.
Отговор в тема
Страница 3 от 59 ПървиПърви 12345671353 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 1463
  1. #51
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    иска ми се да напсувам Ганьо. хихихи
    ама няма

  2. #52
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Днес е Ден за прошка. Прощавайте приятели, аз прощавам.
    Последно редактирано от defender : 02-26-2012 на 17:37

  3. #53
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Благодаря, Бог да ви благослови.
    Вече съм почти сигурен, че сте жена и ме обичате.
    Всички жени ли трябва да те обичат?


    flawless_ Говори по разбираемо, повечето от хората в форума не ти разбират нищо.(Въпреки че предполагам, че това ти е целта.)

  4. #54
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Та ще си допълня предният пост ако не съм бил разбран: Опитваш се впечатлиш хората със сложен начин на изказ.

  5. #55
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    ScarlettS, като се оженим ще направим Църковен брак. Чу ли?
    Последно редактирано от defender : 03-16-2012 на 21:16

  6. #56
    Повече от фен Аватара на flawless_
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    459
    Цитирай Първоначално написано от RagioL Виж мнението
    Та ще си допълня предният пост ако не съм бил разбран: Опитваш се впечатлиш хората със сложен начин на изказ.
    опитвам се да осмивам хората със сложен начин на изказ.

  7. #57
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    а защо толкова много атеисти вярват в НЛО?!

  8. #58
    Голям фен Аватара на ScarlettS
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    758
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    а защо толкова много атеисти вярват в НЛО?!
    Предполагам си имал в предвид наличие на живот извън нашата планета, защото повечето в това вярват. НЛО само по себе си е неидентифициран обект в небето, за който може да има хиляди обяснения и аз лично не вярвам, че забелязваните от земната повърхност обекти имат нещо общо с извънземна раса. Относно другото - да, вярвам, че е много вероятно да има живот на различни планети из Вселената. Със сигурност никой не може да каже, но не виждам основателна причина само и единствено на нашата планета да се е образувал живот, след като планетите в цялата Вселена или са ужасно много, или ако приемем, че е безкрайна, те също са безкрайно много на брой. Няма какво толкова да прави нашата планета специална и различна от другите, че да съществуват организми само на нея.
    И не виждам защо се учудваш, че толкова атеисти вярват в това, след като то все пак е по някакъв начин научно обосновано за разлика от почти всичко свързано с твоята религия.

  9. #59
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от ScarlettS Виж мнението
    ............но не виждам основателна причина............
    Аха, май човек вижда това, към което му е наклонено сърцето и тогава лесно си намира причини.
    Ето че от гледна точка на пришълцште от космоса, сега си сменихме ролите - атеиста съм аз, а вярващия си ти (сега как се чувстваш г-це вярваща). Сега дано разбра, че вярата е проява на свободната воля.
    Последно редактирано от defender : 03-30-2012 на 13:14

  10. #60
    Голям фен Аватара на ScarlettS
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    758


    Прав сте, господин атеист, няма абсолютно никаква разлика между моето и вашето вярване. И няма никакъв проблем да заобиколите частта с аргументацията, защо мисля така, както и очевидната разлика между моите и вашите източници. Благодаря и за разяснението върху свободната роля - имах трудности да ви разбера преди.

    Между другото не се усети, как сам каза, че по принцип ти си този в ролята на вярващия в 'това, към което му е наклонено сърцето' и търсещия си причини относно религията. От колко време хората се опитват да ти го обяснят, а излиза, че и сам си си го знаел.

  11. #61
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Сега ще ме попиташ ли защо християните вярват на Христос.

    хм, "атеисти"
    Последно редактирано от defender : 03-30-2012 на 16:53

  12. #62
    Голям фен Аватара на ScarlettS
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    758
    Не, не планирам да те питам. Отдавна разбрах, че е безсмислено.

  13. #63
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    ок, затова толко те обичам.
    ганьо е на второ място.

  14. #64
    Мега фен Аватара на Concussion
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    3 499
    Аз съм виждала НЛО, но пък това в никакъв случай не значи че са извънземни, всичко може да е. Иска ми се да има някакъв висш разум някъде там в необятния космос, и ми звучи логично, не е невъзможно.
    "Извънземните може да съществуват, но човечеството трябва да избягва контакт с тях, защото резултатите може да се окажат опустошителни."
    "Ако извънземните ни посетят, резултатът би бил като при пристигането на Колумб в Америка, което не е свършило добре за местното население." - Стивън Хокинг

  15. #65
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    в космоса има милиарди галактики, в всяка една от тях има милиарди слънца, около орбитите на немалко от тях кръжат планети населени с човеци и животни, броят на човеците/одушевените от цялата вселена е колкото броят на пясъчинките на всичкият морски и пустинен пясък на тази планета

    "числото на израилтяните ще бъде като морския пясък, който не може да се претегли нито да се изброи; и вместо онова, което им се каза, че: Не сте Мои люде, ще им се рече: Вий сте чада на живия Бог." Осия 1: 10
    Последно редактирано от npp : 03-31-2012 на 11:43

  16. #66
    Мега фен Аватара на Concussion
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    3 499
    Caligula: Nerva, what's it like?
    Nerva: Warm, no pain... just drifting away.
    Caligula: Can you see her?
    Nerva: Who?
    Caligula: The Great goddess, Isis?
    Nerva: So you're one of those who believe...
    Caligula: Do you see her?
    Nerva: No.
    Caligula: Are you sure?... You're almost dead! What's it like, what's happening to you now?
    Nerva: Slowly... drifting... like sleep...
    Caligula: You're lying... you can see her, I know you can! What is she like?
    Nerva: No... Just... sleep...
    Caligula: LIAR!

  17. #67
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от Concussion Виж мнението
    Caligula: Nerva, what's it like?
    Nerva: Warm, no pain... just drifting away.
    Caligula: Can you see her?
    Nerva: Who?
    Caligula: The Great goddess, Isis?
    Nerva: So you're one of those who believe...
    Caligula: Do you see her?
    Nerva: No.
    Caligula: Are you sure?... You're almost dead! What's it like, what's happening to you now?
    Nerva: Slowly... drifting... like sleep...
    Caligula: You're lying... you can see her, I know you can! What is she like?
    Nerva: No... Just... sleep...
    Caligula: LIAR!
    проблема е че никога не е имало такава богиня, нито ще има, идеята за хубавата еротика в филмите на тинто брас не е лоша като начинание, но извергщината в филма "калигула" е наистина ужасна, живота може да бъде хубав рай дори и от сексуалната му страна, но от такъв филм може да се види другата крайност, онази на насилието
    Последно редактирано от npp : 04-01-2012 на 12:54

  18. #68
    Мега фен Аватара на Concussion
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    3 499
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    проблема е че никога не е имало такава богиня, нито ще има, идеята за хубавата еротика в филмите на тинто брас не е лоша като начинание, но извергщината в филма "калигула" е наистина ужасна, живота може да бъде хубав рай дори и от сексуалната му страна, но от такъв филм може да се види другата крайност, онази на насилието
    Филмът според мен е много красив. Всичко в него, дори и извергщините и оргиите, просто е майсторски направен. Ами как е представена любовта между Калигула и сестра му - Друзила, сцената с жриците, танца на Цезония, Ения и т. н.? Идеята на филма е да се покаже истинското лице на Римската Империя, по-добре гледайте някой такъв филм, отколкото болшинството исторически филми, които се правят в момента - няма езичество, няма друга култура, моралът, още малко и кръстчета ще им дадат да носят. И тъй, де... http://28.media.tumblr.com/tumblr_lk...xq4to1_400.jpg Цитатът е във връзка с всички религии и почитания на божества, които съществуват откакто свят светува до днес.

  19. #69
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    дори когато става въпрос за истинският Бог, никога не е имало същество, което (да) е видяло Бога, по принцип Той е напълно невидим/неосезаем, защото е Системният Администратор на цялата вселена и няма как да Си позволи да бъде видим/доловим за когото и да е от съществата, понеже Той е Който крепи и задвижва/движи всичко в света на Доброто: градивните частици, телата, живота, биологичните процеси, мислите и действията на (одушевените) същества(-та)

    "Никой, кога да е, не е видял Бога; Единородният Син, който е в лоното на Отца, Той Го изяви." Йоан 1: 18,

    "Никой никога не е видял Бога; но ако любим един другиго, Бог пребъдва в нас, и любовта към него е съвършена в нас." 1 Йоаново 4: 12

    Бог е просто Любов, т.е. поне да не бъдем лоши към човеците, но дори и да бъдем Добри към тях, понеже както в филма "калигула" може да се видят сцени на любов между мъж(-е) и жена(-и), но също така там има и сцени на насилие и разврат, мъж изнасилва жена а след това (дори) и мъж, което е насилие, или пък мъже, които се целуват и правят любов помежду си, което пък е болест, иначе любовта между мъжът и жената наистина може да бъде съвсем Добра
    Последно редактирано от npp : 04-01-2012 на 15:32

  20. #70
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Скарлеееет, к'во си правиш, как си


    ПС: и като ходиш до магазина да не забравиш да вземеш хляб и кисело мляко. Моля.

  21. #71
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Искам да попитам дали някое момиче от раздел "Философия и религия" (задължително от този раздел), иска да дойде просто да спи у нас, в моята стая, обаче на другото легло (нищо повече, просто да спи на другото легло). Питам защото така ще ми дойде самочувствие, че съм спал с момиче, а момичето след като е от раздел "Философия и религия", така пък ще ми дойде самочувствие, че съм умен. На мене по принцип ми харесва Скарлет.

    ПП: ей хора, шегувам се, ама Скарлет си ми харесва де.

  22. #72
    Мега фен Аватара на Concussion
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    3 499
    ^Кой ще се престраши, бе, пич?

    Скарлет е готина, ама в Библията пише че е грях да си с невярваща жена, тъй че по-добре забрави за нея...

  23. #73
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Concussion Виж мнението
    ...... ама в Библията пише че е грях да си с невярваща жена, тъй че по-добре забрави за нея...
    Важното е да е кръстена.

  24. #74
    Мега фен Аватара на Concussion
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    3 499
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Важното е да е кръстена.
    А, добре тогава! Само, дали тя е съгласна...

  25. #75
    Голям фен Аватара на ScarlettS
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    758
    defender, не се притеснявай, ще изчакаме да дойде някое скромно християнско момиче в раздела и ще ви уредим

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си