- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- Нещо не е както трябва.
Здравейте. Проблема ми е, че скоро ставам на 20, а близо от 2 години не съм имал приятелка. Не броя момичетата за развлечение, не че и тях ги има много де, но се намират. Имал съм точно 3 приятелки през живота си, като само с едното момиче наистина беше сериозно и се чувствах супер. Знаех, че имам половинка, която си умира за мен и аз за нея. Това чувство си е супер. Много момчета, мой приятели казват, че така самичък си ми е перфектно - не трябва да се съобразям с някой, правя, каквото си поискам и т.н. Спор няма, че това са все плюсове, но ми е писнало от тях. Искам да се съобразявам с някого! Искам да зная, че до мен има момиче, сериозно, влюбено във мен и готово да е с мен!
Доста объркващо ви изглежда сигурно. Просто не знам какво да правя и как да намеря такова момиче. Опитвал съм с много и както казах само 3 ми отвърнаха. Другите момичета, които се опитвах да спечеля за мой приятелки все си намираха всякакви оправдания. Имали си приятел, аз съм и бил само приятел и т.н.
Не очаквам да ми помогнете, просто ми се искаше да споделя всичко това, защото наистина си мисля, че нещо не съм в ред. А искам само малко късмет в тая любов..
If you told me to cry for you - I could.
If you told me to die for you - I would.
Take a look at my face.
There`s no price I won`t pay
to say these words to you ..
Тя любовта нито става насилствено, нито идва сама като не правиш нищо по въпроса... Просто когато излизаш запознавай се с нови момичета, общувайте, но не давай надежди на всяка, за да не стане кофти накрая... Ако забележиш, че някоя има интерес към теб и ти имаш към нея опитай да направиш нещо по въпроса.
Човек аз съм бил с 5 момичета (сериозно) до сега на 19 съм почти 20 и от тези пет само едно съм обичал , обичам и ще продължавам да обичам( заедно сме ) така че спокойно всичко с времето си.Ако сега не намериш подходящата продължавай с търсенето все някога ще се появи.Никога не знаеш от къде и как ще дойде.
Момичето което обичам ходих с него преди години и чак сега осъзнах чувствата си , така че спокойно.