.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1
    anonymous708973
    Guest

    Кое е качеството, което най-дълбоко оценявате в човека до вас?

    Нека темата не се превръща в мечтите на необвързаните за идеалния партньор.
    Качеството може и да е повече от едно, но нека не стават дълги списъци. Ще съм благодарна, ако липсват мнения от сорта на "Не мога да избера само едно, целият е перфектен".
    Идеята ми е да се замислите, да изберете едно (две, три... айде, пет) качество на партньора си, за което в даден момент сте били дълбоко благодарни. Дайте причини, направете темата хубава.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Способна е да ме разбира - винаги когато е имало някакъв проблем във връзката ни или някое мое съмнение, ме е изслушвала, след което ми показва по такъв начин нещата, че после се чудя как въобще може да ми е хрумнала такава глупост. Винаги бих могъл да разчитам на подкрепата и чувствам, че каквото и да и споделя, винаги ще срещна ръзбиране и съвет.

    Прекалено свястна е, ако мога така да обощя нещата. Има самостоятелно, доста зряло мислене и собствен поглед върху нещата. Преживяла е много, не се влияе от мнението на другите (поне за важните неща де). Няма нищо общо с кифлизираните момичета на нейната възраст.

    Обичам това, че е уникална.

    ПП. пантерке отговори после и ти на темата няма да се измъкнеш ;d

  3. #3
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Търпение, упоритост и съобразителност.
    Търпението, което се изисква, за да изтърпява всичките ми, понякога ирационални, настроения.
    Упоритостта, с която се бори за нещата, които иска.
    Съобразителност, с която успява да балансира мен и останалата част от живота си.

    Тези, и другите му качества, ми дават едно усещане за стабилност, без която едва ли бихме били заедно всичкото това време.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  4. #4
    Супер фен Аватара на LeprikonA
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 697
    търпението, с което ме понася дори когато дрънкам безсмислици когато настроението ми е под нулата.

    изслушването - аз съм човекът обяснение. до толкова съм свикнала с отчети, че ми носи удоволствие да му разкажа къде съм била, с кого, какво сме си говорили дори. освен това когато нещо стане аз му разказвам от цветно, по-цветно и той изслушва,изслушва и излиза с някакво решение, което в доста голяма част от случаите е вярното. то е свързано и с търпението де. успокоявал ме е, нещо, което не се получава много лесно.

    "Ако можех да изляза оттук, щях да си позволя да бъда луда,защото всички са луди, а най-лошите луди са онези, които не знаят, че са такива,защото само изпълняват нарежданията на другите."


  5. #5
    Фен Аватара на SilverBrilliance
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Somewhere ..
    Мнения
    272
    Разбирането, което проявява във всеки един момент.
    Отношението му към мен като цяло.
    Близостта и топлината, която усещам, макар и за това толкова кратко време

  6. #6
    Разбирането и подкрепата, които получавам в най-трудните си моменти (а те наскоро са много) и факта, че е ужасно романтичен. Досега не бях срещала момче, което да ми угажда и да ме изненадва по такъв невероятен начин. Освен това не е от типа момчета, които само бръщолевят. През голяма част от времето си мълчи, но погледа му казва много повече и когато каже нещо, то е точно на място.

  7. #7
    Супер фен Аватара на Irti
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 512
    "Мрежата е, за да се улови рибата-улови ли се рибата, мрежата се забравя. Думите са, за да се улови смисълът, улови ли се смисълът-думите се забравят. Къде да намеря човек, забравил думите, та да си поговоря с него?"

    Да ме разбира, но без думи. Езикът на очите е по-красноречив от думите.

    Друго неща.

    ПС: Много еднотипни отговори. Да не казвам, че са едни и същи.

  8. #8
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Искреността, която в известен смисъл се явява и смелост. Като всеки човек обичам да ми правят комплименти и да ме величаят, но дълбоко уважавам хората, които имат топки да ми кажат кога смятат че греша. Също така в искреност влагам смисъла на това да не се страхува да покаже себе си, независимо от реакцията на околните. Защото няма нещо, което да мразя повече от лицемерието. Иначе, както каза колегата над мен, няма по - сладко от това да те разбират без думи, но досега това умение е усвоила само най - добрата ми приятелка и никой друг, а и в началото беше казано, че се говори за реалните, а не имагинерните качества на партньора, за които само (ще си) мечтаем.

  9. #9
    Супер фен Аватара на Irti
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 512
    Цитирай Първоначално написано от babity Виж мнението
    Иначе, както каза колегата над мен, няма по - сладко от това да те разбират без думи, но досега това умение е усвоила само най - добрата ми приятелка и никой друг, а и в началото беше казано, че се говори за реалните, а не имагинерните качества на партньора, за които само (ще си) мечтаем.
    Точно.

    Бившата беше такава и затова го написах и само тя от моите познати и приятели го можеше това нещо.

  10. #10
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    Честност и трезва преценка...факт, с годините съм преживявала най-различни любовни драми...само с честност всичко се прощава и няма проблем....и в един друг аспект трябва честност и трезва преценка - когато виждаш другия като нормално цялостно човешко същество, с проблеми и положителни качества, не търпя обсебващи връзки, стремя се да нямам такива, затова винаги държа да си получавам всичко в лицето - все едно дали е скандал, критика или комплимент.
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  11. #11
    Искреност, търпение, разбиране, чувството за хумор...

  12. #12
    Доверие,разбиране,уважение ,приятелство !

  13. #13
    Мега фен Аватара на SisiStrange
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    6 667
    Обожавам това, че мога да си говоря с него и то наистина за всичко, дори за неща, които не са в неговата област от познания. Освен това е зверски търпелив и разбиращ. Никога не ми краде от личното пространство и знае какво/кога/къде да каже/направи.
    Lasiodora striatipes
    Grammostola rosea
    Cyclosternum fasciatum
    Brachypelma emilia
    Acanthoscurria geniculata
    Радослав

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192
    Искреността. На нищо друго не държа повече, независимо за какъв тип отношения става дума.
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си