.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 38
  1. #1
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    1 689

    Как да не убия розата? + драма

    И така на лигавият Свети Валентин въпреки,че не заслужавах и съм ужасна приятелка (колко шокиращо!) получих нещо за което имам мерак от известно време - розичка. От онези мъничките, май декоративни се водят. Пишеше на етикетчето само, че е 10,5 сантиметра, че е от Холандия и да не я ям (ю донт сей!), така че не знам каква точно се води. Много е красива и готина, но последно растение съм имала преди години и му ебах мамицата, а знам, че розите са даже и капризни. Дори си убих виртуалните растения в HighGrow. Та, забелязах, че от ~ двата дни през, които е при мен започнаха да му изсъхват нещата...Нещата! Листата.
    И тъй, като вуйчо много обичаше растения и си има някои по-възрастни и от мен (даже си беше създал ново, уникално растение) ме е учил да им пръскам листенцата (нещицата ) с вода, но пък в интернет пише, че така ще ги убия.
    Пише също да взема цвекенцето и да го сложа на студено и тъмно място, защото е зима.
    Объркващо е така че искам мнение и съвет от някой, който може да не убива растения.
    Какво точно трябва да му правя? Къде да го държа? Колко често да го поливам? Пише, че му трябват около два сантиметра вода на седмица и това било много вода - аз си мисля, че е малко, но.... А, и кога трябва да го местя в по-голяма саксия?



    А щях да забравя - интересен факт от личният ми живот (драмата) : Водя връзка с двама мъже, те са наясно и те взеха решението да не избирам, да имам двамата, да съм щастлива. Даже искат да ги запозная. Даже се харесват. (Е, единият не харесва другият чак толкова) Обаче мисля, че единият (пичът с розата всъщност) не е щастлив. Разбирам го. И аз не съм щастлива (всъщност лъжа, но така се очаква да кажа, нали?). Ще ми се да избера....И скоро ще го направя. Не искам да падам от двата стола на земята, но глупавото (от моя страна, разбира се) е че знам на кой стол искам да остана. Но съществува битката разум вс. чувства вс. желания вс. удоволствие вс. сексуален нагон вс. младежки желания вс. етц. човешки простотии... Объркана съм, раздвоена даже. Но самата ситуация и отношението към мен ми харесва. Обичам ги и двамата. Но по различен начин. Но много ги обичам. Нещо такова. Само дето имам едно на ум. Само за единият. Явно най-много обичам себе си. Но съм малко (всъщност много) гузна, така че не е точно така.
    Знам кого бих преглътнала да загубя. Знам чия любов не бих преглътнала да загубя.

    И с'я ще си кажете, че съм социопат, курва, лош човек и че си играя с тия хора.
    Повярвайте ми и на мен ми минават подобни мисли през главата, всъщност очаквах единият да ме пребие, а другият...Да ме удари и да си тръгне.
    Не съм очаквала такива реакции и такъв развой на събитията.

    Ох, накрая как ще си остана самичка и преебана - още от сега го виждам.
    И май заслужавам.

    Но поне така се вглъбих в мислите си, че настинката или е минала или вече не я забелязвам.

    Представям си, ако имам деца с някой от тях как ще им обяснявам "И мама и татко водиха отворена връзка и бяха в много щастлив любовен триъгълник и мама много искаше да си направи тройка с татко и баджанака (?) му, но не й се получи, за жалост. Но самият факт, че татко и на мама другият са били толкова толерантни и отворени означава, че са били много добри хора- трябва да взимате пример от тях!" - но това само в рамките на шегата.

    Обещавам (си), че в най-скоро време ще...Спра.
    Колкото и да е сладко е лошо. И то не само за мен, но и за останалите.

    А, ако някое от котенцата ми ме чете (те и двамата знаят, че пиша тук и принципно не би било добра идея да го четат, но все пак трябва да разкажа на някого (и съм тъпа) ) ще кажа само, че имам още милиарди мисли и ако го интересуват знае как да се свърже с мен, за да си издрънкам всичко и не искам да остане с грешно впечетление, тук разказах на кратко и като за интелектуалното ниво на потребителите тук.



    Тл;др?

    И аз не бих го прочела на ваше място.
    Само ми кажете какво да правя с розата.



    Дали ще съжалявам за написаното, като стана по-адекватна?
    Не. Няма, де.

  2. #2
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    1 689
    Абе, т'ва щеше да е по-хитро да го напиша от друг акаунт и не с толкова подробности, но пък последно ми се ще да крия, каквото и да е от непознати. Научих, че откровеността ми се заплаща доста добре.

  3. #3
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    1 689
    http://loshimomicheta.com

    Ахахахахахахахаха! К'ва, по дяволите, е тази глупост?
    Ахахахахахахха!

  4. #4
    Мега фен Аватара на Mi6inka
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    4 303
    тая роза що не върви с инструкции и с гаранция.. не е честно.

  5. #5
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    1 689
    Цитирай Първоначално написано от Mi6inka Виж мнението
    тая роза що не върви с инструкции и с гаранция.. не е честно.

    Ъъъъ, те така ли вървят по принцип?
    Смисъл и аз съм съгласна, че трябва да има инструкции, ама в случая вие ще ме инструктирате.
    Между другото има едно огледалце в дясно от клавиатурата и се гледам как пиша.
    Сега съм я подложила на терапия със светлина (директно до джама) да видя дали ще помогне, само ме е страх, че ще умре от студ... И от светлината много бързо си изпи водата, а аз знам, че трябва винаги да му е мокричко на растението, но в интернет пише, че не трябва и.... Моите растения винаги умират от вода.
    Искам поне веднъж да нe убия нещо.

    Което ме връща към личният ми живот и там важи горе-долу същото.
    Ех, ако имаше гаранция и инструкции...

  6. #6
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    1 689
    Awwwwwwwwwwwwwww, баба ми даде от онези бонбонки от аптеката Menthol Eucalyptus, онези зелените дъвачащите..Обожавам ги.

  7. #7
    Мега фен Аватара на PainMonopoly
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Аахен
    Мнения
    3 561
    Аз пък прочетох само частта с личния живот, растенията са скучни.

  8. #8
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    1 689
    Цитирай Първоначално написано от PainMonopoly Виж мнението
    Аз пък прочетох само частта с личния живот, растенията са скучни.
    Не е вярно, много са си готини... И миришат хубаво и могат да са ми приятели!

  9. #9
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    1 689
    "Така - вчера разкрих картите си и всичко мина невероятно добре, не очаквах таква реакция от никого.До тук добре.
    Честността ми се оцени, както и смелостта. Прекрасно.
    "Бъди щастлива." Още по-добре. (общо решение)
    "Искаш ли да ме удариш?" - "Не." 1.
    "Лош човек ли съм; отблъсква ли те това?" - "Не." 2.
    "Да си ходя ли?" - "Не." (и от двамата;общо решение)
    И аз наистина искам да остана... Но как?
    Как се балансира с подобни неща?
    Как се взима такова решение?
    Не искам драма. Не искам курвенски номера - най-малко пък АЗ да ги правя - но в моментът не правя ли точно това?
    Куренските номера, интригите, напразната надежда, да се колебая, като петокласничка - това позволено ли е, ако го призная?
    Ако убия човек и си призная присъдата ми няма да е толкова тежка - същото ли важи за това?
    И кой ще е моят съдя? Аз? Те? Кой?
    Искам всичко. Искам много. Прекалено много.
    И най-лошото е, че ми го дават.
    Прекрасни хора, а аз се гавря с тях. И го знам. И ми харесва. И на тях им харесва. Те ме харесват. Не, те ме обичат.
    И аз ги обичам. И аз ги харесвам. Харесвам и обичам И себе си. Явно най-много. И ми казват, че не съм тъпа. ДАЖЕ НАПРОТИВ!
    Но аз съм тъпа. Аз съм саката. Некадърна. Емоционално. Не общувам правилно.
    Не постъпвам правилно.
    И го знам.
    И хем го искам, хем не го искам.
    И много искам просто да падна от двата стола на земята. Да ми спретнат някой хубав номер. Да ме боли, да съм самотна, да нямам, да искам, но да не получавам...Нищо. Да се подиграят с мен. Да ме използват. Да плача. Да искам да сложа край..На себе си. Да се побъркам. Да е горчиво. За да си науча урока.
    Трябва някой да ме научи; да си намеря майстора.
    Аз съм собственият си майстор - и отново толкова се обичам, че продължавам и толкова се мразя, че не искам да спра.
    Не искам да наранявам. Искам да давам любов и щастие. Аз имам много любов за даване. И не искам нищо в замяна. Не, искам просто свободата си. Само нея и нищо друго.
    И в момента е точно така, както искам. Прекалено е хубаво. Не е истинско. Не е честно.
    Дори и към мен. Защото знам, че просто заслепявам. Не давам само любов или щастие. Давам и ревност, правя интрига, курвенски, гадно, подло, болезнено - и си го признавам. И обичат това.
    Дали?
    Едновременно. Парадоксално. И разбира се само в моята глава. Всичко е там.
    Аз съм луда.
    Аз съм социопат.
    Аз, най-парадоксално, съм егоист, защото искам да дам на всички. Но различни неща. Или просто е курвенско? Не, най-вече искам да дам на себе си.
    Няма значение как ще го определя.
    Лошо е. Бихте ме изгорили на кладата, ако можехте.
    И аз бих го искала на ваше място.
    Лошо е, защото всички го искаме, но не го можем.
    Не е прието? Не сме такива животни? Можем да се избиваме и да чукаме деца, но не и да приемем емоционалното ми раздвоение.
    Вече не знам дори за какво мисля.
    Олекна ми. Не написах, каквото трябва и както трябва. В главата ми има толкова много неща...Или си въобразявам?
    Лягам да спя. Имам нужда. "


    Това са ми грешните разсъждения.
    Неадекватните.
    Обърканите.
    Бях афектирана.
    Не трябва да мисля така.
    Никой не трябва да мисли така.
    Нека бъде публично, за да запомня.
    Не знам защо пиша на нов ред всяко нещо.
    Не може да получавам такова отношение и да действат така спрямо мен, ако не заслужавам.
    Или просто "заслепявам".

    Сънувах много странен сън... За едно момче, което принципно не понасям. Бахти странният сън беше.
    И имаше един по-странен. Много ми хареса сградата в която се състоя.
    Обичам сградите от сънищата си. Винаги са много величествени и мрачни.
    Липсва ми онази жена, която сънувах, като малка и всяка вечер се появяваше в сънищата ми с различен тоалет.
    Беше много страшна, но сега ми липсва.


    Та, засега нищо няма да предприемам и ще се възползвам от ситуацията, пък ми е ясно,че има шанс да се прецакам...Но кога няма?
    Не само ще се възползвам, но и ще давам. Имам много за даване, наистина. Чувствам се много пълноценна, като давам, колкото имам. Не ми остава нищо и ми харесва... Всичко излишно отива някъде.
    Мисля, че така съм устроена.
    По тази логика, ако имам съпруг и дете ще съм много щастлива...Не, прекалено е ангаживращо.
    Това е небрежно и спонтанно. Хипарско даже.
    Трябва да си стана от задника и столът и да правя...Неща.
    Имам няколко неща за правене.
    Важни.
    Но ме мързи и кръста ме боли.
    И тук е толкова топло и удобно...
    Ставам след малко.
    Онляйн (да!) радиото, което слушам е много готино.

    Мисля, че розата е по-добре.
    Последно редактирано от БожиятАгнец : 02-17-2012 на 13:28 Причина: Да ви еба майката.

  10. #10
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    прочетох началото, купи си заек, който да изяде розата, след това си сготви заека и до няколко часа розата ще е там, където и е мястото - в тоалетната
    n00bs

  11. #11
    с коя част от тялото си ги привлече така? Все повече съм ти навит.
    Последно редактирано от NightGuardian : 02-17-2012 на 13:42

  12. #12
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    1 689
    Цитирай Първоначално написано от NightGuardian Виж мнението
    с коя част от тялото си ги привлече така? Все повече съм ти навит.
    Хе-хе, не си привличам мъжете така.Що се отнася до връзки, де.
    Единият съм го привлякла още, когато бях по-невзрачна, другият..Всъщност нещо подобно, по негови думи. Иначе са имали и по-готини /външно/ приятелки от мен, с по-хубави полови дадености, така че не мисля, че е заради това.
    И все пак аз съм ги притискала за секс, а те са се дърпали първоначално, което ми говори достатъчно за намеренията им. (Бахти, защо при другите момичета е обратното? )
    Обаче не говоря само за секс, ако беше само секс въобще нямаше да размишлявам толкова, просто щях да си ги чукам и да не ми пука.
    Става въпрос за хора, които ме обичат до толкова, че да поставят щастието ми на първо място и приемат да имам и двамата (сексуално и емоционално (и при това най-вече емоционално)) - затова е сложно.
    Иначе и с двамата водим страхотни разговори на всякакви теми, имаме общи интереси, общи виждания, прекарваме си времето хубаво и етц. фактори, които карат хората да са заедно.
    Иначе със сигурност има и физическо привличане, без него не може. Даже и аз съм привлечена физически (колко шокиращо, нали!?).
    Обаче с към коя част от мен са конкретно най-привлечени - убий ме, нямам си и на идея.
    Иначе, ако си ми навит и искаш да учавстваш мога от любовен триъгълник да го направя на квадрат... Това в рамките на шегата, разбира се.

  13. #13
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    1 689
    Цитирай Първоначално написано от yakuza_ Виж мнението
    прочетох началото, купи си заек, който да изяде розата, след това си сготви заека и до няколко часа розата ще е там, където и е мястото - в тоалетната
    А, много моля, нека си имаме уважението - не ям нито зайци, нито рози, нито ходя до тоалетната.

  14. #14
    Мега фен Аватара на awerw
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    у ТилиЛеЙската г0рА
    Мнения
    13 251
    егати шафрантията
    sapphire5




    lqlq: ima li efekt ot rasteja na hormona ... ?
    miroslav: zdr az sam na 23 i teja edva 55 kila kakvo da zema za da stana i az 4ovek

  15. #15
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    1 689
    Цитирай Първоначално написано от awerw Виж мнението
    егати шафрантията

    Ми, предлагам да ме замеряме с камъни на площада или да ми отрежем гениталиите - така ще е правилно.

  16. #16
    Мега фен Аватара на Mi6inka
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    4 303
    Посъветвай се с Малкия Принц, относно отглеждането на розата. Тука май няма как да ти помогнем

  17. #17
    Мега фен Аватара на awerw
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    у ТилиЛеЙската г0рА
    Мнения
    13 251
    много ти е леко..... на кладата !
    sapphire5




    lqlq: ima li efekt ot rasteja na hormona ... ?
    miroslav: zdr az sam na 23 i teja edva 55 kila kakvo da zema za da stana i az 4ovek

  18. #18
    квадрат може да си направим с други две момичета.

    И не любовен

    и да си спретнем едно парти

    човека много лошо влиза


    Последно редактирано от NightGuardian : 02-17-2012 на 15:41

  19. #19
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    1 689
    Цитирай Първоначално написано от awerw Виж мнението
    много ти е леко..... на кладата !
    Не, шегата на страна - аз бях напълно откровена с тези момчета. Щеше да е курвенско и за кладата, ако просто си ги въртях и двамата без да знаят. Но в крайна сметка, като зрели хора решиха/решихме, че засега така е най-добре. Те са наясно и одобряват, аз съм наясно и одобрявам - защо да съм шафрантията?
    Все едно, ако ти дойдат две страхотни мацки, които ти допадат (и външно и вътрешно) и ти кажат, че можеш да имаш и двете ще откажеш.
    Никой не ме притиска да избирам, аз сама се притискам.

  20. #20
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    1 689
    Цитирай Първоначално написано от NightGuardian Виж мнението
    квадрат може да си направим с други две момичета.

    И не любовен

    и да си спретнем едно парти

    човека много лошо влиза


    Е, с'я и претенции...

  21. #21
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    1 689
    Толкова съм мързелива...Поне днес.

  22. #22
    Мега фен Аватара на Mi6inka
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    4 303
    сърби ме дясната вежда

  23. #23
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    1 689
    Много искам розата да е щастлива...

  24. #24
    Мега фен Аватара на awerw
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    у ТилиЛеЙската г0рА
    Мнения
    13 251
    Цитирай Първоначално написано от БожиятАгнец Виж мнението
    Не, шегата на страна - аз бях напълно откровена с тези момчета. Щеше да е курвенско и за кладата, ако просто си ги въртях и двамата без да знаят. Но в крайна сметка, като зрели хора решиха/решихме, че засега така е най-добре. Те са наясно и одобряват, аз съм наясно и одобрявам - защо да съм шафрантията?
    Все едно, ако ти дойдат две страхотни мацки, които ти допадат (и външно и вътрешно) и ти кажат, че можеш да имаш и двете ще откажеш.
    Никой не ме притиска да избирам, аз сама се притискам.
    абе те и да са съгласни, шафрантийски работи са това
    sapphire5




    lqlq: ima li efekt ot rasteja na hormona ... ?
    miroslav: zdr az sam na 23 i teja edva 55 kila kakvo da zema za da stana i az 4ovek

  25. #25
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    1 689
    Цитирай Първоначално написано от awerw Виж мнението
    абе те и да са съгласни, шафрантийски работи са това
    Все едно ми казваш, че ако двама души са съгласни да правят секс пак е изнасилване.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си