.
Отговор в тема
Страница 2 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 99
  1. #26
    а някой знае ли как ще свърши филма мисля че някой по на горе беше казал че има хепи енд е то има но щом не се събирам какво става? ;х

  2. #27
    Защо просто не си свалиш втората част на италианската версия(по-горе съм писала името)?Там е горе-долу същото като в испанската.

    И аз пак да питам, защото въпроса ми остана назад - колко са книгите общо?

  3. #28
    ако някой знае какво става с баби и уго моля да каже ;(( в 2 част ;(

  4. #29
    Ако бъде като италиянската 4аст няма да се съберат,А4е остава с Джен...,а Баби се жени за съседа...просто нямам думи ,но дано има още 4асти и много моля кои наисина знае колко романа са да пише,защото всеки казва разли4но и незная на кои да вярвам...

  5. #30
    A до колкото подо4ух,това ще бъде плаката на Таngo ganas de it,които е на моя профил...

  6. #31
    Да има втора 4аст и е на италянски с бг субтитри в замунда аз изтеглих моята и я гледах казва се Ho voglia di te в превод желая те...

  7. #32
    Много бих искла да знам колко са книгите по тоя роман 3 метра над небето?

  8. #33

  9. #34
    ооооооооо това не е добре тогава,няма да има края ,които искат някои от нас

  10. #35
    Е аз им се чудя какъв край искат..На тая история кой край им се вижда приемлив?!И Аче, и Баби си имат свой живот, освен това те се разделиха.Гадно, но факт - той си има ново гадже, Баби си има съпруг.

  11. #36
    Да по принцип е така...,но в живота вси4ки ние си имаме своите истории,живота е суров...и защо и във филмите да бъде така...

  12. #37
    Защото всички филми са захаросани.Точно това ми харесва в този, че е реалистичен и показва една истинска драма, а не драма и край с принца на бял кон.
    Мисълта ми беше, че ако хипотетично те се съберат - какво ще стане с гаджето на Аче?Ами със съпруга на Баби?Или те да си гледат работата, майната му на техния щастлив край..Видя се, че Баби е прекалено избухлива на моменти, а Аче е направо агресивен.Да, любовта им беше уникална и вълнуваща, обаче такива хора не могат наистина да са заедно за дълго.. И тук пак идва реалистичността във филма.

  13. #38
    Да така е те са прекалено разли4ни това е вярно...такива връзки не могат да просъществуват за дълго,но това е един филм...за Джен ме е жал да ,но не и за Густаво,защото тои наро4но предизвика боя...

  14. #39
    А тоя Густаво ли беше както се казва там как ме дразни самоо.. Къде се бута и тоя.. х@

  15. #40
    Да Густаво,приятела на Баби много ме дразни и мен все се бута ,кадето не му е работата...

  16. #41
    Ама тя тръгна с него, за да забрави Аче..И не успя.Защо ще се женят само не разбрах ;хх охх искам книгите!! в първия филм разказва Аче следователно и в книгата е така.. пфу, защо ги няма на бг..!!

  17. #42
    Не успя да,но тя се жени поне така е в италянската 4аст а тоя вообще не го и даваха,абе и аз много искам книгите и наи-ве4е ми е интересно колко са?!Испанците правят стархотни филми дано да е забавна като първата 4аст,пък ще видим как ще я направят и дали Баби ще се жени....

  18. #43
    Честно да ви кажа баби и аче са един за друг защото точно тогава когато се съберат два силни характера има любов !! знам го и в живота е така
    Последно редактирано от loretta : 01-28-2012 на 07:12

  19. #44
    Ще у4аства и тя ,а за 4астите незнаем колко са ,но в двете първите не се събират...,прави ми впе4атление ,4е когато Баби беше с новия си приятел тя не му се отдаде,а просто отмести раката му от татуса,които и напомня за А4е...

  20. #45
    Цитирай Първоначално написано от tango danas de it Виж мнението
    Zdraveite na vsi4ki vuv foruma...tazi tema mnogo me valnuva i vidqh 4e pi6ete za neq...molq nqkoi ako ima informaciq za tozi film da pi6e...az razbrah 4e 6te ima 2-ra 4ast i 6te se kazva tango ganes de it v prevod zna4i iskam te ...a i do4uh 4e e trilogiq,no nqma dokazatelstva za tova i mnogo bih iskala nqkoi dako znae ne6to da spodeli...ispanskata versiq e kato italqnskata,no ne znae kak 6te prote4e vtorata 4ast...
    не е tengo ganas de it , а е tengo ganas de ti , и на ника ти е грешно и грешно го пишеш :Д :Д

  21. #46
    Да така е ,но не намирам от каде да го променя...

  22. #47
    Повече от фен Аватара на qkakukla2
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    374
    Мен майката много ме изнерви :@ :@ вижда детето си как страда и пак си знае нейната. Като гледах часта дето Аче се обади, и майката вдигна телефона ми идеше да замеря компютъра с нещо. . Ужас

    Аз четох някъде, че 2-ра част можела да не бъде като по италианската версия, но незнам дали ще е така.

  23. #48
    Ще се радвам да си права дано да се съберат...а маиката си мисли 4е прави добре като лишава дъщеря си от единствения 4овек ,които е оби4ала не е права...да и мен ме издразни,защото тя е една от виновниците на дъщеря си за нещастието

  24. #49
    Уго щеше да се промени заради Баби,но тя не издържа още малко трябваше да изтърпи...а впро4ем някои да знае книгите колко са общо!?

  25. #50
    Повече от фен Аватара на qkakukla2
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    374
    Незнам книгите колко са, но ако се съди по италианската версия май са 2 иначе италианците щяха 3 част да направят.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си