудове", които са против правилата на сайта и възпитано благдарим за нечие съдействие.

  24. #2349
    Administrator
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    41
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Защо по-точно трябваше пост отпреди 2-3 дена със същата снимка да бъде изтрит?
    Явно поста е бил против правилата на сайта.

  25. #2350
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    Трием "трудове", които са против правилата на сайта и възпитано благдарим за нечие съдействие.
    И вие сте дебили.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си