.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Да споделя ..

    Здравейте,не съм сигурен дали търся съвет или просто искам да споделя това ,което ми тежи ,а е доста по лесно да го кажеш на непознати !! Та ето я и моята история,на 20 години съм и съм имал доста не сериозни връзки.Преди повече от 2години се запознах със приятелка ,на моя бивша ,започнахме много да се сближаваме,но аз все още мислех за бившата си приятелка както и нейна приятелка.Да наречем едната с А. (бившата) и с В.(нейната приятелка) ,започнах доста да харесвам В. тя знаеше как А. ме беше наранила и т.н и как се бях превърнал в "лошо момче" не зачитах момичетата и се подигравах с тяхните чувства.Бяхме много близки приятели с В. постоянно разговаряхме и това момиче се влюби в мен.Аз не исках връзка ,не исках да се влюбвам отново ,но както знаете то не пита.Така започнах да изпитвам чувства и аз към В.,но точно тогава А. реши да ме потърси ,беше разбрала ,че излизам с едно момиче,но не знаеше ,че е нейната приятелка.По-точно били са много добри приятелки ,но нещо са имали неразбирателства и просто са останали приятелки не много близки.И А. започна да ме търси да иска да се върна и аз се повлиях направих много голяма грешка на 14февруари бях с А. докато се срещах със В. прекарахме невероятно този ден.Беше ми много тежко трябваше да избирам и тогава А. разбра,че новата ми приятелка е В. и започна да ми казва,как тя не си заслужава и много неща,които не знаех за В. тогава аз реших да оставя В. и да бъда с А. ! Бяхме заедно около месец ,но не беше същото както преди мислех постоянно за В. и осъзнах,че тя е това от което имам нужда.Отидох и я помолих за прошка тя ми прости и се събрахме бяхме заедно цяла година без проблеми обичахме се много и всичко беше прекрасно аз игнорирах А. и тя се отказа от мен.След тази прекрасна година аз почнах да греша ,почнах да изневерявам на В. да я наранявам молех и се тя ми прощаваше аз правех същата грешка,тя пак прощаваше.Но един ден се скарахме за нещо и си казахме край спомням си ,че беше Великден и аз бях съсипан ,тя ми каза че вече не била сигурна в чувствата си към мен.Беше ми много трудно,бях много наранен и започнах да правя всичко за нея.Тя искаше да се променя ,да не бъда толкова ревнив и да й вярвам .Аз си казах добре след месец опити от моя страна тя се върна ,но през този месец тя се държа ужасно с мен ,и аз й казах,че ако ме остави отново няма да се върна и да й се моля.Тя каза никога повече няма да те оставя и т.н .Аз по рождение имам проблем сърдечен и доста,често съм по болници и понякога много се влушавам ,дойде лятото и аз почнах да ставам по-зле ,постоянно бях на системи и т.н ... Тя постоянно си беше с приятелки , по плажове ,кафета дискотеки.. Към края на лятото аз заминах на почивка без нея,почти не се чувахме през това време не ми й липсваше.А когато се чувахме все се карахме тя ме занимваше с нейните си проблеми които бяха доста глупави от сорта как били на дискотека с нейни приятели и тях ги били и т.н .Не ме питаше как си прекарвам или как съм аз .. Бяхме си разменили едни верижки и винаги ги носехме.Когато се върнах от почивката видях ,че тя не я носи ,когато я попитах каза ,че е в нейна приятелка и ще я вземе утре.След 1-2 дни видях снимки на нея й едно момче прегърнати когато я попитах тя каза,че е от времето когато сме били разделени ,но аз бях откачил почнах да я обиждам и да се караме и й казах,че не искам да я виждам повече.Разделихме се и после аз съжалих за думите си събрахме се уж за 1 седмица и тогава тя ми каза,че не иска да се разделим аз й казах,че повече няма да се върна и тя ми каза,може би така е най-добре.Аз заминах в Германия за 2 седмици в болница на изследвания,когато се върнах тя вече излизаше с едно момче.И няколко дни след това откриха ,че имам рак веднага влязох в болница за операция .Тя знаеше,но не дойде в болницата по-време на операцията сърцето ми е било спряло за секунди и са щяли да ме изпуснат.Когато разбрах за това исках тя да е до мен бях уплашен казаха,че не съм добре и ще имам нужда от още 1 операция.Тогава й се обадих исках да я чуя много ,но тя беше с него ,чувах го как говори и веднага й затворих.От вълнението сърцето ми е спряло за 30 секунди .. след това ми правиха още 1 операция и след няколко дни се прибрах вкъщи.Тя нито ми се обади ,нито дойде това беше край ,тя беше с него.Но аз я обичах след време й се обадих точно на деня в който ако не се бяхме разделяли щяхме да правим 2 години тя се разплака ,но не каза нищо затвори ми.След 2 дни аз я видях с него и само й махнах и ги поздравих и постъпих кофти като пред него казах ,защо се разпла онзи ден.Явно са се скарали ,защото когато се прибрах видях,че съм блокиран отвсякъде опитах се да й звънна тя ми затваряше после ми вдигна нейна приятелка и ми каза "Не я търси тя е щастлива с друг и продължи напред направи го и ти не те иска в живота си."Тогава аз просто се отказах вече 6 месеца не съм я потърсил,нито виждал ,беше ми много тежко не можех да спя.Правех доста глупости,започнах да пия много ,да взимам различни опиати и да бъда с различни момичета за да запълня празнината.Това така й не се случи и все още не е тя ми липсва много ,още е с това момче й е много щастлива и влюбена ,но просто ми липсва в момента имам приятелки ,но не е същото не мога да се влюбя не изпитвам нищо все едно ми е .. И просто не знам какво да правя минаха 6 месеца .. Благодаря на тези ,които са го прочели

  2. #2
    Прочетох го цялото и моето мнение че ти сам си виновен за случилото се,тя ти е прощавала ти си повтарял и повтарял грешката си.Нали знаеш че идва момент когато на човек му писва,не знам изобщо как ти е прощавала след толкова пъти грешки.Просто го приеми и не прави същите грешки със следващата си приятелка ако не искаш да я загубиш по този начин

  3. #3
    Малко кофти се е получило ама всичко минава дишай ) Всяка жена е поредната единствена !!
    JIюбопитството e побeдило повeчe дeвствeници, oтколкото любовтa!!

  4. #4
    Знам,че съм си виновен просто тя ме остави когато имах най-много нужда и повече не ме потърси !! Знам,че живота продължава и аз го правя просто понякога боли много от липсата й.

  5. #5
    Голям фен Аватара на ♥
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    590
    Прочетох историята ти .. и двамата сте направили грешки, но кой не прави?!
    Твоята е била в това, че когато тя ти е прощавала ти си свикнал да я нараняваш, а нейната е била в това, че в най - трудния за теб момент не е е била до теб! Обади и се .. поговорете си на дълго и на широко за всичко през което сте минали! Не я притискай .. станете приятели отново, живей си живота ( без да пиеш, пушиш и др.), имай си приятелки и когато тя скъса със сегашния си приятел просто бъди до нея! Ако нещата се получат така като написах по-горе има шанс за вас! :]
    Наистина бих се радвала за теб ако отново сте заедно или ако просто се влюбиш така в друго момиче, защото историята ти наистина ме накара да се замисля ...
    Надявам се след операциите да си се възстановил напълно и ти пожелавам всичко най - хубаво!
    Последно редактирано от ♥ : 01-22-2012 на 15:24

  6. #6
    Тя не иска да говори с мен просто е много щастлива с това момче пък и тя е 3 години по-малка от мен той е колкото нея учат доколкото знам близо постоянно са заедно !! Излизат си в общи компании а аз все я водех при мой набори горе долу или по-големи тя не се чувстваше явно комфортно там.Не знам тя не иска да има нищо общо с мен,за нея нашата връзка нямала бъдеще !! Тя не иска да сме приятели защото щяла да се влюби отново в мен поне това ми каза,а не искала .. Аз се отказах от нея точно защото я обичам достатъчно ,че нейното щастие да е по-важно от това аз как ще се чувствам ,но тя не го разбира това !! Надявам се и аз да се влюбя отново ,но не се получава Не изпитвам нищо към момичетата с които излизам освен безразличие.Ами относно операциите оправям се засега всичко е наред благодаря

  7. #7
    От това,което прочетох си личи,че много обичаш това момиче,но и също така си я наранявал много пъти.Момчетата имате този навик ;d . Ами ,според мен ако обичаш някого,не можеш да го забравиш толкова лесно.Ако тя наистина те обича,сигурна съм,че всичко това,което ти се е случило с операциите и т.н.,е наранявало и нея.Нямам обяснение защо не е поискала да те види или поне да се поинтересува как си,може би просто не е намерила сили да те потърси отново и да се опита да оправи нещата.Опитай се да потърсиш любовта на друго място..знам,че е трудно(от личен опит ;d),но нямаш избор.Нали знаеш,че ако някой наистина те е обичал,винаги се връща при теб,колкото и трудно да е.Пожелавам ти успех и дано нещата да се развият добре и за теб,и за нея.

  8. #8
    Ами продължих си,но да трудно е когато обичаш,но не съм тръгнал да й се моля да се вайкам и т.н .Дано е по-щастлива отколкото с мен.Но да и аз не си обяснявам ,защо я наранявах й лъгах .. Такъв е живота !!

  9. #9
    Супер фен Аватара на BrokenInnocence
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    1 328
    Няма смисъл от повече обяснения, изясняване на чувства и т.н. Връзката ви е приключила кофти, тя е с друг, не иска да говори с теб... по-ясно от това здраве му кажи. Забрави за всякакви опити да се свързваш с нея и да искаш да говорите, тя ако искаше да говори щеше да те потърси, остави я да е щастлива с новото момче. А на теб ще ти мине, колкото и гадно да ти е сега, ще ти мине и ще си намериш нова.
    No man for any considerable period can wear one face to himself and another to the multitude, without finally getting bewildered as to which may be the true.

  10. #10
    Супер фен Аватара на umri
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Студентски град
    Мнения
    2 914
    Това, че си се осрал с изневерите е лошо, но да те оперират от сърце и от рак и на нея да не й пука въобще... няма да го коментирам. Как можеш да обичаш някоя, която не е до теб, когато ти е най-тежко? Нормално да ти е гадно, много гадно, но би трябвало всичко към нея да ти умре. Ти си можел да умреш, пич..

    Как е операцията и тумора? Всичко наред ли е?
    Temet Nosce

    벨야카

  11. #11
    Да аз след това се отказах от нея липсва ми,но я видях колко й е било всичко и как предпочете някакво лапе на 17 години пред мен.Ами не трансплантация още не съм правил ,защото не съм много сигурен дали искам ,доста е опасно ,2 операции за рак имах и всичко е добре,всичко отрязаха и сега съм много добре.Имам проблеми още със сърцето,но се справям,сега отново съм в Германия ,ходя на различни изследвания и пробвам различни видове лечения и така.Да можех да умра ,но тя си знае

  12. #12
    Супер фен Аватара на umri
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Студентски град
    Мнения
    2 914
    Няма да се предаваш, пич. Бориш се докрай, за да няма край. Еби й майката на тая овца. Нормално е да те боли, но реално не можеш да имаш нищо сериозно с такъв боклук. Едно е да те зареже заради всичките простотии, друго е да си на прага на отвъдното и да й е през разточения клитор. Най-малкото едно преправено "как си, добре ли си" можеше да ти каже. Виж, хора всякакви, но ако храниш някакви надежди и въобще си още силно влюбен в нея, си глупак.
    Temet Nosce

    벨야카

  13. #13
    Да така е Не никакви надежди нямам към нея просто отвреме на време ми става кофти

  14. #14
    anonymous708973
    Guest
    Искрено се надявам да не си измисляш това с рака, за да се оневиниш.

    Ако всичко е така, както си го написал, горе главата. Знам за човек, който буквално го бяха отписали, в момента е в цветущо здраве.
    И двамата сте направили много грешки, ти с изневерите, тя с тоя непукизъм. Забрави за нея, забавлявай се, докато не откриеш точното момиче за теб.

  15. #15
    Мега фен Аватара на SisiStrange
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    6 667
    Лично мнение, не обвързвам никого с него:

    Ако от едната страна стои човек, който ми изневерява и то не е един път та се стигне и до раздяла, а от другата - човек, който се отнася хубаво с мен, верен ми е и по думите ти редовно сме заедно на ляво надясно, ще избера него и не виждам кое му е чудното.

    Това, че си болен е ужасно. Искрено ми стана тъжно, когато го прочетох. Стискам ти палци да се оправиш.
    Но това не е оправдание за изневерите ти и за цялото ти отношение, когато сте се разделили.

    Ако някой мен ме подложи на изневяра-рев-прошка повече от веднъж, на мен също ще ми намалеят чувствата много, ама много и ще се огледам за някой, който би се държал добре с мен. Намерила го и е с него. Аз не бих я обвинявала, за дето не седи до леглото ти, когато си наистина зле. Момичето не е на 70 години до мъжа си след дълъг брак, че да е длъжна да загърбва свестния си приятел и да ти прощава от съжаление.

    Идеята не е да умееш качествено да се извиняваш, а да знаеш как да направиш един човек истински щастлив в една връзка. Като изневеряваш редовно, ревнуваш, късаш я и общо взето правиш връзката ви едни нерви, не можеш после да очакваш рози и мед от нея.

    Пожелавам ти всичко да мине чудесно и да си здрав, за да можеш спокойно да си намериш момиче, с което повече си пасвате и да изградите нещо истинско.
    Lasiodora striatipes
    Grammostola rosea
    Cyclosternum fasciatum
    Brachypelma emilia
    Acanthoscurria geniculata
    Радослав

  16. #16
    Не ,не бих си измислил нещо такова. Нещата са много по-объркани,момчето с което е ,беше мой "приятел" той знаеше за пътите в които съм я лъгал ,а тя не знаеше.Аз знаех,че той я занимава и тя все казваше,че не го иска,не иска друг искала само мен.Няма и месец след раздялата,ние още подържахме контакт с момичето,тя почна да ми казва неща ,които явно той й е казвал, и е била наранена от неговите глупости даже някой неща дори не бяха истина ,но защо да повярва на мен а не на него.А и аз не съм казала,че е длъжна да седи до мен,но мамка му бяхме 2 години заедно,обичах я толкова много правех всичко за нея,на 17 години тя видя и получи неща и любов които някои жени през живота си не получават,не знам ,не знам яд ме е просто

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си