.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 41
  1. #1

    Какво е това ?

    Здравейте нова съм в този сайт и не знам точно как става .. Но мисля,че пишеш какъв ти е проблема и група непознати ти дават съвети горе долу .. Значи не знам дали това е проблем,но през последните 5 години имах 2 сериозни връзки за по 2години и имаше прекалено много драма и болка ) .Последните 6 месеца всичките ми връзки са най-много 1 месец просто не чувствам нищо и не мога имам тръпка за по 1-2 седмици и после нищо.Чувствам се ужасно за това ,че лъжа момчетата ,но просто не мога когато остана сама се побърквам мисля,за бившия си приятел и това как той е с новата си приятелка и това ме побърква.Отначало ми беше забавно да излизам с различни момчета постоянно,защото доста време бях все с едни и същи ,но сега ми е безразлично всичко.И има едно момче ,което последните 6 месеца ми е нещо като на повикване ,което не е лошо ,но преди около месец той почна да изпитва нещо към мен и аз се отдръпнах за да не го нараня.През този месец бях с друго момче ,разделихме се и сега излизам с едно друго момче,но той е много срамежлив и не ми се занимава.И снощи се обадих на това момче ,което ми е на "повикване" и му казах нещо от сорта "Много тъпо се получи преди ама ако искаш може да си продължим отново" и той почна аз не ти имам доверие ти си много потайна и т.н .. и аз му казах ,че аз не искам връзка от него и не е нужно да се ядосва за това аз къде ходя и къде не .. и той каза добре И се разбрахме да отида към тях към 00:00 и към 23:30 той ми се обади и ми каза,че не бил подготвен а нямало сега откъде да ходи да купи а и нещо му било лошо и някой друг път.. А не ме попита дали аз имам или нещо такова.. И просто съм объркана за всичко ,което ми се случи нямам представа какво да правя !! И въобще какво се случва с живота ми ..

  2. #2
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Правилно си разбрала - форум е, където даваме съвети и се опитваме да помогнем, като даваме смислесни отговори ( на смислени теми).

    Колкото до твоя проблем мисля, че най-добре ще е да продължиш. Престани да мислиш за бившия ти - той е продължил, има си приятелка, редно е и ти да го направиш.

    Момчето на "повикване" - мисля, че е започнал да изпитва чувства към теб, както самата ти каза. В началото ти си го отблъснала, а сега и той теб. Не мисля, че е редно да продължавате така, защото може да го нараниш.

    Излизай с момчета, но по срещи по скоро, отколкото сериозно ходене. А преди наистина да кажеш да на някои, замисли се дали той наистина ти харесва, дали би могла да прекараш повече време с него, и т.н.

  3. #3
    Мега фен Аватара на SisiStrange
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    6 667
    Защо всяка емоционална празнина трябва да се запълва точно със секс?

    Има толкова много други полезни неща.

    Не мисля, че това ти е от помощ.
    Lasiodora striatipes
    Grammostola rosea
    Cyclosternum fasciatum
    Brachypelma emilia
    Acanthoscurria geniculata
    Радослав

  4. #4
    Да по срещи е уж ама разбираш ли аз за 6 месеца съм излизала с толкова много момчета колкото сигурно за 20 години не съм и се опитвам да запълня нещо празнината,но не мога да спра да мисля за бившия и то не за това ,че ми липсва или го обичам а за това което ми причини !! А за момчето на "повикване " с него е много объркано смисъл той ми е първия и просто го искам ,но не искам нещо сериозно от него,защото се познаваме цял живот общи са ни приятелите ,близки семейства а и той не е много читав и тези чувства не знам колко ще му издържат

  5. #5
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Моят съвет е да се поспреш за известно време. Още си под влиянието на последната си сериозна връзка, не си наясно със себе си и това скачане от момче на момче на помага въобще. Дай си време, без гаджета, без обещания и уговорки. Излизай с приятелки, съсредоточи се върху работата/учението си, развивай се и не насилвай нещата. Научи се да си щастлива сама със себе си и не започвай връзка преди да си напълно сигурна какво искаш и какво си готова да дадеш в замяна.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  6. #6
    Да,но не желая да бъда сама ) Това ме побърква постоянно си търся занимание когато съм сама.Постоянно излизам кафета,дискотеки чудя се само как да не си седя във вкъщи.. Не работя ,студентка съм ама съм задочно така,че .. Искам да изпитам нещо и момчетата ми помагат .Не говоря за секс не спя въобще с момчетата с които ходя или излизам ,трябва да си го заслужат ,а повечето няма шанс да стигнат до там ..

  7. #7
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    ^Този ти пост беше доста егоистичен.

    Можеш да изпиташ нещо не само от излизането с момчета и ходенето по дискотеки - запиши се на спорт, рисуване, музика, creative writing, започни работа, join the red cross, do anything. -.-

  8. #8
    Не съм егоистка от това,че се опитвам да ми е добре ама не ми се получава напълно а само временно приятното чувство после почват да ми досаждат с това да са твърде мили,внимателни и т.н не мога да намеря,човек който да ме кара да се държа и аз така с него .. !! Не не мисля да се записвам по някакви такива неща хората които са там не са такива с които аз мода излизам ) Правя дискотеките ,кафетата ,кино , пазаруване )

  9. #9
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Цитирай Първоначално написано от TheBeliever Виж мнението
    Научи се да си щастлива сама със себе си и не започвай връзка преди да си напълно сигурна какво искаш и какво си готова да дадеш в замяна.
    Супер съм съгласна с тoва.
    Като попаднеш на момче, което да ти привлече и задържи наистина интереса, ше забравиш и за бившия, и за прелитането от цвят на цвят. Но не насилвай нещата

  10. #10
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    ^"не са такива с каквито аз мога да излизам"

    Хората там не са такива с каквито ИСКАШ да излизаш. Има огромна разлика.

  11. #11
    Аз бившия съм го забравила просто се сещам за това което ми причини и за начина по който ме предаде.А не ,че го обичам и го искам за нищо на света не бих се върнала при него. Но това,което той направи ме отдръпна по някакъв начин и въобще не вярвам на момчетата каквото и да казват и да правят за мен няма значение.Не бързам просто се забавлявам,но почнаха да говорят едва ли не ,че съм "курва" от това,че излизам с различни момчета не ме прави курва аз не спя с тях !! И ме изнервят такива подмятания .. А за това да не искам да излизам с такива хора просто сме твърде различни пробвала съм да сменя средата,но не става : ))

  12. #12
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Кво им се дразниш - плоски подмятания от плоски хора.
    И аз съм имала кофти край на връзка, без бруталности, де, но не живея в миналото. Просто си пазя хубавите спомени от човека, но съм и разочарована.

  13. #13
    Мега фен Аватара на SisiStrange
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    6 667
    Ако дискотеките, пазаруването и кафенетата са ти единствените развлечения и така ти е добре, наистина няма кой знае какво да ти кажа поне аз като съвет.
    Lasiodora striatipes
    Grammostola rosea
    Cyclosternum fasciatum
    Brachypelma emilia
    Acanthoscurria geniculata
    Радослав

  14. #14
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Цитирай Първоначално написано от SisiStrange Виж мнението
    Ако дискотеките, пазаруването и кафенетата са ти единствените развлечения и така ти е добре, наистина няма кой знае какво да ти кажа поне аз като съвет.
    +1 Nuff said.

  15. #15
    Супер фен Аватара на umri
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Студентски град
    Мнения
    2 914
    През последните 5 години си имала 2 сериозни връзки за по 2 години. Тоя, който ти е първи го виждаш от 6 месеца. Демек с момчетата от 2-те ти 'сериозни връзки' не си спала? Ако е така, това обяснява доста неща.
    Temet Nosce

    벨야카

  16. #16
    Нее имах предвид,че е първият с когото съм спала преди 4-5 години.Спала съм с тези 2 момчета с който имах сериозна връзка

  17. #17
    Супер фен Аватара на djipsito
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    2 918
    Цитирай Първоначално написано от SisiStrange Виж мнението
    Ако дискотеките, пазаруването и кафенетата са ти единствените развлечения и така ти е добре, наистина няма кой знае какво да ти кажа поне аз като съвет.
    И аз съм съгласна с тва.
    Живота не е само дискотеки, пазаруване и кафенета... Ти явно не искаш да реализираш себе си, да израснеш по някакъв начин, а все ти е нужен някой друг, защото си толкова слаба, че не можеш самичка.. Не виждам къв съвет очакваш, повечето ще ти кажем едно и също, а ти все ще си на контра.
    Цитирай Първоначално написано от antifashionshit
    всеки може да придаде какъвто смисъл желае на живота си, за да направи по-поносимо това, че колкото повече мислиш, толкова по-малко смисъл и посока намираш.

  18. #18
    Не завися от другите притежавам собствен бизнес от 2 години,просто не работя за някого това имах предвид : ))

  19. #19
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Докато е толкова важно за теб да си с някого, ще се тормозиш. Животът не е само връзки и ще се измъчваш, ако не намериш смисъла и в нещо друго, и не се почувстваш достатъчна без човек до себе си. Не е нужно да правиш тоя избор, но проблемът ти, както казват англичаните, comes with the territory. А както казваме ние, каквото посееш, такова ще пожънеш.

    А финансовото състояние няма общо с духовното ти такова (в добрия случай). Дискотеките, заведенията - ок, но някакви амбиции да се обогатяваш. Студентка си, ученето как е? Книги, филми, обществени мероприятия, субкултурни влечения, лични проекти, нещо?
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  20. #20
    Ученето е добре весело е интересно е !! Да разбира се има ги тези неща които си написал естествено : )) Личните ми проекти са доста успешни при положение ,че съм само на 20 всичко върви чудесно точно това е ,че искам още и за това са момчетата да ме забавляват

  21. #21
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    И не можеш да се забавляваш и да си уплътняваш времето ако няма момче покрай теб?
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  22. #22
    Ами опитвам се ,но не се получава смисъл приятно ми е да ми доказват,че ме искат и т.н и да им подържам интереса,но почват да прекаляват да се влюбват и т.н .. а и си имам нужди за това по-горе написах за това момче на "повикване" ,че то ми запълва тези неща донякъде ..

  23. #23
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Сама си набутваш дилемата. Ем да тичат по тебе, ем да знаят, че е на вятъра. Или още по-описателно, ем хуй, ем путка. Не става така. Или си поставяш други цели, или приемаш, че все ще ти е терсене.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  24. #24
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Да обобщим: интересите и хобитата ти се изчерпват с кафенца, дискотеки и пазаруване, учиш задочно нещо "весело" и търсиш компанията на момчета, за да има кой да ти тича по гъза и да ти повдига самочувствието. И се чудиш какво се случва с живота ти?
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  25. #25
    дам така като се поставят нещата изглежда жалко въх ;xx

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си