.
Отговор в тема
Страница 39 от 59 ПървиПърви ... 2935363738394041424349 ... ПоследнаПърви
Резултати от 951 до 975 от общо 1463
  1. #951
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Не става така, трябва снимката да е направена без твоето знание. Иначе всеки може да гледа лошо.
    Е ми няма такава снимка т.е. имам ама съм в далечина, не ми се виждат очите. Ко да праиш.

    Дай да видим твоите сърнени очи.

  2. #952
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Сега си го представям докторчета как се чекне пред огледалото, като кифла и прави страшни физиономии. хаха

    кифльок

  3. #953
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Защо си мислиш че изобщо ще постна снимка ти си този дето иска да му оценяват снимките, като някакво инстаграм курве

  4. #954
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Защо си мислиш че изобщо ще постна снимка ти си този дето иска да му оценяват снимките, като някакво инстаграм курве
    Ми щото ти ме накара ве, а не помниш, а. И сега, като сме с маски, и се сетих и си викам сега е момента, да видим какво ще измисли да се изгаври. Под маската ме сцепва от смях, едвам се сдържам за снимката.

  5. #955
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Ми щото ти ме накара ве, а не помниш, а.
    Помня, просто вече не ми пука. Пък и тогава само подозирах че си пълен аутяга, сега вече знам със сигурност

  6. #956
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Защо си мислиш че изобщо ще постна снимка
    За да не ти видим епилираните вежди. НалЕ ве мъжкар.

  7. #957
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    defender, изглеждаш ми като някакъв доста зъл чичко

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Под маската ме сцепва от смях, едвам се сдържам за снимката.
    Да бе! С този поглед и изражение под маската да имало усмивка! Няма начин! Никак не се връзва! Просто когато имаш усмивка изражението на лицето е друго, личи си ясно и там където си без маска в случая.

  8. #958
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Иска да се изкара че видиш ли дори и да се смее, пак гледа лошо, щото е голям тежкар

  9. #959
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Да бе! С този поглед и изражение под маската да имало усмивка! Няма начин! Никак не се връзва! Просто когато имаш усмивка изражението на лицето е друго, личи си ясно и там където си без маска в случая.
    Според тебе какво означава това, което съм написал, че "едвам се сдържам за снимката":

    1. Че по време на снимката се хиля?
    2. Че със силата на волята, успявам на сдържа смеха си, за да изглеждам по-сериозно, че да мога да се снимам?


  10. #960
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Иска да се изкара че видиш ли дори и да се смее, пак гледа лошо, щото е голям тежкар
    Фъзито ме покани да стана член на сатанинска група. Разбира се, няма как да стана член на каквато и да сатанинска група, дори и да е виртуална.

    Но просто ти го казвам, ей така, малко да позлобееш от яд, за здраве и берекет.

    Когато тебе ревностна християнка, те покани да станеш член на християнска група, която тя е създала, ела ми се обади.
    Последно редактирано от defender : 04-14-2020 на 14:26

  11. #961
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Според тебе какво означава това, което съм написал, че "едвам се сдържам за снимката":

    1. Че по време на снимката се хиля?
    2. Че със силата на волята, успявам на сдържа смеха си, за да изглеждам по-сериозно, че да мога да се снимам?

    Кво са оправдаваш ве, калтак Правиш са че гледаш лошо, пък на всички им е ясно, че на живо ще гледаш само надолу като мижитурка.

  12. #962
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Фъзито ме покани да стана член на сатанинска група. Разбира се, няма как да стана член на каквато и да сатанинска група, дори и да е виртуална.

    Но просто ти го казвам, ей така, малко да позлобееш от яд, за здраве и берекет.

    Когато тебе ревностна християнка, те покани да станеш член на християнска група, която тя е създала, ела ми се обади.
    Канила ме е вече такава, даже на живо, не във виртуална група

  13. #963
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Канила ме е вече такава, даже на живо, не във виртуална група
    Канила те е породи обща принадлежност и интереси, мен за какво ме кани, ми щото и готино с мене ве.

  14. #964
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Канила те е породи обща принадлежност и интереси, мен за какво ме кани, ми щото и готино с мене ве.
    Не, тогава тамън бях още в сатанинската фаза. Покани ме защото ме харесваше и после излизахме заедно няколко месеца.

  15. #965
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Не, тогава тамън бях още в сатанинската фаза. Покани ме защото ме харесваше и после излизахме заедно няколко месеца.
    Хехе, това е невъзможно. А това, че се опитваш да лъжеш, показва само колко си отчаян.

    ПП: Освен ако Фъзито не е Скарлет - тогава има някаква логика.

  16. #966
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Хехе, това е невъзможно. А това, че се опитваш да лъжеш, показва колко си отчаян.
    Не се ебавам. Естествено не съм съм й натрапвал че съм сатанист, нито съм се опитвал да я разубеждавам или нещо подобно, е може би малко, но само колкото да се закачам. Не знам какво толкова невъзможно намираш в това, не си ли чувал че противоположностите се привличат?

  17. #967
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Докторе, абе ти за Фъзито ли говори или за друго момиче ве? Бъди малко по-ясен.

    Щото ако говориш за Фъзито, нали разбираш, че това което каза, ще бъде тотален шок за целия форум.
    Последно редактирано от defender : 04-14-2020 на 15:12

  18. #968
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Иска да се изкара че видиш ли дори и да се смее, пак гледа лошо, щото е голям тежкар

  19. #969
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Казвам ти че имах гадже християнка, която ме покани на сбирка на някаква християнска група. А иначе Фъзито и мен ме покани във форумната група, ама не знам аз ли съм тъп, форума ли е прецакан или какво, но не мога да пиша в темата.

  20. #970
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Според тебе какво означава това, което съм написал, че "едвам се сдържам за снимката":

    1. Че по време на снимката се хиля?
    2. Че със силата на волята, успявам на сдържа смеха си, за да изглеждам по-сериозно, че да мога да се снимам?

    "Под маската ме сцепва от смях"
    ми аз разбрах, че под маската твърдиш, че си се ухилил, като прочтох това, просто заради нея не си личи

  21. #971
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Казвам ти че имах гадже християнка, която ме покани на сбирка на някаква християнска група.
    Знам е тая история ве, дето била нимфоманка и те сцепвала от садо-мазо.

  22. #972
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    "Под маската ме сцепва от смях"
    ми аз разбрах, че под маската твърдиш, че си се ухилил, като прочтох това, просто заради нея не си личи
    Човече, чети цялото изречение: "под маската ме сцепва от смях, едвам се сдържам за снимката."

    Обясни по-подробно как точно работи мозъка ти, че го разбираш по друг начин.

    "Едвам се сдържам за снимката" не означава "хиля се, докато се снимам".
    Последно редактирано от defender : 04-14-2020 на 15:23

  23. #973
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    А иначе Фъзито и мен ме покани във форумната група, ама не знам аз ли съм тъп, форума ли е прецакан или какво, но не мога да пиша в темата.
    Май трябва да натиснеш на втория линк, който ти е пратила, след това да натиснеш "Присъединявам се" и ако евентуално тя те удобри/приеме тогава ще имаш право да пишеш в темата. Т.е. първо трябва да станеш член на групата, след това ще имаш правo да пишеш, предполагам.

  24. #974
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Човече, чети цялото изречение: "под маската ме сцепва от смях, едвам се сдържам за снимката."

    Обясни по-подробно как точно работи мозъка ти, че го разбираш по друг начин.

    "Едвам се сдържам за снимката" не означава "хиля се, докато се снимам".
    "под маската ме сцепва от смях" го разбрах като "под маската се хиля, ама не си личи заради нея" Това сдържам се го разбрах като "все пак се въздържам и не се хиля мега много за да не си личи" (но пак незнайно защо) :Х Всъщност btw защо изобщо ти пука дали би се хилил на снимката или не? И защо я махна, защото TrollFactory те докладва, че си с фалшива снимка и не можеш да докажеш, че това си ти, ако се наложи? (т.е. е прав?)

  25. #975
    anonymous1043668
    Guest
    Много ме е яд как ми съсипаха темичката, сигурно defend-ъра е доволен
    Е**ла съм го тоя М**** - тия тъпи групи за нищо не стават, трия я
    Вече съвсем нищо не ме държи тук. Ще се разкарам за известен период от време, белким докторчето и defender се изчукат най-сетне
    Нещо ще сме обсъждали по-горе, но честно казано ме мързи да отговарям..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си