.

Виж резултатите на анкетата: Харесвате ли „3 МЕТРА НАД НЕБЕТО“?

Гласували
28. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Да,невероятен е!

    19 67,86%
  • По-скоро не,не е мой тип..

    4 14,29%
  • Горе/долу

    3 10,71%
  • Не съм го гледал/а

    2 7,14%
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1

    Exclamation „3 МЕТРА НАД НЕБЕТО“

    Гледали ли сте „три метра над небето“?
    Ако да-харесали ви или не е вашия филм;какво мислите за актьорите;какво мислите за края;с какви чувства изгледахте филма;бихте ли го препоръчали на приятели...и т.н.

    Аз,лично,обожавам този филм;актьорите са дота добре подбрани;края беше многооо тъжен но получителе (да си призная,че плаках);в началото като започна бях леко скептично настроена,но накрая бях толкова влюбена в филма..уникален е!!!

  2. #2
    Голям фен Аватара на an0nimn0
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    565
    Уникален филм! Още от началото ми стана любим. И актьорите са много добри. Направо си го изживях, дори ревнах накрая. ;д Но мисля, че колкото и тъжен да е, края трябваше да бъде такъв, иначе някак си се губи смисъла. Реален е. Нямам търпение за втората част! <33
    женско

  3. #3
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    Хубав филм, определено! Втората част е същата като италианската версия и на мене лично няма да ми е толкова интересно.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  4. #4
    Супер фен Аватара на IWannaBeSedated
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    2 600
    http://www.youtube.com/watch?v=UbFU5TP-lic

    ^
    Трейлърът на втората част на филма, която излиза на 22 юни.
    Последно редактирано от IWannaBeSedated : 02-15-2012 на 13:14


    When I let go by a day without talking to you, that day's just no good... (

  5. #5
    WOW!Ще бъде много интересна 2част

  6. #6
    Ооо... тоя трейлър много ме надъха Очаквам с нетърпение втория филм. А първият е уникален

  7. #7
    Повече от фен Аватара на qkakukla2
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    374
    Втора част ще е същата, но ще има няколко нови сцени.

  8. #8
    Повече от фен Аватара на thefolenangel
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    318
    Добре само аз ли намерих този филм за безсмислено дълъг и без голям особено голям смисъл>?

  9. #9
    ^да,явно ти

  10. #10
    Голям фен Аватара на d3sincet0y
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Nяkъde п0 sVeта...
    Мнения
    814
    Цитирай Първоначално написано от thefolenangel Виж мнението
    Добре само аз ли намерих този филм за безсмислено дълъг и без голям особено голям смисъл>?
    Определено не само ти...

  11. #11
    Голям фен Аватара на smilelady
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    527
    Значи този филм упорито отказвах да го гледам, не знам защо И една нощ в 2:30 ме беше налегнала скуката и си казах ''дай да го видим'' . Останах очарована, много ми хареса. Чакам с нетърпение ''Tengo ganas de ti''
    I'm not afraid of anything
    I just need to know that i can breathe...

  12. #12
    ^И аз по абсолютно същият начин- отказвах на една приятелка(в продължение на месеци )и накрая ми писна да ме моли всеки ден ..и взе че ми хареса ..

  13. #13
    Мега фен Аватара на thegreenzombie
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    On The Wall xDD
    Мнения
    7 811
    Цитирай Първоначално написано от sashunkaa Виж мнението
    Гледали ли сте „три метра над небето“?
    Ако да-харесали ви или не е вашия филм;какво мислите за актьорите;какво мислите за края;с какви чувства изгледахте филма;бихте ли го препоръчали на приятели...и т.н.
    да, вчера.. все ме караха да го гледам и накрая ми писна.. и реших да го гледам :Д
    по принцип не обичам такъв жанр филми
    тази, която играе главната роля е хипер зле в лицето и почти няма цици.. безобразие , а "H" има твърде много бронзант.. и постоянно си събличаше дрехите.. писна ми да му гледам плочките :д
    края.. Баби(ебати името) е много зле !! обвини го за всичко, а всъщност всичко се случи заради нея..
    беше ми смешно, когато возеше брат си на мотора
    изгледах филма със заспали чувства, защото ми се наложи да го гледам в 2 сутринта..
    толкова : )
    fear4o <--- май bro' xDD
    darkPaladin <--- *миг, мииг*


    So what we get drunk
    So what we smoke weed
    We’re just having fun
    We don’t care who sees
    So what we go out
    That’s how its supposed to be
    Living young and wild and free

  14. #14
    Мега фен Аватара на Colouring
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    4 269
    Очаквах да е много по-интересен,предвид всичкото това хвалене.Не ми хареса.С много усилия го изгледах,определено няма да го гледам втори път.

  15. #15
    Супер фен Аватара на raduna
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    ТУК
    Мнения
    1 198
    Испанската версия е римейк на италианския филм (който също е доста нов), гледала съм на италианския и първа и втора част и на испанския първа (втора още очевидно не е излязла). За мен италианския си е по-добър, но гледам римековете заради Марио Касас.)
    Гледайте и италианските, има ги в замундата.

  16. #16
    Много хубав и смислен филм ! Бих го препоръчала. Актьорите са добре подбрани... Особено Марио Касас, няма втори такъв, ей ! Иначе много кофти край, до последно се надявах, че накрая ще се съберат. Добре, че има втора част. Има надежда
    ... Чудесата все се случват там, където вярват в тях !!!...

    Росен

  17. #17
    ^Надеждата умира последна..

  18. #18
    Повече от фен Аватара на SorrowEyes
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    391
    Йейй, ще има втора част със същите актьори. Дано да се съберат накрая, защото това ме побърка в първия филм!!!

  19. #19
    Голям фен Аватара на mMemories
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    MaiNa TowN
    Мнения
    586
    Няколко месеца се каних да го гледам, ама все не ми оставаше време... Една вечер една фр. ми ревеше по телефона смис. 'шот бил много тъжен и си викам чакай да го видя на кво прилича ии го гледах в 2 и половина през нощта ;д

    Иначе уникален филм, уникални актьори (особено Марио <33), накрая много рев ии всяка вечер си гледам края и с една фр. си ревем като бабички на "Робинята Изаура" ;х

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си