.
Отговор в тема
Страница 12 от 59 ПървиПърви ... 2891011121314151622 ... ПоследнаПърви
Резултати от 276 до 300 от общо 1463
  1. #276
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Кой е казал че изобщо искам да ми пуска? Градът е пълен с курви, ако толкова ми се ебе.... Но изобщо не съм си контактувал с нея с такава цел. На теб обаче явно само това ти е в главата. Жалък си честно казано - да се правиш на отворко пред момичета в интернет, когато явно не можеш в реалния живот, щото сигурно живееш с мама и тате и по цял ден лъскаш пред компа. Мъка мъка...

  2. #277
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Кой е казал че изобщо искам да ми пуска? Градът е пълен с курви, ако толкова ми се ебе.... Но изобщо не съм си контактувал с нея с такава цел. На теб обаче явно само това ти е в главата. Жалък си честно казано - да се правиш на отворко пред момичета в интернет, когато явно не можеш в реалния живот, щото сигурно живееш с мама и тате и по цял ден лъскаш пред компа. Мъка мъка...
    с курви семейство не става......................

  3. #278
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    с курви семейство не става......................
    Ама ти със Скарлет си искал да правиш семейство ли? Хахахаххахаа

  4. #279
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    ^
    и деца ...................

    ПП: и Църковен брак, въпреки че тя е атеист, ама ше се прижали.

    гандалфа ше ми е кум, пък ти с чачо ще сте ми шафери.................... абе направо ще има една маса само за френдове от форумо.
    Последно редактирано от defender : 04-09-2013 на 15:21

  5. #280
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    ^


    Хахаха.... няаам думи.

  6. #281
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    доктора най-накрая се прежали да си говори с мене ......................... разбра, че без любов не се живее, и се върна от индивидиума в реалния свят ...................... въпреки, че сега ще го отрече.

  7. #282
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Btw, относно Скарлет, не може да ми побере ума как си се припознал в нея като своя жена. В смисъл, как изобщо си си го представял? Та тя е толкова различна от теб... поредното комплексирано хлапенце, което плямпа глупости колкото да се прави на интересно и да му обръщат внимание.

  8. #283
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    ^
    и деца ...................

    ПП: и Църковен брак, въпреки че тя е атеист, ама ше се прижали.

    гандалфа ше ми е кум, пък ти с чачо ще сте ми шафери.................... абе направо ще има една маса само за френдове от форумо.
    Спирам ти наркотиците.

  9. #284
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Ако някой ден имам лапе ще го науча че от религията се затъпява.

  10. #285
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Ragiol ще организира ресторанта, npp живата музиката............. а чачо тревата..............

    доктора ще бъде само консуматор, от време на време ще се появява, ще хвърля философски лафове, ще изяжда на другите кебапчетата и ще изчезва в небитието.
    Последно редактирано от defender : 04-09-2013 на 19:51

  11. #286
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    А ти ще ми (при)лапаш кура...

  12. #287
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    хахах................. така е докторе, скарлетчето я изтърва.

  13. #288
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Докторе дай някоя по-интересна тема че тъпотиите на Денди не ме кефят.

  14. #289
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    доктора отдавна се е изчерпал ....................

    ПП: а и то 20-30 изречения философия колко пъти да ги въртиш и преекспонираш.............. нормално е.

  15. #290
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от RagioL Виж мнението
    Докторе дай някоя по-интересна тема че тъпотиите на Денди не ме кефят.
    СЪТВОРЕНИЕ и ТВОРЕНИЕ
    из хрониките за СТРАННИКА
    --------------------------------------------------- -------
    ...вие сте гол, каза Странника.
    - Глупости - не виждаш ли колко съм шарен - каза Сънуващия.
    - Но това са само магически дрехи. Вие всъщност сте гол - не се предаваше Странника
    - Как може да си толкова сляп? - възмутено каза Сънуващия - Това не са дрехи, какво е това "дреха", та това съм АЗ, как може да не виждаш това?!!! Отиди на лекар да ти видят очите. Ти си просто болен.
    - Тия цветните шарении са просто дрехи, които сте навлякъл с магията си. Зад всички дрехи обаче ти си гол, другите сте голи. Нима не виждате това?.
    - Ти си нещо ненормален, приятелю, виж се и ти самия колко си шарен. Ти си точно като мен, само се правиш на различен.
    - Не съм шарен, просто облякох сега някакви дрехи.
    - А след като толкова много дрънкаш глупости, защо тогава го направи - попита с ирония Сънуващия.
    - Защото иначе нямаше да ме виждаш - отговори Странника. И съблече дрехите си.
    - Ама... какво става, къде изчезна? - объркано заговори Сънуващия. - Откъде идва тази светлина?
    - Tова съм аз - просто съм без дрехи - заговори Странника. И всеки от вас също е гол, само дето е покрил своето "светлинно" тяло с дрехите си, невиждайки нищо освен миражите си в тъмното. А светлината/истината/ е там "отдолу-отвътре". Нима ти не можеш да се съблечеш?
    - Глупости - какво означава това - ядоса се Сънуващия. Ако махна "шареното" в "шарения ми /ни/ свят, какъв живот ще е това.
    - Истински, каза Странника - Ще живееш във Вечността, защото това е "света" на голото ти тяло.
    - Никога - каза сънуващия - тва са пълни глупости и измишльотини. Има хора от нас, дето са важни и велики и те могат да се преобразяват с по-пъстри шарении. И ни говорят за истината, казвайки ни че е достатъчно само да се сложат "шарениите на Истината" и че това вече е Великата ИСТИНА... Само трябва да учим и да питаме, да желаем истински и силно... те самите така са ги "спечелили"...
    *****
    Стоеше Странника и гледаше от своето измерение сенките на сънуващите как живееха в сенчестия си свят, своя сенчест живот. За тях той беше единствен, но не и за него. Гледаше и своята си сянка - сянката на голото си светещо тяло... И само вдигна Взора си от сенките и остана в себе си - в своя си свят
    Странно нещо е Истината - си помисли Странника - Колкото светове, толкова ИСТИНИ. И всяка е "ИСТИНСКА".
    Но имаше нещо, нещо неясно в цялата случка...
    - Има нещо в момента, си каза Странника, Има нещо... има нещо... нещо... нещо... и замълча... И думите се изгубиха и остана сам в "голото си тяло". Но видя, че едни "очи" го гледаха ОТВЪН... и сякаш мисли светкавично се появиха навъднъж в главата му. И изведнъж видя ""ГОЛОТО СИ ТЯЛО" и видя че не е от светлина... И видя света на "голите тела от светлина" и разбра, че само с едни очи, можеше да види всичко това, сещайки се за разговора му със сенките и Сънуващите.
    И се сети да СЪБЛЕЧЕ СВЕТЛИНАТА ОТ СЕБЕ СИ.
    Огледа се наоколо и нищо не видя, освен много светове в които само сенките бяха различно светещи.
    И всичко бе само в ЕДНО ТЯЛО.
    А "очите" - вече нищо не гледаха... просто защото нямаше НЯКОЙ да гледа...
    Помисли си да "види" ръката си - а само погледна към нея. Нямаше тяло, нямаше и ръка, нямаше свят, нямаше нищо. Но във всички светове една от безкрайните сенки в тях, изведнъж помръдна ръката си и се опита да си я види, сякаш за първи път откриваше, че да се "гледа" и да се ВИЖДА е много различно нещо....
    И разбра, че в нищото се вижда през очите на всички сенки едновременно и всички сенки са такива на едно единствено "НИЩО"... иначе никога нямаше ДА ВИДИ СЕБЕ СИ... - през безкрайните очи, да се види ВСИЧКОТО, - като ОГЛЕДАЛОТО на НИЩОТО.
    И един кръг се затвори и премина извън себе си... бележейки един край...
    Някъде в него избухна една нова ВСЕЛЕНА и започна своя бяг от НОВОТО СИ НАЧАЛО

  16. #291
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    докторе , за кво си сложи чорапогащник на главата уе................ хихи

    (на новия си аватар)

  17. #292
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    докторе , за кво си сложи чорапогащник на главата уе................ хихи

    (на новия си аватар)
    Не си ли гледал Donnie Darko?

  18. #293
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    докторе , за кво си сложи чорапогащник на главата уе................ хихи

    (на новия си аватар)
    Е не РАзбих се да се хиля

    И кво даже му уточнява такъв в скобичките "на новия си аватар " ахахаххаха

  19. #294
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Ето една стабилна идея, взимам си куче кръщавам го Сатан и го извеждам да разходка в парка, а купона стартира като се наложи да го викам.

  20. #295
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    СЪТВОРЕНИЕ и ТВОРЕНИЕ
    из хрониките за СТРАННИКА
    --------------------------------------------------- -------
    ...вие сте гол, каза Странника.
    - Глупости - не виждаш ли колко съм шарен - каза Сънуващия.
    - Но това са само магически дрехи. Вие всъщност сте гол - не се предаваше Странника
    - Как може да си толкова сляп? - възмутено каза Сънуващия - Това не са дрехи, какво е това "дреха", та това съм АЗ, как може да не виждаш това?!!! Отиди на лекар да ти видят очите. Ти си просто болен.
    - Тия цветните шарении са просто дрехи, които сте навлякъл с магията си. Зад всички дрехи обаче ти си гол, другите сте голи. Нима не виждате това?.
    - Ти си нещо ненормален, приятелю, виж се и ти самия колко си шарен. Ти си точно като мен, само се правиш на различен.
    - Не съм шарен, просто облякох сега някакви дрехи.
    - А след като толкова много дрънкаш глупости, защо тогава го направи - попита с ирония Сънуващия.
    - Защото иначе нямаше да ме виждаш - отговори Странника. И съблече дрехите си.
    - Ама... какво става, къде изчезна? - объркано заговори Сънуващия. - Откъде идва тази светлина?
    - Tова съм аз - просто съм без дрехи - заговори Странника. И всеки от вас също е гол, само дето е покрил своето "светлинно" тяло с дрехите си, невиждайки нищо освен миражите си в тъмното. А светлината/истината/ е там "отдолу-отвътре". Нима ти не можеш да се съблечеш?
    - Глупости - какво означава това - ядоса се Сънуващия. Ако махна "шареното" в "шарения ми /ни/ свят, какъв живот ще е това.
    - Истински, каза Странника - Ще живееш във Вечността, защото това е "света" на голото ти тяло.
    - Никога - каза сънуващия - тва са пълни глупости и измишльотини. Има хора от нас, дето са важни и велики и те могат да се преобразяват с по-пъстри шарении. И ни говорят за истината, казвайки ни че е достатъчно само да се сложат "шарениите на Истината" и че това вече е Великата ИСТИНА... Само трябва да учим и да питаме, да желаем истински и силно... те самите така са ги "спечелили"...
    *****
    Стоеше Странника и гледаше от своето измерение сенките на сънуващите как живееха в сенчестия си свят, своя сенчест живот. За тях той беше единствен, но не и за него. Гледаше и своята си сянка - сянката на голото си светещо тяло... И само вдигна Взора си от сенките и остана в себе си - в своя си свят
    Странно нещо е Истината - си помисли Странника - Колкото светове, толкова ИСТИНИ. И всяка е "ИСТИНСКА".
    Но имаше нещо, нещо неясно в цялата случка...
    - Има нещо в момента, си каза Странника, Има нещо... има нещо... нещо... нещо... и замълча... И думите се изгубиха и остана сам в "голото си тяло". Но видя, че едни "очи" го гледаха ОТВЪН... и сякаш мисли светкавично се появиха навъднъж в главата му. И изведнъж видя ""ГОЛОТО СИ ТЯЛО" и видя че не е от светлина... И видя света на "голите тела от светлина" и разбра, че само с едни очи, можеше да види всичко това, сещайки се за разговора му със сенките и Сънуващите.
    И се сети да СЪБЛЕЧЕ СВЕТЛИНАТА ОТ СЕБЕ СИ.
    Огледа се наоколо и нищо не видя, освен много светове в които само сенките бяха различно светещи.
    И всичко бе само в ЕДНО ТЯЛО.
    А "очите" - вече нищо не гледаха... просто защото нямаше НЯКОЙ да гледа...
    Помисли си да "види" ръката си - а само погледна към нея. Нямаше тяло, нямаше и ръка, нямаше свят, нямаше нищо. Но във всички светове една от безкрайните сенки в тях, изведнъж помръдна ръката си и се опита да си я види, сякаш за първи път откриваше, че да се "гледа" и да се ВИЖДА е много различно нещо....
    И разбра, че в нищото се вижда през очите на всички сенки едновременно и всички сенки са такива на едно единствено "НИЩО"... иначе никога нямаше ДА ВИДИ СЕБЕ СИ... - през безкрайните очи, да се види ВСИЧКОТО, - като ОГЛЕДАЛОТО на НИЩОТО.
    И един кръг се затвори и премина извън себе си... бележейки един край...
    Някъде в него избухна една нова ВСЕЛЕНА и започна своя бяг от НОВОТО СИ НАЧАЛО
    Авторско ли е?

  21. #296
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Не. Но е доста поучително.

  22. #297
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Daily reminder за дефендър, че не трябва да мастурбира...


  23. #298
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    не съм се смял днеска........................ докторе кажи нещо бе.......................... кога ше ме водиш по жени

  24. #299
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    ейййй, тц-тц, а едно време само какви атеисти имаше във форума, а сега мишки.

    ПП: а и какви жени имаше. ..............

  25. #300
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Извинявам се на всички хора в тоя форум, които съм обиждал и осъждал (най-вече на доктора и npp), прощавайте!

    ПП: Извинявам се за това, че съм ви обиждал и осъждал, но не и за нравствените си убеждения!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си