.
Отговор в тема
Страница 1 от 9 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 208
  1. #1

    Бикини или прашки?

    Знам, че болшинството момичета сега носят прашки. На мен обаче не са ми удобни, стягат ме и предпочитам да нося бикини.
    За вас момчета има ли значение дали момичето е с прашки или бикини?

  2. #2

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 117
    За мен лично няма значение. По принцип и на някой дупета не седят хубаво прашките. Също някой изглеждат много по-секси с бикини отколкото с прашки. А и в крайна сметка той няма да те гледа по гащи, нали все пак ще ги сваля.

  3. #3
    бебо не обича прашки .. обича боксерки :P или бикини ,на едно мнение сме :P :P :P

  4. #4
    hottie
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Boyd
    За мен лично няма значение. По принцип и на някой дупета не седят хубаво прашките. Също някой изглеждат много по-секси с бикини отколкото с прашки. А и в крайна сметка той няма да те гледа по гащи, нали все пак ще ги сваля.
    Моят мъж пък предпочита да ги отдръпва на страни. И според мен е супер секси

  5. #5
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    За женско бельо признавам само прашките, като задължително панталона, полата, или там с каквото е облечено момичето трябва да е такъв/такава, че при каквато и да е позиция на момичето да не се показва бельото, защото е грозно. Иначе освен прашките останалото женско бельо за мен е просто отвратително.
    Левски шампион але але!

  6. #6
    Супер фен Аватара на mim4ety_sara
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 160
    [i]бикини,прашките не са удобни
    Look, if you had one chance,
    one opportunity to seize everything
    you've ever wanted, in one moment,
    would you capture it... or just let it slip?


  7. #7
    За мен лично нама значение и бикините могат да бъдат много секси.
    Истината е някъде там...

    http://VoodooServ.HiT.Bg/
    -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
    IRC Server: Irc.VoodooNet.biz

  8. #8
    Аз съм за бикини с две ръце

  9. #9

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    там някаде
    Мнения
    232
    аз нося само прашки..! освен когато съм във цикал тогава нося...бикини :P

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    2 123
    az poprincip nosq pra6ki,no i izrqzanite polubokserki sa mn udobni i sexi
    I Might Not Be The Best In The World,But The Best The World Has Ever Seen!!!!!!!!!!!

  11. #11
    Мега фен Аватара на amatorium
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    3 164
    Po-vajen e samiqt model i kak stoyat. Ne tolkova tipa. Na sexy dupe vsichko pochti stoi sexy.
    Eating isn't cheating - Arnold

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    бикините са грозни ... но е важно ти да се чувстваш комфортно! пробвай и боксерките

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от marina star
    az poprincip nosq pra6ki,no i izrqzanite polubokserki sa mn udobni i sexi
    Това за изрязаните боксерки е много правилно! Доста са секси :P
    Walk with me now, fly with me later...

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    na edno mqsto
    Мнения
    1 273
    аз...май предпо4итам пове4е бикини,ЗАщото...нз...нямам перфектно дупе и някои модели праши ми стоят грозно...но пък да,май си зависи от модела..ина4е обужавам боксерките...приятеля ми?? мии не ми пука общо взето...май предпо4ита без нищо...
    Света е любов,а тя е създадена,за да прави щастлив само един човек..А този човек е най-добрия на света...той е ...

  15. #15
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    vse mi e taq daje mai predpo4itam bikini po sexy stoqt taka mislq ne znam

  16. #16
    Само за мен ли е странно, че казвате, че бикините са грозни?! Точно от тях има толкова красиви, интересни и най-вече такива, които отиват на повечето жени модели, че ви се чудя дали за бикините говорите наистина.. А пък прашките.. хмм - к'во им се радвате като на повечето жени, и дори момичета им седят грозно.. подчертават сякаш недостатъците.. бричове, целулит, безформен задник, сланинкии...

    П.П.Естествено на мойто дупИ 'сичко му седи добре, ама прашките не ги търпя мно'о, мно'о..

    Едит: ОК, признавам си ДОРИ ( ) и на мен не ми седи всичко добре!! Просто си има "гащи" за всяка жена!

  17. #17

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    в мечтите ти
    Мнения
    1 210
    Нося бикини или боксерки, прашките нито са ми удобни, нито са хигиенични
    ...That we are sharing the same bed, we're not sharing the same dreams anymore...

  18. #18
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    Цитирай Първоначално написано от StEaLtHy_girl
    Само за мен ли е странно, че казвате, че бикините са грозни?! Точно от тях има толкова красиви, интересни и най-вече такива, които отиват на повечето жени модели, че ви се чудя дали за бикините говорите наистина.. А пък прашките.. хмм - к'во им се радвате като на повечето жени, и дори момичета им седят грозно.. подчертават сякаш недостатъците.. бричове, целулит, безформен задник, сланинкии...

    П.П.Естествено на мойто дупИ 'сичко му седи добре, ама прашките не ги търпя мно'о, мно'о..

    Едит: ОК, признавам си ДОРИ ( ) и на мен не ми седи всичко добре!! Просто си има "гащи" за всяка жена!

    az sum mnogo suglasen s teb i mnogo po mi haresvat bikinite ili boxerkite ot kolkoto pra6kite

  19. #19

  20. #20
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    Цитирай Първоначално написано от pi0neer
    Check Out My New Track : www.myspace.com/musicdjelectrodj
    tva trqq6e da go pusne6 v razdel muzika i TV

  21. #21
    Супер фен Аватара на BrokenInnocence
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    1 328
    Цитирай Първоначално написано от StEaLtHy_girl
    Само за мен ли е странно, че казвате, че бикините са грозни?! Точно от тях има толкова красиви, интересни и най-вече такива, които отиват на повечето жени модели, че ви се чудя дали за бикините говорите наистина.. А пък прашките.. хмм - к'во им се радвате като на повечето жени, и дори момичета им седят грозно.. подчертават сякаш недостатъците.. бричове, целулит, безформен задник, сланинкии...

    П.П.Естествено на мойто дупИ 'сичко му седи добре, ама прашките не ги търпя мно'о, мно'о..

    Едит: ОК, признавам си ДОРИ ( ) и на мен не ми седи всичко добре!! Просто си има "гащи" за всяка жена!
    +1
    No man for any considerable period can wear one face to himself and another to the multitude, without finally getting bewildered as to which may be the true.

  22. #22
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    на хубаво дупе всичко седи добре.!
    алелуя.

  23. #23
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    Цитирай Първоначално написано от StEaLtHy_girl

    П.П.Естествено на мойто дупИ 'сичко му седи добре, ама прашките не ги търпя мно'о, мно'о..
    естествено

  24. #24
    Guest
    Боксерки

  25. #25
    hottie
    Guest
    Аз съм луд фен на бельото, но главно нося прашки, защото са ми одобни и мразя да ми се очертават гащите през панталона ужасно грозно е. Дори и безшевните не помагат.
    На второ място слагам тип..изрязани боксерки... и радко, примерно вкъщи, нося (или си спя с тях лятото) гащички с ниска талия от този тип :http://www2.victoriassecret.com/imag...ri/V270869.jpg
    Но иначе прашките си ги харесвам най-много и са ми най-удобни. Имам си гардероб само за бельо

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си