.
Отговор в тема
Страница 2 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 77
  1. #26
    Мега фен Аватара на xoxi
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    5 952
    По мое време я наричахме Дама Пика, тази кървава Мери са я измислили по-късно явно.
    И наистина няма смисъл да се цапа огледалото, имайки предвид, колко трудно се трие червило след това.

    Такива работи НЕ съществуват.
    Паранормални неща съществуват (вярвам!!!), но няма абсолютно никакъв шанс писането по огледала да е начин да се викат.
    Авторке, ако наистина се интересуваш потърси из интернет за паранормални явления.
    Но не вярвай в кървави Мерита и други глупости.
    Аз като бях на твоите години се разпространяваха и разни кратки, страшни истории, които си разказвахме късно вечер пред блока. Неща от рода на това как таксиметров шофьор закарал някое момиче до дома му, тя влязла да вземе пари и да плати, но не се върнала. Той отишъл, позвънил, отворила майката и казала, че дъщеря й е починала преди години. Беше голяма истерия.
    И спря да се върти за миг земята..




  2. #27
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    България
    Мнения
    2 110
    Еми..най-много да чистиш огледалото около 1 час
    "Две неща са безкрайни-Вселената и човешката глупост,но за първото не съм сигурен"-Алберт Айнщайн

  3. #28
    Мега фен Аватара на fenkaaa
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    3 416
    Само аз ли ще си призная,че винаги ме е било леко шубе от тези неща,като малка ги правех с приятели,но сама никога,дори сега.. Както казаха по нагоре "слаба психика" явно и аз съм в графата Иначе за вярване,предполагам че не е истина

  4. #29
    Е мацка ..като ти е толкова зор ..пробвай го. Но не храни напразни надежди ,че някой може да изкочи от огледалото или нещо такова. Просто като приключи цели цирк и като си надраскаш огледалото , с нещо, което после трудно ще изтреш ,ще се почустваш тъпо.

  5. #30
    Честно ли вярваш в тези работи?!? Няма смисъл да си цапаш огледалото за простотии.

  6. #31
    Цитирай Първоначално написано от fenkaaa Виж мнението
    Само аз ли ще си призная,че винаги ме е било леко шубе от тези неща,като малка ги правех с приятели,но сама никога,дори сега.. Както казаха по нагоре "слаба психика" явно и аз съм в графата Иначе за вярване,предполагам че не е истина
    xaxa the same here

  7. #32
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Помня на един мой РД с приятелки сме се събрали в банята и я викаме тая мери ... и в един момент баща ми изгаси лампата в банята...няма да ви обяснявам кви писъци и крясъци бяха
    maDamn

  8. #33
    Абе незнам туй за Мерито вярно ли е, не е ли ама кат бях на 11 с братовчед ми, който беше на 14 призовахме Дама Пика и в огледалото се появи някаква жена с черно наметало и цялото й лице беше в кръв...

  9. #34
    Цитирай Първоначално написано от CooL_GirL12 Виж мнението
    Абе незнам туй за Мерито вярно ли е, не е ли ама кат бях на 11 с братовчед ми, който беше на 14 призовахме Дама Пика и в огледалото се появи някаква жена с черно наметало и цялото й лице беше в кръв...
    ахахаха добре

  10. #35
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 484
    Най-добре не се занимавай да призоваваш духове и други.

    Изпълняването на подобни и други ритуали от неопитни хора без нужните знания и умения като цяло не е добре за самите изпълнители на ритуалът като последствията честно са непредвидими.

  11. #36

    Unhappy

    CooL_GirL12 истина ли е това,че с братовчед ти сте видяли някаква жена с черно наметало?Звучи доста страшничко...
    Последно редактирано от nwjsw : 03-30-2012 на 16:22

  12. #37
    Мега фен Аватара на SilverRain
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    4 819
    Цитирай Първоначално написано от granger Виж мнението
    Помня на един мой РД с приятелки сме се събрали в банята и я викаме тая мери ... и в един момент баща ми изгаси лампата в банята...няма да ви обяснявам кви писъци и крясъци бяха
    i like your father

  13. #38
    Супер фен Аватара на rusoto_baby_f
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    1 020
    Цитирай Първоначално написано от xoxi Виж мнението
    По мое време я наричахме Дама Пика, тази кървава Мери са я измислили по-късно явно.

    Цитирай Първоначално написано от fenkaaa Виж мнението
    Само аз ли ще си призная,че винаги ме е било леко шубе от тези неща,като малка ги правех с приятели,но сама никога,дори сега.. Както казаха по нагоре "слаба психика" явно и аз съм в графата Иначе за вярване,предполагам че не е истина
    И аз съм така, въпреки, че не вярвам си ме е шубе от такива ритуали..

  14. #39
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Още девойчето си мисли че врабчетата се ядат с перушината. Иначе ако искаш заповядай в нас ще ти покажа, че нищо няма да стане и после ще ти връча парцала да чистиш огледалото. В интерес на истината тъй наречените пара нормални явления наистина съществуват и съм бил свидетел, но няма да навлизам в подробности.

  15. #40
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    А защо не пробваш първо с някои по-безобиден и добър дух, Сапунчо примерно ?!

  16. #41
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    bullshit.
    десет букви -.-

  17. #42
    Тва за дама пика съм го чувала и аз с картата нали?!Иначе Мерито никаква я няма май не и се занимава вече

  18. #43
    dafuq is this shit

  19. #44
    Здрасти! Аз или по-скоро моите приятелки го опитахме, докато бяхме на едно зелено в 3 клас. Нищо не стана, само почнаха да се плашат една-друга и да ходят до кенефа заедно ;д А аз се хилих като дебил как 20 момичета се страхуват от глупости ;д Но нищо не се получи

  20. #45
    ЙЙЙЙЙЙЙЙ НЕДЕЙЙЙЙ!!!!!!! НИКОГА!!!!!Тя усеща страха!

  21. #46
    тЪПО МИ Е !! яя скуби ду би

  22. #47
    Повече от фен Аватара на Nikolcheto24
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    427
    Цитирай Първоначално написано от CooL_GirL12 Виж мнението
    Абе незнам туй за Мерито вярно ли е, не е ли ама кат бях на 11 с братовчед ми, който беше на 14 призовахме Дама Пика и в огледалото се появи някаква жена с черно наметало и цялото й лице беше в кръв...
    Яката сте се били филмирали.

  23. #48
    Цитирай Първоначално написано от nwjsw Виж мнението
    CooL_GirL12 истина ли е това,че с братовчед ти сте видяли някаква жена с черно наметало?Звучи доста страшничко...
    Ами да, истина е! Иначе не бих го написала. Аз не съм от тези хора, които се шегуват с подобни неща... А тези които не ми вярват, ако искате. Аз казвам истината и знам, че е така. Пък вашето мнение не е от особена важност за мен.

  24. #49
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    460
    Т'ва са пълни глупости...

  25. #50
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    1 373
    и за трол не ставаш

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си