.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    ФИФА 11 ЛАГ?

    Здравейте! От както съм на уиндоус 7 фифа 11 страшно много ми лагва когато играя през GameRanger, даже цялата игра крашва. Знам, че не е компютъра,защото покривам абсолютно всички изисквания, фифа 12 си я играя без никакъв проблем на MAX, играя и още по-мощни игри като прототип обаче фифата ми крашва когато играя през Gameranger, незнам защо е така, но като бях на windows xp си я играех нормално.
    Моля помагайте

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    ъпдейтнал ли си win-а?, ако си, тогава пусни един регистри чистач, примерно ето този, ако не се оправи и тогава, пусни пълен антивирус скан с avira, и ако не се оправи и тогава, дай disconnect на интернета/мрежовата карта и опитай пак - ако нито един от вариантите не проработи, пиши
    Последно редактирано от npp : 01-29-2012 на 14:38

  3. #3
    Висчко направих и нищо... А междудругото проблема с играта не ми е от днеска или от вчера, а от както инсталирах уиндоуса т.е от няколко месеца, но тогава ми беше писнало да играя и не съм обръщал внимание на проблема, защото си мислех, че е нещо временно, но определено не е, а в момента много ми се играе

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    каква е видео картата?

  5. #5
    Голям фен Аватара на supersonic0
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    718
    цъка ли ти се multy?

  6. #6
    Видео картата е 1024 MB, но не е от нея, защото ми тръгват къде къде по-мощни игри от фифата

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от lolipoop1 Виж мнението
    Видео картата е 1024 MB, но не е от нея, защото ми тръгват къде къде по-мощни игри от фифата
    въпроса е дали е nvidia или ati?, а също и кой е модела?
    Последно редактирано от npp : 01-29-2012 на 17:34

  8. #8
    NVIDIA GeForce GTX560

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    извинявай но забравих да те питам дали win7 ти е 32 или 64 бита?, ако е 32, тогава виж дали имаш този драйвер, а ако е 64, този - въобще знаеш ли версията на настоящия ти драйвер?, ако не, тогава изтегли си gpu-z и виж коя е
    Последно редактирано от npp : 01-30-2012 на 16:27

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си