- Форум
- По малко от всичко
- Музика и ТВ
- Кажете тъжен филм
Няква любовна драма ?
Тетрадката ?
"Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"
+ "Мостовете на Медисън", If only, A walk to remember, Remember me
"Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"
Listen to Your Heart
http://www.imdb.com/title/tt1274296/ горещо препоръчвам
Законът е закон,
но той врата в полето е
и луд е оня, който потърси там сърцето си...
Hachiko,мисля че повечето хора са го гледали,наистина е много тъжен :S
http://www.imdb.com/title/tt1028532/
Три метра над небето и ДванайсетМного добри филми и аз голям рев му ударих и на двата особено на три метра над небето:Д
Dying Young
е прекрасен, жалко, че му обръщат толкова малко внимание.
Тъжни филми гледам 1 път в годината и то ако по неква случайност няма нищо по ТВ-то и засека подобен филм.. На компа пък абсурд.. Обаче "месец любов" Тоя филм е адски тъжен от средата до края долу горе.. Ако си чувствителен човек нищо чудно и да ревнеш
Ама тия тъжни филми не радват..
Я кажете некоя комедия с джоинт.. Като How.High, Half.Baked, Friday... ..... Нещо такова.. Те тва са филмчета вече (rock)
Толкова филми съм изгледала и толкова много са ме натъжавали, а сега не мога да се сетя и за 10% от тях.
Ще се опитам да дам няколко примера:
Atonement
What's Eating Gilbert Grapе
I am Sam
Water for elephants
Never let me go
My Girl
My sisters keeper
P.S. I love you
Keith
The kite runner
и т.н
Life's like a dick. It gets hard for no reason. :\
Горещо препоръчвам - The Time Traveler's Wife
Nothing to do, nothing to say... fade away...
Remember Me (2010) много силен филм.
"Учи се от вчера, живей за днес, надявай се за утре."