.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    ЦС анти-хакове???

    Здравейте! Брат ми е на 10 години и не спира да играе ЦС с хакове, а аз много мразя хакерите!
    Въпроса ми е имали някаква програма, която като я инсталирам на компютъра му да не го допуска в ЦС-а с хак?
    Също може ли да ми кажете някой сървър в който като натисне някое от забранените копчета "END" или "F12" да го изхвърля и това да му стане във висички сървъри и някой сървър в който като получи БАН да му прецака целия ЦС и да му работи бавно?

  2. #2
    Супер фен Аватара на HolyShit
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    2 295
    Ако не знае(а най-вероятно няма) му изтегли версия на цс,на която не тръгват хакове(или поне малко) Кажи какъв хак използва.

    Иначе препоръчвам ти v33 и общо взето над v30 нови,при мен поне не тръгва.Също така и други някви 6-7version.Те са адски зле.

    Думай после кво е станало

  3. #3
    CD Hack използва, ама ако му спре сигурно ще изтегли друг...
    Иначе той е CS MEGA EDIOTION V23 мисля

  4. #4
    Aми може и да бинд-неш копчетата от които се пуска хака. Примерно пишеш във конзолата
    bind end quit, bind F12 quit и така ....

  5. #5
    Помоли ме да му оправа ЦС-а, щото си беше преебал менюто и като цъкаше на "quit" го вкарваше в някой сървър и аз му го преинсталирах
    Сложих му пач V33 и направих командите от Marseille и сега е бесен

  6. #6
    Помоли ме да му оправа ЦС-а, щото си беше преебал менюто и като цъкаше на "quit" го вкарваше в някой сървър.
    Сложих му пач V33 и направих командите от Marseille и сега е бесен щото е много слаб

  7. #7
    Купи си оригиналната игра.. Не е кой знае колко скъпа, а и като им разцепваш главите няма да те баннват, защото си с оригиналния цс.. Не е повече от 20лв.

    Някой ден сърцето ми ще се превърне в камък. Откъснат от света ще тлея в своя замък и няма да крещя да вия до забрава, когато разбера че някой ме предава. Ще бъда властелин на самотата своя и може би дори ще избера покоя пред хаоса на любовта. Някой ден, но не сега..

  8. #8
    stream? profit?????

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  9. #9
    Супер фен Аватара на HolyShit
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    2 295
    И през стеам може се пусне хак,даже оригинален,не го лъжете с тия неща..Гъзария си е иначе,да се похвалиш на някой нубар,дето нищо не знае,че имаш стеам..

  10. #10
    Аз няям steam...

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    ха, те децата са така, перкат с чийтове, и все падаш убит още преди да си се подал и на сантиметър от врата или стена, какво да ги правиш, или си чист и си лесна мишена, разбира се ако ти се занимава да им доставяш удоволствие, или, трябва да се въоръжиш с някой светкавичен чийт, иначе няма да оцелееш в "дивият запад".....

  12. #12
    Супер фен Аватара на HolyShit
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    2 295
    Аз па съм про и за тва бия даже спийд хакерите!!
    А ей така да река..Мога да играя много добре с хак,тъй че да не ме разпознае никой ,че ползвам такъв.Самообучавал съм се и съм направо луд!! И с и без хак !!

  13. #13
    Аватара на krasio999
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Добрич
    Мнения
    26
    Искам да ви попитам програми от типа на "black admin" има ли вероятност да са ефективни?!Възможно ли е да се получи информация за паролите на администраторите в определени сървъри на играта cs 1.6, разбира се без знанието на главния админ . http://www.vbox7.com/play:28b2d32a5d

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си