.
Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 56 от общо 56
  1. #51
    Зависи. Ако е някоя циганка, която уж иска пари да си нахрани детето или за хляб, а всъщност си купува цигари НЕ. Иначе има и на такива, за които ми става жал, по принцип като ги погледна и мога да разбера дали са искрени. А също и на уличните певци и тези, които свирят на китара. Все пускам по нещичко.

  2. #52
    Ако са цигани не давам , но ако си личи че са българи , просто пропаднали бих дал . Иначе по темата да , давал съм .

  3. #53
    Принципно много ги съжалявам, а майка ми ми забранява да им давам. На 2 пъти съм го правил, но и двата пъти съжалих.
    Първия път, дадох 1 лв. на едно малко циганче - след 2 минути се върна да ми иска още....
    Втория път, дадох 50 стотинки на една баба - тя пък започна да се оплаква, че съм й дал толкова малко..

  4. #54
    Голям фен Аватара на iwwo_
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    695
    Не давам

  5. #55
    Супер фен Аватара на scrooper
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 184
    За съжаление си е грях човек да даде на повечето пари. Храна, а-у е ок, но пари? Откъде- накъде?! Така само поощряваме трафика на хора или мързела и безхаберието на самите просещи.
    always late but worth the wait!

  6. #56
    Супер фен Аватара на tonique
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София де Жанейро
    Мнения
    1 808
    1 път в The Mall мина едно малко момче и ни каза ще може ли да ми дадете някакви пари. за да си купя сандвич..
    и ние викаме ела ще ти вземем 2 сандвича там коя верига храна беше не мога да си спомня...
    И той каза: Не, не на мене пари ми трябват ... така, че сметнете за какво говорим..

    И мина през почти всички маси...
    Азис - Хоп [music]

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си