.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    2 621

    Планински велосипед

    Здравейте искам да ми препоръчате планински велосипед до 600лв предпочитам да не е с извита рамка.

  2. #2
    Голям фен Аватара на s40t4
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    635
    Планински!?
    За каране из планината или за спускания?
    До 600 лева ше си земеш нормален велосипед... иначе бих ти препоръчал RAM HT1.. поне мен ме радва този
    Иначе добър велосипед за планината... с предно и задно окачване си приготви скромните цифри от 1400-1900лв най-евтините...

    Чуечц с две разбити яйца и един черпак

  3. #3
    Глупости. Спокойно можеш да си вземеш този http://www.raleigh-bg.com/catalog/pr...5408b4635be7c6 . Ще ти останат пари и за каска, но по-добре събери още малко за да можеш да си вземеш и екипировка

  4. #4
    Предполагам, че под ,,извита рамка'' разбираш да няма централно окачване т.е. без ,,заден амортисиор''. Ако все още не си си взел колело може да изчакаш още 2-3 месеца да излязат новите модели на Крос и Драг, но за момента мога да ти препоръчам Ram ht1, cross gravito и drag c1, като според мен най-добрият избор е рам-а.

  5. #5
    Карам 2 година рам хт.оне над 6000 км пробег карам зверски меко казано , само не ми харесва , че гумите му са за смяна :d !

  6. #6
    Голям фен Аватара на s40t4
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    635
    minimal_voice Ти изобщо разбираш ли от велосипеди?
    Този религия не е лоша... ама честно казано не бих си дал парите за нея

    Влезни в форума на mtb и разгледай... има обяви където си заслужават...

    Ето ти доста добър планинец..... бих го зел,ако имах такива пари


    самооо... 1890лв
    http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?f=16&t=105292

    Чуечц с две разбити яйца и един черпак

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    скъпите са за много ръбат или песъчлив терен и за кални условия, фактически за 2000 лв. можеш да си вземеш 4 велосипеда от 500 лв., така че ако се потроши едното можеш да купиш друго, най-важно е да се кара внимателно и добре преценено
    Последно редактирано от npp : 01-22-2012 на 00:04

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си