.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Гонен съм от Нета

    Тогава имах над 2800 поста в блог беге и Златка -есен и още няколко много хитро подходиха, като впримчиха в интернета срещу мене мои познати , които знаеха че пиша в блог беге-нали все в нета киснат. Белята беше и е там ,че не съм бил никога анонимен. Тук на местна почва чрез доставчика ми бтк и админите на блог беге
    беше изтрит най големият блог тогава -моят - над 2800 творби. Три години го писах , а очите ми ? !
    След това не се спряха ,както и сега блокирваха ме във всякакви литературни сайтове, блогове, форуми...и писмата са валяли от работното ми място, от познати врагове -така както беше и мнооого преди това с чалга форумите -почти се бе стигнало до съд и пак от работното ми място хора поддучвани за съжаление. Това не ги задоволи , разбраха че съм се прехвърлила тогава В СИБИРА -нали са все в нета , та и имаме на щат няколко информатика, които слухтят кой какво пише в интернета и подпитват клиените на фирмата най вече за мене. Кой дирижира то е ясно.
    Скоро ми бе подхвърлено уж на шега пак от информатик колежка, че не мога да се скрия какво пиша из нета, въпреки на мене не ми се разреши безплатният интернет за служители, който беше и за нашата фирма. Само аз-единствен не членувам в синдикати ми се проявява натиск дори такъв. Разбрах от клиенти, че съм регистриран с мои снимки в сайта- муцунките , дори са ми сложили моя снимка там, на тези ми жалби няма кой да откликне. А то каква била работата -тези хора-зложелатели..срещу мене с жалби и писма до админи и модове на всички сайтове и форуми, където съм писал и пиша. Лесно ме откриват, не мога да бъда анониман , защото творчеството ми е ЛИЧНО.

    И така те с обаждания ме спряха още тогава от литературните сайтове откровения, стихове беге , буквите ком, хулите, калдата, алл беге -форум от чиста проба завист. Защото те не могат една песен да изпеят, а аз пиша - творя и то не само музика. Тази година при повторен опит пак ме дернаха в литературните сайтове и форуми дори в "камината". Но има друго. Защо админите ги слушат, защо се поддават на натиска , сред като и сибира и други, в които пиша сега НЕ СА ХУДОЖЕСТВЕНИ САЙТОВЕ , А ПОВЕЧЕТО ЗА ЗАПОЗНАНСТВА?
    Тогава ..? Сам ще Ви отговоря с голяма болка и заявление, отвращение...

    Аз съм индивидуалност и интернета не е място за разрешаване на служебни спорове, на колегиална завист и злоба.
    С пмоите градски, които ги открия и знам - аз бях дотук, както и с местните, северозападни сайтове, които ме блокираха. В блог беге и муцунки съм регистриран фалшиво и с мои снимки - крадени, КАК НЕ ГИ Е СРАМ?

  2. #2
    Доста трудно ми беше да разбера какво си написал. Не знам какви претенции имаш, но определено не ти се отдава да разказваш.

  3. #3
    Повече от фен Аватара на ROFLWTF
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    368
    Нищо не рабрах?!

  4. #4
    Мега фен Аватара на thegreenzombie
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    On The Wall xDD
    Мнения
    7 811
    защо в кофата... защоо?
    fear4o <--- май bro' xDD
    darkPaladin <--- *миг, мииг*


    So what we get drunk
    So what we smoke weed
    We’re just having fun
    We don’t care who sees
    So what we go out
    That’s how its supposed to be
    Living young and wild and free

  5. #5
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Филми - милми.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  6. #6
    Супер фен Аватара на Yankee
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    в психиатриата ;))
    Мнения
    1 755
    не го прочетох :33



    It is necessary
    to wrestle with me

    you throw away, you throw away
    but you can't help it
    you've gone momentum

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си