.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16

Тема: Акне

  1. #1

    Акне

    Здравейте, аз ползвам акне аут и вече имам много по малки пъпки на гърът и на всякъде кажете какво още мога да изполвам за черни точки и акне. Нека да бъде до 8-9 лв максимум аиде до 10лв благодаря предварително

  2. #2
    Аватара на Jeuelle
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Blondeland
    Мнения
    2 138
    Ако наистина търсиш помощ , ще дадеш 16 лева за Зинерит,
    съответно си мий лицето с ХУБАВИ продукти , предназначени за твоята кожа.
    Аз пръснах една камара пари , докато открия , кое е най-подходящо за моята...

    ...Но пробвай първо Зинерит-а, много е добър и се надявам да ти помогне
    Hey ! Mr Tambourine Man, play a song for me,
    In the jingle jangle morning I'll come followin' you..

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Jeuelle
    Ако наистина търсиш помощ , ще дадеш 16 лева за Зинерит,
    съответно си мий лицето с ХУБАВИ продукти , предназначени за твоята кожа.
    Аз пръснах една камара пари , докато открия , кое е най-подходящо за моята...

    ...Но пробвай първо Зинерит-а, много е добър и се надявам да ти помогне
    Абсолютно съм съгласен за Зинерита,хубав продукт! Не се използват повече от 2 опаковки защото кожата привиква,въпреки че не мирише особено приятно,аз го използвах имаше ефект и след него си взех акне аут,също един добър продукт и още го използвам когато се налага.
    УСПЕХ!
    Аз съм човешко същество,по дяволите!Моя живот има стойност!

  4. #4
    той става ли и за гръб

  5. #5
    За гръб?
    Don't mess with the best !

  6. #6
    Аватара на LuxurySk0B
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    705
    Аз използвам Garnier pure active roll on , крема и лусиона 3те са около 30 лева , също и Vischi крема той е 25 лева и е много ефикасен
    kogato re6a da bezdeistvam ni6to ne moje da me spre

  7. #7

    akne ayt

    a be hora kajete pove4e za tova akne aut vikate 4e ste dovolni az imam problem s akneto samo na bradi4kata ina4e liceto mi ee 4isto edinstveno bradata ee mnogo zle ve4e i belezi ima tolkova e ujasno daite i drugi saveti az shte probvam i tova akne aut

  8. #8
    Аватара на voLtage
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Тепетата
    Мнения
    182
    Бабката произвежда една от най - качествената козметика в България. Вземам си всичко безплатно Почти ми се махна акнето
    Time is all I got

  9. #9
    Аз ползвам тоалетни трици -лесни са за използване и според мен много ефективни ...Има едни кремчета за хидратиране на Mustella. Комбинация от двете прави кожата ти мека ,почистена и хидратирана.Мисля скоро да си взема и Gaenier pure 3 in 1 .

  10. #10
    Аз пък си ям бирена мая на прах с лъжицата отначало миризмата е адски отблъскваща ма се свиква

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от silvanata Виж мнението
    Здравейте, аз ползвам акне аут и вече имам много по малки пъпки на гърът и на всякъде кажете какво още мога да изполвам за черни точки и акне. Нека да бъде до 8-9 лв максимум аиде до 10лв благодаря предварително
    az si po4istvam liceto redovno miq go s pqna za brasnen e obiknovena nikakaf sapun pravq si i maski i mi deistvat i to mnogo

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от plamentigaraa Виж мнението
    Аз пък си ям бирена мая на прах с лъжицата отначало миризмата е адски отблъскваща ма се свиква
    i az si kupuvam birena maq sa6to i pomaga

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    при акне е най-добре да се избягват захарите и мазнините, и да се яде само нискомаслена храна без захари, например вместо захарни десерти, да се ядат плодове, или например вместо мазни банички, да се ядат сандвичи без масло и олио, а с резен качествено сирене, зелен лист(маруля, салата), не много резени маслини, домати или резени репички, и така

    в това отношение може да се окаже полезно също и избягването на продължителни напрегнати или стресови ситуации
    Последно редактирано от npp : 01-22-2012 на 21:52

  14. #14
    Супер фен Аватара на HolyShit
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    2 295
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    при акне е най-добре да се избягват захарите и мазнините, и да се яде само нискомаслена храна без захари, например вместо захарни десерти, да се ядат плодове, или например вместо мазни банички, да се ядат сандвичи без масло и олио, а с резен качествено сирене, зелен лист(маруля, салата), не много резени маслини, домати или резени репички, и така

    в това отношение може да се окаже полезно също и избягването на продължителни напрегнати или стресови ситуации
    И тва ли е от Библията?

  15. #15
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Най-добрият начин да се предпазиш от акне е да тушираш причините за появата му (без хормоналните скоци от пубертета). Тоест:

    -Ядене на по-малко захарни изделия. Така предотвратяваш инсулиновите скокове.
    -Качествен сън. Така имунната ти система не отслабва
    -Хигиена на лицето. Така ексфолираш горния слой на кожата, отпушваш запушените от мъртви клетки пори на кожата.
    -Витамини.
    -Спорт.
    -Вода.

    Между другото, поизровихте доста стара тема.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  16. #16
    Супер фен Аватара на HolyShit
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    2 295
    ionna я ъпна темата..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си