.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21

Тема: HELP !! (:

  1. #1

    Exclamation HELP !! (:

    здрааавейте .. такам значи аз съм момиче на 17 . . имам си сериозен приятел с 5 години по-голям от мен, когото супер много обичам . . всичко е перфектно естествено, секса също . . само че има един проблем . . не мога да свърша . . той супер много държи на това да съм задоволена и всеки път изглежда страшно разочарован когато това не се случи . . знам че проблемът е в мен, тъй като той прави всичко възможно .. Не мога да разбера какво трябва да направя аз . . четох хиляди теми по въпроса в нета, но нищо . . затова искам помощ тук . . (:

  2. #2
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Просто не си се отпуснала още, с времето като се напаснете това ще се промени.

  3. #3
    Много се притесняваш.. отпусни се. И преди секс изпиите по една чаша вино.

  4. #4
    Повече от фен Аватара на domain
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Горе на Вишната
    Мнения
    382
    "Жените обичат с главата си..."
    Ако нямаш нищо в нея е проблем...
    БлОГът
    Цитирай Първоначално написано от domain
    Виж колко свобода имаш, за да избереш на какво ще си роб!
    Бийте мазни гюбеци по масите, метайте 20-ки, взети от портфейлите на мама и тате по сепаретата, ебете с с шаврантии по кенефите, а после ми се оплаквайте от БГ РЕАЛНОСТТА! ШИБАНЯЦИ НЕУКИ! БГ РЕАЛНОСТА СМЕ НИЕ, БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ!!!
    Реалността... е... тежък филм
    Толкова сте плачебни, че не заслужавате да ви троля... *сад

  5. #5
    мисля, че си се отпускам напълно ;/

  6. #6
    Защо не опиташ да му обясниш да видиш дали ще реагира правилно...Ако му кажеш,че се притесняваш от нещо той ще направи всичко възможно за да премахне притесненията ти.Ако имаш такива.Опитай следното.Забавлявайте се с това.Секса не е нужно винаги да е сериозен.Така и ти ще се отпуснеш и той ще го направи.Пийнете по една водка например или по едно вино.Отпусни се както казваш той е по-голям може би знае какво прави и няма да те нарани,ако това те притеснява.Дай му това което иска за да спре да се притеснява.Ако си свенлива,разкрепости се,ако те е срам отпусни се мъжете мразят една жена да се срамува от себе си,това ги кара и те да се срамуват(поне аз съм така).Дай свобода на фантазията си ти си жена и относно секса имаш доста извратена такава,сигурен съм.
    Например на го оставяй само той да води,ако те е страх поеми инициативата,нека види,че му се отдаваш така и той ще се отпусне и ще спре да се притеснява.
    Успех

  7. #7
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Като мастурбираш свършваш ли? Ако да може да пробваш да се самозадоволяваш пред него и по някое време той да се включи, като ти го напътстваш през цялото време. Така ще му помогнеш да разбере къде и как да те докосва за максимална ефективност.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  8. #8
    Супер фен Аватара на djipsito
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    2 918
    ""Тя просто ме използва, когато й се прище, а после напълно забравя за мене. Мразя да се чувствам като сексуален предмет!" Тези думи никога не са били казвани от мъж. Критерият на мъжа за сексуално удовлетворение е оргазът и той съвсем погрешно смята, че това е валидно и за жената. "Как е възможно да се чувства удовлетворена без оргазъм ?" - чуди се мъжът. Той просто не може да си представи подобно нещо за самия себе си и затова за него постигането на оргазъм от жената е показател за собствения му успех като любовник.
    Но това очакване на мъжа стоварва огромно бреме върху жената, която се чувства едва ли не задължена да постигне оргазъм на всяка цена, а това всъщност намалява шанса й наистина да го постигне. За да бъде сексът върховен за жената, тя изпитва необходимост от чувство за близост и топлота, което спомага в организма й да се отделят хормоните на удоволствието, и жената всъщност възприема оргазма само като добро дошло допълнение, но не и като цел. Мъжът винаги има нужда от оргазъм, но не и жената. Мъжете възприемат жените като тяхно сексуално огледало и в стремежа си да се покажат "на висота" и да доведат жената до оргазъм се стараят колкото се може по-дълго да "блъскат" и "помпат", като си мислят, че тя точно това и иска.
    Следната сексуална фантазия е широко разпространена сред повечето мъже: при него идва чувствана непозната жена, която го смята за неотразим, и той удовлетворява всяко нейно желание. Отбележете - всяко нейно желание. Мъжът съизмерва собствената си изява като любовник пряко с нейното ниво на удовлетвореност и затова по време на акта непрекъснато следи нейните реакции, за да види доколко добре се справя.

    (Мъжете не имитират оргазъм - никой мъж не би искал да прави такива физиономии нарочно.)

    Повечето мъже са неспособни да доловят интимните усещания и емоции на жената по време на секс, затова и нейният оргазъм е толкова важен за мъжа. Защото му доказва, че си е свършил добре работата, постигнал е конкретен резултат. Повечето мъже никога няма да могат да разберат това, че задължителният оргазъм е чисто мъжко мерило за успех, но не и женско. За жената оргазмът е допълнителен бонус, не мерило за самоосъществяване."
    Цитирай Първоначално написано от antifashionshit
    всеки може да придаде какъвто смисъл желае на живота си, за да направи по-поносимо това, че колкото повече мислиш, толкова по-малко смисъл и посока намираш.

  9. #9
    Не съм съгласна с Джипсито, не всички жени сме така... аз ако правя секс и не изпитам поне един оргазъм е все едно да съм си губила времето .... Важно е когато човек прави секс, да дава и да получава удоволствие.
    Към авторката, може би наистина трябва да се отпуснеш тотално, да не мислиш за нищо, да се отдадеш на момента...
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  10. #10
    Отпусни се и ще се получи


  11. #11
    Мега фен Аватара на SisiStrange
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    6 667
    Докато той се държи така, няма да свършиш. Това е вид напрежение.
    1. Докато през по-голямата част от секса се мъчиш едва ли не насила да свършиш, това няма да стане.
    2. Сигурно се тормозиш още повече от подсъзнателната мисъл как, ако пак не стане, ще трябва 2 часа да се оправяш с разочарование, неувереност и прочие.
    При такова положение няма значение колко се отпускаш иначе и колко удоволствие получаваш, посмъртно няма да свършиш.

    Кажи му да остави въпроса на страни и да не прави физиономии, а да остави всичко да се получи от самосебе си. Когато се чувстваш напълно спокойна и не възприемаш получаването на оргазъм за жизнено важно нещо, ще стане.
    Нека се радва, че не играеш като много други.
    Lasiodora striatipes
    Grammostola rosea
    Cyclosternum fasciatum
    Brachypelma emilia
    Acanthoscurria geniculata
    Радослав

  12. #12
    Супер фен Аватара на djipsito
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    2 918
    Цитирай Първоначално написано от marilyn Виж мнението
    Не съм съгласна с Джипсито, не всички жени сме така... аз ако правя секс и не изпитам поне един оргазъм е все едно да съм си губила времето .... Важно е когато човек прави секс, да дава и да получава удоволствие.
    Към авторката, може би наистина трябва да се отпуснеш тотално, да не мислиш за нищо, да се отдадеш на момента...
    Цитат от книга е тва и съм съгласна с по-голямата част от.. цитираното. Мисля, че не си го разбрала правилно, но няма значение. Не се слагат знаменатели, а се описва "нормалното" за повечето средностатитически мъже/жени. Ако примерно за теб удоволствието значи ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН оргазъм, за мен, а сигурно и за много други не е така. Аз се чувствам отлично след секс и без да свърша. Не се получава винаги, а и по-скоро ще ми е досадно някой да ме ръга 2 часа в старанието си да свърша.
    Цитирай Първоначално написано от antifashionshit
    всеки може да придаде какъвто смисъл желае на живота си, за да направи по-поносимо това, че колкото повече мислиш, толкова по-малко смисъл и посока намираш.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от djipsito Виж мнението
    Цитат от книга е тва и съм съгласна с по-голямата част от.. цитираното. Мисля, че не си го разбрала правилно, но няма значение. Не се слагат знаменатели, а се описва "нормалното" за повечето средностатитически мъже/жени. Ако примерно за теб удоволствието значи ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН оргазъм, за мен, а сигурно и за много други не е така. Аз се чувствам отлично след секс и без да свърша. Не се получава винаги, а и по-скоро ще ми е досадно някой да ме ръга 2 часа в старанието си да свърша.
    Досетих се, че е цитат и след като си го цитирала ми е ясно, че си на това мнение. Нормално е да имаме различни становища по въпроса, просто не мога и не искам да вярвам, че едва ли не на повечето жени не им е необходим оргазъм за да са задоволени. И за да свършиш не е нужно да те ръгат 2 часа...
    Но нека не правим повече оф топик на авторката.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  14. #14
    Мега фен Аватара на DragonLady
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    5 043
    Колкото повече си мислиш " трябва да свърша " толкова повече няма да стане. Тоест спри да го мислиш и се отдай на момента.

  15. #15
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Цитирай Първоначално написано от djipsito Виж мнението
    Ако примерно за теб удоволствието значи ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН оргазъм, за мен, а сигурно и за много други не е така. Аз се чувствам отлично след секс и без да свърша. Не се получава винаги, а и по-скоро ще ми е досадно някой да ме ръга 2 часа в старанието си да свърша.
    Напълно съм съгласна - винаги съм искала да доставя удоволствие на него, и никога не съм настоявала задължително да получа поне 5 оргазма, нито пък се цупила, ако случайно не свърша. -.- Би било доста егоистично от моя страна.

    + винаги може да получа оргазм от оралната любов.

  16. #16
    Мега фен Аватара на SisiStrange
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    6 667
    Цитирай Първоначално написано от marilyn Виж мнението
    Досетих се, че е цитат и след като си го цитирала ми е ясно, че си на това мнение. Нормално е да имаме различни становища по въпроса, просто не мога и не искам да вярвам, че едва ли не на повечето жени не им е необходим оргазъм за да са задоволени. И за да свършиш не е нужно да те ръгат 2 часа...
    Но нека не правим повече оф топик на авторката.
    При момичетата, които свършват по време на секс и никой не го изисква твърдо от тях, а сексът се прави за удоволствие и на пълно спокойствие, въобще не им трябват 2 часа. На мен лично ми трябва не повече от половин час, че и толкова е много. Но, когато оргазмът се приема за нещо задължително, до което, ако не достигнеш те чака пълно разочарование и драми + депресия и неувереност от страна на половинката, става много трудно.
    Lasiodora striatipes
    Grammostola rosea
    Cyclosternum fasciatum
    Brachypelma emilia
    Acanthoscurria geniculata
    Радослав

  17. #17
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Цитирай Първоначално написано от marilyn Виж мнението
    Не съм съгласна с Джипсито, не всички жени сме така... аз ако правя секс и не изпитам поне един оргазъм е все едно да съм си губила времето .... Важно е когато човек прави секс, да дава и да получава удоволствие.
    Към авторката, може би наистина трябва да се отпуснеш тотално, да не мислиш за нищо, да се отдадеш на момента...
    Ето това беше егоистично - "все едно да съм си губила времето". Никога не бих казала такова нещо, поради простата причина, че доставя ли такова удоволствие на приятеля ми, видя ли му изрежението, когато свършва, дори и аз да не съм свършила, винаги би ме накарало да се чувствам страхотно и никога не би било "загуба на време", ако той се е почувствал наистина добре и щастлив.

    По темата: Отпусни се, не му мисли.

  18. #18
    Повече от фен Аватара на amnessia
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    България
    Мнения
    442
    До сега съм спала с 3ма партньора - с единия бях 2 години и си правехме редовно секс , той правеше всичко възможно да свърша , но не се получаваше и се отпусках до колкото мога! Със сегашния ми приятел сме от 3 месеца и половина заедно също правим секс редовно , но също не мога да свърша. Винаги си мисля , че проблема е в мен колкото и отпусната да се чувствам.Него точно това го кара да си мисли , че не ми е доставил удоволствие и му става обидно.На мен при самия полов акт ми е супер готино и без да свършвам , но със сигурност е много по хубаво и да свършиш.Не знам дали 1вия път е повлиял на досегашния ми опит , защото много трудно се скъса химена при мен от 3тия път и имаше адската болка без кръв.
    БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 496
    Колкото повече се притесняваш, мислиш за повече неща, не си съсредоточена върху момента, целтя ти, толкова по-напризни са усилията ти и крайният резултат често пъти е разочароващ.. Важи и за секса, и за целуването. Просто спри да мислиш, изолирай се от външната среда и се отдай напълно на това, което правиш. Ще видиш, че ще получи. Успех!
    Женско съм!
    Цитирай Първоначално написано от Ванката
    Депресиращо си тъп бе, Саше!
    ^^

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от djipsito Виж мнението
    ""Тя просто ме използва, когато й се прище, а после напълно забравя за мене. Мразя да се чувствам като сексуален предмет!" Тези думи никога не са били казвани от мъж."
    Извенявам се че това не е по темата но дълбоко се съмнявам в това че тези думи не са били казани никога от мъж. Ние не сме някакви безчувствени същества търсещи само полово удовлетворение.

    П.П.не казвам че е нямало случеи в които съм искал само полово удовлетворение но това не значи че не мога(не искам) и нещо повече от това.

  21. #21
    Супер фен Аватара на djipsito
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    2 918
    Цитирай Първоначално написано от darkyguy Виж мнението
    Извенявам се че това не е по темата но дълбоко се съмнявам в това че тези думи не са били казани никога от мъж. Ние не сме някакви безчувствени същества търсещи само полово удовлетворение.

    П.П.не казвам че е нямало случеи в които съм искал само полово удовлетворение но това не значи че не мога(не искам) и нещо повече от това.
    Бих казала същото, което казах и на marilyn. Виж по-горе.
    Иначе и аз съм чувала мъже да го казват и е имало такива, които са ми споделяли, че се чувстват използвани и че ги търсят само за да си начешат крастата и не им е приятно.
    Цитирай Първоначално написано от antifashionshit
    всеки може да придаде какъвто смисъл желае на живота си, за да направи по-поносимо това, че колкото повече мислиш, толкова по-малко смисъл и посока намираш.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си