- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Козметика и диети
- Кокетна.ком - мнения ;р ?
Поръчвали ли сте си от там ? Какво мислите за нещата струват ли си парите,същите ли са като на снимките или са парцалаци ??Номерата отговарят ли?
Харесах си неща от там и се чудя дали да си поръчам ;р
В мойта сцена на живота,
вече ще си публика,
и от ъгъла ще гледаш,
как ще блестяя..
И аплодират ме, по име викат ме.
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=440091 влез...
Поръчах веднъж и не останах доволна!Дрехите не бяха хубаво качество и след едно пране се раздърпаха,но иначе номерата отговарят (поне при мен).Това е лично мое мнение..може би не с всички тяхни дрехи е така!![]()
При мен и номера не отговори.Ужасно голяма ми беше.Помолих консултанта за мерки тя ги каза.Бяха супер и като дойдоха +5см в талията и по-голяма чашка на бюстието...
ами аз съм чувала добри отзиви,но не съм поръчвала,а и като цяло мисля,че тия пари можеш да ги дадеш за нещо по-качествено..![]()
Чат-пат има нещо готино, ама аз не смея дрехи да поръчвам след като изпатих с едни бански, които съм ги скрила да не ги гледам, че ме е яд. Както и да е, не бяха от Кокетна, но си е по-добре ръка да пипне, като става дума за дрехи. Едно време имаха магазин на Плиска и там можеше да се видят нещата, сега го няма. Не знам дали просто са го преместили или си нямат магазин.
Еми аз не съм си поръчвала, но има хубави неща за приемливи цени. Чувала съм добри отзови, но не знам защо не вярвам на качеството за дрехи от нета ... Или за парфюм или за каквото и да е от интернет и едва ли някога ще си поръчам
So baby don't feel no pain just smile back <3
Eminem - When i'm gone.mp3 *
ПАДНА ЛИ - СТАВАМ, СТАНА ЛИ - ПРОДЪЛЖАВАМ, ПРОДЪЛЖА ЛИ - НЕ СПИРАМ!
За тея пари,които предлагат дрехите,може и във всеки град да си намериш такива дрехи,че даже и по-евтини.Примерно една блуза от сайта е 45лв,аз мога да я намеря в Пловдив за 30лв.
Кокетна=Курветна!
Queen of the Damned
Супер е онлайн магазина. Аз съм редовна клиентка и съм изключително доволна. Правят много промоции. Дрехите винаги идват на време, отговарят на това, което виждаш... Коректни са, дори ми пратиха подарък за осми март ( пазарувам и от други онлайн магазини, но такова нещо не ми се е случвало ) Купувала съм си ботуши, които носих втора зима и ще ги нося и трета,... имам няколко рокли, сандали, чанта... за мен лично са супер!
Никак не ми харесват роклите там. Повечето са типични за нашенския чалга вкус.
Somewhere over the rainbow skies are blue, and the dreams that you dare to dream really do come true.
Купих си рокля за бала на приятеля ми от там.Поръчките идват навреме и номера ми пасна.Доволна съм.![]()
Имам приятелки които си поръчват неща от там и са доволни, но аз лично не съм поръчвала и нямам намерени.. нищо не ми хваща октото .. може и да има тук- там, но рядко ..
Лично аз не съм си поръчвала, но имам една позната, която е. Резултатът беше просто ужас: ужасно голяма, не отговаряше на самия номер. Чашката беше също голяма. Абе, като цяло не ставаше. Само, дето напразно отидоха парите й.
За тия пари можеш по - хубави парцалки да си намериш.![]()
Изгубиш ли ме, губиш всичко!! ;]
Priceless .. <3
Аз си поръчвам понякога от разпродажбите, като внимавам за материята. Доволна съм.
always late but worth the wait!