- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Секс
- Момчета, за какво си мислите най-често след секс?
Момчета, за какво най-често мислите след секс? Например: как сте се представили, колко е красива тя, колко ви се спи, за нищо, .... и т.н.![]()
Последно редактирано от elle_123 : 04-13-2013 на 12:02
Аз мисля дали са останали спагети в хладилника от миналата вечер .
Ти се шегуваш, но някои жени наистина обичат да си усложняват живота и да се чудят какво ви се върти в главите в този момент, а би било досадно да питат често половинката си ;d .
Иначе да, и ние си мислим за ядене понякога (: .
Все едно има някакво значение... аз понякога не си мисля за нищо, защото не мога да мисля... сигурно и той е така. И да... какво има в хладилника е хубава мисъл след секс... или къде са ми цигарите.
Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.
http://www.vbox7.com/play:21a70aa5
Най-често главата е празна, после кръвта се връща в мозъка лека полека и усещаме глад/жажда и умора![]()
Аре си одиме! НА СЕЛО!
Храна![]()
4XCOKИ
Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.
колко мило
4XCOKИ
Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.
Ти да не чакаш някой да напише, че след секс си мисли за теб, дори да не е спал с теб ?
Свивам се на кълбо и започвам да плача, като подхленчвам тихичко.
"Аз не предател съм, приятел съм от класа. За моите хора скачам в гроба, ритам, чупя, газя ! Добре гърба си пазя, в крака не лазя и по-добре поярвай - лош късмет е да те мразя !"