.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    ОБъркана съм ;/

    Първо - за тези, които ще правят агресивни коментари след като прочетат поста ми, по - добре да не си правят труда!
    Сега проблема -
    Чувствам се много объркана. Всичко започна преди 2 години, с 1 момиче много си писахме. В смисъл станахме много близки, супер готина е. Разбрах че е бисексуална /налита на мъжко и на женско;д/ и аз в началото всичко приемах на шега. Пишехме си глупости, тя ме нарича "жено", аз нея също.
    Може би мястото не темата не е най - подходящо, но не знам къде другаде. :/
    Дълго време не си пишехме, само от време на време 2-3 пъти в месеца. Но напоследък ни свърза едно нещо / нм значение кво е/ и пак почнахме да си пишем. Постоянно ми влизат няк'ви странни мисли, дали не ставам като нея? Не мисля, че е лошо, но ако й кажа, че го мисля сериозно, ще ме вземе за побъркана или не знам. Когато пише на други момичета "<3" или пък "женоо" ии няк'ви такива се дразня. 2-3 пъти съм я сънувала. >.<
    Според вас дали е просто от пубертета или е сериозно? :/

  2. #2
    Мега фен Аватара на BlueFace
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    3 412
    Честно да ти кажа ние няма как да знаем със сигурност кой от двата варианта е... Иначе е напълно възможно подсъзнателно да ти се иска да си като нея и да я ревнуваш заради това, но реално да не си... Май докато не пробваш няма да разбереш хДДД

    --------------------------------------------------------

  3. #3
    Няма нищщо странно в това... ти просто си си го втълпила и не се притеснявай,не ставаш като нея Може би си я сънувала,защото ти липсва и може би я обичаш като приятелкаа

  4. #4
    Супер фен Аватара на BrokenInnocence
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    1 328
    Би- или какъвто и да е -сексуален не се става, или си такава или не. Ако не си - това ще е просто фаза от пубертета и ще ти мине, ако си - ще разбереш, но няма да има значение 'щото нищо не може да се направи по въпроса, просто си си такава и това е.
    No man for any considerable period can wear one face to himself and another to the multitude, without finally getting bewildered as to which may be the true.

  5. #5
    Сънуваш я, защото ти липсва иначе както казват "би" не се става, раждаш се такава.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си