.
Отговор в тема
Страница 3 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 77
  1. #51
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    И аз вярвам в "кървавата Мери", особено ако е с хубава водка и не се прекалява


  2. #52
    Голям фен Аватара на mir4eto93
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    607
    Знам я, пробвала съм я, никога няма да я пробвам пак :Х Беше ужасно, не знам дали се филмирахме доста, но се случваха странни неща. Хич, вече не
    Последно редактирано от mir4eto93 : 08-01-2012 на 16:30
    НЯМАШ ТАЗИ ВЛАСТ - ТИ ДА БЪДЕШ АЗ!

    You only see what your eyes want to see. How can life be what you want it to be? You're frozen when your heart's not open!

  3. #53
    Цитирай Първоначално написано от nepowtorima Виж мнението
    Ще си внушават, че някой им говори и размества нещо в къщата :д..
    + Yup.

  4. #54
    Голям фен Аватара на Kaena Smith
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    620
    Цитирай Първоначално написано от loveisnotalovegame Виж мнението
    Чували ли сте за играта на Кървавата Мери..? И знаете ли как се играе .... АЗ ЗНАМ НО! ме е страх да пробвам ако някой е достатъчно смел да опита да играе ето как става ...... 1. Заставате пред огледалото и гасите всичко но също така трябва да сте запалили една свещ пред огледалото без значение големината на свещта и такива работи .. след това ви трябва червено червило с него напишете името си на огледалото с главни букви . НО НАПИШЕТЕ ИМЕТО СИ НА АНГЛИСКИ! После повторете 3пъти I belive in Bloody Merry .. Това е . !!!! кой ще посмее да играе ? (:
    Чувала съм легендата или по-скоро легендите,а доколкото призоваването,има различни начини.Разбира се,пълни измишльотини...преди години с две приятелки я викахме в училище и то през деня .На другата сутрин се гледам в огледалото в банята,мисля си за Кървавата Мери и изведнъж лампата угасва...оказа се,че е майка ми .Не я викахме като хората,но това не значи нищо.Викала съм и Дама Пика с приятели,първия път в мазе с парченце огледало,втория-те я призоваваха в килера с карта,а аз чаках в коридора,представете си,пред огледалото.Излишно е да казвам,че нищо не стана.Това са просто "методи",които да изпробвате с приятели,за да се плашите,а след време да се смеете.
    Разказвали са ми,че можеш да викаш Дама Пика с карта,свещ,огледало и дезодорант/парфюм.Лесно е,ако си толкова навита на подобни неща,го пробвай.Палиш свещта,пръскаш огледалото с парфюм/дезодорант,слагаш картата върху него или я държиш(не съм сигурна)и призоваваш Дама Пика(с думите„Дама Пика, покажи се! Дама Пика, покажи се! Дама Пика пука се!”).Би трябвало върху огледалото да се появи образа и(глупости ).Казвам ти го,защото после не се налага да чистиш червило от огледалото...
    Иначе,макар да съм се убедила,че подобни истории са измислица,преди време исках да пробвам "разговарянето с духове" с дъска(в последствие разбрах,че се казва Ouija board).Звучи зловещо,а и да не говорим,че определено не е просто игра.Духовете,за разлика от Дама Пика и Кървавата Мери,не са просто истории за плашене на малки дечица и никога не се знае какво може да се случи...Сега се сещам за едно аниме,което приятелка гледаше(Hell Girl).Разказвала ми е,че става дума за сайт,в който пишеш името на някой,който искаш да умре или да му се случи нещо лошо(нещо подобно).Впоследствие май ти си потърпевшият...Показа ми и сайта(да,оказа се,че има такъв),май дори си написах името .Разбира се,това вече са пълни глупости.

  5. #55
    Не е вярно щом го правя във филма тва е гаранцията!

  6. #56
    Моето момиче аз бях викнал Кървавата Мери и се появи само следвай стъпките


    1.Вземи чорапите на баща си и ги сложи пред огледалото
    2.Вземи и една червена свещ
    3.Застани в поза челна стойка пред огледалото
    4.Пъхни чорапите на баща си в устата си
    5.Кажи:Бумшакаляка някой яко ме трака Мерито да иде да ми помогни
    6.Имаш призована Кървава Мери !


    Надявам се да съм помогнал

  7. #57
    Голям фен Аватара на gugenceto2
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    584
    Цитирай Първоначално написано от Greater Виж мнението
    Моето момиче аз бях викнал Кървавата Мери и се появи само следвай стъпките


    1.Вземи чорапите на баща си и ги сложи пред огледалото
    2.Вземи и една червена свещ
    3.Застани в поза челна стойка пред огледалото
    4.Пъхни чорапите на баща си в устата си
    5.Кажи:Бумшакаляка някой яко ме трака Мерито да иде да ми помогни
    6.Имаш призована Кървава Мери !


    Надявам се да съм помогнал
    Определено ще се появи! Една моя приятелка го беше направила по същия начин и след това психяса

  8. #58
    Супер фен Аватара на DennisCobain
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 304
    Нищо не става. Това е пълна измислица. Ако ще и един милион пъти да я викаш, и със сладкиши и бонбонки да я примамваш пак няма да дойде

  9. #59
    Това са глупости, но съм гледала клипчета в интернет. Нищо и половина

  10. #60
    Дадада... ще се появи и ще се пръсне огледалото. След тва те очакват 1 654 321 години лош късмет и единственият начин да го избегнеш е да я призовеш наново и убиеш с позлатена и обкована с камъни сваровски брадва от планината Шварцвалд при пълнолуние в 3та фаза на луната с асцендент козирог, когато навлезе в МерКурий.
    Умният човек не казва и половината от това, което знае докато глупавия не разбира и половината от това, което казва.
    * http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=398724 *

  11. #61
    Тва са глупости...
    В 4-ти клас мисля че беше на една екскурзия едни приятели я викаха.След това ни лъгаха че са я видяли в огледалото и ние тъпачетата им вярвахме и се бехме бая уплашили. След това разбира се се разбра че лъжат

  12. #62
    Супер фен Аватара на sashko705
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 176
    Цитирай Първоначално написано от Kaena Smith Виж мнението
    Чувала съм легендата или по-скоро легендите,а доколкото призоваването,има различни начини.Разбира се,пълни измишльотини...преди години с две приятелки я викахме в училище и то през деня .На другата сутрин се гледам в огледалото в банята,мисля си за Кървавата Мери и изведнъж лампата угасва...оказа се,че е майка ми .Не я викахме като хората,но това не значи нищо.Викала съм и Дама Пика с приятели,първия път в мазе с парченце огледало,втория-те я призоваваха в килера с карта,а аз чаках в коридора,представете си,пред огледалото.Излишно е да казвам,че нищо не стана.Това са просто "методи",които да изпробвате с приятели,за да се плашите,а след време да се смеете.
    Разказвали са ми,че можеш да викаш Дама Пика с карта,свещ,огледало и дезодорант/парфюм.Лесно е,ако си толкова навита на подобни неща,го пробвай.Палиш свещта,пръскаш огледалото с парфюм/дезодорант,слагаш картата върху него или я държиш(не съм сигурна)и призоваваш Дама Пика(с думите„Дама Пика, покажи се! Дама Пика, покажи се! Дама Пика пука се!”).Би трябвало върху огледалото да се появи образа и(глупости ).Казвам ти го,защото после не се налага да чистиш червило от огледалото...
    Иначе,макар да съм се убедила,че подобни истории са измислица,преди време исках да пробвам "разговарянето с духове" с дъска(в последствие разбрах,че се казва Ouija board).Звучи зловещо,а и да не говорим,че определено не е просто игра.Духовете,за разлика от Дама Пика и Кървавата Мери,не са просто истории за плашене на малки дечица и никога не се знае какво може да се случи...Сега се сещам за едно аниме,което приятелка гледаше(Hell Girl).Разказвала ми е,че става дума за сайт,в който пишеш името на някой,който искаш да умре или да му се случи нещо лошо(нещо подобно).Впоследствие май ти си потърпевшият...Показа ми и сайта(да,оказа се,че има такъв),май дори си написах името .Разбира се,това вече са пълни глупости.
    И уиджа борд-а са измислици.. Пробвал съм и наистина чашката, която използвахме почна да се мърда "сама" и това мен ме крийпна толкова брутално и аз просто я преместих на "довиждане" и точно тогава ме заболя точно в рамото.. някаква доста остра болка.. И след това почна адското филмиране цяла ноощ и към 5 часа сутринта намерихме това видео: http://www.youtube.com/watch?v=ykvd__Wv9po и се успоихме и се смяхме колко зле сме били и така.. Само болката в рамото не успях да си обясня.


    "Everything kills you, you're dying everyday. You're either dying everyday, or you're living everyday, and I'm living everyday."- Christofer Drew

    "Imagine all the people
    Living life in peace"- John Lennon

  13. #63
    ДА! Ще се появи, ofc ?! Трябва САМО да набереш мащерка, лайка, черен оман, коприва, босилек, синя тинтява и хмел, при пълнолуние, когато излизат върколаците (много са страшни!!), точно в 02:13часа. След това се прибираш у вас, оставяш билките на един вестник да се изсушат до 12:01 часа на обяд. Стриваш билките в една тенджера (голяма да е) и наливаш вода (предварително в нея да са накиснати листа от червена роза, расла през август!) до горе. Слагаш тенджерата на котлона и оставяш да ври 31мин, на НАЙ-висока степен. След това, сваляш тенджерата от котлона и изсипваш в една купа, чакаш да изстине и изсипваш един пакет брашно вътре. После мажеш огледалото с хомогенната смес. Взимаш нощната лампа и светиш там, където си мазала. Разкрачваш се максимално, слагаш си шапка за рожден ден на главата и почваш да въртиш обръч. Викаш 'Вярвам в Блъди Мери, Вярвам в Блъди Мери'. УСПЕХ.

  14. #64
    Абе я не се занимавайте с глупости. Не знам дали има кървава Мери, ама може да имате " късмета" да привлечете нещо друго.

  15. #65
    Повече от фен Аватара на mirki4a
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    331
    Нещата,които губим винаги намират начин да се върнат при нас,дори не винаги да е както очакваме.

  16. #66
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Розичка и шише са по-забавни.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  17. #67
    Голям фен Аватара на mrankoniiii
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    652
    Цитирай Първоначално написано от kitty02 Виж мнението
    Не съм я пробвала, но ми е интересно какво ли ще се случи
    НИЩО
    Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън

  18. #68
    Голям фен Аватара на mrankoniiii
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    652
    Това се случва когато прекалиш с филмите на ужасите
    Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън

  19. #69
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    ^Нали и аз това казах

    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    Розичка и шише са по-забавни.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  20. #70
    Повече от фен Аватара на ~sweeettt~
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    318
    може да еистина не бива шега с такива работи , НО има и ълни измислици като - русалки , вампири и върколаци....

  21. #71
    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    Розичка и шише са по-забавни.
    +

  22. #72
    Цитирай Първоначално написано от BrainlessROCKBABY Виж мнението
    ^my exact reaction

  23. #73
    Глупаво е това... После червилото няма чистене от огледалото. Като малка виках Дама Пика с една приятелка, викала съм и Сънчо, и Смешко...

  24. #74
    Голям фен Аватара на Deni_028
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    717
    Това са пълни глупости! Ще си хабя аз червилото и после ще го жуля два часа! То остави, че няма да се появи Мерито и Пиката, ми си представям колко нелепо бих изглеждала. Ако нашите ме заварят да ги правя тия щуротии ще ме пратят при психиатър. Обаче ми е много чудно защо е избрана точно дама пика. За кървавата Мери айде добре, нали има там легенди, глупости. Ама защо точно дама пика, а не цар купа, вале каро и т.н.

  25. #75
    Повече от фен Аватара на ~sweeettt~
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    318
    една ФР каза , че го пробвала и после се местели нещата у тях..не м ис евярва или просто някой (майка й пр.) ги е преместила и тя си въобразява заради кървавата мери че тя ги е разсместила......

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си