.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Купувам учебник C++

    Търся втора част на учебника на Магдалина Тодорова програмиране на C++ за предпочитане запазен- без липсващи листи, без драсканици отгоре, да не е много с вид на баница, но това не е фатално. Готова съм да дам 50% и мисля, че е честна сделка, ако и без това само събира прах на вашия рафт Ще е добре човека да е от София, за да може лично да се спазарим

  2. #2
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    А електронен вариант не ти ли върши работа? (безплатно разбира се)
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  3. #3
    Ми ще ми трябва доста да уча, но предпочитам да го имам на хартия, по- удобно ми е- да си отбелязвам, да си разлиствам по вс време и всичко, да не си кривя допълнително очите пред компа....седя си достатъчно и като не уча
    Затова и го търся втора ръка, поне да не давам пълната сума.

  4. #4
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Ако не влачех изпита при Магда бих ти го продал Но така или иначе ще трябва да седиш пред компа да пишеш код. Ако искаш ми остави някакъв мейл да ти го изпратя, за да го имаш за всеки случай, пък си търси хартиения.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  5. #5
    А имам го електронно... хехе как позна за кво ми трябва
    Ако имаш и нещо по Анализ, че него аз го влача ще е добре

  6. #6
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Да не мислиш, че влача само програмиране И Анализа е в кошницата, втората част. Да не учиш във ФМИ?
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  7. #7
    Дап.......и тоя учебник още го търся ей

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си