.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Cool Има ли музиканти?

    Здравейте, занимавам се с музика- на живо и на запис.Обичам да разпускам, като аранжирам, свиря и миксирам различни неща като: The Verve, Rolling Stones, Pink Floyd, Wikeda, Depeche mode, Nevermore, Miles Davis, John Coltrane, Jacob Fred Jazz Odyssey и общо взето тотална манджа с грозде. Наскоро записах едно доста chill-out парче http://www.soundclick.com/bands/page...howPlayer=true и се зачудих дали други посетители на форума се занимават с музика . Каква музика слушате вие, споделете авторски материал ако имате Също така ще се радвам на ваши отзиви за моята песен.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    о, добре е!)
    не съм изкуствовед, затова само толкова:Д

    напоследък се опитвам да композирам, силно казано, на ниво сингър-сонграйтър са ми нещата, та не съм готова да показвам.
    //идеи откъде мога да си намеря сакс 2-ра ръка, за някакви прилични пари?

  3. #3
    Голям фен Аватара на sunman
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Гоце Делчев
    Мнения
    712
    Цитирай Първоначално написано от LightInside Виж мнението
    Здравейте, занимавам се с музика- на живо и на запис.Обичам да разпускам, като аранжирам, свиря и миксирам различни неща като: The Verve, Rolling Stones, Pink Floyd, Wikeda, Depeche mode, Nevermore, Miles Davis, John Coltrane, Jacob Fred Jazz Odyssey и общо взето тотална манджа с грозде. Наскоро записах едно доста chill-out парче http://www.soundclick.com/bands/page...howPlayer=true и се зачудих дали други посетители на форума се занимават с музика . Каква музика слушате вие, споделете авторски материал ако имате Също така ще се радвам на ваши отзиви за моята песен.
    Здрасти,това дето си го направил ми харесва(и аз съм фен)!
    Аз в момента готвя албум с групата,имаме 6 парчета досега,но не сме ги записали и тва е!
    Rock n Roll!!!!!!!!!

  4. #4
    Аз се занимавам с музика от доста малка.. Не мога да кажа, че съм кой знае колко добра, но пея. Ходила съм и по конкурси и имам две втори и едно първо място.. Също така се занимавам и с пиано, но не професионално.. Свиря си сама в къщи, като уча парчетата, които искам от интернет.. ОБИЧАМ МУЗИКАТА! ♥

  5. #5
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Blab, търси в muzikant.org :]

    По темата - китара, електрическа/6 години, свирил съм всичко почти, в последно време ска и пънк предимно

  6. #6

  7. #7
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    аз съм голям фен на музиката

    имам и чисто нова акустична китара, но не мога да свиря на нея ; /

  8. #8
    Голям фен Аватара на sunman
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Гоце Делчев
    Мнения
    712
    Цитирай Първоначално написано от machoka Виж мнението
    аз съм голям фен на музиката

    имам и чисто нова акустична китара, но не мога да свиря на нея ; /
    Ще се научиш,има време!
    Rock n Roll!!!!!!!!!

  9. #9
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    надявам се, много хора ми го казват това ))

  10. #10
    Занимавам се с пиано от 10- 11 години с надежда напред във времето занимавката ми да стане професия. А песента ти е идеална за чил аут нощ/сутринта, която си устройвам в момента

  11. #11

  12. #12
    Ами наскоро го записах това, дано ви хареса. http://vbox7.com/play:89d2cf3c55 ;pp

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си