.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13

Тема: бягане..

  1. #1
    Фен Аватара на CrazyBabyDoll
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    у нас
    Мнения
    136

    бягане..

    От лятото започнах да се занимавам с бягане.Бягах на равен терен ,но и на стълби бягах редувах ги.Откакто застудя времето не съм бягала,преди това съм тренирала кик бокс.Таа на въпроса ,напоследък докато се качвам по стъпала усещам болка в колената и се притеснявам дали е възможно да е от бягането ,защото почти всеки ден бягах .
    Не с омраза,а с усмивка ще ви съсипя ! : )))

  2. #2
    Мега фен Аватара на awerw
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    у ТилиЛеЙската г0рА
    Мнения
    13 251
    хмм, зависи по колко километра си бягала..... има вариант да те болят ставите от бягането, но има вариант и да е от студа, а има и вариант да те болят от това, че не си бягала скоро....
    sapphire5




    lqlq: ima li efekt ot rasteja na hormona ... ?
    miroslav: zdr az sam na 23 i teja edva 55 kila kakvo da zema za da stana i az 4ovek

  3. #3
    Голям фен Аватара на RainBerry
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    ..някъде там..
    Мнения
    525
    Ако изобщо не си се раздвижвала, скоро време, то е нормално при повечко натоварване да се получава това. Съмнявам се да е нещо сериозно, защото нямаше да се появи чак сега, но ако все пак си много притеснена - посети лекар. Последствия от твърде много бягане се появяват няколко дена след самото бягане, а последствията от неправилно бягане, доколкото знам може да се развият постепенно. Според мен, не е нещо сериозно.

  4. #4
    Фен Аватара на CrazyBabyDoll
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    у нас
    Мнения
    136
    ем май е това ,че не съм се натоварвала скоро.Поуспокоих се малко
    Не с омраза,а с усмивка ще ви съсипя ! : )))

  5. #5
    Аз като тренирам се поправям иначе съм като изсъхнал, но при всеки е различно, но както са казали по горе най вероятно е някоя от изброените причини.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Мхм. И не пропускай качествената разгрявка - няколко клякания, въртене в колената, подскоци, т.н.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  7. #7
    Фен Аватара на CrazyBabyDoll
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    у нас
    Мнения
    136
    Аз винаги преди да бягам загрявам и разтягам
    Не с омраза,а с усмивка ще ви съсипя ! : )))

  8. #8
    Купи си еликсир..
    Only God Can Judge Me !

  9. #9
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от CrazyBabyDoll Виж мнението
    Аз винаги преди да бягам загрявам и разтягам
    Между другото, самото разтягане си иска хубава загрявка. От по-обстойно разтягане са ме боляли коленете.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  10. #10
    Фен Аватара на CrazyBabyDoll
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    у нас
    Мнения
    136
    Мхмм възможно е . Дали тези болки ще ми повлияят за по напред на бягането,защото сега не тренирам нищо,но мисля като се постопли пак да почна и се страхувам да не почнат да ме болят повече.Че доста си ги натоварвам .
    Не с омраза,а с усмивка ще ви съсипя ! : )))

  11. #11
    Голям фен Аватара на RainBerry
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    ..някъде там..
    Мнения
    525
    Е, предполагам няма още от първия път да се нахвърляш на някакво извънземно натоварване. Първата тренировка, по-леко, втората ще увеличиш натоварването и тн. постепенно. Както Чачо каза, загряваш хубаво и след това разтягаш.

  12. #12
    Мега фен Аватара на awerw
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    у ТилиЛеЙската г0рА
    Мнения
    13 251
    Цитирай Първоначално написано от CrazyBabyDoll Виж мнението
    Мхмм възможно е . Дали тези болки ще ми повлияят за по напред на бягането,защото сега не тренирам нищо,но мисля като се постопли пак да почна и се страхувам да не почнат да ме болят повече.Че доста си ги натоварвам .
    проба-грешка ;д
    sapphire5




    lqlq: ima li efekt ot rasteja na hormona ... ?
    miroslav: zdr az sam na 23 i teja edva 55 kila kakvo da zema za da stana i az 4ovek

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от CrazyBabyDoll Виж мнението
    Мхмм възможно е . Дали тези болки ще ми повлияят за по напред на бягането,защото сега не тренирам нищо,но мисля като се постопли пак да почна и се страхувам да не почнат да ме болят повече.Че доста си ги натоварвам .
    ми няма да се претоварваш първата седмица леки тренировки и след това постепенно натоварваи повече и повече

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си