.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 74
  1. #1
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496

    Защо ми заключихте темата? Къде е свободата на словото?

    Така, темата беше провукативна, признавам. Искаше ми се да видя дали 15 годишните имат промити от учебниците мозъци. И заключението е: имат!

    Помня, че преди години ни втлпяваха още от първи клас как турците са ни мъчили във всеки един час по родинознание, а Васил Левски беше оприличаван като герой, че дори описанието му ни караха да учим наиузуст: "Левски имаше очи син, коса руса почти златна" и т.н.

    Според мен е безумно да вярваш на нещо само защото си го прочел някъде и така са ти втълпили от малък. Аз мисля. И мислейки стигам до извода, че не може да има човек като Левски - нито тогава, нито сега. За да правиш революционна дейност все някой трябва да те финансира. Ако напиша, че бихте духали на родителите си няма да се ядосане толкова, колкото ако напише за някаква историческа и политическа личност, която през призмата на съвременната световна история е такъв, какъвто не смея да го нарека, защото тогава сигурно и ще ме баннете не само от форума, а и от интернет изобщо...

    Мислете!
    Аз мислейки стигам до извода, че Левски не е бил никакъв, едва ли не втори Исус, а просто е бил човек, който е искал да изкарва пари. А втълпяването на идеята, че българите сме били най-големите роби на света едва ли не се прави умишлено, за да се убива желанието на децата да постигнат нещо още от първи клас: "били сте роби, затова сме на това дередже".

    А относно заключването на темата, мисля че нямате такова право. Защото ако отворите раздел "секс" ще видите, че той е пълен с теми от сорта "бихте ли духали на Бойко, Сергей и на кучето на съседите". Модераторите се проявихте зле и се изложихте. Знаете, че съм прав.

  2. #2
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Цитирай Първоначално написано от machoka Виж мнението
    по-тъпо парче не бях засичал скоро..
    ......................

  3. #3
    Мега фен Аватара на Concussion
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    3 499
    "провУкативна"...

    Адски тъп и нагъл си. Злетак.

  4. #4
    Мега фен Аватара на EinGutesKind
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    10 479
    Първо - не е вярно че са ни колели и бесели във всеки един момент
    Второ - стига си пускал такива теми, че ще те баннат и ще стане още по-тъпо тук

  5. #5
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от machoka Виж мнението
    ......................
    Ми добре, тъп съм. Левски е велик, жертвал е себе си за народа, убили са го заради нас, той ни е освободил от турците, а не Русия и Европа, уплашени от мощта на Османската империя.

  6. #6
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от Concussion Виж мнението
    "провУкативна"...

    Адски тъп и нагъл си. Злетак.
    Нито съм тъп, нито съм нагъл. Направи си справка в речника как се пише и после ме поправяй. Нека те е ят

  7. #7
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от EinGutesKind Виж мнението
    Първо - не е вярно че са ни колели и бесели във всеки един момент
    Второ - стига си пускал такива теми, че ще те баннат и ще стане още по-тъпо тук
    То пък все едно съм умрял да пиша тук

    Ама какво говориш, Наско? Те са ни колели, взимали са ни десятък, нищо че и в момента се плаща десетък на държавата, сега нали сме "свободни", крали са ни момците и момите, насилствено са ни поробвали, носили са ни на синджири... И при това 500 века! (как пък за тия 500 години не сме изчезнали, ако всичко това беше вярно? 500 години не са 50, не са и 5 години все пак) И затова сега сме толкова смотани Не защото слушаме чалга и си правим чалгата сами, турците и циганите са виновни Ааа, забравих! И педерасите!

  8. #8
    Мега фен Аватара на PainMonopoly
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Аахен
    Мнения
    3 561
    Очевидно си човек с проблеми и е напълно безсмислено да ти се обяснява защо Левски е важен за България като герой и като символ. Всеки друг го разбира, ти не го. Проблемът е в теб.

  9. #9
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от PainMonopoly Виж мнението
    Очевидно си човек с проблеми и е напълно безсмислено да ти се обяснява защо Левски е важен за България като герой и като символ. Всеки друг го разбира, ти не го. Проблемът е в теб.
    Значи съм човек с проблеми, защото мисля ли? Точно така! Който мисли е луд, а който слуша на чинчето в училище като пу*ка, той е умен

  10. #10
    O.o Няма да ти кажа, че си тъп, ама си го мисля.
    1. Това че в днешно време хората не са готови на такива жертви, това че ТИ не си готов на такива жертви за общото благо, не означава, че никога не е имало герои и че никога няма да има. Ако на Левски са му плащали, за да бъде обесен, аз съм автобус. Британски. Двуетажен. От ония, червените, сещаш се
    2. Смотани сме, защото сами сме се осрали. (макар че и робството има някаква вина, нашата е далеч по-голяма)
    3. И се пише провОкативна. Идва от "провокация".
    Накратко - заври се в някоя дупка и прочети една-две книжки, ако искаш да претендираш за наличието на някакъв мозък Just sayin'.
    Бледа кукла си ти,
    която студено ме гледа с очи.

  11. #11
    Мега фен Аватара на PainMonopoly
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Аахен
    Мнения
    3 561
    Човек с проблеми си, защото пускаш серии от тролски теми в очакване на бурна реакция. Ако има нюфагс наоколо я получаваш и си доволен, но ако те погледне някой стар потребител най-много да събудиш съжаление и да си каже "а, да, пак тоя".

    Самият факт, че имаш такива нужди е обезпокоителен. Нуждите ти от точно този тип забавление и точно този начин да си прекарваш времето в интернетите.

  12. #12
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от BloodyDreamer Виж мнението
    O.o Няма да ти кажа, че си тъп, ама си го мисля.
    1. Това че в днешно време хората не са готови на такива жертви, това че ТИ не си готов на такива жертви за общото благо, не означава, че никога не е имало герои и че никога няма да има. Ако на Левски са му плащали, за да бъде обесен, аз съм автобус. Британски. Двуетажен. От ония, червените, сещаш се
    Mи автобус си значи. Защото и на Жоро Илиев сигурно са му плащали за да бъде убит...

  13. #13
    ПП: Съгласна съм, че в училище се налага шаблонен начин на мислене.
    Бледа кукла си ти,
    която студено ме гледа с очи.

  14. #14
    Кой му е плащал на Левски?
    Бледа кукла си ти,
    която студено ме гледа с очи.

  15. #15
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от PainMonopoly Виж мнението
    Човек с проблеми си, защото пускаш серии от тролски теми в очакване на бурна реакция. Ако има нюфагс наоколо я получаваш и си доволен, но ако те погледне някой стар потребител най-много да събудиш съжаление и да си каже "а, да, пак тоя".

    Самият факт, че имаш такива нужди е обезпокоителен. Нуждите ти от точно този тип забавление и точно този начин да си прекарваш времето в интернетите.
    А ако бях пуснал тема: Da givee MAIKA BALGARIA! SMRT ZA TURCITE I CIGANITE! Тогава всички щяхте да ми викате УРА! Защото сте патриоти и бихте умрели за родината. И тогава дори и да си бях същaта attention whore, нямаше да ми казваш колко не съм добре с главата.

  16. #16
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от BloodyDreamer Виж мнението
    Кой му е плащал на Левски?
    http://www.podlupa.bg/ShowPage.aspx?id=1435

    това е произволен източник. Дори не съм го чел. Има гугъл - порови се.

  17. #17
    Масон, не масон, факт е, че Левски Е направил много за България. А за такива като теб, които смятат, че свободата на България е извоювана от Европа и Русия, Иван Вазов е отделил няколко години от живота си и си е направил труда да напише някоя-друга книжка. Така и така те бях посъветвала да почетеш, вземи прегледай точно тези произведения на Вазов(от Пловдивския му период). А, и още нещо - Европа може и да ги е било страх от османците, ама не са си мръднали малкото пръстче за нас. Не виждам защо въобще ги намесваме. (Те и Русия хич не са ни щадили, като се имат предвид някой други събития, ама хайде от мен да мине...)
    ПП: Нямам нищо против да съм британски автобус. Даже напротив - ще те прегазя със стил! ;D
    Бледа кукла си ти,
    която студено ме гледа с очи.

  18. #18
    Супер фен Аватара на iLovePussyJuice
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Sofia
    Мнения
    2 168
    аххахах за кво ми изтрихте поста, бе?
    а тоя капут го търпите?

  19. #19
    Мега фен Аватара на PainMonopoly
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Аахен
    Мнения
    3 561
    Цитирай Първоначално написано от D1esel Виж мнението
    А ако бях пуснал тема: Da givee MAIKA BALGARIA! SMRT ZA TURCITE I CIGANITE! Тогава всички щяхте да ми викате УРА! Защото сте патриоти и бихте умрели за родината. И тогава дори и да си бях същaта attention whore, нямаше да ми казваш колко не съм добре с главата.
    Прав си, нямаше. Щях да ти докладвам темата, защото е на латиница.

  20. #20
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от BloodyDreamer Виж мнението
    Масон, не масон, факт е, че Левски Е направил много за България. А за такива като теб, които смятат, че свободата на България е извоювана от Европа и Русия, Иван Вазов е отделил няколко години от живота си и си е направил труда да напише някоя-друга книжка. Така и така те бях посъветвала да почетеш, вземи прегледай точно тези произведения на Вазов(от Пловдивския му период). А, и още нещо - Европа може и да ги е било страх от османците, ама не са си мръднали малкото пръстче за нас. Не виждам защо въобще ги намесваме. (Те и Русия хич не са ни щадили, като се имат предвид някой други събития, ама хайде от мен да мине...)
    ПП: Нямам нищо против да съм британски автобус. Даже напротив - ще те прегазя със стил! ;D
    Вазов също не ми го хвали. Просто фактите, които казвам са въпрос на много четене - на книги, форуми и интернет публикцийки. Освободили са ни точно Великите сили, за да притъпят Османската империя. Факт! А че не са си мръднали малкия пръст за нас след това - ами не са и длъжни. Те тяхната цел са си я изпълнили - да ликвидират противника.

  21. #21
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от PainMonopoly Виж мнението
    Прав си, нямаше. Щях да ти докладвам темата, защото е на латиница.
    Aaaa а аз щях да те псувам, че си чуждопоклонник, че не си националист и не уважаваш родината си, която те е кърмила! Българите сме най-великите на света, били сме велика балгариа, най-доbrite eba4i sme i imame nai hubavite jeni za razplod.

  22. #22
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Цитирай Първоначално написано от D1esel Виж мнението
    Защото ако отворите раздел "секс" ще видите, че той е пълен с теми от сорта "бихте ли духали на Бойко, Сергей и на кучето на съседите".
    meh
    я да видим?
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  23. #23
    Добре, съгласна съм. Но не можеш да отречеш саможертвата на българите. Нито ти хваля Вазов, нито съм великия патриот. Но в случая става въпрос за човешки животи. Българите заслужават свободата си. Всеки я заслужава. Това, че ние не знаем какво да правим с нея е друг въпрос.
    Бледа кукла си ти,
    която студено ме гледа с очи.

  24. #24
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от BloodyDreamer Виж мнението
    Добре, съгласна съм. Но не можеш да отречеш саможертвата на българите. Нито ти хваля Вазов, нито съм великия патриот. Но в случая става въпрос за човешки животи. Българите заслужават свободата си. Всеки я заслужава. Това, че ние не знаем какво да правим с нея е друг въпрос.
    Не съм казвал нищо за свободата на българите. Казвам само, че Левски е толкова велик, колкото е Бербатов, Стоичков или Жоро Бекъма.

  25. #25
    Супер фен Аватара на HolyShit
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    2 295
    Цитирай Първоначално написано от D1esel Виж мнението
    А ако бях пуснал тема: Da givee MAIKA BALGARIA! SMRT ZA TURCITE I CIGANITE! Тогава всички щяхте да ми викате УРА! Защото сте патриоти и бихте умрели за родината. И тогава дори и да си бях същaта attention whore, нямаше да ми казваш колко не съм добре с главата.
    Псевдопатриоти

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си