.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Зарядно за телефон...

    Колко най-много време мога да държа зарядното в контакта без телефона да е включен...в смисъл, вечерта си включвам телефона, сутринта се будя и тръгвам за даскало, но не го изключвам от контакта. На следващата вечер пак го включвам и т.н.

  2. #2
    Мойто зарядно седи на един и същи контакт от 2 години, не съм го вадил никога, още работи...
    Дай му на лумпена злоба,
    окъпи глупака във власт,
    пусни го в тъмната доба,
    да раздава правда за нас.

    My Blog / Update 22.09.2011

  3. #3
    Голям фен Аватара на bog4eto
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    София
    Мнения
    905
    И с моето проблем нямам и не съм имала, зарежда нормално, всичко е окей.
    Единствено от парични съображения би могъл да се притесняваш, но мисля, че на година излиза към левче отгоре за сметката.Е, и все пак.

  4. #4
    Ок, благодаря.

  5. #5
    Нищо няма да му стане, но четох някъде, че, така се хабяла енергия колкото за не знам си колко дървета.Абе доста бяха, затова съм го запомнила.Аз моето винаги го изключвам.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от SunT Виж мнението
    ...но четох някъде, че, така се хабяла енергия колкото за не знам си колко дървета.Абе доста бяха, затова съм го запомнила.Аз моето винаги го изключвам.
    То енергията така или иначе се произвежда - АЕЦ Козлодуй, всички ТЕЦ-ове, ВЕЦ-ве и т.н. произвеждат електричество, което ако не се "консумира" - отива на вятъра, така да се каже...

  7. #7
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Зависи какво има в зарядното. Може и изобщо да не се хаби енергия ако не е закачен телефон. Няма протичане на ел. ток.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си