.
Отговор в тема
Страница 44 от 59 ПървиПърви ... 3440414243444546474854 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 076 до 1 100 от общо 1463
  1. #1076
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Единствената, за която си спомням беше за панелните блокове,
    Аахаххахахахахах, спорил е за панелките......


  2. #1077
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението

    И ето го другарят Харков/Исаев как се обажда в студиото на Милен Цветков:



    Защо ме копираш, аз вече го постнах.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  3. #1078
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Брао, показал си му на Миленчо кои е по-умен, ахахаха. Не си по-различен от дъртите пиянки в кръчмите, дето почват да развиват политически трактати на втората чашка.
    Аха, да се обадиш в предаването на Милен Цветков за да изпиташ тръпка, която иначе не можеш да изпиташ е тъпо и емоционално, а това да се друсаш за да изпиташ нещо, което иначе не можеш да изпиташ не е емоционално, ве. Еййй, голяма работа си ве.
    Даже това твоето по се доближава до състоянието на пиянките в кръчмите, дето развиват трактати, щото като се напушиш какви ли философски трактата си дрънкаш - извънземни направо. Ае, наздраааве... .

  4. #1079
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Аха, да се обадиш в предаването на Милен Цветков за да изпиташ тръпка, която иначе не можеш да изпиташ е тъпо и емоционално, а това да се друсаш за да изпиташ нещо, което иначе не можеш да изпиташ не е емоционално, ве. Еййй, голяма работа си ве.
    Даже това твоето по се доближава до състоянието на пиянките в кръчмите, дето развиват трактати, щото като се напушиш какви ли философски трактата си дрънкаш - извънземни направо. Ае, наздраааве... .
    Така ми се струва или току що сравни звънене в ефир с взимане на наркотици? Тръпка от звънене в ефир, какво? Дефенди да не си и ти от тези дето звънят по предавания Честно казано и за теб не бих се изнанадал, но едва ли - ти си твърде кринджав и го знаеш. Не би рискувал да звъниш за да не се изложиш. Сигурно затова го възприемаш като голямата тръпка А за имбецили като харитов, това не е никаква тръпка, а просто поредния шанс да си покаже ганьовщината. Та тои дори не е звъннал да се избъзика или да троли - звъннал е защото мнението на Цветков го е жегнало отвътре и е изпитал непреодолимата нужда да го опровергае, да се покаже колко е компетентен. Представи си какво ниво на self-importance, каква липса на себеосъзнатост, трябва да имаш за да направиш подобно нещо. Тва дори и клоун като теб не би го направил

  5. #1080
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Самопревзет глупак с 90% емоция в мнението си и 10% непроверени факти . Брао, показал си му на Миленчо кои е по-умен, ахахаха.
    Докторчето нон стоп ни анализира и раздава присъди и диагнози, като клиничен психолог бе братче. Баси ченгесарското поведение. Кара ни да се чувстваме, като на детектор на лъжата, братче.

    Докторче, найш ако дойда кво ше стане ве. Ченге.

  6. #1081
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Така ми се струва или току що сравни звънене в ефир с взимане на наркотици? Тръпка от звънене в ефир, какво? Дефенди да не си и ти от тези дето звънят по предавания Честно казано и за теб не бих се изнанадал, но едва ли - ти си твърде кринджав и го знаеш. Не би рискувал да звъниш за да не се изложиш. Сигурно затова го възприемаш като голямата тръпка А за имбецили като харитов, това не е никаква тръпка, а просто поредния шанс да си покаже ганьовщината. Та тои дори не е звъннал да се избъзика или да троли - звъннал е защото мнението на Цветков го е жегнало отвътре и е изпитал непреодолимата нужда да го опровергае, да се покаже колко е компетентен. Представи си какво ниво на self-importance, каква липса на себеосъзнатост, трябва да имаш за да направиш подобно нещо. Тва дори и клоун като теб не би го направил
    Не виждам много голяма разлика между това, да си кажеш мнението в интернет форум и това да си кажеш мнението по телефона в тв предаване.

    Докторче, като тръгна да говориш за байганьовци, съдейки по отношението ти с хората долавям нарцистични черти, ама от тия токсичните нарциси, деба.
    Последно редактирано от defender : 05-01-2020 на 21:40

  7. #1082
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Докторчето нон стоп ни анализира и раздава присъди и диагнози, като клиничен психолог бе братче. Баси ченгесарското поведение. Кара ни да се чувстваме, като на детектор на лъжата, братче.
    Ами че вие сте на детектор на лъжата постоянно, защото всеки вътрешно знае истината за себе си. Въпросът с възпитанието е такъв че човек от раждането си е принуден да зарови истината дълбоко в себе си, така че да я изровиш обратно е трудоемка задача, с която повечето хора дори не се занимават, а малцина имат качествата за това - качества като широкоскроеност и ментална яснота. Но дори и доста хора да имат тези качества, повечето не се занимават - първо защото тя не им носи нищо "позитивно" и второ защото самата система е устроена да облагодетества и поощрява лъжата, под извинението че възпитава в добродетелност. За това може да благодариш и на твоят любим всевишен. Естествено всичко се връща, рано или късно, и то тъпкано.
    А харитов донякъде го разбирам с тия русофилски глупости. Аз навремето бях заклет германофил и всичко германско ме кефеше, и то даже не толкова германското, а национал-социалистическото. Всичко - идеологията, военния гении и превъзходство, самия стил, които пропива всичко от този период, в музиката, изкуството, архитуктурата, и наи-вече оръжията , униформите, танковете и т.н. Бях готов само на тая чисто емоционална база да отрека огромния героизъм на руския народ проявен през воината, и да ги нарека пияници и простаци, а да възхвалявам германците като непогрешими. И всичко това дегизирах през уж добре съставени аргументи. А то си е едно чисто пристрастие. Това са съвсем нормални неща от света на всеки незрял човек, всеки идеалист, завладян от дадена идеология. Естествено сега знам по-добре, и оценявам руския народ като културен гигант във всяка една сфера, въпреки че съвсем не смятам, че комунизма има някаква принос в цялата тази работа. Докато за олигофрени като харитов, всичко е доста по-простичко - там върви целия пакет и тои съвсем не е в състояние да диференциира кое точно от това което го кефи е заслуга на комунизма и кое е просто олицетворение на руската душа и светоглед, с които и ние българите като цяло имаме много общо (много повече общо отколкото с германците със сигурност).Тои дори не осъзнава произхода на това, не осъзнава че всичко е едно просто лично пристрастие и ще ти извади от 9 кладенеца вода да ти покаже колко велики са братушките, само и само да го затвърди илюзиите си. Тои знае само да си плямпа че панелките за неунищожими, Волгите са наи-добрите коли и тем подобни простотии, също както аз съм плямпал навремето. Знам всичко това, защото съм бил същия. Но това беше когато бях на 14, а тои маи вече е към 40-така, поради което и твърдя че е дебил Е, в краина сметка всичко е въпрос на вътрешно израстване - кои когато и колкото може.
    Последно редактирано от Knispel666 : 05-01-2020 на 22:12

  8. #1083
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Не виждам много голяма разлика между това, да си кажеш мнението в интернет форум и това да си кажеш мнението по телефона в тв предаване.
    .
    Принципно разлика няма. Всъщност да си призная, и аз веднъж съм звънял в предаване. Беше с тия врачките С приятелите някои път кат се напушим и го пускахме, да се смеем на тия дето звънят. Но имаше една много гнусна циганка, та се обадих да им кажа да го махнат тоя мазен толстолоб, че загрозява целия ефир и ми се драифа само като я видя . Оказа се че предаването е повторение, а вместо това ми вдигна някои от другите магове и вълшебници, който през цялото време беше на косъм от това да се разсмее . Та това би трябвало да ти даде ясна представа каква е мотивацията ми да пиша и в този форум
    Последно редактирано от Knispel666 : 05-01-2020 на 22:38

  9. #1084
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Принципно разлика няма. Всъщност да си призная, и аз веднъж съм звънял в предаване. Беше с тия врачките С приятелите някои път кат се напушим и го пускахме, да се смеем на тия дето звънят. Но имаше една много гнусна циганка, та се обадих да им кажа да го махнат тоя мазен толстолоб, че загрозява целия ефир и ми се драифа само като я видя . Оказа се че предаването не е на живо, а вместо това ми вдигна някои от другите магове и вълшебници, който през цялото време беше на косъм от това да се разсмее . Та това би трябвало да ти даде ясна представа каква е мотивацията ми да пиша и в този форум
    Ми то сигурно 2/3 от тия екстрасенси са нереализирани психолози ве. Така че хич не са случайни хора, правят се само на откачалки по телевизията, щото това се търси от народа.

  10. #1085
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Не разбра ли, че си имаше ефирен телефон, за да може всеки, който иска, да се обади и да си каже мнението. Аз съм си казал моето, не съм говорил против Милен Цветков, обаждал съм се, за да го опровергая, когато не е прав... Как не загря? Има разлика между това да мразиш някого и това да не си съгласен с него.
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  11. #1086
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    ...
    Ти си втория циркаджия, след оня грозния, който ме сравнява с този Харитов, което показва колко сте зле и двамата. Милион пъти казах, че аз съм комунист, не просто русофил, макар че съм и това. С какво се друсате?
    А на събор на Бузлуджа не съм ходил никога, не съм от БСП, аз за никаква от редовите партии не съм. Винаги съм гласувал за БКП на Владимир Спасов, но почина човека, за съжаление..
    Последно редактирано от Rengur : 05-02-2020 на 11:04 Причина: Спазвайте добрия тон!
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  12. #1087
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Ами че вие сте на детектор на лъжата постоянно, защото всеки вътрешно знае истината за себе си. Въпросът с възпитанието е такъв че човек от раждането си е принуден да зарови истината дълбоко в себе си, така че да я изровиш обратно е трудоемка задача, с която повечето хора дори не се занимават, а малцина имат качествата за това - качества като широкоскроеност и ментална яснота. Но дори и доста хора да имат тези качества, повечето не се занимават - първо защото тя не им носи нищо "позитивно" и второ защото самата система е устроена да облагодетества и поощрява лъжата, под извинението че възпитава в добродетелност. За това може да благодариш и на твоят любим всевишен.
    Ако нямаше Всевишен, по чийто образ сме създадени, тогава за човек изобщо нямаше да съществува такова понятие, като "себе си". Затова всяка една идеология и ценности, които се опитват да ни наложат изкуствено и да ни промият мозъците се проваля, защото Божия образ в човека е неразрушим, само може да бъде потиснат с тези лъжливи идеологии, но тогава човек изпада в психични проблеми, или пък деградация, или идиотизъм и така всяка идеология се проваля, защото тези които я налагат виждат, че това няма да доведе до очакваните от тях резултати и до добър край за тях, защото не могат да обяздят човека по очаквания за тях начин.
    Затова може би ще се опитат да потиснат Божия образ в човека изкуствено с чип или нещо подобно, чрез което да могат да регулират изкуствено нивото на невротрасмитерите в мозъка при налагане на извратените си ценности.
    Последно редактирано от defender : 05-01-2020 на 23:43

  13. #1088
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Тои знае само да си плямпа че панелките за неунищожими, Волгите са наи-добрите коли и тем подобни простотии, също както аз съм плямпал навремето. Знам всичко това, защото съм бил същия. Но това беше когато бях на 14, а тои маи вече е към 40-така, поради което и твърдя че е дебил Е, в краина сметка всичко е въпрос на вътрешно израстване - кои когато и колкото може.
    Не знам той на колко е, не съм му светил, но пък и не знам да е говорил нещо хубаво за комунизма, аз мога за себе си да говоря - на 30 съм точно, на 6 април ги направих, и дори не знам защо ти се обяснявам, но такъв дебил като теб заслужава да му кажеш най-накрая, че да разбере.. Аз мразя само няколко държави в света - Америка, Турция (и сходните и), Англия, Франция, може би и Австралия, но да кажем, че те са далече от нас.
    Последно редактирано от RedArmy : 05-02-2020 на 00:53
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  14. #1089
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Ти си втория циркаджия, след оня грозния, който ме сравнява с този Харитов, което показва колко сте зле и двамата.
    Мда, грозния е циркаджия, а аз по него се подлъгах че си Харитов. А харитов не ми изглеждаше като човек, които ще пише в два през нощта.
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Милион пъти казах, че аз съм комунист, не просто русофил, макар че съм и това.
    Значи си политически инвалид, не просто носталгична бабичка, макар че и това си. Честито. Какво сега, медал ли искаш?
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    С какво се друсате, деба?
    Каквото падне
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Винаги съм гласувал за БКП на Владимир Спасов, но почина човека, за съжаление..
    Че кои набор си ве дядка?
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Аз съм си казал моето, не съм говорил против Милен Цветков, обаждал съм се, за да го опровергая, когато не е прав... Как не загря? Има разлика между това да мразиш някого и това да не си съгласен с него.
    Имаш някакви проблеми с четенето или какво? Къде видя да съм твърдял че мразиш или говориш нещо против Цветков. Говорех само за даването на мнения.


    Кажи сега, при положение че не си живял през комунизма, и че всеки опит в историята на човечеството за постигането му, е довел единствено до глад и избиване на наи-ценните кадри на обществото - интелектуалци, земевладелци, индустриалци, аристокрация и пр., каква е точно причината да си комунист?
    Последно редактирано от Knispel666 : 05-02-2020 на 01:05

  15. #1090
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Прекалено много глупости и неразбиране на материята... На кое да отговоря най-напред?
    И все пак - само защото не мога да спя, никакъв медал не искам и не искам някой да ме оценява. Това си е моето мнение, комунист и русофил съм откакто съм се родил, спорил съм с майка ми цял живот, защото тя е на другия полюс, но на мен не ми пука. В крайна сметка, тя видя, че аз съм прав, а и доста други хора го осъзнаха. 90-ти набор съм и съм дядка, да. Айде, енджой. ...... "земевладелците" са тези, които са имали 50 пъти повече земя от обикновените хора и то защото са се подмазвали на царските чиновници (баба ми и дядо ми са от село и знаят), аристокрацията... се предава по наследственост. Всички са престъпници, до един. Аз не съм против някой занаятчия, да речем, но да имаш 100 магазина Кауфланд или Фантастико или Билла... Е, не.
    Не е нормално деца на 8-9 години да работят по 12 часа като роби заради някой "земевладелец"... А баба ми е работила точно така. Дядо ми е бил дърводелец и е спал заедно с кравите... Знаеш ли какво е да изведеш кравите на паша в 6 сутринта и да ги прибереш в 7 вечерта? Нищо не знаеш. Само дрънкате...
    Последно редактирано от Rengur : 05-02-2020 на 11:06 Причина: Спазвайте добрия тон!
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  16. #1091
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Ахахахахахах, защо ли и очаквах нещо повече от " Комунист съм защото баба ми и дядо ми казаха че тогава е било по-добре". Добре де, поне чел ли си нещо комунистическо - Маркс, диалектически материализъм, ала бала, или аргументите ти се ограничават до прости битови анекдоти?

  17. #1092
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    ...."земевладелците" са тези, които са имали 50 пъти повече земя от обикновените хора и то защото са се подмазвали на царските чиновници (баба ми и дядо ми са от село и знаят), аристокрацията... се предава по наследственост. Всички са престъпници, до един.
    Истинското лице на комунизма, приятели.

    Хуманно и прекрасно.

    Хора, които подриват собствената си държава по заповед на друга държава, са истинските престъпници и не заслужават капка уважение. Темата за броя на избитите изобщо няма да я отварям, понеже признаваш, че си антихуманен.
    Последно редактирано от Rengur : 05-02-2020 на 11:07 Причина: Редактирано мнение.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  18. #1093
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Истинското лице на комунизма, приятели.

    Хуманно и прекрасно.

    Хора, които подриват собствената си държава по заповед на друга държава, са истинските престъпници и не заслужават капка уважение. Темата за броя на избитите изобщо няма да я отварям, понеже признаваш, че си антихуманен.
    Уважаема госпожице, ще Ви помоля да не се обаждате като не сте компетентна. Съвсем културно Ви моля. Просто повтаряте заучени фрази и клишета.

    Към другия - никога не са ми говорили нищо, от 4-5 годишен съм комунист и не защото някой така ме е настроил, никой в семейството ми не е комунист и не е членувал в БКП, аз така съм решил, имам си причини, не е тук мястото да ги обсъждам. Трагични са и са свързани със смърт, и не са за обществено обсъждане. Със здраве.
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  19. #1094
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Уважаема госпожице, ще Ви помоля да не се обаждате като не сте компетентна. Съвсем културно Ви моля. Просто повтаряте заучени фрази и клишета.
    Какви клишета, какви фрази. Знам за и виждам достатъчно от престъпленията на комунистите, за да си позволя да коментирам по въпроса.

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Към другия - никога не са ми говорили нищо, от 4-5 годишен съм комунист и не защото някой така ме е настроил, никой в семейството ми не е комунист и не е членувал в БКП, аз така съм решил, имам си причини
    Добре, т.е. няма нищо логично в тях, а са чисто на база на емоция.

    Мерси, че изясни.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  20. #1095
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Наистина се надявам да си малка. Нямам друго какво да кажа. Всъщност имам, но не мисля, че ще го разбереш. Даже съм сигурен, че няма да го. Все пак, ако решиш да приемеш алтернативно мнение, ЛС-тата са ми отворени.
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  21. #1096
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Наистина се надявам да си малка. Нямам друго какво да кажа. Всъщност имам, но не мисля, че ще го разбереш. Даже съм сигурен, че няма да го. Все пак, ако решиш да приемеш алтернативно мнение, ЛС-тата са ми отворени.
    И аз се надявах да си малък, но като прочетох, че си роден 90-а, ми се доплака, съвсем честно.

    Мислех, че има надежда поне по-младите да осъзнаят колко човеконенавистна идеология е комунизмът, но уви.


    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  22. #1097
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Към другия - никога не са ми говорили нищо, от 4-5 годишен съм комунист


    Моля те, кажи ми че тролиш... Няма начин... това трябва да е трол. Никои не може да е толкова зле....
    Последно редактирано от Knispel666 : 05-02-2020 на 03:16

  23. #1098
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Ако бяхме комунизъм съм почти сигурен, че докторчето щеше да бъде квалифициран, като опасен за здравето на обществото и партията-майка интелигент-сепаратист. Или щеше да бъде вкаран в трудово-изправителен лагер (там да се научи да не философства много а само да бачка) или да се крие в гората, като партизанин-нихилист, ама позитивен.
    Последно редактирано от defender : 05-02-2020 на 12:19

  24. #1099
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Ако бяхме комунизъм съм почти сигурен, че докторчето щеше да бъде квалифициран, като опасен за здравето на обществото и партията-майка интелигент-сепаратист. Или щеше да бъде вкаран в трудово-изправителен лагер (там да се научи да не философства много а само да бачка) или да се крие в гората, като партизанин-нихилист, ама позитивен.
    Ти мислиш ли че щеше да си по-добре ве, г-н религиозен, опиум за народите?

  25. #1100
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Ти си втория циркаджия, след оня грозния, който ме сравнява с този Харитов, което показва колко сте зле и двамата. Милион пъти казах, че аз съм комунист, не просто русофил, макар че съм и това.
    Харков отговаря на същото описание, което току-що даде за себе си!
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Аз мразя само няколко държави в света - Америка, Турция (и сходните и), Англия, Франция, може би и Австралия, но да кажем, че те са далече от нас.
    А най-много обичаш СССР, нали?!
    Я обясни защо мразиш Австралия, като сигурно дори не знаеш къде се намира !
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Мда, грозния е циркаджия, а аз по него се подлъгах че си Харитов. А харитов не ми изглеждаше като човек, които ще пише в два през нощта.
    Харков има много фейкове тук - сам се е хвалел!
    Ти като цяло си доста едностранчив и е глупаво да мислиш, че Харков не пише в 2 часа през нощта! Ти познаваш ли някой от потребителите тук (поне виртуално), освен Дефенди, с когото общуваш най-много ?!
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    ...комунист и русофил съм откакто съм се родил, спорил съм с майка ми цял живот, защото тя е на другия полюс, но на мен не ми пука. В крайна сметка, тя видя, че аз съм прав, а и доста други хора го осъзнаха.
    С какво ги убеди че си прав, че ми стана интересно?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си