.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    Как казахте на бъдещия татко?

    Здравейте... днес разбрах прекрасната новина и се чудя как точно да кажа на приятелят ми че ще става тати... Споделете ако искате и вие

  2. #2
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Планувано ли е? Говорили ли сте по темата? Ако не ще е голям шок за него.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  3. #3
    Ами заедно сме вече 4 години и много пъти сме си говорили какво ли ще е да си имаме бебче. Винаги му светват очите при мисълта и изпада в мечти...

  4. #4
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Бе и с моя сме почти 4 години заедно, но изтупам ли му "бременна съм" ще трябва да му викам линейка.

    Тези неговите мечти с конкретни планове ли са свързани или с далечното евентуално бъдеще?

    Аз бих те посъветвала внимателно да подхванеш темата. Попитай го как би реагирал ако разбере, че след 9 месеца ще става татко.

    Ох, не знам и аз. Трудно ми е да се поставя в твоята ситуация, а и нямам желание. Дано не ми се налага да сервирам подобни новини в близко бъдеще.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  5. #5
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Честито
    А на колко сте,ако не е тайна?

  6. #6
    Супер фен Аватара на bilqnavod
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 262
    Цитирай Първоначално написано от heartshapedbox Виж мнението
    Честито
    А на колко сте,ако не е тайна?
    Разбира се ще му съобщя направо! Не виждам чак пък какво толкова.

  7. #7
    Благодаря!!! Ами аз съм на 21 а таткото на 26

  8. #8
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Кажи как е реагирал, когато му го заяви

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192
    Честито!!! Не знам как си издържала да не му го кажеш веднага, аз не бих издържала и секунда. Щом сте го обсъждали и знаеш, че ще се зарадва, му кажи директно и възможно най-бързо.
    Разкажи ни после.
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

  10. #10
    Голям фен Аватара на Elli *
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    737
    Честито
    Разкажи ни после

  11. #11
    Аз в продължение на 2 дена му казвах, че мисля че съм бременна и той не ми повярва, понеже по наследство имам 1 болест, заради която много трудно мога да забременея. Изобщо без менструация без нищо в продължение на години, ама тамън съм отделила яйцеклетка и моя се е въсползвал в точния момент. Правя аз теста и седим вече на дивана и се смеем той вика няма как да си бременна, пък аз му викам, че съм сигурна. Той много искаше дете и редовно ми говореше за това, но не си е и помислял, че ще стане в скоро време с моя проблем, но винаги е казвал, че иска да е млад родител,а не детето на 10, а той на 50. Та минават 10 минути, отварям теста с мисълта, че наистина няма как да съм бременна и гледам 2 чертички. Той се смее и вика "Видя ли, че не си бременна", а аз треперейки обръщам теста към него и беше голяма изненада за него. Не можа да го проумее 2/3 минути и после адски много се зарадва и започна да ме гушка. Мина малко време и каза, че отива за цигари и се пошегува " Спокойно ще се върна,...дали?" След полувин час се върна с един огромен букет с цветя и кутия бонбони. Беше много мило.
    Честито и на теб. Да ви е живо и здраво и дано да нямате проблеми.

  12. #12
    Голям фен Аватара на SWT
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    512
    Цитирай Първоначално написано от Zyra Виж мнението
    Аз в продължение на 2 дена му казвах, че мисля че съм бременна и той не ми повярва, понеже по наследство имам 1 болест, заради която много трудно мога да забременея. Изобщо без менструация без нищо в продължение на години, ама тамън съм отделила яйцеклетка и моя се е въсползвал в точния момент. Правя аз теста и седим вече на дивана и се смеем той вика няма как да си бременна, пък аз му викам, че съм сигурна. Той много искаше дете и редовно ми говореше за това, но не си е и помислял, че ще стане в скоро време с моя проблем, но винаги е казвал, че иска да е млад родител,а не детето на 10, а той на 50. Та минават 10 минути, отварям теста с мисълта, че наистина няма как да съм бременна и гледам 2 чертички. Той се смее и вика "Видя ли, че не си бременна", а аз треперейки обръщам теста към него и беше голяма изненада за него. Не можа да го проумее 2/3 минути и после адски много се зарадва и започна да ме гушка. Мина малко време и каза, че отива за цигари и се пошегува " Спокойно ще се върна,...дали?" След полувин час се върна с един огромен букет с цветя и кутия бонбони. Беше много мило.
    Честито и на теб. Да ви е живо и здраво и дано да нямате проблеми.
    ооооо,колко мило <3

  13. #13
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Каза ли му вече?

  14. #14
    Marcella, съобщи ли на таткото радостната новина?

  15. #15
    Честито! Пожелавам леко бременеене! Не съм казвала, дано и в близките 15г. да не ми се налага, но сподели как е минало.)

    П.П. Регистрирай се в BG-mamma-та, там ще са ти от полза повече от нас.

  16. #16
    Голям фен Аватара на mrankoniiii
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    652
    Честито и лека бременност !
    Като му кажеш кажи как е минало
    Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън

  17. #17
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    О, уникално.

    Надявах се да има повече коментари на бъдещи мами и татковци, че самата тема ми е много интересна.
    Иначе малка съм още за бременност и да чукна на дърво в близките години да не ми се случи.

    Но иначе моята любов ще се зарадва изключително много - все пак то ще е частичка от нас, двамата и любовта ни. И ще направи всичко възможно, за да сме добре.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си