.
Отговор в тема
Страница 21 от 59 ПървиПърви ... 1117181920212223242531 ... ПоследнаПърви
Резултати от 501 до 525 от общо 1463
  1. #501
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Представям си какъв мега-бета аутист трябва да си, че чак момиче да ти го каже.
    Може да ми го е казала, ама днеска пак беше с мене, хахаха. Явно е блъфирала, сигурно ми е пробвала нервите, преди да се впусне в серизони отношения. Ще видим.


    ПП: А на Скарлет, оня наперен, войнствен шваб сигурно вече на няколко пъти му е избила нервите и й е опънал шамарите
    Последно редактирано от defender : 09-15-2017 на 20:11

  2. #502
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Може да ми го е казала, ама днеска пак беше с мене, хахаха. Явно е блъфирала, сигурно ми е пробвала нервите, преди да се впусне в серизони отношения. Ще видим.
    Ти си просто нейната гей-приятелКА !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #503
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Като стана въпрос за свалки
    https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net...1f&oe=5A45A115
    Последно редактирано от defender : 10-04-2017 на 12:28

  4. #504
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Доктора още от малък си беше извън системата преателе
    https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net...61&oe=5A832E38

  5. #505
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ти си просто нейната гей-приятелКА !
    Fuckin savage

    https://www.youtube.com/watch?v=mVkL1-bg_rE

  6. #506
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Доктора още от малък си беше извън системата преателе
    https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net...61&oe=5A832E38
    Имах доста култови като - "Пуши на прозореца в час" и "Отправя сексуални обиди към учител". Най-доброто беше " Нарича съучениците си мръсни евреи"

  7. #507
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    " Нарича съучениците си мръсни евреи"
    Интересно ми е каква е била причината да ги наречеш така? Наистина ли са били евреи или са ти направили нещо, заради което си ги нарекъл така?

  8. #508
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Интересно ми е каква е била причината да ги наречеш така? Наистина ли са били евреи или са ти направили нещо, заради което си ги нарекъл така?
    Сигурно са били комунисти и са разигравали ВСВ.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  9. #509
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Интересно ми е каква е била причината да ги наречеш така? Наистина ли са били евреи или са ти направили нещо, заради което си ги нарекъл така?
    Не, просто го използвах като обида. Смешното беше че заради мен в моя клас това беше популярна обида - бях я вкарал в ученическия речник с обиди, така да се каже

  10. #510
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Добре де, какво означава обидата "евреин"? Какво трябва да си помисля за себе си, ако ме наречеш така?
    То и Айнщайн е бил евреин, Иисус също, затова аз мога да го приема, като комплимент.
    Последно редактирано от defender : 10-04-2017 на 17:13

  11. #511
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Добре де, какво означава обидата "евреин"? Какво трябва да си помисля за себе си, ако ме наречеш така?
    То и Айнщайн е бил евреин, Иисус също, затова аз мога да го приема, като комплимент.
    Аз изполвах предимно чифути, но в бележника го написаха евреи, по очевидни причини. Няма значение дали евреин е обидна дума, понеже никоя дума не е обидна сама по себе си, но ако се използва постоянно в обиден контекст, както правех аз, това е достатъчно думата(а и нейния денотат т.е. това което думата означава) да стане обидна - и тя наистина стана обидна и се използваше като обида от хора, които не знаеха почти нищо за евреите или националсоциализма. Също както думата "наци" на запад, или думата "фашист" тук в комунистическия блок, е вкарана в обиден контекст чрез 70 години нон стоп пропаганда и се използва в негативен смисъл от хора, които имат само бегла представа за националсоциалистите. Меме магия в действие - манипулация на мислите чрез манипулация на езика.
    Последно редактирано от DoctorSatan666 : 10-04-2017 на 17:33

  12. #512
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Веднъж за няколко дни пътувах до някъде и в автобуса заедно с нас имаше едно 5-6 годишно евреиче с майка си и баба си - казвам ви, това евреиче толкова се шлевеше, мрънкаше, толкова беше отпуснато, че направо се втрещиш, а като почнеше да плаче все едно бебе на 5 месеца плачеше, с такъв бебешки глас (даже на всеки 2-ри завои на автобуса, от това, че автобуса леко се накланяше на завоя, и от това се разреваваше). Та тогава се зачудих малко, що така, даже за тебе си помислих и твоите приказки.

    А после, като спряхме на почивка на Макдоналдс му взеха толкова много храна, на това 5 годишно дете, колкото аз сигурно ще изям за обед и вечеря заедно.
    Много странно ми беше.
    Последно редактирано от defender : 10-04-2017 на 17:46

  13. #513
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Докторче, а може и заради тебе, и твоите приказки така да съм си помислил. Дееейба докторчето, как ме е хипнотизирал. Същински лидерски качества, като идолът му Хичо.

  14. #514
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Веднъж за няколко дни пътувах до някъде и в автобуса заедно с нас имаше едно 5-6 годишно евреиче с майка си и баба си - казвам ви, това евреиче толкова се шлевеше, мрънкаше, толкова беше отпуснато, че направо се втрещиш, а като почнеше да плаче все едно бебе на 5 месеца плачеше, с такъв бебешки глас (даже на всеки 2-ри завои на автобуса, от това, че автобуса леко се накланяше на завоя, и от това се разреваваше). Та тогава се зачудих малко, що така, даже за тебе си помислих и твоите приказки.

    А после, като спряхме на почивка на Макдоналдс му взеха толкова много храна, на това 5 годишно дете, колкото аз сигурно ще изям за обед и вечеря заедно.
    Много странно ми беше.
    Противно на ляво-марксистките схващания, поведението на един човек не опира само до култура и възпитание, а и до раса, така че не виждам защо се изненадваш. Сигурно съм го казвал и преди но, като малък имах един приятел, беше наполовина циганин. Баща му беше много печен, българин, а майка му беше възможно най-противната, гнусна циганка. Странното беше че у тоя приятел имаше все едно две личности, които се задействаха при различни обстоятелства. Примерно, ако си лафиш с него ей така с приятелски тон, е много печен - никога няма да тръгне да ти се прави на интересен, или да те прецака. Но имаше периоди в които просто ставаше абсолютен мангал - напълно игнорира всякаква консенсуалност, става агресивен, краде, лъже и т.н. Всъщност забелязвам подобно нещо и при мен, понеже по бащина линия имам повече нордическа кръв, а по-майчина повече средиземноморска и усещам тия два расови архетипа как понякога си противоречат. Не е случайно че българите в южните части са доста различни от тези в северните, и като култура, и като поведение, а оттам ако щеш и като икономическо положение.

  15. #515
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Докторче, а може и заради тебе, и твоите приказки така да съм си помислил. Дееейба докторчето, как ме е хипнотизирал. Същински лидерски качества, като идолът му Хичо.
    Така ли, колко често си мислиш за него.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  16. #516
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Така ли, колко често си мислиш за него.
    Ми да, като мисля, различни неща ми минават през главата в зависимосг от ситуацията. Ясно съм споменал, точно в каква ситуацията съм си помислил за докторчето, и то не точно за него, а за неговите думи. Е и какво?

    Айде добре, гей съм.

    Толкова много ти се иска да съм гей, за да се успокоиш, защо досега не съм ти пуснал да спиш с мен.

  17. #517
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Айде добре, гей съм.
    Потвърдено.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  18. #518
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Противно на ляво-марксистките схващания, поведението на един човек не опира само до култура и възпитание, а и до раса, така че не виждам защо се изненадваш.


    И кое от това което излайни е по-точно архетип на расово поведение а не на културно? Можеш ли да ми посочиш кой - научно, не философски - ген или кромозом и т.н. е отговорен за определени типове на държание? Знаеш ли, не по-малко от 80 години назад са им мерили размерите на черепите в опит да устоновят някакво физиологическо доказателство за разлика в интелигентността измежду различните раси .

    https://blogs.wsj.com/speakeasy/2012...-than-a-human/

    Геноцид на доматите, а Докторе? Как един домат ще е по-добре адаптиращ се от нордически-арийски Уберменш като теб?
    Последно редактирано от Zlennox : 10-04-2017 на 21:47
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  19. #519
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението

    И кое от това което излайни е по-точно архетип на расово поведение а не на културно?
    Трудно е да се каже, понеже разликите са доста незначителни тъй като както расово така и културно, южно-славянското и гръцко-средиземноморското не са чак толкова различни. Но от това което съм забелязал, южно-славянския тип е по-резервиран, по-студен като характер, повече е обвързан със земята като манталитет, тоест по-подготвен тип и обича всичко да му е преценено и без излишни рискове , докато гръцко-средиземноморския тип е по-общителен, по-"топъл" като характер, и тъй като исторически обработването на земя е било по-малко, а главно се е изхранвал с риболов и е бил по-ориентиран към търговия, поради което е по-предприемчив и street-wise така да се каже. Естествено всичко това е по-скоро резултат на културен архетип отколкото на расов, и все пак темпераментални разлики има и ако повече учени имаха моралното основание да изследват в тази насока, сигурен съм че щеше да има повече информация по въпроса. Само че изследването на тази връзка между култура и раса е тема табу в съвременната наука, понеже разни пищялници от твои тип не им харесват резултатите и учени биват уволнявани, порицавани и пр.
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението

    Можеш ли да ми посочиш кой - научно, не философски - ген или кромозом и т.н. е отговорен за определени типове на държание?
    С тоя въпрос само показваш че абсолютно нищо не разбираш по темата. Това че не знаеш как се пише хромозом ще ти го простя, но да си мислиш че има ген, който отговаря на дадено поведение е отвъд малоумно. Това е все едно да питаш кой ген отговаря за това как една птичка знае да повръща в устата на малките си. Ясно е че има гени които отговарят за това, но тъй като в случая причината за поведението е също донякъде въпрос на култура(доколкото за такава може да се говори при животните) то да търсиш ген отговарящ за поведение(и то само един конкретно) е малоумно схващане. Все пак тук става въпрос за поведение, а поведението е функция на нервната система, то как точно генетичната информация и нейните особености по отношение на нервната система се отнасят към поведението на един индивид, и то като изключим културните и възпитателни елементи, е адски трудно да се установи и науката съвсем не е достигнала до нивото където може да се посочи със сигурност кое точно в поведение е продукт на генетика и кое на култура, но важното в случая е че и двете са фактор и това е доказано научно, а и всеки може сам да го докаже с помощта на малко статистика или с най-просто наблюдение. Веднага ти давам пример. Моя дядо е художник - сега според теб защо и баща ми, и сестра ми и аз можем да рисуваме? Дали не е просто щото сме израстнали около това и оттам сме развили интерес, както би било според твоята теория, или е заради ген? Не мислиш ли че е малко тъпо да се твърди че е само заради култура? А ако е заради ген, то можеш ли да посочиш точно кой ген отговаря за това да мога да рисувам? Сега разбираш ли точно колко малоумен е въпроса ти? Нещата са комплексни, за някой неща вероятно има точно определени гени, например за конкретни биологични функции, но не и за сложен феномен като човешкото поведение, където основните процеси са на ниво душевност, а не биология, макар и второто да играе роля. И все пак, ако смяташ че расата няма значение за поведението,виж тоя клип и да видим какво ще изсереш като обяснение.
    https://www.youtube.com/watch?v=vAAbDzJhoD8
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението

    Знаеш ли, не по-малко от 80 години назад са им мерили размерите на черепите в опит да устоновят някакво физиологическо доказателство за разлика в интелигентността измежду различните раси
    Не само са опитали, но и са установили. Негри - 80 IQ, приблизително 1250 куб.см. мозък, бели - 100 IQ, приблизително 1350 куб.см. мозък, мисля за аборигените и чистите суб-сахарните негри(Етиопия, Судан, Сомалия и околните) беше под 1200 куб.см. и 70 средно IQ.
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението


    Геноцид на доматите, а Докторе? Как един домат ще е по-добре адаптиращ се от нордически-арийски Уберменш като теб?
    Не виждам нищо противоречиво в това един вид, развивал се милиони години, да има повече гени, особенно ако това му е помогнало да се приспособи. Все пак обаче, количеството гени не е рещаващия фактор за сложността и нивото на функциониране между видовете. Още повече, в еволюционно отношение ние сме нищо в сравнение с видове, които са тук от десетки милиони години и са претърпяли какви ли не генетични изменения.
    Последно редактирано от DoctorSatan666 : 10-05-2017 на 18:41

  20. #520
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Ми да, като мисля, различни неща ми минават през главата в зависимосг от ситуацията. Ясно съм споменал, точно в каква ситуацията съм си помислил за докторчето, и то не точно за него, а за неговите думи. Е и какво?

    Айде добре, гей съм.

    Толкова много ти се иска да съм гей, за да се успокоиш, защо досега не съм ти пуснал да спиш с мен.
    Дефенди чак сега загрях защо преди твърдеше че църквата и религията не е клуб за праведници, а има за цел да лекува болните, които да осъзнават своите несъвършенства и да се лекуват чрез Бог..... защото ти самия си болен, а всичките ти опити за форумна мачовщина, са просто компенсация на онова, което ненавиждаш в себе си. Но тъй като си твърде неискрен за да признаеш своята само-ненавист, тя се натрупва и избива под формата на ненавист към външни лица и събития.

  21. #521
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Тук няма хомофоби, всички сме много толерантни.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  22. #522
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Тук няма хомофоби, всички сме много толерантни.
    Така е, аз лично се идентифицирам сексуално като върколак..... Аууууууууу!
    https://www.vbox7.com/play:f8e2cae990

  23. #523
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Да, embrace the LGBT movement.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  24. #524
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Да, embrace the LGBT movement.
    https://www.youtube.com/watch?v=Q77sJT8O56E

    Цуки искаш ли да си част от моята глутница? Всеки отрицателен отговор ще го разбирам като lupophobia от твоя страна.
    Последно редактирано от DoctorSatan666 : 10-05-2017 на 19:30

  25. #525
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    https://www.youtube.com/watch?v=Q77sJT8O56E

    Цуки искаш ли да си част от моята глутница? Всеки отрицателен отговор ще го разбирам като lupophobia от твоя страна.
    Не обичам стадния манталитет, ще пропусна.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си