.
Отговор в тема
Страница 42 от 59 ПървиПърви ... 3238394041424344454652 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 026 до 1 050 от общо 1463
  1. #1026
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Казвам ти че във всичките катастрофи които стават всеки ден, много от хората са под въздействието на кофеин или никотин(или абстиненция от тях), но никои не го взима предвид, защото кофеина и никотина са легални и съответно никои не прави корелацията, че примерно не си си изпил сутрешното кафе по път за работа, и затова не си внимавал достатъчно. Или обратното, изпил си 3 ударни кафета и в притока на енергия си дал малко повече газ отколкото е трябвало. Или не си пушил от два часа, а тъпия бакшиш пред теб кара с 20 км в час, докато е заел и двете платна. Никои не прави тази корелация, няма я в статистиките, първо защото тези неща са легални, второ защото кофеина и никотина са слаби стимуланти в сравнение с амфетите и пикото , следователно дори и да са имали някакъв ефект върху ситуацията, то тя е пренебрежима. Не същото обаче е валидно за наркотиците, които може и да са причинили ситуацията, а може и да не са, но автоматично и по закон човека се наказва като виновен, само защото е бил под въздействие. Това което искам да кажа е че никои не взима контекста под внимание, а всеки бърза да го припише на наркотиците А истината е че те са малък фактор в катастрофите, за разлика от алкохола примерно, които задължително влияе на моторните функции. Може би не са толкова малък фактор, особено в някои случаи, но определено не са главния фактор.


    Навлизаме в сферата на конспиративните теории и аз се оттеглям.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  2. #1027
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Примера ти е валиден и не виждам това как оспорва аргумента ми. Такова нещо с каймата може, и не само може, ами и е ставало. Въпросът е че корелацията е много бегла и съвсем не е достатъчна за забрана на каймата. Риска е повече от пренебрежим, така да кажем. И макар с наркотиците да не е същото, то вие правите точно същия аргумент - само че в обратна посока. Щом употребява наркотици, то значи те са на 100% причината за инцидента и трябва бъде затворен доживот или обесен на площада.

    ПП: Не е ли по-разумно да се спре причината за това хората да се тъпчат с кюфтета и кебапчета, вместо да забраняваме каймата? Не е ли по-разумно да се коригират причините поради които хората карат бясно по улиците, или посягат към наркотиците за развлечение.... не е ли по-добре тези хора да бъдат рехабилитирани, вместо да се хвърлят в затворите? Еми да, ама за всички тия причини никои нищо не казва, щото са твърде много, и всички са виновни в тва отношение, колективно и индивидуално, пък да се сочи с пръст към едно конкретно нещо, е по-лесно. Още повече, щото ни кара да се чувстваме добре, когато сочим с пръст онези, лошите наркомани, пък видите ли ни, ние сме толкова добри, отговорни и загрижени граждани. Fuck this bullshit!
    Може да ми посочиш триста милиона хипотетични ситуации, в момента говорим за една реална, която се случи преди два дена, случвала се е много пъти преди това и ще продължава да се случва.

    Не те соча с пръст и не те обвинявам, ако се върнеш към първия ми коментар, подчертавам, че всички, които не са призовавали свои близки или приятели да спрат да се друсат, са виновни. Да, някои хора не могат да правят cost-benefit analysis или не са толкова добри в това, затова е препоръчително да им помогнем. Вината е на обществото, което не обръща достатъчно внимание на борбата с наркотиците, защото някои хора мислели по-добре като употребят наркотици, ама те така си почивали и ред такива интересни причини.

    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  3. #1028
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението

    Навлизаме в сферата на конспиративните теории и аз се оттеглям.
    А да, конспиративните теории.... хубаво измъкване.
    Да разбирам че признаваш загубата си в дискусията

    Както е тръгнало, може да дръпнем един масур, ще слушаме vaporwave, ще се разбръмчим нанякъде, а уу. Току виж си промениш мнението.
    https://www.youtube.com/watch?v=W_rC-495Z_A

  4. #1029
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    GR8 B8 M8 I R8 8/8
    В първия момент помислих, че някоя жена ти е поискала телефония номер. Мани-мани, за малко получих .леки пристъпи на припадък.

  5. #1030
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Може да ми посочиш триста милиона хипотетични ситуации, в момента говорим за една реална, която се случи преди два дена, случвала се е много пъти преди това и ще продължава да се случва.

    Не те соча с пръст и не те обвинявам, ако се върнеш към първия ми коментар, подчертавам, че всички, които не са призовавали свои близки или приятели да спрат да се друсат, са виновни. Да, някои хора не могат да правят cost-benefit analysis или не са толкова добри в това, затова е препоръчително да им помогнем. Вината е на обществото, което не обръща достатъчно внимание на борбата с наркотиците, защото някои хора мислели по-добре като употребят наркотици, ама те така си почивали и ред такива интересни причини.

    Борбата не трябва да е с наркотиците, а с причините за злоупотребата с тях, която е преди всичко в липсата на колективна цел и въведената с държавна политика всеобща деградация, която се явява и в липсата на индивидуална цел, а това е тъкмо благодатна почва за хедонизъм и апатия - оттам и злоупотреба с наркотици. Ама как да стане тва, като трябва всички да си дигнете гъзовете и да запалите народното събрание, и не само него, ами и Белия дом, и ония в Брюксел, и най-вече ония в Тел Авив. Пък така да плюем е много лесно - може даже от вкъщи да го правим.

  6. #1031
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Такъм отявлен и ревнив защитник на наркотиците, като доктора не съм вижда никъде из нета.
    После вярващите в Бог били фанатици.

  7. #1032
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Борбата не трябва да е с наркотиците, а с причините за злоупотребата с тях, която е преди всичко в липсата на колективна цел и въведената с държавна политика всеобща деградация, която се явява и в липсата на индивидуална цел, а това е тъкмо благодатна почва за хедонизъм и апатия - оттам и злоупотреба с наркотици. Ама как да стане тва, като трябва всички да си дигнете гъзовете и да запалите народното събрание, и не само него, ами и Белия дом, и ония в Брюксел, и най-вече ония в Тел Авив. Пък така да плюем е много лесно - може даже от вкъщи да го правим.
    А каква точно е твоята причина да употребяваш наркотици.

    Държавата не може да е виновна за всичко, изборите, които хората правят индивидуално, не са отговорност на държавата.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  8. #1033
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Такъм отявлен и ревнив защитник на наркотиците, като доктора не съм вижда никъде из нета.
    После вярващите в Бог били фанатици.
    Нито казвам че е отговорно да се кара надрусан, нито казвам че наркотиците не са причина за кататрофи, убииства и страдание като цяло. Вие бързате да съдите, не аз. Аз само давам другата страна на нещата. А другата страна е че наркотиците имат и положителни страни - просто на доста хора им липсва самоосъзнаване, вътрешен контрол и ясна цел защо ги ползват, поради което не могат да поддържат баланса и негативните страни постепенно надделяват над положителните. И точно тогава се получават кофти ситуации като тази.

  9. #1034
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Защото хората сме тъпи и злобни.

    Колкото по-рано го осъзнаеш, толкова по-малко впечатление ти прави. Може да се опитваш да бъдеш по-малко тъп и злобен от другите, но не можеш да промениш масите, които не искат да се променят. Не можеш да промениш малодушни хора, които се страхуват да знаят. Тъкмо когато си мислех, че не може вече нищо да ме изненада, видях колко много хора отричат пандемията и за пореден път се втрещих от тоталното малоумие на индивиди, чийто брой е твърде голям, за да се игнорира лесно.


    Хем виждаш колко е абсурдно да си в някаква крайност (отричащите пандемията) хем ти самата отричаш до такава степен на крайност нещо друго веднага след това:


    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    За наркотиците, по същия начин. Иска ми се да бяхме като президента на Филипините в това отношение или като Сингапур, където има смъртно наказание за разпространение и употреба на наркотици, но уви. Хората искат да си тровят тялото и разума, вредят не само не себе си, но и на другите в процеса.
    Веднъж попитах един потребител тук, точно толкова настървен като теб, дали би приел да накажат и неговото дете със смърт, ако случайно сглупи и опита и има злощастния късмет да го хванат? Искам да те попитам същото: ще си дадеш ли да децата на такъв закон? Или ще искаш да емигрираш час по-скоро с тях, ако се намираш в такава държава. Аргуменитите ти до момента не са по-силни от тези, че трябва да се върне казармата, за да няма джендъри.

  10. #1035
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Нито казвам че е отговорно да се кара надрусан, нито казвам че наркотиците не са причина за кататрофи, убииства и страдание като цяло. Вие бързате да съдите, не аз. Аз само давам другата страна на нещата. А другата страна е че наркотиците имат и положителни страни - просто на доста хора им липсва самоосъзнаване, вътрешен контрол и ясна цел защо ги ползват, поради което не могат да поддържат баланса и негативните страни постепенно надделяват над положителните. И точно тогава се получават кофти ситуации като тази.
    Веднъж си спомням, че докато шофирах само за миг се разсеях, което беше достатъчно да попадна в ситуация опасна за създаване на ПТП, при което беше нужна бърза и адекватна реакция. А представям си някакво напушено, ухилено шофьорче, с някакви забавени реакции, свръхуспокоено до флегматизъм.
    Тревата не води ли в някаква степен до забавени реакции?

  11. #1036
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    А каква точно е твоята причина да употребяваш наркотици.

    Държавата не може да е виновна за всичко, изборите, които хората правят индивидуално, не са отговорност на държавата.
    Стимуланти ползвам само кафе. Пуша но умерено, и то си свивам, а не от гадните цигари в кутии. Амфети, пико и подобни не бих взел освен ако се налага да съм буден, а това не ми се налага. За забавление може само кока, понеже не е толкова вредна. Марихуана пуша защото ми разчупва мисленето и ми помага в медитация и само-рефлексията, тоест ползвам я като психаделик, а не като опиат.

    А изборите които хората правят се базират на това колко и какво знаят. Пък и аз доколкото разбрах, версията на новинари и тиквари е че виновни са наркотиците, не тоя неадекватен wannabe състезател.

  12. #1037
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Тревата не води ли в някаква степен до забавени реакции?
    Ако е индика - да, ако е сатива - не.

  13. #1038
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от M**** Виж мнението
    Според мен, ако искаш да се друсаш - купи си билет. Хвръкни до Южна Америка. Установи се там и действай - ред кокаин, глътка чай от аяуаска. После пак - предполагам ще бъдеш най- енергизирания, отвеян от действителността човек на планетата. В България се съобразяваш със законодателството.
    Съобразявам се с мутри, дето дегизират грабенето на българския народ като разумно законодателство. Жалко че има хора дето им се връзват.

  14. #1039
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението

    И отново казвам, нищо лично, това, че ти или доктора си ползват субстанции без да създават проблеми на хората в обкръжението си, не означава, че мнозинството прави същото.
    Сигурен съм че това твърдение произтича от дългогодишния ти опит и пребиваване в нарко-средите

  15. #1040
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението


    Не отричам употребата им в медицината, т.е. за каква крайност говориш. Ако си recreational drug user, който се е почувствал обиден, съжалявам, не е нищо лично, просто от информацията, с която разполагам, преценявам, че вредата от наркотиците (извън медицината) е по-голяма от ползата.
    Странно, аз бих казал същото за религиите.

    ПП: И как прецени каква е ползата, след като изобщо не си се възползвала
    Последно редактирано от Knispel666 : 04-21-2020 на 20:16

  16. #1041
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Хем виждаш колко е абсурдно да си в някаква крайност (отричащите пандемията) хем ти самата отричаш до такава степен на крайност нещо друго веднага след това:
    Отричащите пандемията не са в крайност, а са хора, които или поради липса на образование, и/или поради прекалена наивност, и/или поради способности за критично мислене, които имат нужда от развитие, не могат да преценят добре информацията, с която разполагат. По същия начин, да твърдиш, че земята е плоска, не е крайност, а липса на информираност и/или адекватна оценка на информацията.

    Не отричам употребата им в медицината, т.е. за каква крайност говориш. Ако си recreational drug user, който се е почувствал обиден, съжалявам, не е нищо лично, просто от информацията, с която разполагам, преценявам, че вредата от наркотиците (извън медицината) е по-голяма от ползата.


    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Веднъж попитах един потребител тук, точно толкова настървен като теб, дали би приел да накажат и неговото дете със смърт, ако случайно сглупи и опита и има злощастния късмет да го хванат? Искам да те попитам същото: ще си дадеш ли да децата на такъв закон? Или ще искаш да емигрираш час по-скоро с тях, ако се намираш в такава държава. Аргуменитите ти до момента не са по-силни от тези, че трябва да се върне казармата, за да няма джендъри.
    Ценя човешкия живот, това ако е "настървеност" според теб, окей.

    И отново казвам, нищо лично, това, че ти или доктора си ползват субстанции без да създават проблеми на хората в обкръжението си, не означава, че мнозинството прави същото.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  17. #1042
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Сигурен съм че това твърдение произтича от дългогодишния ти опит и пребиваване в нарко-средите
    Брато, зацикли на едно и също място.

    Обясни ми защо трябва да повторя нещо, чиито негативни последствия виждам с очите си, за да се убедя, че е негативно. Има достатъчно проучвания по въпроса, ако желаеш, ще ти извадя такива с най-висок impact factor.

    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  18. #1043
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Брато, зацикли на едно и също място.

    Обясни ми защо трябва да повторя нещо, чиито негативни последствия виждам с очите си, за да се убедя, че е негативно. Има достатъчно проучвания по въпроса, ако желаеш, ще ти извадя такива с най-висок impact factor.

    Оу, виждаш с очите си? Къде? Кой? Аз ти казвам, като човек дето е движил в доста компании, и такива дето пушат трева, и такива дето шмъркат, и ти казвам че никои на никои не пречи, освен може би че пречат на самите себе си. Мнозинството се събират да развъртят един коз, да си полафят и да се посмеят. Тия дето шмъркат, най-вече го правят когато ходят по дискотеките. Вече ако става дума за хора дето са на тежки наркотици, на хероин примерно, там може. За какво мнозинство говориш, не знам.

  19. #1044
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    ПП: И как прецени каква е ползата, след като изобщо не си се възползвала
    Бай Докторче, защо да е нужно да пробваме, ами от това, което четем се вижда, че ефектите от марихуаната не са чак толкова безопасни, колкото я изкарваш ве, особено при шофиране - намалява концентрацията, намалява мотивацията, проблеми с координацията, притъпява вниманието.

  20. #1045
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Щото докато не пробваш нещо и не видиш как ти влияе на теб, няма как да разбереш. А аз съм бил там, бил съм в компаниите, по едно време дори за около 2-3 години бях пристрастен. И изведнъж се появяваш ти и ми казваш че знаеш по добре от мен, без дори да си опитвал, камо ли зарибен и след това да си се изчиствал.

    https://www.youtube.com/watch?v=8ZplWWVUyH8

  21. #1046
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от M**** Виж мнението
    За наркоманите - различни по степен наказания, включващи удари с камшик и/или затвор, според степента на негативно влияние върху здравето и живота на останалите граждани на България.
    Да ги водят на нивите да копаят пипер и фъстъци на слънце. Така и така са си слънчасали, а всички знаем за терапевтичния ефект от кърската работа.
    Хем така ще се отделят от токсичната им, наркотична среда и ежедневие, в което са пребивавали, хем па може на нивата да срещнат някоя убава селянка.

  22. #1047
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Щото докато не пробваш нещо и не видиш как ти влияе на теб, няма как да разбереш. А аз съм бил там, бил съм в компаниите, по едно време дори за около 2-3 години бях пристрастен. И изведнъж се появяваш ти и ми казваш че знаеш по добре от мен, без дори да си опитвал, камо ли зарибен и след това да си се изчиствал.

    https://www.youtube.com/watch?v=8ZplWWVUyH8
    Докторчето дали си дава смета, че някое лапе сега може да го чете и утре да се качи на колата напушено за да пробва, щото батко му Докторчето го е зарибило. Поемаш ли тая отговорност за думите си ве.
    Ако не, извини се и поправи грешката, докато е време.

  23. #1048
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Докторчето дали си дава смета, че някое лапе сега може да го чете и утре да се качи на колата напушено за да пробва, щото батко му Докторчето го е зарибило. Поемаш ли тая отговорност за думите си ве.
    Ако не, извини се и поправи грешката, докато е време.
    Това са глупости. По очевидни, и не толкова очевидни причини, не препоръчвам на никои да сяда зад волана напушен, особенно ако не познава и уважава билката и я ползва само за развлечение. Но ако знае как му действа, има опит и може да остане спокоен и самоуверен, и естествено ако е готов да поеме риска да му съдерат гъза полицаите, или по-лошото, евентуално да предизвика катастрофа - тогава да кара. То като цяло повечето хора не осъзнават че да управляваш тон и половина желязо си е отговорност, без значение дали караш напушен или не.
    Без значение дали ще кара кора, не препоръчвам на никои да употребява повече от 2-3 пъти седмично в малки дози, нито пък на тези със слаба психика. Не препоръчвам на никои дори да пробва, ако не си е написал домашното и не е направил предварително research какви точно са ефектите, ползите и рисковете, и без да има ясна цел за какво точно ще я използва, или без да е готов да понесе последствията за изборите си.

  24. #1049
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Отричащите пандемията не са в крайност, а са хора, които или поради липса на образование, и/или поради прекалена наивност, и/или поради способности за критично мислене, които имат нужда от развитие, не могат да преценят добре информацията, с която разполагат. По същия начин, да твърдиш, че земята е плоска, не е крайност, а липса на информираност и/или адекватна оценка на информацията.
    Точно така. По същият начин прохибицията на "наркотиците" е поради липсата на запознатост по темата. И не говоря за човек незапознат със самите "усещания", а за човек, който никога не е бил "в средата" на употребяващи. Повечето опитват ЛЕКИ наркотици единствено с цел развлечение и е абсурдно да се говори, че ще станат заплаха за обществото и че заради тревата ще почнат да чупят стъклата на колите, за да крадат радиокасетофоните от тях като наркомани от 90-те. Една трева с нищо, ама с абсолютно нищо не е навредила на никого в което и да е общество от тези, в които се е легализирала в последните 10 години. А такъв период е по мое мнение предостатъчен, за да се счита, че достатъчно предпазливо се е стигнало до тези изводи. Нито има скок в престъпността там в следствие на наркотична абстиненция (която при тревата така или иначе няма), нито пък уличните дилъри се множат, а дори намаляват, защото нуждата от тях е заменена от "кофи шоповете" или в какъвто там киоск или аптека се продават тревите. Има гигантски профит и за държавата от данъци, както и контрол да не продава нещо некачествено или пък на непълнолетни, които в много случаи се повреждат от "алтернативи" като "чайовете", които дилърите им пробутват, за да заобикалят закона.


    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Не отричам употребата им в медицината, т.е. за каква крайност говориш. Ако си recreational drug user, който се е почувствал обиден, съжалявам, не е нищо лично, просто от информацията, с която разполагам, преценявам, че вредата от наркотиците (извън медицината) е по-голяма от ползата.
    Не се чувствам нито обиден, нито разговорът ми е "личен" по някакъв начин. Просто ми е интересно защо имаш толкова против рекреационната умерена употреба на тревата (нека я отделим от останалите "неща"). В 21 век сме все пак. Рекламата й е навсякъде, а примерите за съсипани за нищо животи са много. Войната срещу наркотиците се е провалила тотално, където и да е наложена. Не случайно в САЩ толкова много щати поеха по пътя на легализацията й. Ще кажеш, че са слабо развита държава и нямат опит в темата ли? Дълги години те бяха водещи по налагането на строги дългогодишни затворнически присъди за 1 джойнт. И какво се оказа? Затворите им се препълнили с младежи за по 1 цигара и с разрушено завинаги бъдеще... Не от наркотиците, а от системата, която ги е превърнала в престъпници заради едно растение.

    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Ценя човешкия живот, това ако е "настървеност" според теб, окей.

    И отново казвам, нищо лично, това, че ти или доктора си ползват субстанции без да създават проблеми на хората в обкръжението си, не означава, че мнозинството прави същото.
    Ами защитаваше тезата, че трябват най-строги присъди независимо от субстанцията. А и малко цинично ми се струва да казваш сега, че цениш човешкия живот и същевременно да настояваш за налагането на смъртни присъди независимо за какво.

  25. #1050
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Една конспиративна теория се появи в нета:
    Сатанински култ, извършващ кървави жертвоприношения на християни, на големи християнски празници с цел да убиват хора, за да помрачат Великден и да избягат. Милен Цветков е бил случайна жертва в ситуацията, а целта е била хората на пешеходната пътека.
    Последно редактирано от defender : 04-22-2020 на 12:36

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си