И така на лигавият Свети Валентин въпреки,че не заслужавах и съм ужасна приятелка (колко шокиращо!) получих нещо за което имам мерак от известно време - розичка. От онези мъничките, май декоративни се водят. Пишеше на етикетчето само, че е 10,5 сантиметра, че е от Холандия и да не я ям (ю донт сей!), така че не знам каква точно се води. Много е красива и готина, но последно растение съм имала преди години и му ебах мамицата, а знам, че розите са даже и капризни. Дори си убих виртуалните растения в HighGrow. Та, забелязах, че от ~ двата дни през, които е при мен започнаха да му изсъхват нещата...Нещата! Листата.
И тъй, като вуйчо много обичаше растения и си има някои по-възрастни и от мен (даже си беше създал ново, уникално растение) ме е учил да им пръскам листенцата (нещицата ) с вода, но пък в интернет пише, че така ще ги убия.
Пише също да взема цвекенцето и да го сложа на студено и тъмно място, защото е зима.
Объркващо е така че искам мнение и съвет от някой, който може да не убива растения.
Какво точно трябва да му правя? Къде да го държа? Колко често да го поливам? Пише, че му трябват около два сантиметра вода на седмица и това било много вода - аз си мисля, че е малко, но.... А, и кога трябва да го местя в по-голяма саксия?



А щях да забравя - интересен факт от личният ми живот (драмата) : Водя връзка с двама мъже, те са наясно и те взеха решението да не избирам, да имам двамата, да съм щастлива. Даже искат да ги запозная. Даже се харесват. (Е, единият не харесва другият чак толкова) Обаче мисля, че единият (пичът с розата всъщност) не е щастлив. Разбирам го. И аз не съм щастлива (всъщност лъжа, но така се очаква да кажа, нали?). Ще ми се да избера....И скоро ще го направя. Не искам да падам от двата стола на земята, но глупавото (от моя страна, разбира се) е че знам на кой стол искам да остана. Но съществува битката разум вс. чувства вс. желания вс. удоволствие вс. сексуален нагон вс. младежки желания вс. етц. човешки простотии... Объркана съм, раздвоена даже. Но самата ситуация и отношението към мен ми харесва. Обичам ги и двамата. Но по различен начин. Но много ги обичам. Нещо такова. Само дето имам едно на ум. Само за единият. Явно най-много обичам себе си. Но съм малко (всъщност много) гузна, така че не е точно така.
Знам кого бих преглътнала да загубя. Знам чия любов не бих преглътнала да загубя.

И с'я ще си кажете, че съм социопат, курва, лош човек и че си играя с тия хора.
Повярвайте ми и на мен ми минават подобни мисли през главата, всъщност очаквах единият да ме пребие, а другият...Да ме удари и да си тръгне.
Не съм очаквала такива реакции и такъв развой на събитията.

Ох, накрая как ще си остана самичка и преебана - още от сега го виждам.
И май заслужавам.

Но поне така се вглъбих в мислите си, че настинката или е минала или вече не я забелязвам.

Представям си, ако имам деца с някой от тях как ще им обяснявам "И мама и татко водиха отворена връзка и бяха в много щастлив любовен триъгълник и мама много искаше да си направи тройка с татко и баджанака (?) му, но не й се получи, за жалост. Но самият факт, че татко и на мама другият са били толкова толерантни и отворени означава, че са били много добри хора- трябва да взимате пример от тях!" - но това само в рамките на шегата.

Обещавам (си), че в най-скоро време ще...Спра.
Колкото и да е сладко е лошо. И то не само за мен, но и за останалите.

А, ако някое от котенцата ми ме чете (те и двамата знаят, че пиша тук и принципно не би било добра идея да го четат, но все пак трябва да разкажа на някого (и съм тъпа) ) ще кажа само, че имам още милиарди мисли и ако го интересуват знае как да се свърже с мен, за да си издрънкам всичко и не искам да остане с грешно впечетление, тук разказах на кратко и като за интелектуалното ниво на потребителите тук.



Тл;др?

И аз не бих го прочела на ваше място.
Само ми кажете какво да правя с розата.



Дали ще съжалявам за написаното, като стана по-адекватна?
Не. Няма, де.