.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 58
  1. #1
    Повече от фен Аватара на fama
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    somewhere
    Мнения
    324

    Кола маска на интимната зона

    Предстои ми ходене в събота на козметик за първи път на триъгълника. Подготвям се психически отсега.. не ме е срам толкова като се съблека ами от това, че ще ме чекне там Можете ли да ми кажете с какво мога да притъпя болката, и как точно действа? Докъде обезкосмява? Иззвинявайте за невежеството. :С
    Любовта не се състои в това двама души да се вторачат един в друг, а в това те да гледат в една посока.

  2. #2
    Голям фен Аватара на BuBzzz
    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    793
    Не е толкова страшна болката.Секундна е изведнъж става и край Малко ще те карат да се чекнеш там да разтваряш краци ама е така ти и отдолу ли ще правиш(демек цялостна)
    Аз се престраших преди половин година и от тогава бръснач не съм пипнала.Много по удобно е


    BuBy

  3. #3
    anonymous708973
    Guest
    Зависи дали искаш да ти маха всичко или да остави някакви част.
    Моята не ме чекне. Лягам на масата (стоя на лакти, че да гледам и да се подготвям психически преди да дръпне), отваряш краката :д и това е.
    Чувала съм, че на места пръскат течен лидокаин, ама при мен такива екстри няма. Предварително не можеш да направиш нищо за обезболяване. След цикъл боляло по-малко уж, но не съм забелязала такава тенденция. Единият път ме боли зверски, следващият... пак си боли, ама не толкова много.
    Стискаш зъбки и тва е, после цял ден ще си я бараш и ще се радваш колко е гладичка :д

  4. #4
    аз отидох веднъж и изобщо не съм доволна, останаха ми ранички, имам чувството че ми беше дръпнала и горния слой на кожата, защото стоеше цяла седмица като изгорено на някой места, ужас просто. не стига това ами ме и боля през целия ден ....
    cant tell my nothing now
    baby i know how to fly

    nothing hold me down
    im going tuch the sky





    dydzzz <3



    http://www.teenproblem.net/f/viewtop...530&highlight=

  5. #5
    Голям фен Аватара на BuBzzz
    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    793
    Цитирай Първоначално написано от MissHouse Виж мнението
    аз отидох веднъж и изобщо не съм доволна, останаха ми ранички, имам чувството че ми беше дръпнала и горния слой на кожата, защото стоеше цяла седмица като изгорено на някой места, ужас просто. не стига това ами ме и боля през целия ден ....
    Понякога като ми остане тук там някое косъмче и аз и казвам да повтори ,но тя ми отказва и го маха с пинсета,защото каза,че ако се повтаря повече от необходимото ти се разранява и е много болезнено.Да не би да е повтаряла доста пъти?


    BuBy

  6. #6
    Окей, за да съм честна, боли си и то доста. Дори и мен , въпреки че имам страхотно висок праг на болка. Първият път ми отне 40 минутки, защото казах на жената,че ми е за сефте, и тя не бърза (препоръчвам и ти да я предупредиш). Дано да ти се падне някоя приятна и приказлива като моята ,минава много бързо времето. Пет минути след като излезеш от салона вървиш някакво такова странно, после болката спира и е хипер якото чувство на тотална гладкост, като ... прясно изравнена ледена пързалка ;д Голям кеф, както каза някой по-горе, оставям самобръсначка оттук нататък.
    А за психическата подготовка - да не ти пука. Все едно си на гинеколог - това гледат цял ден, нищо не може да ги изненада. За бога, знаеш ли колко мъже ходят на интимна кола маска, за козметичките е направо почивка като дойде жена ;д пък камо ли младо момиче ;д Релакс , непукизъм , и после ще видиш как ще се радваш ;д Късмет =]

    ''Well behaved women rarely make history.''
    My imagination will get me a passport to hell one day..
    http://www.facebook.com/pages/Shopah...194137?sk=wall ^^

  7. #7
    Да, и аз съм много доволна. И не боли толкова много, поне при мен не боли. Това за по-малката болка след цикъл и аз съм го забелязвала. В общи линии има една по-чувствителна зона, ама козметичките си я знаят и са по-внимателни и поне моята гледа да ме разсейва с нещо докато дръпне.

  8. #8
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    след цикъл .. и може някакво хапче,което леко да притъпи болката...

  9. #9
    Супер фен Аватара на nymphadora
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    2 931
    От доста време се замислям да ида на козметик,защото няколко пъти съм пробвала в нас и накрая получавам гръбначно изкривяване без никакъв резултат. Горе-долу какви са цените за триъгълника?

  10. #10
    Супер фен Аватара на lqlq89
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    1 716
    ^ +1
    От 10 до 20 съм виждала цени аз. При моята козметичка пише 10, при една друга 12. При едруга пък е 15, а ако искаш цял триъгълник е 20. А при другите две си пише триъгълник-цената. Има си цена отделно и за бикини зона.
    Научих, че трябва винаги да се разделяш с тези, които обичаш с думи на любов. Може пък това да е последният път, когато се виждате.

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    603
    Някой каза хапче...;дд ама как това е болка от 5 секунди!! не повече! сега ако имаш повече окосменост ще боли повече, но боли просто защото изтръпва-няколко секунди не повече...моята веднъж ми каза : Сега много ще те боли! Адски много! Стискай защото дърпам!! ...и аз какво да правя и стиснах...то не ме заболя изобщо, а тя за да може да ме уплаши и да не ме боли за това ми го казала...;дд колкото по-често ходиш толкова по-малко те боли всеки следващ път..

  12. #12
    Супер фен Аватара на lqlq89
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    1 716
    Е, то това е ясно, те космите изтъняват и боли по-малко. Но когато е за първи път..а преди това си си ги махал с депилатоар или бръсначка, космите са доста дебелички....и наистина мен ще ме боли доста. Аз по принцип търпя на болка де.
    Научих, че трябва винаги да се разделяш с тези, които обичаш с думи на любов. Може пък това да е последният път, когато се виждате.

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    603
    косми да се махат с бръсначка където и да било ми се струва прекалено мазохистично...най-тъпото нещо, което можеш да направиш...;хх

  14. #14
    не е толкова страшна болка - когато знаеш, че ще дръпне по не боли; докато ако се разсееш нещо боли повечко (поне при мен е така)
    а за да не правя нова тема..г/д колко дни ви издържа гладко?

  15. #15
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    С кола маска аз умирам от болка,с епилатор при мен е много по-добре(но това само на интимните зони :Д) От кола маската ми стават и синини, ужас е...
    Everything changes, but beauty remains ...

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    447
    аз имам косачка на село та така
    момиче

  17. #17
    Голям фен Аватара на bebchoOoOoOo
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    605
    Цитирай Първоначално написано от lqlq89 Виж мнението
    ^ +1
    От 10 до 20 съм виждала цени аз. При моята козметичка пише 10, при една друга 12. При едруга пък е 15, а ако искаш цял триъгълник е 20. А при другите две си пише триъгълник-цената. Има си цена отделно и за бикини зона.
    Мойта козметичка взима 6 лв. за цял триъгълник и даже между бузките на дупето Не знам никакъв начин за притъпяване на болката, а и все пак не е болка за умиране. За 10 мин съм готова и съм забравила за болката, а после си се радвам на гладкото усещане.
    Хубавите неща искат време,прекрасните стават веднага!!!


  18. #18
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Аз се старая да спазвам ритъм. Ходя след цикъл. Тогава наистина най-малко боли. След третия път няма да те боли толкова много. Ако имаш нисък праг на болка, си ок. Не е нищо страшно. Не се шашкай, защото така сама си го правиш.
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  19. #19
    Здравейте! Колко големи трябва да са космите за кола маска!

  20. #20
    Мисля че най-малко 0,5 см, а най-добре ставало когато са 1 см.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  21. #21
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    от 1 см ще посинееш, колкото и да не ти е чувствителна кожата...колкото да ги захване колата някъде 3-5 мм е добре
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  22. #22
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    докато четях темата си мислех ''боже колко болезнено звучи''

    нямам опит, малко спам сори
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  23. #23
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Най-малко 1 см трябва да са космите, защото иначе се късат или не става добре махането. Целта все пак е космите с корените да се махнат.
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  24. #24
    Супер фен Аватара на lubovvv
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    1 056
    апффф, там кожата е страшно крехка и чувствителна, никога не бих се навила да се скубя............
    Заместител на любовта, има ли кажи ми сега?
    Заместител на болката, която чувствам в мойта душа...
    Заместител на любовта от който да не ме боли...
    Заместител на болката....има ли кажи???

  25. #25
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Чувала съм, че на места пръскат течен лидокаин
    Не пробвайте! Лидокаина се пръска само на разранените места, където вече веднъж са дръпнали, а на всичко отгоре е в примес с някакъв алкохол и/или спирт и е мнооооого по - безболезнено да не го пожелавате! Колкото до посиняването - пишете глупости! Посиняват те като не дръпнат косъма в правилната посока или когато кожата не е фиксирана при издърпването. Няма абсолютно нищо общо с дължината на космите, и го казвам от опит.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си