.
Отговор в тема
Страница 17 от 59 ПървиПърви ... 713141516171819202127 ... ПоследнаПърви
Резултати от 401 до 425 от общо 1463
  1. #401
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    браво, браво, самородните таланти винаги са с предимство....
    Aбсолютно !!!
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  2. #402
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    defender кажи няк'ва тема само гледай да не е от баналните.
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  3. #403
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    точно сега нищо не ме е въодушевило, когато почувствам, че трябва нещо да кажа ще го кажа, иначе изпадам в безсмислени разговори и дори и да кажа нещо няма да съм аз.

    иначе често когато доктора кажеше нещо някак си ми идваше естествено да му отвърна с нещо, ........... може и доктора да е моята духовна противоположност може би ако не бях вярващ щях да съм подобен на него, знам ли.

  4. #404
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    В к'во вярваш ?
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  5. #405
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението

    Невъзпитан, не зачита човешкото достойнство, за да повиши значимостта си и компенсира самооценка си, да напада, нагрубява и принизява хората, егоист и неспособен на самокритичност. - той обаче да е убеден, че е естествен.


    ПП: Интересно е обаче, как някой с ниска самооценка може да е неспособен на самокритичност?
    Последно редактирано от DoctorSatan666 : 04-11-2014 на 14:55

  6. #406
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от SHPAIdURmeN Виж мнението
    Aз ще заместя доктора... Само казувай темата да те оборя

    Обаче аз съм си аз, няма да покривам скапаните изисквания... ONLY DEMOCRATION, FREE WORLD, FREE SOCIETY#
    Засега единственото, което съм забелязал да правиш в тоя форум е да се лигавиш, а това аз рядко правя. Не е толкова лесно to fill my shoes. В интерес на истината, няма как, дори след хиляда години живот, да ме стигнеш.

  7. #407
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    ПП: Интересно е обаче, как някой с ниска самооценка може да е неспособен на самокритичност?
    Способен на самокритичност е този, който е способен да я овладее и да я обърне в креативност, това е силна личност.
    А неспособния има самоктритичност, но не е способен да я овладее и превърне в креативност, а я превръща в ескалация на зли реакции, както на вътрешно самоунщожение така и на унищожение на хората около себе си, но тъй като вътрешното унищожение той и не може да понесе, а за да го понесе усилва външното разрушение на принизяване на другия, което го успокоява и го кара да си създава значими за себе си мисли на гърба на причиненото на другия унижение.
    Последно редактирано от defender : 04-11-2014 на 16:15

  8. #408
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Способен на самокритичност е този, който е способен да я овладее и да я обърне в креативност, това е силна личност.
    А неспособния има самоктритичност, но не е способен да я овладее и превърне в креативност, а я превръща в ескалация на зли реакции, както на вътрешно самоунщожение така и на унищожение на хората около себе си, но тъй като вътрешното унищожение той и не може да понесе, а за да го понесе усилва външното разрушение на принизяване на другия, което го успокоява и го кара да си създава значими за себе си мисли на гърба на причиненото на другия унижение.
    Това сега ли си го измисли?
    Способността за самокритичност си е способност, без значение дали е "овладяна". И какво ще рече, овладяна самокритичност? Или си съзнателен за грешките си, или ги изтласкваш несъзнателно, като хората в последния случай имат навика да ги проектират върху околните. Средно положение няма, колкото и да ти се иска. Ако има, то целия смисъл на понятието самокритичност се губи.
    СПОСОБНОСТТА за самокритичност е неразделна част от всяка ниска самооценка и се явява необходимо нейно условие. Не мога да твърдя че тази способност е принципно присъща на всеки човек, понеже самокритичността е личен процес и за всеки протича в различни граници. Но дори и самата способност да е заложена във всеки, то не при всеки е развита, а дори и да е развита, това съвсем не означава че е проявена, особенно в социалния свят. От друга страна, самокритичността е задължителна в твоята религия, което означава, че изобщо може да не съществува като вътрешен процес, а само се имитира за целите на общата вяра. Хората имат склонност да привиждат чужди думи, изживявания и реалностти като свои, особенно ако това е необходимо за някакви си техни, вътрешни потребностти - примерно потребност от някакъв друг аспект на религия или идеология - нужда от опрощение, нужда от морални "патерици", на които да подпират желанията си, и най-вече нужда от върховен разпоредител, на който индивида да подчини съществуването си.
    Огромното оттичане на психични енергии в посока на тези вярвания е един еволюционен процес на системно задълбочаване и усложняване, резултат от което са днешните световни религии, които имат поучения засягащи почти всички аспекти на човешкия живот. Съвсем лесно е да се види че в масите на днешното общество няма полу-християни, полу-мюсюлмани, полу-комунисти и пр. Т.е. приемането на една част от възгледите на дадена идеологическа система винаги е съпроводено в крайна сметка с възприемане на всички нейни части - т.е. чужди знания се интегрират и привиждат като свои само заради това, че вървят "ръка за ръка" с други. Естествено това не винаги се получава, само в известна степен. Но съм забелязал, че хората са по-склонни да вярват в нещо "ей така" само защото е част от религията им, отколкото да не вярват изобщо в него.
    Та имайки предвид всичко това, и имайки предвид, че в идеологията на християнството, самокритичността е задължителна, то откъде знаеш, че твоята "овладяна самокритичност" е истинска? Тая овладяна самокритичност, която уж водела до креативност, всъщност си е най-чисто лицемерие.
    Последно редактирано от DoctorSatan666 : 04-12-2014 на 11:16

  9. #409
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Засега единственото, което съм забелязал да правиш в тоя форум е да се лигавиш, а това аз рядко правя. Не е толкова лесно to fill my shoes. В интерес на истината, няма как, дори след хиляда години живот, да ме стигнеш.
    , Ами така е пич, на долу трудно се пада за да те достигна :/
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  10. #410
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от SHPAIdURmeN Виж мнението
    , Ами така е пич, на долу трудно се пада за да те достигна :/
    Хах, та аз тъкмо в най-бездънни дълбини намерих и най-високите върхове.... А какво знаеш ти за дълбини? Ти си от онея дето блуждаят на повърхността.
    Последно редактирано от DoctorSatan666 : 04-12-2014 на 12:18

  11. #411
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    http://www.teenproblem.net/forum/sho...-vol-27/page45

    Станчо, последна страница те зове. ;3

  12. #412
    Голям фен Аватара на ReguL
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    915
    опитваш се да да пуснеш вълк в кошарата ли?

  13. #413
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    нещо такова ;3

  14. #414
    Голям фен Аватара на ReguL
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    915
    да ама вълка е нещо сит

  15. #415
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    то откъде знаеш, че твоята "овладяна самокритичност" е истинска?
    ами мисля, че моята самокритичност не е истинска, мисля, че всичко, към което добавя думата "мое" става лицемерие и лъжа (т.е. може да се каже, че само лъжата и лицемерието са мои). Старая се да върша всичко от добро намерение (а не от зло намерение), въпреки че предварително знам, че то ще е лицемерие.

    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Тая овладяна самокритичност, която уж водела до креативност, всъщност си е най-чисто лицемерие.
    лицемерие към кого?
    Последно редактирано от defender : 04-14-2014 на 10:38

  16. #416
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Хах, та аз тъкмо в най-бездънни дълбини намерих и най-високите върхове.... А какво знаеш ти за дълбини? Ти си от онея дето блуждаят на повърхността.
    И все още съм стъпил здраво на двата върха. Този на най-бездънните дълбини и този след повърхността
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  17. #417
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    абе, що разревахте доктора бре и той душа носи....................

  18. #418
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    къде изчезна безмилостната машина за унищожение ДокторСатан

  19. #419
    Голям фен Аватара на ReguL
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    915
    сигурно си е бил камшика осъзнавайки че кисненето тук е безсмислено

  20. #420
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    отношенията във форума общо взето

    кораба - Aeternal - Тигъра - митко - ДокторСатан - npp - Ауриса - yakuza - и дефендъра


    https://www.facebook.com/video.php?v=300728486759814


    ПП: ше ви спукам ве ей.
    Последно редактирано от defender : 09-30-2014 на 20:02

  21. #421
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    ей сега като си извадя дон-кихотското копие от килера и ще дойда да се дуелираме

  22. #422
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Зловещ клоун дебне в калифорнийски град

    http://youtu.be/WNZUcumvYMM



    ПП: ДокторСатан е заминал за Калифорния. баси
    Сигурно има международно турне.


    Последно редактирано от defender : 10-14-2014 на 13:31

  23. #423
    Аз предлагам петиция, да баннем перманентно дефендър от форума, защото пуска глупавите си религиозни мнения, наляво надясно също като божиите слова, ако това не може да се осъществи поне предлагам да ме черпите една бира, щото съм много готян.

  24. #424
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    +1


    толерансЪ е майка на балансЪ, хихи

    така ще се наруши баланса, във вселената

    (и във форума включително)
    Последно редактирано от defender : 10-26-2014 на 21:14

  25. #425
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    например сега съм много по-издръжлив на глад, студ, жега и т.н.отколкото когато бях в несъзнателния си период.
    Доктор Сатане, а кога за последно си плакал, нещо би ли могло да те накара да плачеш (любима жена, деца, семейство), тоест какво мислиш за плача изобщо?

    Честно казано, човек като тебе трудно бих си го представил да отрони сълза, това може би, би те принизило на нивото на плебса, който ти толкова умело ненавиждаш.
    Последно редактирано от defender : 11-23-2015 на 21:01

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си