.
Резултати от 1 до 25 от общо 1463

Threaded View

  1. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Не знам дали си забелязал, и дали изобщо си го изкарал, но губиш абсолютно обонянието си, отчасти и вкуса. При мен, а и чух от други хора също, че губят зрението си.
    Не съм го боледувал или ако съм го преболедувал е било безсимптомно
    И то, като имаш предвид, че от началото на пандемията (демек от март 2020) няколко пъти съм вземал причастие с обща лъжица, сигурно около 10 пъти съм пътувал София –Пловдив, както с влак, така и с автобус (а на няколко пъти автобуса беше пълен с хора), като маската съм я носил небрежно, защото се задушавах и ми прилошаваше, тъй като явно при непълноценно дишане, кръвта не може да достави нужното количество кислород на мозъка, а по празниците се събирах с роднини и приятели и повече от месец ходих на зъболекар (щото и зъболекарката мислеше че нещата са преувеличени, но много нейни колеги не работеха) - така и не ме тръшна вируса.
    Горе-долу единственото нещо, с което съм си променил живота, това е, че нося маска, като пазарувам в магазина, защото иначе няма да ме пуснат. Но все пак маската мога да я махна по всяка време, когато си поискам, но ваксината, като ми я бият няма да мога вече да я махна – така че приема ли ваксината, то значи доброволно приемам, че живота ми не е нищо повече от кучето на Павлов и аз съм един неосъзнат роб, предопределян предварително в поведението си от някой друг, заблуждавайки се, че съм свободен, а свободата ми всъщност ще се изразява само в някакви либерални суетни простотии от рода на дали да спя с жена или с мъж, или какъв джендър пол съм, дали да пикая прав или седнал – демек формална свобода за либерал-идиоти.

    За това, което казваш, че целта е може би да докарат населението до масова психоза мисля, че си прав, защото всичко беше много раздуто и преувеличено. А лекари от щаба нон-стоп да ти говорят за чували за трупове беше прекалено, а според лекарските правила, ако един лекар не може да помогне, то поне не трябва да вреди на пациента.

    Бе тая пандемия поне мисля, че показа, че констатацията на един професор, че 80% от хората били с дебилни наклонности, с пълна сили важи и за лекарското съсловие.
    Последно редактирано от defender : 01-11-2021 на 16:27

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си