Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
Това не е просто тропане, а много силен трясък, който често направо ме стряска, защото е рязък и силен звук, а не тъп. Все едно, както си спиш и до тебе някой да изтряска шкаф с пълна сила без да го очакваш. И така с времето се получава нещо, като индианско мъчение и психиката ми е постоянно е в напрежение, защото не знам кога ще изтряска, за да не се стресна.
Ахаххаха, еми върви и й кажи на тая уроспия ве.
Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
В магазина влизам с маска, защото ми е по силите да направя тази жертва, но ако ме карат в магазина да влизам с ваксина, ами тогава няма да се ваксинирам за да влезна.
Пхахаха, баси потката си. Аз се гавря с нормитата. Дори не претендирам че имам някакво право да не нося маска, да се обяснявам или някакви такива. Просто се гавря. Лятото особенно като ми кажеха че не мога да влезна без маска - събличам си тениската, увивам я като маска и влизам полу-гол. Реакциите им са толкова смешни, щото са ме изгонили за без маска, което си е доста криндж поначало, а сега трябва и за това че влизам полу-гол да ме изгонят, и те просто се отказват щото cringe-a им идва в повече. Другия ми номер е като не ме пуснат, връщам се до колата и взимам противогаза Но като цяло винаги влизам без маска и съм нагъл докато не ме изгонят