.
Отговор в тема
Страница 4 от 4 ПървиПърви 1234
Резултати от 76 до 77 от общо 77
  1. #76
    Цитирай Първоначално написано от xoxi Виж мнението
    По мое време я наричахме Дама Пика, тази кървава Мери са я измислили по-късно явно.
    И наистина няма смисъл да се цапа огледалото, имайки предвид, колко трудно се трие червило след това.

    Такива работи НЕ съществуват.
    Паранормални неща съществуват (вярвам!!!), но няма абсолютно никакъв шанс писането по огледала да е начин да се викат.
    Авторке, ако наистина се интересуваш потърси из интернет за паранормални явления.
    Но не вярвай в кървави Мерита и други глупости.
    Аз като бях на твоите години се разпространяваха и разни кратки, страшни истории, които си разказвахме късно вечер пред блока. Неща от рода на това как таксиметров шофьор закарал някое момиче до дома му, тя влязла да вземе пари и да плати, но не се върнала. Той отишъл, позвънил, отворила майката и казала, че дъщеря й е починала преди години. Беше голяма истерия.
    И ние правихме същото пред нашия блок Искам пак

  2. #77
    С приятелите ми наричаме тази игра "Дама Пика". Това име е по-популярно и разбираемо за мнозина. Намерихме и един готин уебсайт с интересни съвети за печелене на пари https://igri-rotativki.online/ . Следвайте връзката и ще научите много полезна информация за по-нататъшно лесно печелене.
    Последно редактирано от jekolosfrom : 07-18-2022 на 09:27

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си