.
Отговор в тема
Страница 6 от 59 ПървиПърви ... 23456789101656 ... ПоследнаПърви
Резултати от 126 до 150 от общо 1463
  1. #126
    Голям фен Аватара на ScarlettS
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    758
    Уауу, добих изключително подробна представа какво имаш в предвид, благодаря за изчерпателния отговор.

  2. #127
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от ScarlettS Виж мнението
    проверя убеждението ми, че вярващите в бог са по-склонни да вярват и в някакви недоказани неща, които дори ги няма в религията им.
    да, правилно си с забелязало, но не си забелязала, че това важи за сляпо вярващите в Бог, те вярват но и те не знаят точно в какво вярват.

    ето това е сляпата вяра,

  3. #128
    Голям фен Аватара на ScarlettS
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    758
    Ами те тези 'сляпо вярващите' са 90% от християните.

  4. #129
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    Ми ти какви обективни и фактологични доказателства имаш да вярваш та не си сляп бе гейски?
    “It is only when you refuse to give in with all your heart that you begin to transcend your humanity. ”

    The Bird of Hermes

  5. #130
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    ^
    Ами, християнската вяра представлява дълбока убеденост, постигната в резултат на съвместни действия на свободния човек и Божията благодат, която поражда тази вяра.

    до тук..............
    Последно редактирано от defender : 05-26-2012 на 15:10

  6. #131
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    "До тук" щото и Рамбо да те накара да лапнеш двуцевка, двама негра с гигантски, пулсиращи патки да ти ги допрат до заголения задник заплашително и Иисус да ти падне от небето на колене да те моли пак няма да можеш да напишеш нещо повече.

    Баси, буквално всичко, което си писал по този въпрос е просто някаква глупост в която има толкова смисъл, колкото в корпоративно лого.

    Страхливец глупав
    “It is only when you refuse to give in with all your heart that you begin to transcend your humanity. ”

    The Bird of Hermes

  7. #132
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от RagioL; тема "Велики мисли" Виж мнението
    "Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса."
    бай RagioL, мисля, че това е противоречие:
    щом овладееш нещо значи ти си създал някакъв порядък, някакъв алгоритъм да го владееш
    самото овладяване създава порядък, овладяването е порядък.

  8. #133
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    А ти за пореден път доказваш че някой с тежка форма на олигофрения е интелектуален Атлас в сравнение с теб в най-добрия ти ден.

    Наистина не можеш да схванеш нали? Няма алегория или метафора за които да се сещаш и които да обясняват това, просто не толкова глупаво, дори вулгарно, просто. Бати недораслия изтърсак
    “It is only when you refuse to give in with all your heart that you begin to transcend your humanity. ”

    The Bird of Hermes

  9. #134
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от gandalfepi4 Виж мнението
    Наистина не можеш да схванеш нали?
    не бе, схванах - схвана ми се средния пръст на дясната ръка в изправено положение.

  10. #135
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    Какво те кара да мислиш че можеш да ми държиш такъв тон бе, дечко клечко?

    Много ясно ти е заповядано каквото те питат да отговяраш, а когато обидят да поемаш като курва. Това пише в библията, ако Йешуа беше по-истински от дядо Мраз щеше да ти бие шамарчета и да те пита чел ли си библията докато не се подрискаш с топличка диарийка. Отделно че ако те видя в IRL ще си трайкаш като монахиня пред секс шоп.

    Смотньо
    “It is only when you refuse to give in with all your heart that you begin to transcend your humanity. ”

    The Bird of Hermes

  11. #136
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от gandalfepi4 Виж мнението
    [b]Какво те кара да мислиш че можеш да ми държиш такъв тон бе, дечко клечко?
    Какъв тон ти държа бе психоложе мой, казах, че ми се схванал средния пръст, всеки може да го разбира в зависимост от степента на развратеното си подсъзнание. Ако се вгледаш внимателно ще видиш че не съм ти казал нищо лошо, а това ти как го възприемаш е твой проблем.

    Убавец, супербой.
    Последно редактирано от defender : 05-27-2012 на 15:07

  12. #137
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    Мда, представи си че не всеки който пише тука е с IQ на ваза, подобно на тебе. Пикльо с номера на тригодишно, ако беше някоя лелка до тебе да те дисциплинира бързо-бързо с два шамара така щеше да заемеш поза мирно и да забравиш на момента всякакви жалки и тотално малоумни опити за увъртания че ум да ти зайде.
    “It is only when you refuse to give in with all your heart that you begin to transcend your humanity. ”

    The Bird of Hermes

  13. #138
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    бай RagioL, мисля, че това е противоречие:
    щом овладееш нещо значи ти си създал някакъв порядък, някакъв алгоритъм да го владееш
    самото овладяване създава порядък, овладяването е порядък.
    Какъв бай бе селски бег.

    П.П. Днес ми се случи да прочета произведението на Ла Вей и излезе по добро от колкото очаквах!

    Поствам допълнение с напълно религиозна тематика.

  14. #139
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от RagioL Виж мнението
    Какъв бай бе селски бег.
    ох, той пък се обиди ...... Sorry

    ПП: иначе селото си е една много готина дестинация.

  15. #140
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    ох, той пък се обиди ...... Sorry

    ПП: иначе селото си е една много готина дестинация.
    Не ми се е случвало да се обидя от години.

    А колкото до селото природата е готина!
    А жителите по някога не чак толкова.

  16. #141
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от RagioL Виж мнението
    А колкото до селото природата е готина!
    А жителите по някога не чак толкова.
    ами да, то това до голяма степен важи и за "гражданите"
    като изключим природата

  17. #142
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Defender, излагаш вярващите. Аргументите ти не са наред.
    П.П. Знам, че в този раздел има само професори по религия, които имат по 600 книги на религиозна тематика на компютрите си () и съжалявам, че омърсявам темата с поста си.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  18. #143
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    ^
    Не ти, а аз. Май е защото нямам 600 книги на компютъра си. ;]] Аз губя...
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  19. #144
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    да, загрях, затова го изтрих, ама късно

  20. #145
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    ^
    Май е защото нямам 600 книги на компютъра си. ;]] Аз губя...
    нямала си 600 книги, е и какво сега, нещо проблем ли.

    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    П.П. Знам, че в този раздел има само професори по религия,
    кои са тези професори и кой кога е казвал, че е професор.
    Последно редактирано от defender : 05-27-2012 на 20:48

  21. #146
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    Теб визира пендел с пендела, много добре го знаеш. Правиш се на светая светих, знанието ти било безценно, сравняваш го с тъпия цитат за перли от библията, как уж имаш некви тонове либри дето нормален човек, камо ли пубертетски дебил като теб не може да изчете за толкова време, държиш се сякаш ти е разкрито някакво познание, което на нормален човек не може да му се побере даже в главата за времето в което трябва уж да си го изчел и третираш всички по невероятно глупав и обиден начин ВЪПРЕКИ че на всеки трети пост биваш изобличаван като пълен олигофрен, дегенерирал, необразован, малоумен, мангалски, увреден, глупав, тъп, жалък, пиклив, дрислив, гнусен и не можа да ти се побере в кратуната тъпа че нито някой ти се съобразява и една йотичка с мнението и всички те мислят за гнусен въпреки че и теми специално направих за това с анкети и лъсна истината наяве в цялата ѝ слава.

    Ей това намекваше момата и го знаеш много добре, но тъй като си си манталитет на двегодишно мангалче със синдром на Даун и се правиш че нещо не се е случило с надеждата другите хора да ти започнат да ти играят по гайдата от жалост и погнуса, само и само да не се занимават с тъпанарщините ти.

    Напълно права беше като каза че даваш на вярващите лошо име. Толкова нормални, интелигентни, добри хора има вярващи, а ти си въплъщение на всичко най-долно и гнусно, което може да се асоцира с религия по някакъв далечен начин, толкова ме е гнус че съществуват такива отрепки като тебе.

    Толкова гадно ми става от низостта ти че само като ти гледам тъпанарщините ми се иска да си избърша задника, лайно с лайното.

    Колко още анкети трябва да има че да ти се завъртят колелцата в пустия краниум че си пълен аутсайдер и най-неприятен човек тука? Добре дошъл в пустинята на реалността
    “It is only when you refuse to give in with all your heart that you begin to transcend your humanity. ”

    The Bird of Hermes

  22. #147
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    и к'ъв ти е проблема на тебе бе никой4, ама ще си говоря в този форум когато и каквото сметна за правилно и за добре.
    Пък ако искаш ми чети писаниците, ако искаш обсъждай, ако искаш недей, се тая, не съм те вързал, нито с нещо си ми противен.

    т'ва нещо заплашваш ли, гониш ли ме, или к'во,.............. за какъв се вживяваш в този раздел.
    някакъв личен проблем ли имаш, пари ли съм ти откраднал, да не би да си нещо неудовлетворен, не те знам, то толкова неуравновесени излияния.
    Последно редактирано от defender : 05-28-2012 на 11:23

  23. #148
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    Умрели са ми въшките по мъдете за тебе. Дразниш, гнусен си. Толкоз, като ти прави кеф да гнусиш други и да се представяш в светлина на овъргаляно в лайна прасе давай, прав ти път. По-добре да ти лъсва гнусотията вместо да залъжеш някой че си приемливо човешко същество даже.
    “It is only when you refuse to give in with all your heart that you begin to transcend your humanity. ”

    The Bird of Hermes

  24. #149
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    ми ок, жив и здрав.........

  25. #150
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    Да хванеш болестта на Крон и да се наложи аз да съм ти донор дано
    “It is only when you refuse to give in with all your heart that you begin to transcend your humanity. ”

    The Bird of Hermes

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си