.
Отговор в тема
Страница 43 от 59 ПървиПърви ... 3339404142434445464753 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 051 до 1 075 от общо 1463
  1. #1051
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от M**** Виж мнението
    btw: Тя от години разполага с моя фейк фейсбук акаунт (държа да отбележа, че тя се свърза с мен). И от години не сме си писали там.
    Ах-ах, а докторчето през цялото време си е мислил, че е специален.

  2. #1052
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Докторе, не се отчайвай, в момента всички мъже във форума (а и по света) ти оказваме морална подкрепа.

  3. #1053
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Морална подкрепа трябва да ти оказваме на теб, щото тук никоя досега не е искала да комуникира с теб, освен може би само колкото да ти каже че си малоумен навлек.
    Сигурно, защото не излъчвам такива загорели вибрации.

  4. #1054
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Точно така. По същият начин прохибицията на "наркотиците" е поради липсата на запознатост по темата. И не говоря за човек незапознат със самите "усещания", а за човек, който никога не е бил "в средата" на употребяващи. Повечето опитват ЛЕКИ наркотици единствено с цел развлечение и е абсурдно да се говори, че ще станат заплаха за обществото и че заради тревата ще почнат да чупят стъклата на колите, за да крадат радиокасетофоните от тях като наркомани от 90-те. Една трева с нищо, ама с абсолютно нищо не е навредила на никого в което и да е общество от тези, в които се е легализирала в последните 10 години.
    Източници, моля.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  5. #1055
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Друсан с 4 вида наркотици, бате. Два стимуланта, два психеделика. Някой нещо?

  6. #1056
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Източници, моля.

    https://reason.org/wp-content/upload...duce-crime.pdf

  7. #1057
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Причината да подкрепям смъртното наказание за разпространение и употреба на наркотици не е защото ми е приятно да се умъртвяват хора, а защото засега това е най-ефективната превенция особено за хората с малко или нулево образование, които са родени в неподходящи и непривилегировани обстоятелства и не осъзнават огромната вреда от отровата, с която търгуват.

    Дори за тези, които осъзнават вредата, смъртното наказание е повод за демотивация освен ако не ценят наркотиците повече от собствения си живот.
    Науката е постигнала консенсус, че смъртната присъда няма никакъв ефект.


    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Тоя пишлегар, дето се е врязал в колата на Цветков, и да не беше под въздействието на наркотици, пак щеше да кара като идиот. Наркотиците просто са дали тласък на идиотизма му, както и обратното - заради идиотизма си е започнал да шмърка мизерии за развлечение, на първо място. Премахването на наркотиците ще премахне идиотизма, точно колкото забраната на оръжия ще спре престъпноста - напротив даже я увеличава. И ако заради ваште паранои сега, един циганин утре ако ми влезе в двора, аз нямам легалното право да го застрелям, а тои има правото - защото силата е право сама по себе си, така и хиляди младежи, които не са престъпници останаха без книжки или влязоха в затвора и станаха там престъпници, щото някои "мисли" с емоциите си, а не с главата си, когато гласува за политици и закони. А Бойко и компания само това чакат... да им дадете легалното право да си правят квото си искат.
    Това е вярно, но как се реабилитира един нарко зависим? Бивш наркоман няма. Ще те убеждава, че не е зависим и че се е оправил, докато не пробва пак и не изпадне в абстиненция и физическата нужда не поеме контрол над принципите му.
    Дрога - Уилям Бъроуз - интересно четиво по темата

    Либералният подход е да се легализира употребата. Когато не е забранено - не е толкова желано. Още един плюс е, че има контрол на качеството и отпадат трафикантите, контролирани от мафията. Обрятният ефект е, че се превръща в обществена норма като алкохола. А точно от алкохол се случват доста повече катастрофи. Не съм сигурен дали легализирането на още опиати ще има положителен ефект. Но пък в Нидерландия се получава.

    Хората ще правят грешки и това няма как да се промени. Едно иновативно решение би било да се монтира апаратура в автомобилите, която следи дали шофьорът е в адекватно състояние. Ако не е - отбива и не му позволява да продължи. И вълкът сит - и агнето цяло.

  8. #1058
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Кристиан на практика не е предприел нещо, с което да избегне опасните последици.
    Той също така управлявал колата след употреба на различни видове наркотици - кокаин, марихуана, амфетамин, посочи прокуратурата и добави, че той разчитал единствено на шанса."


    ПП: Баах, тава възможно ли е да смесиш толкова видове наркотици наведнъж? Какво ли се случва в главата на човек при тази комбинация?

  9. #1059
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    "Кристиан на практика не е предприел нещо, с което да избегне опасните последици.
    Той също така управлявал колата след употреба на различни видове наркотици - кокаин, марихуана, амфетамин, посочи прокуратурата и добави, че той разчитал единствено на шанса."


    ПП: Баах, тава възможно ли е да смесиш толкова видове наркотици наведнъж? Какво ли се случва в главата на човек при тази комбинация?
    Дрегерите може да четат неща от дни назад. Всичко с изключение на алкохол. Може да си се напил като свиня в Сряда и това да те натрови за следващия месец напред, но дрегерите са така направени, че на ден + 1 да си “свежарка”. За наркотиците обаче тези дрегери могат да хванат, че си пушиш преди седмица. И да си си окей и да си много по-адекватен от пилия снищи, на когото нищо няма да отчете. Не си мисли, че този с още 2-ма пътници се е качил неадекватен. Тепърва ще се изяснява. Ще се назначат и още куп експертизи. Може всичко да се окаже. Всеки има право да е “невинен до доказване на противното”.

  10. #1060
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Общо взето, експертите изказват горе-долу същата теза, която защитава и форумния лагер против наркотиците при шофиране.
    Лагера на форумните нарко-спецове, философи, настроен про наркотиците думите им бяха малко по-високопарни отколкото реалността.
    Последно редактирано от defender : 04-23-2020 на 19:14

  11. #1061
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Докторче, дай ми и на мене фейсбук профила на dreamwalker щото и аз я сталквам ве

    Няма от какво да се притесняваш, нали ти я охраняваш (дневен и нощен караул) с оня щик от АК-47, дето си го взел за 2 лв. от бит пазара за вещи втора употреба, дето е всеки вторник сутринта в Плевен, ве.
    Последно редактирано от defender : 04-23-2020 на 19:35

  12. #1062
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Тука бай Киро е прав
    https://youtu.be/HA-nQfu3E88

  13. #1063
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Психолог:
    Тези деца, като Кристиян, употребяващи наркотици, въпреки че гледайки ги отстрани получават всичко (пари, скъпи вещи), те всъщност, вътре в себе си са ужасно нещастни хора, това са хора, които не могат да намерят себе си, и прибягването към наркотиците, социопатия, отхвърлянето на обществени норми е нещо, като опит да избягаш от себе си, да избягаш от това, което всъщност ти не можеш да разбереш.
    Затова особено за по-младите шофьори, когато имаме подобни случаи на поведенчески и социални проблеми, част от наказанието да бъде свързано с това, той да мине през курс на психотерапия и тогава психолог да може да гарантира за това, че този човек може да се върне в обществото и да продължи да кара кола
    Последно редактирано от defender : 04-25-2020 на 19:21

  14. #1064
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Обществото се е разделило на два взаимообвиняващи се лагера:
    Единият лагер обвинява другия: "Страхуваме се, че скоро заради вас, няма да има какво да ядем и ще умрем".
    Вторият лагер е на тези, дето обвиняват първия лагер: "Ама нас ни е страх, че ако не спазвате стриктно мерките на щаба заради вас, ще умрем от вируса". Като че ли във втория лагер, повечето са жени.
    Много кофти ситуация.
    Последно редактирано от defender : 04-26-2020 на 18:58

  15. #1065
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Докторче, dreamwalker е прекалено свястна за тебе, не знам на какво се надяваш.
    За тебе е все едно да чакаш да ти се падне 6-ца от тотото - все пак имаш някакъв шанс де, 10 пъти по-малък от това да те удара гръмотевица в колата (докато още е в гаража).

  16. #1066
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Тва, чувал съм, че жените творци (най-вече художнички) били много изобретателни и перверзни в леглото, братче.
    Аз сигурно, никога няма да разбера, щото съм твърд традиционалист, не правя експерименти. Камо ли жената да ме командва в леглото.

  17. #1067
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Някъде бях чел, че наркотиците и алкохола действат върху всеки по различен начин, в зависимост от моментното му настроение. Ако си зле и ти е скапано - те само ще усилят това чувство. Ако ти е кеф - също ще го усилят. Така че най-вероятно просто е някое леке, което се е надрусало и напило, но и без тези неща сигурно щеше да направи същото. Цветков не го харесвах, обаждал му съм се 2-3 пъти и сме спорили, но все пак ми е жал за него, млад човек..
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  18. #1068
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Някъде бях чел, че наркотиците и алкохола действат върху всеки по различен начин, в зависимост от моментното му настроение. Ако си зле и ти е скапано - те само ще усилят това чувство. Ако ти е кеф - също ще го усилят. Така че най-вероятно просто е някое леке, което се е надрусало и напило, но и без тези неща сигурно щеше да направи същото. Цветков не го харесвах, обаждал му съм се 2-3 пъти и сме спорили, но все пак ми е жал за него, млад човек..
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  19. #1069
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    обаждал му съм се 2-3 пъти и сме спорили
    Ахахаххахаха.... Странно защо, но ти вярвам

  20. #1070
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Ахахаххахаха.... Странно защо, но ти вярвам
    Не ми дреме дали ми вярваш, бях на 26-27 години, да не би да не съм бил компетентен? Той не можеше да се аргументира, само можеше да се смее.
    Последно редактирано от Rengur : 05-02-2020 на 11:03 Причина: Спазвайте добрия тон!
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  21. #1071
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Той не можеше да се аргументира, само можеше да се смее.
    Затапил си го, братче. На каква тема?

  22. #1072
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Не ми дреме дали ми вярваш бе, фашист, бях на 26-27 години, да не би да не съм бил компетентен? Той не можеше да се аргументира, само можеше да се смее.
    На мен ми е смешно, щото винаги съм се чудел какви хора звънят по телефоните с намерението да спорят и да изказват мнение. Кои толкова тежко страда от илюзията че мнението му има някаква тежест, та не просто да товари околните с глупостите си, ми чак да тръгне да звъни по телевизиите? И затова сега се смея, като казваш че си звънял, защото всеки друг да го беше казал, не бих му повярвал, но за тебе вярвам. Самопревзет глупак с 90% емоция в мнението си и 10% непроверени факти . Брао, показал си му на Миленчо кои е по-умен, ахахаха. Не си по-различен от дъртите пиянки в кръчмите, дето почват да развиват политически трактати на втората чашка. То не случаино и в тия предавания 90% от звънящите са изкуфели дърти комуняги. Винаги с типичните фрази - Ино време кога беши социализъма кви такоа имаше, а сига они съсипааа държавата.... нали ве ?
    Последно редактирано от Knispel666 : 05-01-2020 на 18:33

  23. #1073
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Затапил си го, братче. На каква тема?
    Единствената, за която си спомням беше за панелните блокове, когато каза, че живота им бил 50 години, а моя е на 50 и не съм видял нещо да е паднало или да има сцепено/повредено. Даже и при днешното земетресение, да не говорим за пернишкото. Имаше и една за Цветан Цветанов също..
    Последно редактирано от RedArmy : 05-01-2020 на 18:40
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  24. #1074
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849

    Wink Обаждане до Милен Цветков

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Цветков не го харесвах, обаждал му съм се 2-3 пъти и сме спорили, но все пак ми е жал за него, млад човек..
    Знаем!
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Ахахаххахаха.... Странно защо, но ти вярвам
    Самата истина е!
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Не ми дреме дали ми вярваш, бях на 26-27 години, да не би да не съм бил компетентен? Той не можеше да се аргументира, само можеше да се смее.
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    ... они съсипааа държавата.... нали ве ?
    Казал го е!

    И ето го другарят Харков/Исаев как се обажда в студиото на Милен Цветков:



    Последно редактирано от Rengur : 05-02-2020 на 11:03
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  25. #1075
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Само като прочета някои твои селски изрази и ми става ясно, че си селяндур и не ми се занимава просто...
    Чудесно. Може би ако самия ти не беше селяндур, с манталитета на ония бабички, които се събираха на Бузлуджа, щеше да ти стане ясно, че използвах въпросните селяндурски изрази за да иронизирам малоумници като теб.
    Последно редактирано от Knispel666 : 05-01-2020 на 20:23

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си