.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Фитнес за жени - Има ли ефект?

    Има една книга " Фитнес за жени " .. Купих си я днес .. Започнах да я чета, видях че има хубави факти, но не съм стигнала до упражненията все още .. Та въпросът ми е: Има ли хора, които са си я купили и упражненията имат ли ефект? .. Иначе книгата ми е интересна, но да питам .. Има ли хора, които са отслабнали, защото има снимки на момичета, които за 6 месеца са отслабнали със 25 килограма .. Мерси за отговорите предварително .. <3

  2. #2
    Голям фен Аватара на RainBerry
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    ..някъде там..
    Мнения
    525
    Ами, хора, които само с четене на книгата да са отслабнали.. силно ме съмнява да има..
    А за упражненията, никаква идея какви са, но предполагам са някакви общоизвестни, разни пресички, клекове и тн., т.е да отслабнеш само с тях пак ме съмнява. ;d

  3. #3
    Супер фен Аватара на firstdiesel
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    село Горно надолнище
    Мнения
    1 545
    Цитирай Първоначално написано от RainBerry Виж мнението
    Ами, хора, които само с четене на книгата да са отслабнали.. силно ме съмнява да има..
    А за упражненията, никаква идея какви са, но предполагам са някакви общоизвестни, разни пресички, клекове и тн., т.е да отслабнеш само с тях пак ме съмнява. ;d
    да не те съмнява много ... отслабва се

    многоставните упражнения с тежест горят каларии та майката си трака..

    и така след тая треноровка кат сториш и едно кардио... ммм БЕТОН става

    и храненето кат барнеш ... ей Мис Тяло си вече
    8-6-4-2-1-1-1-1-1-9

  4. #4
    Супер фен Аватара на ccdesigns
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 773
    аа мани ти , има специялни книги. като ги ядеш - листата обират мазнините и сереш мазни акита, като се търкаш с корицата - мазнините бегат от земетресението.
    "Не е важно другите да те мислят за идиот, важното е ти да се мислиш за идиот."

  5. #5
    Аз знам, че със четене само нищо не става .. Питам възможен ли е чак такъв ефект - за 6 месеца 25 кг.. Мене ме съмнява .. Е аз ми тряа да сваля само 5 кг. ;дд .. Питам хорота, които са правили упражнения по тази книга има ли ефект..?!

  6. #6
    Супер фен Аватара на ccdesigns
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 773
    едно момиче за 20 дни свали 9, ама тя не яде щото е тъпа.
    "Не е важно другите да те мислят за идиот, важното е ти да се мислиш за идиот."

  7. #7
    Супер фен Аватара на firstdiesel
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    село Горно надолнище
    Мнения
    1 545
    за 6 месеца може да постигнеш много, но може и нищо да не постигнеш.. относително е, до това колко спазваш правилата и режима, пък и генетиката си има роля
    8-6-4-2-1-1-1-1-1-9

  8. #8
    Супер фен Аватара на Thrombocyte
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    1 547
    Грешно е да си мислиш, че след като свалиш 3-5 кг ще станеш много по-снажна девойка.
    Кила лесно се свалят, трудното е да ги свалиш от проблемните места...
    Respect my authoritah

  9. #9
    Еми Денис Остин е казала кои упражнения за коя проблемна зона са.. .. Книгата всъщност е много интересна, научих работи, за които незнаех .. Ще се опитам да спазвам режима и упражненията стриктно ..

  10. #10
    Супер фен Аватара на HolyShit
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    2 295
    Нещо работите не съвпадат..Упражнения за проблемни зони? Поредният трол ще е и тоя,както всички други дето уш ..Пример тази тъпачка др доцент Боряна,пак я споменавам и казвам да й сера на образованието.

  11. #11
    Супер фен Аватара на ccdesigns
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 773
    ^ква е тая?
    "Не е важно другите да те мислят за идиот, важното е ти да се мислиш за идиот."

  12. #12
    Супер фен Аватара на HolyShit
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    2 295
    Някаква "много образована" др доцент (супер титла - без покритие като гледам) ,която прави някакви режими с под 1000 калории на ден,адски смешни.Пиши в гоогле и ще ти излезнат бисерите й..

  13. #13
    Мега фен Аватара на awerw
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    у ТилиЛеЙската г0рА
    Мнения
    13 251
    Цитирай Първоначално написано от HolyShit Виж мнението
    Някаква "много образована" др доцент (супер титла - без покритие като гледам) ,която прави някакви режими с под 1000 калории на ден,адски смешни.Пиши в гоогле и ще ти излезнат бисерите й..
    Да ЛЪВЧО, ние сме новата силна на 21 век, най-добрите диетолози, спортисти, щангисти, трибойци, кик-боксиори, лостаджии и най-важното което е че сме от ТИЙНПРОБЛЕМ !!!!!!!!!!!!
    sapphire5




    lqlq: ima li efekt ot rasteja na hormona ... ?
    miroslav: zdr az sam na 23 i teja edva 55 kila kakvo da zema za da stana i az 4ovek

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си