.
Отговор в тема
Страница 25 от 59 ПървиПърви ... 1521222324252627282935 ... ПоследнаПърви
Резултати от 601 до 625 от общо 1463
  1. #601
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Дефенди що така ни изтриха готините профилни снимки ве

  2. #602
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Ква любов бе, само бой ги оправя.
    От всичките ти коментари за жените имам чувството, че някоя така те е подредила емоционално и сега си го връщаш на тези, с които имаш някакви интимни отношения.

  3. #603
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Дефенди що така ни изтриха готините профилни снимки ве
    Да бе и то имайки предвид, че моята беше иронична спрямо Хитлер.

    Някой се опитва да ни накара да забравим кофти събитията в историята все едно не са били. Тва "позитивно мислене" е сбъркана работа.

  4. #604
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Какво ще кажете за тази ситуация:
    Веднъж харесвах едно момиче. Обаждах й се по телефона, вдигаше ми и си говорихме - дори няколко пъти сме излизали заедно и също сме ходили на 2-3 екскурзии заедно.
    Работата е в това, че винаги все аз й се обаждах по телефона. Тя не ми се обаждаше по своя инициатива. Въпреки, че както казах ми вдигаше телефона и сме си говорили, не ме отрязвала. Но, като само аз й се обаждам, почнах да си мисля, че се натрапвам, като навлек.

    Какво мислите за това нейното поведение? Как ще е правилно да постъпя, щото ми е много странна цялата работа.
    Хем ми вдига телефона, хем си говорим, хем сме излизали няколко пъти, хем ни веднъж не ми се е обаждала тя по своя инициатива, хм?

  5. #605
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Очевидно не те е харесала, просто не е искала да бъде груба и да ти каже в очите, че не те смята за привлекателен, а просто за приятел. Така става дефенди като го играеш прекалено мил и съобразителен.

  6. #606
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Така става дефенди като го играеш прекалено мил и съобразителен.
    Ми тя не е к*рва ве, нали ти говорeше само за к*рвите, а не за останалите жени. Или говориш по принцип за жените. Не моа те разбера.

  7. #607
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Така става дефенди като го играеш прекалено мил и съобразителен.
    Хехе, и какво трябваше да направя, да я напсувам по телефона, че да ме хареса ли?

  8. #608
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Не, не ти казвам да си груб и невъзпитан. Жените по принцип са родени психолози и те усещат веднага в поведението. Ако си пу*ка и се държиш прекалено отстъпчиво и несамоуверено, естествено че няма да те намерят за привлекателен. Не казвам да се държиш като грубиян, просто не бъди мекотело. Всичко останало е въпрос на физическо привличане.

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Ми тя не е к*рва ве, нали ти говорeше само за к*рвите, а не за останалите жени. Или говориш по принцип за жените. Не моа те разбера.
    Пак казвам, жените истинктивно се отблъскват от слабохарактерни мъже, още повече от такива, които се опитват твърде отчаяно.
    Последно редактирано от Knispel666 : 12-10-2019 на 21:27

  9. #609
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    А възможно ли е просто да ме тества що за мъж съм, с някакви женски малоумни, но в същото време трудни за осъзнаване от мъжа, тестове и експерименти?

  10. #610
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    А възможно ли е просто да ме тества що за мъж съм, с някакви женски малоумни, но в същото време трудни за осъзнаване от мъжа, тестове и експерименти?
    Не само че е възможно, а е задължително. Избягваи извинителни и оправдателни изречения. Бъди премерен и спокоен, и не се натискаи твърде много. Ако не си готов да приемеш отхвърляне, значи наи-вероятно ще бъдеш отхвърлен.

  11. #611
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Не само че е възможно, а е задължително. Избягваи извинителни и оправдателни изречения. Бъди премерен и спокоен, и не се натискаи твърде много. Ако не си готов да приемеш отхвърляне, значи наи-вероятно ще бъдеш отхвърлен.
    Един приятел си взе една жена от едно забутано село, докара я да живее в един провинциален малък град, и тя му е верна . А той сигурно е спал с половината й приятелки у село. Даже веднъж поканил една от любовниците си (от работата) у тях на гости, докато жена му е там и жена му им сервирала. Не съм виждал такъв случай просто.

    А веднъж правили секс с една от любовниците му в колата и го записвал с телефона си. После отиде за няколко месеца на работа в Кипър и подарил телефона си на детето, и то без да изтрие секс видеата.
    Жена му видяла клиповете и ги качила в интернет и цялото градче ги гледало и оня го беше срам да си дойде.

    Моя приятел е направо пример за мъж, налЕ
    Последно редактирано от defender : 12-10-2019 на 22:13

  12. #612
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Не, пример за мъжа щеше да бъде ако не го беше срам да си доиде
    Бъзикам се, в случая тоя си е просто тъпак, но наи-вероятно и жена му си го заслужава, щом го търпи.

  13. #613
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Какво ще кажете за тази ситуация:
    Веднъж харесвах едно момиче. Обаждах й се по телефона, вдигаше ми и си говорихме - дори няколко пъти сме излизали заедно и също сме ходили на 2-3 екскурзии заедно.
    Работата е в това, че винаги все аз й се обаждах по телефона. Тя не ми се обаждаше по своя инициатива. Въпреки, че както казах ми вдигаше телефона и сме си говорили, не ме отрязвала. Но, като само аз й се обаждам, почнах да си мисля, че се натрапвам, като навлек.

    Какво мислите за това нейното поведение? Как ще е правилно да постъпя, щото ми е много странна цялата работа.
    Хем ми вдига телефона, хем си говорим, хем сме излизали няколко пъти, хем ни веднъж не ми се е обаждала тя по своя инициатива, хм?
    Най-вероятно ѝ е харесвало вниманието, може да ѝ е било забавно да си говорите, да излизате, но просто явно не си я привличал като нещо повече, или си я отблъснал точно с това, че ти си я търсил постоянно.
    И то причината за това е точно, което каза доктора. Жените най-мразят мъжете да се държат отчаяно, а с това че ти си звънял първи или си бил инициатора на каквото и да е си показал точно това, дори да не го осъзнаваш. Разбирам те, харесвал си я, искал си да комуникирате по-често, но щом си го забелязал това още от началото, не е трябвало да продължаваш да я търсиш.

    А иначе като сте излизлали държала ли се е като нещо повече, или просто да отбие номера?

  14. #614
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    А възможно ли е просто да ме тества що за мъж съм, с някакви женски малоумни, но в същото време трудни за осъзнаване от мъжа, тестове и експерименти?
    Е, кажи поне колко време продължава вече.

  15. #615
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Sereina Виж мнението
    а с това че ти си звънял първи или си бил инициатора на каквото и да е си показал точно това, дори да не го осъзнаваш.
    Че нали уж мъжа трябва да поеме инициативата, аз затова пръв съм се обаждал.

    Цитирай Първоначално написано от Sereina Виж мнението
    А иначе като сте излизлали държала ли се е като нещо повече, или просто да отбие номера?
    Ми не мога да преценя, мисля, че е била искрена. Не съм я карал да излизаме заедно с натякване, прости питах и тя веднага се съгласи.

    Цитирай Първоначално написано от Sereina Виж мнението
    Е, кажи поне колко време продължава вече.
    Ми сигурно да има 2 месеца.


    ПП: Както и да е, така или иначе от 2 седмици не съм й се обаждал. Да си седи у тях, при майка си татко си, да им свети. Сестра й по-малка от нея и се омъжи с две деца, тя кибичи.
    Последно редактирано от defender : 12-11-2019 на 12:16

  16. #616
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Гледам, докторчето яко са му окастрили коментарите.
    Печелиш награда "най-цензурирания".

  17. #617
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Преди малко го набих на една пребозила ученичка, дето дупето й се събира в едната ми шепа, и то за 2 кутии цигари и 1 патронче водка, лол.
    Докторе, къде я водиш да правите секс ве - на някоя пейка в мъглата ли?

  18. #618
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Гледам, докторчето яко са му окастрили коментарите.
    Печелиш награда "най-цензурирания".

    А, сефте.

  19. #619
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Докторе, къде я водиш да правите секс ве - на някоя пейка в мъглата ли?
    Кви пеики в тоя бахър ве, вътре в колата. А то теснотия вътре, тая малката откачалка като ги навири тия крака, разбута там огледала, лампи, разлива кенчета бира, накрая беше пълна кочина вътре, ми добре че не успя да строши нещо. Иначе голям зор докато намеря място, на Каилъка на язовирите - хора, на Панорамата отиваме, тъкмо се съблече - спира кола до нас, тия вътре гледат и се смеят. Накрая се забих в една задънена уличка.

  20. #620
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Кви пеики в тоя бахър ве, вътре в колата. А то теснотия вътре, тая малката откачалка като ги навири тия крака, разбута там огледала, лампи, разлива кенчета бира, накрая беше пълна кочина вътре, ми добре че не успя да строши нещо. Иначе голям зор докато намеря място, на Каилъка на язовирите - хора, на Панорамата отиваме, тъкмо се съблече - спира кола до нас, тия вътре гледат и се смеят. Накрая се забих в една задънена уличка.
    Толкова ли не можа да я закараш някъде извън града. После, къде се измихте ве човек? Тва момиче не щя ли да се изкъпе?

  21. #621
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    E сега пък и извън града, тоя бензин да не е държавен. Иначе не знам какво е направила, аз си се прибрах и се изкъпах.

  22. #622
    Ще бъдете ли така добри да задоволите любопитсвтото ми, като споделите коя зодия сте - Дефендър и Книспел?

  23. #623
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Зодия карък съм аз, а дефенди е зодия аутист

  24. #624
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Sereina Виж мнението
    Ще бъдете ли така добри да задоволите любопитсвтото ми, като споделите коя зодия сте - Дефендър и Книспел?
    Не вярвам в зодии. Затова не мога да самоопределя каква зодия съм, защото и това е един вид почит към тях.

    Сега няма да можеш да си направиш любовен хороскоп, за да видиш дали сме съвместими, налЕ.

    А докторчето е зодия „ъндърграунд-галантния еб@ч с италианската кола“, известен сред местните ученички с псевдонима „женската мечта“.

    А ти, като жена, би ли правила секс в кола, като преди това 1 час, те разкарват, като панаирджийска мечка из града, за да търсят място за секс. После таман се събличаш и си се възбудила и изведнъж изненадващо се появява друга кола с хора, виждат ви как сте в готовност за полов акт, и ви се подхилят. Веднага пак се обличаш и после те водят в някаква улица в града, да правите секс там (щото доктора тръгнал да прави секс, ама нямал 5 лв. за бензин да те заведе извън града до някоя нива, примерно). А след секса си тръгваш мърлява да си ходиш.
    Колко отпускащо и предразполагащо е всичко това, мечта за всяка жена, та оттам му и идва и на докторчето псевдонима.
    Последно редактирано от defender : 12-12-2019 на 02:33

  25. #625
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Кви ниви ве човек, аз съм отишъл да клецам, не да я правя тракторист . Заведох я там където тя искаше, те тва са местата за бръмчене в тоя умрял град - Каилъка и Панорамата. Не ми се е свидело за парите, както казах не съм стиснат. Но не ми се излизаше извън града щото има много куки, а отзад в колата бири, водки, в мен 1 кантар зелено и до мен момиче дето не го знам малолетно ли е, непълнолетно ли е, кво е. Ма ти откъде да ги знаеш работи, зодия сдуханяк.

    Пък и човек тая се появи докато бяхме с един авер на един нон-стоп, навънка 10 градуса, тя по тениска. Вика че не спала от 5 дена, че била на парти и взела бонбони предната вечер. Всяка втора дума реплика от някоя рап или чалга песен. Ходи без сутиен и без долни гащи. Пропаднала работа. Съмнявам се че Sereina е от тоя тип момичета, щом пише тук.
    Последно редактирано от Knispel666 : 12-12-2019 на 10:30

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си